Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 12:54   #631
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
za zakupy. Porównasz złotą i tybetańską maskę? Nie chodzi mi o długofalowe użycie.
Organic Therapy mają takie ładne opakowania i ta trufla brzmi kusząco
nie bardzo rozumiem co masz na mysli o odzywce juz pisalam a maske dopiero jak bede testowac dluzej to sie wypowiem wiec wrazenia dopiero za jakis czas. Mialam jeszcze jedna maske ale to chyba marokanska byla
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:01   #632
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
od piątku - to wygląda na trądzik kosmetyczny
do dermatologa nie pójdę bo zaraz przepisze mi jakis antybiotyk (a po latach brania ich juz mam dosyć) albo zaproponuje izotretoine jak ostatnio
albo jakies smarowidła na spirycie lub benzacne co mi skóre już do reszty wyjara
ja sie boje czy mnie tak przypadkiem nie wyrzuca po soku z młodego jęczmienia - pije go od tamtego poniedziałku jest on oczyszcajaco-detoksykujący min.
mam dwadzieścia cztery ropne krostki w różnym stadium rozwoju - na całej twarzy (łacznie z czołem i na delikatnej i suchej skórze powieki) wygladam ja przepiórcze jajko
czym ja się pomalują jutro do roboty ???
tam same wytapetowane na pomarańcz laski
ale nie wyglądam na 40-stke tylko na 19 z pryszczami

Aj Anula wielkie gratulejszyn dla Młodej za prawko !!!
Jej współczuję, trzymaj się Chyba jednak było za dużo wszystkiego. Podobnie jak Małgosia radziłabym odstawienie praktycznie wszystkiego, może stosuj tylko ten spray Alvy i coś dla wrażliwców nawilżającego. Najwazniejszy jest minimalizm w takiej sytuacji. Tak mi sie wydaje... Może ten sok też warto odstawić - kto wie, może on też uczula? Skóra bedzie jeszcze pewno szalała pryszczami i przesuszeniem, ale powinno się uspokoić.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:04   #633
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
od piątku - to wygląda na trądzik kosmetyczny
do dermatologa nie pójdę bo zaraz przepisze mi jakis antybiotyk (a po latach brania ich juz mam dosyć) albo zaproponuje izotretoine jak ostatnio
albo jakies smarowidła na spirycie lub benzacne co mi skóre już do reszty wyjara
ja sie boje czy mnie tak przypadkiem nie wyrzuca po soku z młodego jęczmienia - pije go od tamtego poniedziałku jest on oczyszcajaco-detoksykujący min.
mam dwadzieścia cztery ropne krostki w różnym stadium rozwoju - na całej twarzy (łacznie z czołem i na delikatnej i suchej skórze powieki) wygladam ja przepiórcze jajko
czym ja się pomalują jutro do roboty ???
tam same wytapetowane na pomarańcz laski
ale nie wyglądam na 40-stke tylko na 19 z pryszczami

Aj Anula wielkie gratulejszyn dla Młodej za prawko !!!
czego to kobieta nie zrobi, żeby się odmłodzić

najlepiej jakbyś makijażem nie katowała twarzy, ale wiem, że niełatwo tak się obnażyć przed ludźmi
a może do lekarza tylko po diagnozę? Łatwiej może by było pomóc skórze, gdybyś wiedziała co to za cholerstwo
A odstawienie jęczmienia nie wchodzi w grę?

