Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 22:09   #4291
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
właśnie sprawdziłam specjalnie dla Ciebie jak to działa...
chodzi mi o wielokrotną próbę rejestracji tego samego urządzenia. ja swoje zarejestrowałam od razu jak dostałam. przed chwilą założyłam kolejne konto i ponownie zarejestrowałam tą samą szczoteczkę - nie było żadnych problemów. oznacza to, że przed zakupem należałoby poprosić sprzedawcę z all o zrobienia zdjęcia z lot code umieszczonym na dole szczoteczki, sprawdzenie czy da się go zarejestrować i jeśli tak, to poproszenie by właśnie ta szczoteczka ze zdjęcia została Tobie wysłana. uważam też, że cena mia 1 nie może być niższa niż ok 330 zł bo nawet w stanach nie da się taniej kupić oryginału (promocja na cyber monday to tylko -20%).
Ale jaja. Właśnie zarejestrowałam fejka i normalną z sieci. Bez problemu przeszła prawdziwa szczotka, co oznacza, że jeśli tylko znajdziesz prawdziwy kod, gdzieś tam w sieci, to system łyka, a to jest ewidentny błąd. Dodatkowo dostałam jeszcze 25 dolarów zniżki na zakupy w Clarisonicu, to jest nieprawdopodobne po prostu! Bo to oznacza, że każdą szczoteczkę można tak zarejestrować. No chyba, że kod, który przypadkowo znalazłam w sieci był niezarejestrowany, ale biorąc pod uwagę Twój przykład w to wątpię... Zresztą w recenzji było o kodzie, czyli sprawdzony.

Fejk nie przeszedł, co wcale nie poprawiło mi humoru, bo tak nie powinno być...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 22:12   #4292
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Podobno najdroższy olej świata, bo strasznie trudno go wydobyć z tych malutkich pesteczek opuncji, a i jest go tam ponoć niewiele w każdej z nich, więc liczą sobie i za surowiec i za pracę, a jeszcze jak jest organiczny i ma certyfikat, to już w ogóle...
Najwięcej producentów jest z Maroka, ale widzę, że zalinkowałaś też z Tunezji; ja znalazłam najtaniej na allegro http://allegro.pl/100-czysty-olej-ol...852876256.html, ponoć ma certyfikat, a z Ecocertem tutaj http://dotykmaroka.pl/olej-z-opuncji-figowej-30ml
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 22:25   #4293
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44469276]Podobno najdroższy olej świata, bo strasznie trudno go wydobyć z tych malutkich pesteczek opuncji, a i jest go tam ponoć niewiele w każdej z nich, więc liczą sobie i za surowiec i za pracę, a jeszcze jak jest organiczny i ma certyfikat, to już w ogóle...
Najwięcej producentów jest z Maroka, ale widzę, że zalinkowałaś też z Tunezji; ja znalazłam najtaniej na allegro http://allegro.pl/100-czysty-olej-ol...852876256.html, ponoć ma certyfikat, a z Ecocertem tutaj http://dotykmaroka.pl/olej-z-opuncji-figowej-30ml[/QUOTE]
Oj tak -wlasnie czytam o nim

Chyba sie zdecyduje na ten:
http://www.amazon.com/dp/B00DII9CYQ/...SIN=B00DII9CYQ
Jezeli nie znajde taniej w naturalnym sklepie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 08:56   #4294
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś dobrego balsamu/mleczka do ciała do suchej skóry, które kupię stacjonarnie w Krakowie. Najlepiej żeby było w cenie <50zł. Pomocy!
W pasażu prowadzącym z dworca do rynku otworzyli malutki sklepik/mydlarnię Amellie, czy jakoś tak. Jest dużo produktów marsylskich i syryjskich. Myślę, że znalazłabyś tam coś odpowiedniego za tą cenę, jeśli mają markę Argile provence, to bierz w ciemno

Poza tym golden oil na szpitalnej, na krupniczej i starowiślnej też są jakieś sklepy, ale nie wiem, jakie tam mają marki konkretnie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-07 o 09:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:30   #4295
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A ja zamówiłam kilka próbek z JMO.
Serum regulujące, z wit C i krem mandarynkowy.
Zastanawiam się czy lepiej zrobić sobie kurację z wit C a potem używać serum z mącznicą czy mogę na przemian (jedna noc wit C druga mącznica itd.) ..