Dziękuję w imieniu Młodej
Oczywiście rwie się składać papiery do wydania prawka, ale jej nie pozwoliłam, bo tak jak ja ma zakaz opuszczania domu do końca tygodnia z powodu choroby. A w wydziale komunikacji jak zwykle kolejki, tłum ludzi, w sam raz dla chorego człowieka
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-19 o 13:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:06   #634
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
od piątku - to wygląda na trądzik kosmetyczny
do dermatologa nie pójdę bo zaraz przepisze mi jakis antybiotyk (a po latach brania ich juz mam dosyć) albo zaproponuje izotretoine jak ostatnio
albo jakies smarowidła na spirycie lub benzacne co mi skóre już do reszty wyjara
ja sie boje czy mnie tak przypadkiem nie wyrzuca po soku z młodego jęczmienia - pije go od tamtego poniedziałku jest on oczyszcajaco-detoksykujący min.
mam dwadzieścia cztery ropne krostki w różnym stadium rozwoju - na całej twarzy (łacznie z czołem i na delikatnej i suchej skórze powieki) wygladam ja przepiórcze jajko
czym ja się pomalują jutro do roboty ???
tam same wytapetowane na pomarańcz laski
ale nie wyglądam na 40-stke tylko na 19 z pryszczami
weź urlop Kochana i lecz się... Myślę, że to ten jęczmien tak Cie załatwił. Powinno Ci to minąć jak już się organizm oczyści.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:09   #635
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a jakbyś odstawiła wszystko, tylko myła się i psikała tym co syn???
hmm Małgoś - Młody myje ciało dudu osun a twarz scrubem Himalaya z neem lub żelem z glinka a nawet moim żelem physio Tołpy - wszystko mu pasuje - potem obowiązkowo psika się ALVĄ
ja Tołpy Physio micela i żelu nie podejrzewam bo uzywam ich juz od roku (choć za rada Korah odstawie ale jeszcze mi COSLYS z naturniki stacjonarnie nie dotarło)
za wysusz obwiniam hydrolat
AlVA u TŻ nie przejdzie chyba że będę spać u Młodego a Młody z nim (jak sie nie pozabijają) - kurcze ale Młody musiałby wtedy odstawić ALVE bo sie TŻ by wyniósł z chałupy a tylko dw apokoje mamy
nic generalnie nowego do dołączyłam co by mogło mi ropniaki wywalac bo MADARE tonująca mam od grudnia
cosik mi sie ten soczek z jęczmienia widzi za winowajcę
al znowu jak uzywałam hydrolatu to mi jkaby czyścił pory z czarnych zaskórników na które narzekam jak przeszłam z acne-dermu i SVR z salicylem na naturalkę
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:15   #636
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
hmm Małgoś - Młody myje ciało dudu osun a twarz scrubem Himalaya z neem lub żelem z glinka a nawet moim żelem physio Tołpy - wszystko mu pasuje - potem obowiązkowo psika się ALVĄ
ja Tołpy Physio micela i żelu nie podejrzewam bo uzywam ich juz od roku (choć za rada Korah odstawie ale jeszcze mi COSLYS z naturniki stacjonarnie nie dotarło)
za wysusz obwiniam hydrolat
AlVA u TŻ nie przejdzie chyba że będę spać u Młodego a Młody z nim (jak sie nie pozabijają) - kurcze ale Młody musiałby wtedy odstawić ALVE bo sie TŻ by wyniósł z chałupy a tylko dw apokoje mamy
nic generalnie nowego do dołączyłam co by mogło mi ropniaki wywalac bo MADARE tonująca mam od grudnia
cosik mi sie ten soczek z jęczmienia widzi za winowajcę
al znowu jak uzywałam hydrolatu to mi jkaby czyścił pory z czarnych zaskórników na które narzekam jak przeszłam z acne-dermu i SVR z salicylem na naturalkę
to myj buzię czymś najdelikatniejszym z dostępnych a spray psikaj na wacik i dopiero wacikiem przecieraj buię - tak mniej śmierdzi (ponoć no i może tylko sama madara na dzień... trudno, na razie będziesz wyglądać jak nastolatka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:16   #637
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
kramik jest baaardzo kuszący...