Zamówiłam też wodę różaną z Ikarov, dawno temu używałam hydrolatów z BU, ale nie podeszły mi, zobaczymy jak to. Czekam też na krem z cynkiem z Biofficina Toscana. Długo szukałam eko zamiennika Sudocremu. Mam nadzieje, że się sprawdzi.

Muszę też napisać, że coraz lepiej sprawuje się krem Divine z Herbfarmacy, gdyby tylko nawilzenie było lepsze byłby idealny
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 10:31   #4296
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli pytasz o dr organic, to nic nie kupowałam jeszcze, ale pewnie niedługo się to zmieni FHNATURA ma 100% pozytywnych komentarzy klientów i ciekawy asortyment.

A polecić mogę na pewno grandi_pw. Kupowałam u nich i raz, że opłacało się, dwa kosmetyki świeże, żadnego haczyka.
Mile wspominam też vipangosain, wysyłka tania, chyba nawet darmowa, tylko dość długo się czeka, bo prosto z Indii, dobre ceny.
Bardzo dobry sklep to DROGERIA-CELUX, typowa drogeria, ale mają odrobinę naturalnych kosmetyków i kolorówkę od groma w dobrych cenach, kupowałam u nich tusz wonder Gosha 2 razy, za każdym razem był świeżutki i cenowo bardzo opłacalnie, nie wiem jak teraz stoją z cenami, bo już z rok temu u nich kupowałam ostatnio.

A i jeszcze did_joanna (Alverde)
Dziękuję za info Zapisałam sobie tych sprzedawców
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 11:21   #4297
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziękuję za info Zapisałam sobie tych sprzedawców
Zobacz sobie jeszcze "biobody", mają sporo rzeczy Cattier. Zaciekawili mnie trochę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 11:37   #4298
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
To strasznie dziwne, bo przecież system na stronie nie powinien dopuścić, by dwie różne osoby zarejestrowały tą samą szczotkę. Wtedy komu przysługiwałaby gwarancja, jakby co? Może zaraz w sieci znajdę jakąś fejkową szczotkę albo właśnie prawdziwą i spróbuje zarejestrować, ciekawe czy pójdzie ponownie.
temu kto faktycznie ma produkt i dokument potwierdzający zakup

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ale jaja. Właśnie zarejestrowałam fejka i normalną z sieci. Bez problemu przeszła prawdziwa szczotka, co oznacza, że jeśli tylko znajdziesz prawdziwy kod, gdzieś tam w sieci, to system łyka, a to jest ewidentny błąd. Dodatkowo dostałam jeszcze 25 dolarów zniżki na zakupy w Clarisonicu, to jest nieprawdopodobne po prostu! Bo to oznacza, że każdą szczoteczkę można tak zarejestrować. No chyba, że kod, który przypadkowo znalazłam w sieci był niezarejestrowany, ale biorąc pod uwagę Twój przykład w to wątpię... Zresztą w recenzji było o kodzie, czyli sprawdzony.

Fejk nie przeszedł, co wcale nie poprawiło mi humoru, bo tak nie powinno być...
sposób, który Ci opisałam nie jest może idealny, ale zawsze "jakiś" jeśli chce się nabyć produkt od nieautoryzowanych dystrybutorów. kupując oryginał nie będziesz się musiała zastanawiać nad tymi wszystkimi duperelami

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44469059]Z tego, co pamiętam, to nie jest ciężka (tłusta)- jest raczej taka bardziej lepka i nieco rzadsza, przez co daje uczucie fajnego nawilżenia po wchłonięciu [/QUOTE]
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 11:58   #4299
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
temu kto faktycznie ma produkt i dokument potwierdzający zakup


sposób, który Ci opisałam nie jest może idealny, ale zawsze "jakiś" jeśli chce się nabyć produkt od nieautoryzowanych dystrybutorów. kupując oryginał nie będziesz się musiała zastanawiać nad tymi wszystkimi duperelami