Hehe..dobrze, że jest grupa wsparcia



Mydło z neroli jest fajne, ale nieco bardziej rzadkie i ciągnące od poprzedniego. Tamto miało konsystencję smaru, a to lejącego gluta Jednak zapach zdecydowanie fajniejszy, nie czuć typowego smrodku savon noir. Uzywam go w zasadzie do mycia ciała, razem z kessą jak robię sobie dzień SPA, albo zabieram je na wyjazdy służbowe, bo ma wygodny pojemnik. Na codzień do twarzy używam jednak mydeł w kostkach. Jakoś tak zepchnęły Savon Noir na drugi plan. A chciałabyś wypróbować? Chętnie Ci odłożę/odleję


Kupiłam na odtrucie..a że moje nerki lubią "robić kamienie" to może być strzał w 10! Wiem, że to pytanie nie na ten wątek, ale powiesz mi ile tego ostropestu trzeba jeść? I z czym? Jakoś mam go rozdrobnić?
Ja używam Bardzo lubię taką z Rossmana Caramance. Chociaż "mądra Pani" w SuperPharm z karcącym wzrokiem uswiadomiła mnie że to woda termalna nie jest, bo ma dodatki w postaci Rosa Damascena Distillate i Aloe Barbadensis Extract. Jednak woda to woda, a ta przy okazji nieźle kosztuje (30 zł za 300 ml). Używam też każdej innej która jest w promocji.


ja miałam próbkę i bardzo mi się spodobał. Mimo, że to krem noc, nie był bardzo ciężki, ładnie się wchłaniał i pachniał ...siankiem Całkiem przyjemny. Moją tłustą, ale przesuszoną skórę dosyć dobrze nawilżał. Mam jeszcze serum pod oczy z tej firmy. Trochę się lepi...


Huhuhu...ale będzie piekło

Melya: śliczne zakupy
Effa_j: Tybetanska odzywka do wlosow Planeta Oragnica - testowałaś już? Jak pachnie? I jak się sprawuje? Będzie podobna do Organic Shopu?



Ale żeś się kamuflowała...tyle zakupów..o mamo!! ten scrub nieźle brzmi A po tym co napisałaś..to mniam


Wiesz co, już nie mam żadnego opakowania, nawet zuzytego Bardzo kochałam ten dezodorant, ale używałam wersji w spreyu. I chyba nawet składu nie przeczytałam...muszę poprosić koleżankę o dostawę, to wtedy będę wiedziała na 100%. Ale był świetny. Bardzo wydajny, pieknie pachniał. Pamiętam, że na opakowaniu było napisane, że jest bez niektórych świństw, ale też zauważyłam to po fakcie, jak jeszcze nie "znałam" naturalnej pielęgnacji.
Na pogrubione odpiszę na plotkowym
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 13:26   #638
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
weź urlop Kochana i lecz się... Myślę, że to ten jęczmien tak Cie załatwił. Powinno Ci to minąć jak już się organizm oczyści.
oj cosik mi się tez tak wydaje bo i na dekoldzie dostałam trzech syfków a tam nigdy nić nie miałam


a tam szkoda urlopa (zaraz by krzywo góra patrzyła) w nosie musze miec te pomarańczowe damy - niczym sie jutro nie maluję - znaczy sie madara i zobaczymy i tak dla tych pomarańczowych to ja jaks dziwna jestem bo nie pomalowana na szpachlę

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to myj buzię czymś najdelikatniejszym z dostępnych a spray psikaj na wacik i dopiero wacikiem przecieraj buię - tak mniej śmierdzi (ponoć no i może tylko sama madara na dzień... trudno, na razie będziesz wyglądać jak nastolatka
tak robie tak robie żeby na wosach zapach nie osiadł jakbym tak na całego psikała ale i tak TŻ protestuje - nawet sztyfcik ALVY na jednej krostce wyczuje
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:28   #639
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
tak robie tak robie żeby na wosach zapach nie osiadł jakbym tak na całego psikała ale i tak TŻ protestuje - nawet sztyfcik ALVY na jednej krostce wyczuje
nie dziwię mu się jak mój się wypsika w łazience to chodzę na siku pod blok
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:32   #640
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie dziwię mu się jak mój się wypsika w łazience to chodzę na siku pod blok

jeszcze się nie przyzwyczaiłaś
ostatnio zawsze na powitanie słysze "a czym ty tak znowu śmierdzisz?"
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:48   #641
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no, no
nachowałaś zdobyczy!
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Mel piekne zakupy
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Effa i Melya nie macie litości. Super
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Melya: śliczne zakupy
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mel, wspaniałe zakupy Oby moja kalina dziś doszła..


Justyna, trzymam kciuki za paczkę z kaliny. Rozpakowywanie to mój ulubiony moment zakupów - zawsze mi poprawia humor.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa opinii o tej masce
Mam to mleczko SB, jeszcze nie używałam, skusiłam się już dawno temu, bo miało przyznane jakieś wyróżnienie w stylu "doskonałość roku", ale pewnie jak zawsze bez szału z takimi wychwalonymi produktami

Czyli nie polecacie banana, bo czaję się ze względu na zapach właśnie, coś mnie ostatnio korci na banany, już się obkupiłam w odżywkę do włosów bananową TBS i chciałam coś do kompletu
Dam znać. A jak chcesz, to mogę podesłać próbkę.
Ciekawe, jakie będę Twoje wrażenia na temat mleczka. Ja wzięłam, bo było w sporej promocji.

Oj, to zdecydowanie nie jest banan z TBS. Ten TBS-owy pachnie świetnie i na to właśnie liczyłam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 13:52   #642
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Przyszła Kalina
Glinka trochę się rozsypała, bo kartonik się pogniótł szampon ciut wylał.. ale i tak jestem szczęśliwa, wieczorem foto
a! i zapomniałabym o płukance. Wrzuciłam do garnka po 2 łyżki stołowe lukrecji i kory dębu, zalałam 2 szklankami wody, zagotowałam i zostawiłam do ostygnięcia, później przecedziłam zioła do dzbanka. rano, po myciu polałam po włosach jako ostatnie płukanie, woda była piękna, ale włosy wysuszone. Ratowałam się sprejem NS Żywe witaminy i olejem arbuzowym, pomogło Następnym razem zrobię lukrecję i siemię.
__________________
Justyna


Edytowane przez jp91
Czas edycji: 2013-02-19 o 13:55
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:21   #643
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Przyszła Kalina
Glinka trochę się rozsypała, bo kartonik się pogniótł szampon ciut wylał.. ale i tak jestem szczęśliwa, wieczorem foto
To dobrze trzymałam kciuki. Czekam na wieczorne zdjęcia.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Trafiłam na recenzję anulowego scrubu : http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...b-do-ciaa.html
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:55   #644
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ostatnie łupy
zdjęcie 1:
- serum NuFoutain
- xlash
- mydło alep 40%
- mascara so'bio
- próbki kremów tonujących logony i podkładów so'bio

zdjęcie 2:
- mleczko do ciała naturado
- maseczka peelingująca alva rhassoul
- savon noir alepia
- mydło alpeia 16% (moje ukochane!)
- próbki kremów pod oczy (alve, organix, dr.hauschka) i kremu do rąk

zdjęcie 3:
- natura siberica polikolagenowy wypełniacz zmarszczek (zamierzam pod oczy stosować)
- organic therapy - hollywoodzki scrub do ciała
- tonik do skalpu
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
SexPistols piekne wlosiska i ten blask
Anula gratulacje na Werki
A oto i moje skromne nabytki:
zdj 1
prezent od Walentego P&R: balsam do stop hipo, balsam do dloni Spa oraz odzywka do wlosow objetosc i nawilzenie
zdj 2
-Tybetanska odzywka do wlosow Planeta Oragnica
- zlota maska do wlosow Planeta Oragnica
- szampon z chili love2mix
- marokanski szampon z glinka Planeta Oragnica
zdj 3
- Organic Therapy tonik z ekstraktem z kaszmiru
- Eco Hysteria zel pod prysznic - creamy-n-milky - olej shea, mleczne proteiny, kalifornijska truskawka zapach ma obledny
- Organic Therapy oczyszczajaca maska z ekstraktem z bialej trufli
wiecej grzechow nie pamietam
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Werki.