Wiem, TŻ mnie mnie kusi, a mi żal pieniędzy...Wyobraź sobie, że napisałam do jednego ze sprzedawców, gdzie foto wglądało na oryginał (sprawdziłam po czym poznać), zapytałam o kod i cisza.. Bez owijania napisałam, że nie mam ochoty na awantury i dochodzenie swoich praw na policji, jeśli szczotka nie jest oryginałem. To chyba mówi samo za siebie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 12:06   #4300
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Wiem, TŻ mnie mnie kusi, a mi żal pieniędzy...Wyobraź sobie, że napisałam do jednego ze sprzedawców, gdzie foto wglądało na oryginał (sprawdziłam po czym poznać), zapytałam o kod i cisza.. Bez owijania napisałam, że nie mam ochoty na awantury i dochodzenie swoich praw na policji, jeśli szczotka nie jest oryginałem. To chyba mówi samo za siebie.
dla mnie jak sprzedawca milczy to ma coś do ukrycia...odpuściłabym sobie...chociaż dziewczyny na wątku o clarisoniku wydaje mi się, że pisały o jednym sprzedawcy z all, który bez problemu podawał kody...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 12:08   #4301
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dla mnie jak sprzedawca milczy to ma coś do ukrycia...odpuściłabym sobie...chociaż dziewczyny na wątku o clarisoniku wydaje mi się, że pisały o jednym sprzedawcy z all, który bez problemu podawał kody...
Przeczytałam cały wątek o Clarisonicu (Twoje posty także ) i nie przypominam sobie, czyżbym ominęła?

Tak masz rację, logował się i milczy, czyli coś jest nie tak.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:32   #4302
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Do mnie dziś dotarła paczuszka z litewskiej strony 100% pure Wszystko super zapakowane, dostałam dodatkowo dwie próbki balsamów do ciała . Paczka szła 3 dni, więc normalnie ekspres. Ogólnie jestem zachwycona i na pewno zrobię jeszcze tam zakupy

Jeszcze odnośnie kosmetyków Pai - na tej stronie www.paiskincare.com po wybraniu odpowiedniej lokalizacji (Europe, Poland) jest możliwość zamówienie zestawu próbek, który kosztuje 10 euro. Przesyłka jest darmowa Może kogoś to zainteresuje
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:43   #4303
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczuszka z litewskiej strony 100% pure Wszystko super zapakowane, dostałam dodatkowo dwie próbki balsamów do ciała . Paczka szła 3 dni, więc normalnie ekspres. Ogólnie jestem zachwycona i na pewno zrobię jeszcze tam zakupy

Jeszcze odnośnie kosmetyków Pai - na tej stronie www.paiskincare.com po wybraniu odpowiedniej lokalizacji (Europe, Poland) jest możliwość zamówienie zestawu próbek, który kosztuje 10 euro. Przesyłka jest darmowa Może kogoś to zainteresuje
Sklep na plus. Dostałaś może jakieś próbki? Jakiś czas temu robiłam duże zamówienie ze strony europejskiej (chyba) i nie dołożyli żadnej saszetki. Zresztą nawet nie wiem czy takowe posiadają.
Dawaj foty
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:47   #4304
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Sklep na plus. Dostałaś może jakieś próbki? Jakiś czas temu robiłam duże zamówienie ze strony europejskiej (chyba) i nie dołożyli żadnej saszetki. Zresztą nawet nie wiem czy takowe posiadają.
Dawaj foty
Tak, napisałam, że dostałam dwie próbki balsamów do ciała Były zapakowane w uroczą kopertę i zawiązane wstążką. Ja ak robiłam zamówienie z europejskiej strony, to również nie było tam żadnej próbki Foty będą, ale chyba już nie dziś. Postaram się jutro wrzucić.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:02   #4305
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Tak, napisałam, że dostałam dwie próbki balsamów do ciała Były zapakowane w uroczą kopertę i zawiązane wstążką. Ja ak robiłam zamówienie z europejskiej strony, to również nie było tam żadnej próbki Foty będą, ale chyba już nie dziś. Postaram się jutro wrzucić.
Kolejny dowód na to, że nie mam podzielnej uwagi. Robiąc kilka rzeczy na raz zawsze coś mi umyka.... Lek na roztrzepanie pilnie potrzebny
Chętnie się poślinię
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:08   #4306
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczuszka z litewskiej strony 100% pure Wszystko super zapakowane, dostałam dodatkowo dwie próbki balsamów do ciała . Paczka szła 3 dni, więc normalnie ekspres. Ogólnie jestem zachwycona i na pewno zrobię jeszcze tam zakupy

Jeszcze odnośnie kosmetyków Pai - na tej stronie www.paiskincare.com po wybraniu odpowiedniej lokalizacji (Europe, Poland) jest możliwość zamówienie zestawu próbek, który kosztuje 10 euro. Przesyłka jest darmowa Może kogoś to zainteresuje
Super-zdaj pozniej relacje jak sie sprawdzily 100%pure.