Kuruję się, kuruję. Cytrynka i miód musowo. Mam teraz gryczany, mniam.

Scrub brzmi bosko. Lubię takie gęste.


Śliczne włoski i kolor wyszedł świetnie. I też dołączam się do prośby o zdjęcie z trochę większej odległości, żeby w pełni móc je podziwiać.


Ale bogactwo! Widzę, że nadchodząca wiosna sprzyja zakupom. To i ja dołączę się ze swoimi.

1. Zaległe zdjęcie zdobyczy z listopada i początku grudnia:

Alva, Korektor punktowy Rhassoul - działanie podobne do czystego olejku herbacianego, ale mniej wyżera (za to więcej kosztuje )
Alterra, Balsam do ust z rumiankiem - w porównaniu do mojej nieodżałowanej Alby zdecydowanie za mało odżywczy
Oyin Handmade, Pomada do włosów Burnt Sugar - intensywnie pachnie słodkim ciastem orzechowym, dość ciężka, łatwo przesadzić i uzyskać efekt przylizania
Les Argiles du Soleil, Glinka czerwona w tubce - nieużywana
Organic Therapy, Serum zwężające pory - na jakiś czas odstawiłam w kąt, bo nie sprawdziło się u mnie pod makijaż; odkryłam, że świetnie działa na noc, rozprowadzone na twarzy mokrej od aloesu z Aubrey Organics (daje super poślizg) - rano twarz jest gładziutka i pory faktycznie delikatnie zwężone
Natura Siberica, Balsam do włosów Objętość i Nawilżenie - lubię już od dawna, nie wiem czemu do teraz nie uwieczniłam na zdjęciu
Skin Blossom, Mleczko oczyszczające do twarzy - przeciętniak, rzadka konsystencja, średni zapach, tak sobie oczyszcza
Noni Care, Krem do mycia twarzy - gęstszy od Alterry, więc bardziej wydajny, pachnie też ładniej, ale jakoś mimo wszystko tęsknię za Alterrą
ZSK, Hydrolat z kwiatów pomarańczy gorzkiej - nieużywany
ZSK, Rafinowany olej z pestek arbuza - nieużywany
ZSK, Potrójny kwas hialuronowy 1,5% - nieużywany

2. Dzisiejsza paczka z Lawendowej Szafy:

Receptury Babuszki Agafii, Serum do twarzy do 35 lat
Domowe Recepty, Maska do włosów regeneracyjna, olej z łopianu i sok z białej pokrzywy - na spółkę z Evi
Planeta Organica, Balsam aleppo odżywczy do wszystkich rodzajów włosów - niuchnięty, pachnie orientalnie, kadzidlanie, brak słodkiej nuty obecnej w tureckim
Eco Hysteria, Żel pod prysznic Crazy Bananas - niuchnięty, pachnie cukierkowym bananem, niestety źle mi się kojarzy
Receptury Babuszki Agafii, Szampon ziołowy czarny przeciwłupieżowy
Organic Therapy, Brylantowy peeling do twarzy

O jaaa boskie zdobycze dziewczyny!
Mój zbiorek tez się stopniowo powiększa ale lista zachcianek i tak wydłuża
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:34   #645
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Trafiłam na recenzję anulowego scrubu : http://kulkaowszystkim.blogspot.com/...b-do-ciaa.html
Dziewczyny, Wy wierzycie w takie blogowe recenzje???
Ja wiem, że trzeba zawsze brać poprawkę na to i owo, że w KWC też (pewnie) sporo recenzji sponsorowanych
Ja jakos, jak kogoś nie znam (np. naszą Margo znam (albo chociaż mam takie wrażenie ) to strasznie sceptycznie podchodzę... chyba to przez to, że pół życia spędziłam w peerelu
No i nie zaprzeczę, są blogi kosmetyczne, bez których już se życia nie wyobrażam ( Temptalii i Karli ale ogólnie to wielki zalew tego jest, każdy może mieć bloga, każdy ma coś do powiedzenia - jakoś mnie to zniechęca
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:38   #646
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dam znać. A jak chcesz, to mogę podesłać próbkę.
Ciekawe, jakie będę Twoje wrażenia na temat mleczka. Ja wzięłam, bo było w sporej promocji.

Oj, to zdecydowanie nie jest banan z TBS. Ten TBS-owy pachnie świetnie i na to właśnie liczyłam.
Ojej no szkoda, TBS jeszcze nie wąchałam, Mhm mi dopiero podeśle, ale już mi ślinka cieknie

Co do mleczka, to jeszcze sobie trochę poczeka, ale dam znać o odczuciach, teraz zużywam Piervoje Reshenie (fajne) i I+M (też fajne, ale czegoś tak wydajnego to chyba jeszcze nigdy nie miałam). Mam jeszcze Aubrey Tea tree, otworzę je razem z SB i wreszcie moje zapasy się skończą
Lubiłam mleczko YR z culture bio, czy to prawda, że je wycofują

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Przyszła Kalina
Glinka trochę się rozsypała, bo kartonik się pogniótł szampon ciut wylał.. ale i tak jestem szczęśliwa, wieczorem foto


Dziewczyny, donoszę, że mgiełkę Phenome bardzo polubiłam, jak na swoją lekkość bardzo dobrze wpływa na moją cerę, odkąd ją stosuję nic mi nie wyskoczyło nowego, a już z 2-3 tygodnie będzie i buzia tak jakaś ładna, normalnieje

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy wierzycie w takie blogowe recenzje???
Ja wiem, że trzeba zawsze brać poprawkę na to i owo, że w KWC też (pewnie) sporo recenzji sponsorowanych
Ja jakos, jak kogoś nie znam (np. naszą Margo znam (albo chociaż mam takie wrażenie ) to strasznie sceptycznie podchodzę... chyba to przez to, że pół życia spędziłam w peerelu
No i nie zaprzeczę, są blogi kosmetyczne, bez których już se życia nie wyobrażam ( Temptalii i Karli ale ogólnie to wielki zalew tego jest, każdy może mieć bloga, każdy ma coś do powiedzenia - jakoś mnie to zniechęca
W niektóre wierzę, w niektóre nie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:40   #647
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

W niektóre wierzę, w niektóre nie
tak a propos to co z Waszym blogiem???????
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:40   #648
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem co masz na mysli o odzywce juz pisalam a maske dopiero jak bede testowac dluzej to sie wypowiem wiec wrazenia dopiero za jakis czas. Mialam jeszcze jedna maske ale to chyba marokanska byla
Chodzi mi chociażby o rozczesywanie włosów. Złota nie dawała u mnie rady
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:44   #649
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
O jaaa boskie zdobycze dziewczyny!
Mój zbiorek tez się stopniowo powiększa ale lista zachcianek i tak wydłuża
a moja skraca, bo nie mam gdzie trzymać łazienka, lodówka, pudełko, trzy szuflady w pokoju. Zwariować można. A ja na prawdę mam mało!!!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 16:45   #650
Emka_Cafe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzień dobry co sądzicie o tym skladzie pod wzgledem zapychania? podobno nic nie ma z zapychaczy, ale watpie dlatego pytam się Was, jako ze jestescie moim guru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0095.jpg (31,9 KB, 28 załadowań)
Emka_Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:47   #651
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a moja skraca, bo nie mam gdzie trzymać łazienka, lodówka, pudełko, trzy szuflady w pokoju. Zwariować można. A ja na prawdę mam mało!!!
znaczy musisz skrócić listę, bo nie masz gdzie jej upychać ?
żarcik )
dokup szafkę i po problemie......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:49   #652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tak a propos to co z Waszym blogiem???????
Jakoś brak entuzjazmu nam się włączył, zapał ostygł Przynajmniej z mojego punktu widzenia, nie wiem jak dziewczyn, ale rozmawiałyśmy i podobne wnioski mi się nasunęły, myślimy o swoich własnych blogach, ale masz rację, tyle tego się w ostatnim czasie urodziło, ze nie wiem czy to ma większy sens