Co do Pai-mialam probki tej firmy-dobrze wspominam

Miala ktoras z Was ten podklad?
http://www.100percentpure.com/Health...fprppowder.htm

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-01-07 o 19:12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:20   #4307
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Super-zdaj pozniej relacje jak sie sprawdzily 100%pure.

Co do Pai-mialam probki tej firmy-dobrze wspominam

Miala ktoras z Was ten podklad?
http://www.100percentpure.com/Health...fprppowder.htm
Wiem, czytałam na blogu Stąd właśnie się nimi zainteresowałam

Ja teraz zamówiłam Healthy Skin Foundation with Super Fruits - nie wiem czy to ten sam z Twojego linka, bo po kliknięciu przerzuca mnie niestety na stronę główną europejskiej strony 100% pure
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:34   #4308
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wiem, czytałam na blogu Stąd właśnie się nimi zainteresowałam

Ja teraz zamówiłam Healthy Skin Foundation with Super Fruits - nie wiem czy to ten sam z Twojego linka, bo po kliknięciu przerzuca mnie niestety na stronę główną europejskiej strony 100% pure

Ten z linka to healthy flawless skin foundation powder spf 20.

Daj znac jak sie sprawuje ten Twoj podklad

Ja szukam czegos w kompakcie-kremowe jakos mnie nie lubia.Szukam alternatywy do mineralow sypkich(wkurza mnie powoli ten wszedzie osiadajacy puder).Lumiere chyba nigdy nie wprowadzi mineralow w kompakcie wiec czas sie rozejrzec za czyms innym

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-01-07 o 19:37
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:50   #4309
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
To klikaj-nie bedziesz zalowac
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02942.jpg (112,9 KB, 61 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 20:25   #4310
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ten z linka to healthy flawless skin foundation powder spf 20.

Daj znac jak sie sprawuje ten Twoj podklad

Ja szukam czegos w kompakcie-kremowe jakos mnie nie lubia.Szukam alternatywy do mineralow sypkich(wkurza mnie powoli ten wszedzie osiadajacy puder).Lumiere chyba nigdy nie wprowadzi mineralow w kompakcie wiec czas sie rozejrzec za czyms innym
Ah, to wiem o który chodzi. Nie miałam go, ale też w sumie mnie korci Ja od dawna również używam minerałów - w sumie nie mam nic do proszkowej formy, ale czasami mnie nachodzi spróbowanie czegoś innego stąd właśnie pomysł na zamówienie tego podkładu z 100% pure. Dam znać czy mi przypadnie do gustu - konkretniejsze testy pewnie w weekend, bo w tygodniu nie bardzo mam jak.

U Ciebie na blogu jeszcze bardzo zainteresowało mnie to mydełko Dead Sea Warehouse. Szkoda tylko, że nie wysyłają do Polski Znalazłam je jeszcze na amazonie, ale też bez wysyłki do nas

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!

Piękne zakupy
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:35   #4311
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ten z linka to healthy flawless skin foundation powder spf 20.

Daj znac jak sie sprawuje ten Twoj podklad

Ja szukam czegos w kompakcie-kremowe jakos mnie nie lubia.Szukam alternatywy do mineralow sypkich(wkurza mnie powoli ten wszedzie osiadajacy puder).Lumiere chyba nigdy nie wprowadzi mineralow w kompakcie wiec czas sie rozejrzec za czyms innym
Zgłaszam się mam ten podklad .Szukałam alternatywy na zimę i znalazłam najlepiej leży jak nałożę go na primer 100% pure wilgotnym flatem.Krycie dość dobre ,nie tworzy maski chyba ze przegniemy z ilością(lepiej nałożyć 2 cienkie warstwy niz 1 mega),długo trzyma mat,wogóle świetnie się trzyma przetestowałam w sylwestra a mieliśmy 0 północy ognisko więc warunki ekstremalne po demakijażu cera jest jakaś taka ładna ,odżywiona nie czuć go na twarzy.Na lato to chyba jednak wolę minerałki ale na zimę jakoś lepiej chroni cerę przed zmiennymi warunkami atm. Jedyne co mnie wkurza ze daje taki efekt tępego matu a ja wolę suptelny glow ale omiatam na koniec twarz jakimś pudrem wykańczającym np; z Pixie i jest git
Mam kolor white peach ale na przyszłą jesień zamówię peach bisque bo ten pierwszy jest minimalnie za jasny.
Primre zamieżam stosować latem solo bez żadnych kremów,moją cerę swietnie nawilża i odżywia.
Ma go jeszcze moja bratanica i jest w nim zakochana powiedziała mi ze to najlepszy kosmetyk jakiego używała u niej daje efekt fotoshopa no ale ona jest ode mnie o 16 lat młodsza