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Dzień dobry co sądzicie o tym skladzie pod wzgledem zapychania? podobno nic nie ma z zapychaczy, ale watpie dlatego pytam się Was, jako ze jestescie moim guru
Kiepskawy, ale nie musi zapchać, w każdym razie ma silikony.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:51   #653
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
znaczy musisz skrócić listę, bo nie masz gdzie jej upychać ?
żarcik )
dokup szafkę i po problemie......
tak, Ania, tak
Nie ma miejsca na szafkę, serio Malusie mieszkanko.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:55   #654
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
tak, Ania, tak
Nie ma miejsca na szafkę, serio Malusie mieszkanko.
balkon, piwnica

Mleczko do ciała naturado jest fajne rzadkie, ładnie się wchłania, pachnie ślicznie (tak samo jak ich krem nawilżający) skóra po nim baaaardzo milusia! Zobaczymy jak będzie z działaniem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:20   #655
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
balkon, piwnica

Mleczko do ciała naturado jest fajne rzadkie, ładnie się wchłania, pachnie ślicznie (tak samo jak ich krem nawilżający) skóra po nim baaaardzo milusia! Zobaczymy jak będzie z działaniem
wiesz... mam jeszcze odrobinkę miejsca w lodówce więc szykuje się Beautyever
Super, że mleczko pasuje

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Ok, oto moja dzisiejsza radość
Biała glinka anapska, dziś testy
Czarna glinka z MM, w słoiczku.
Szampon NS neutralny.
Szampon RBA z propolisem nr 4 - dla Mamy
Serum 50+ - dla Mamy
Peeling Planeta Organica z shea, dziś testy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0125.jpg (141,5 KB, 49 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:31   #656
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Justynka -
daj znać jak testy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:37   #657
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Dzień dobry co sądzicie o tym skladzie pod wzgledem zapychania? podobno nic nie ma z zapychaczy, ale watpie dlatego pytam się Was, jako ze jestescie moim guru
Począwszy od drugiego składnika - dimethicone.... Mnie zapchal ten silikon, dostalam takiej kaszki na zuchwie. Ten skład jest bardzo chemiczny i ja bym takiego pokładu nie kupila
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:46   #658
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ok, oto moja dzisiejsza radość
Biała glinka anapska, dziś testy
Czarna glinka z MM, w słoiczku.
Szampon NS neutralny.
Szampon RBA z propolisem nr 4 - dla Mamy
Serum 50+ - dla Mamy
Peeling Planeta Organica z shea, dziś testy
Cudne, z tych glinek to mam ochotę nakupić wszystkie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:56   #659
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a moja skraca, bo nie mam gdzie trzymać łazienka, lodówka, pudełko, trzy szuflady w pokoju. Zwariować można. A ja na prawdę mam mało!!!
Kochana, ja parę miesięcy tak skutecznie schowałam szampon i odżywkę, że do teraz nie mogę jej odnaleźć...


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wiesz... mam jeszcze odrobinkę miejsca w lodówce więc szykuje się Beautyever
Super, że mleczko pasuje

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Ok, oto moja dzisiejsza radość
Biała glinka anapska, dziś testy
Czarna glinka z MM, w słoiczku.
Szampon NS neutralny.
Szampon RBA z propolisem nr 4 - dla Mamy
Serum 50+ - dla Mamy
Peeling Planeta Organica z shea, dziś testy

Uwielbiam takie małe spa po zakupach
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:01   #660
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.