a jeszcze wydaje mi sie że cery suche będą potrzebowały pożądnego nawilżenia pod ten podkład.

Piękne zakupy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Tak, napisałam, że dostałam dwie próbki balsamów do ciała Były zapakowane w uroczą kopertę i zawiązane wstążką. Ja ak robiłam zamówienie z europejskiej strony, to również nie było tam żadnej próbki Foty będą, ale chyba już nie dziś. Postaram się jutro wrzucić.
Super że strona Litewska daje radę z pewnością zrobie tam zakupy tylko muszę zużyć zapasy co zajmie mi minimum 3 miesiące

Czekam na recenzje i swache

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Kolor white peach jest niemal identyczny jak kolor kremu BB -Phytemy który stosuje zamiennie tzn.jak potrzebuje silniejszego nawilżenia.
Z BB kremem Phytemy naprawdę sie polubiłam za to co do serum mam mieszane uczucia coś mnie okropnie wysypało i muszę sprawdzić czy właśnie serum Phytemy nie było winowajcą(możliwe że kiepska dieta przez świeta-sprawdzę)

Na Maurelii niezłe promocje
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:59   #4312
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam kilka próbek z JMO.
Serum regulujące, z wit C i krem mandarynkowy.
Zastanawiam się czy lepiej zrobić sobie kurację z wit C a potem używać serum z mącznicą czy mogę na przemian (jedna noc wit C druga mącznica itd.) ..
JMO jest super Krem mandarynkowy to też jeden z moich ulubionych no i serum z wit C też. Ja też kupowałam próbki (bo pełnowymiarowe są drogie i jakoś mi szkoda ) i przelewałam / przekładałam do szklanych słoiczków no i miałam np 15 ml w ślicznym słoiczku za 20 zł Jak powykanczam to co mam to planuję zakup myjadła z jojobą
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:16   #4313
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczuszka z litewskiej strony 100% pure Wszystko super zapakowane, dostałam dodatkowo dwie próbki balsamów do ciała . Paczka szła 3 dni, więc normalnie ekspres. Ogólnie jestem zachwycona i na pewno zrobię jeszcze tam zakupy

Jeszcze odnośnie kosmetyków Pai - na tej stronie www.paiskincare.com po wybraniu odpowiedniej lokalizacji (Europe, Poland) jest możliwość zamówienie zestawu próbek, który kosztuje 10 euro. Przesyłka jest darmowa Może kogoś to zainteresuje
ale masz fajnie


ciekawe kiedy do mnie przyjdzie paczuszka

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!
można tam taką próbeczkę kupić? czy to niespodzianka?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 06:41   #4314
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!
ja nic nie wiem, pewnie poczta coś dołożyła
cieszę się, że dotarło całe i zdrowe
ja zużyłam juz połowę balsamu do ciała
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

można tam taką próbeczkę kupić? czy to niespodzianka?
nie, maseczkę czekoladową miałam od Susabee i dałam Jadzi odsypkę na spróbowanie



na ecosme.pl jest wyprzedaż 50% na kosmetyki neonat z datą do 30.04.

co do neonat:
szampony fajne, polecam.
krem na dzień na bazie owoców lekki, bardzo przyjemny, dobrze nawilża.
mydełka dobre, twarde, wydajne, delikatne.
generalnie marka mi sie podoba, szkoda, że mam tyle zapasów....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-01-08 o 12:28
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 13:03   #4315
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny gratuluję nabytków
fajnie, że ta litewska strona 100% pure działa tak sprawnie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek o Clarisonicu (Twoje posty także ) i nie przypominam sobie, czyżbym ominęła?
neti20 coś o tym pisała ... może napisz do niej
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 13:34   #4316
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję nabytków
fajnie, że ta litewska strona 100% pure działa tak sprawnie



neti20 coś o tym pisała ... może napisz do niej
Właśnie prowadzę interesującą dyskusję na ten temat
Promolciu, a czy wiesz coś na ten temat, czy szczotki z Sephory na 100 procent wchodzą?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:52   #4317
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie prowadzę interesującą dyskusję na ten temat
Promolciu, a czy wiesz coś na ten temat, czy szczotki z Sephory na 100 procent wchodzą?
napisz na plotkowym jak dokonasz jakiegoś ciekawego odkrycia
yyyy no w sumie nie wiem...ale byłoby ciekawie jakby nie wchodziły
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:04   #4318
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
napisz na plotkowym jak dokonasz jakiegoś ciekawego odkrycia
yyyy no w sumie nie wiem...ale byłoby ciekawie jakby nie wchodziły
Dowiedziałam się tyle, że aż mózg kipi, wymieniałam chyba 15 mejli. Tylko jeszcze do pełnego obrazu potrzeba mi tej informacji o Sephorze

Pytanie o krem z retinolem z Iherba, o ten:
http://www.iherb.com/life-flo-health...oz-50-ml/29793

Czy on farbuje pościel po aplikacji? Trza kłaść ręcznik na poduszkę? Mam już z wymianki i się cieszę ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-01-08 o 17:13 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:32   #4319
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ah, to wiem o który chodzi. Nie miałam go, ale też w sumie mnie korci Ja od dawna również używam minerałów - w sumie nie mam nic do proszkowej formy, ale czasami mnie nachodzi spróbowanie czegoś innego stąd właśnie pomysł na zamówienie tego podkładu z 100% pure. Dam znać czy mi przypadnie do gustu - konkretniejsze testy pewnie w weekend, bo w tygodniu nie bardzo mam jak.

U Ciebie na blogu jeszcze bardzo zainteresowało mnie to mydełko Dead Sea Warehouse. Szkoda tylko, że nie wysyłają do Polski Znalazłam je jeszcze na amazonie, ale też bez wysyłki do nas

:
W mineralach mi tylko nie pasi ze ten proszek wszedzie osiada i nie moge doczyscic mebli.Pozatym wydaje mi sie ze po dluzszym stosowaniu nieco wysuszaja i trzeba extra nawilzenia.
No szkoda-to mydelko dosc ciezko dostepne.

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zgłaszam się mam ten podklad .Szukałam alternatywy na zimę i znalazłam najlepiej leży jak nałożę go na primer 100% pure wilgotnym flatem.Krycie dość dobre ,nie tworzy maski chyba ze przegniemy z ilością(lepiej nałożyć 2 cienkie warstwy niz 1 mega),długo trzyma mat,wogóle świetnie się trzyma przetestowałam w sylwestra a mieliśmy 0 północy ognisko więc warunki ekstremalne po demakijażu cera jest jakaś taka ładna ,odżywiona nie czuć go na twarzy.Na lato to chyba jednak wolę minerałki ale na zimę jakoś lepiej chroni cerę przed zmiennymi warunkami atm. Jedyne co mnie wkurza ze daje taki efekt tępego matu a ja wolę suptelny glow ale omiatam na koniec twarz jakimś pudrem wykańczającym np; z Pixie i jest git
Mam kolor white peach ale na przyszłą jesień zamówię peach bisque bo ten pierwszy jest minimalnie za jasny.
Primre zamieżam stosować latem solo bez żadnych kremów,moją cerę swietnie nawilża i odżywia.
Ma go jeszcze moja bratanica i jest w nim zakochana powiedziała mi ze to najlepszy kosmetyk jakiego używała u niej daje efekt fotoshopa no ale ona jest ode mnie o 16 lat młodsza

a jeszcze wydaje mi sie że cery suche będą potrzebowały pożądnego nawilżenia pod ten podkład.
No to teraz mnie zachecilasDzieki za opinie
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

Pytanie o krem z retinolem z Iherba, o ten:
http://www.iherb.com/life-flo-health...oz-50-ml/29793

Czy on farbuje pościel po aplikacji? Trza kłaść ręcznik na poduszkę? Mam już z wymianki i się cieszę ;-)
Mam brazowa posciel i nie zauwazylam farbowania
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:46   #4320
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Mam brazowa posciel i nie zauwazylam farbowania
Dziękuję Elfiku A zadowolona jesteś z kremiku?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.