Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 20:30   #631
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kiedyś robiła podkład i to było kakao zmieszane z masłem shea chyba, w każdym razie z czymś tłustym, oglądałam z koparą na podłodze.



---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Na świeta chciała się przebrać za choinkę albo za psa ...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:33   #632
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Toż to sama natura



Ja kiedyś dodałam do maseczki, myślałam, że mi twarzy wypali, jak to zmyłam to jakbym się burakiem wysmarowała i taka czerwona i podrażniona pół dnia chodziłam
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
moze to mial byc podklad nadajacy efekt opalenizny No nie moge

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


o kurde, no to nieciekawie
otoz to, trzeba uwazac na naczynka przy uzywaniu cynamonu ale fajnie rozgrzewa, lecz wiecej nie sprobuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:38   #633
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
z cynamonem to niezbyt ciekawie probowalyscie robic sobie peeling kawowy z odrobina cynamonu? efekt buraka gwarantowany
Ja od okoły 2 lat nie kupuję gotowych peelingów, bo uważam, że się nie opłaca. Mieszam olej winogronowy ( u mnie się najlepiej sprawdza), kawę (najtańszą plujkę jaką znajdę), łyżeczkę cynamonu (dla zabicia smrodu kawy) i mam najlepszy peeling na świecie. Skóra jest wygładzona, delikatna, mięciutka.

A ja w sephorze szukałam Dzięki
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:58   #634
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja od okoły 2 lat nie kupuję gotowych peelingów, bo uważam, że się nie opłaca. Mieszam olej winogronowy ( u mnie się najlepiej sprawdza), kawę (najtańszą plujkę jaką znajdę), łyżeczkę cynamonu (dla zabicia smrodu kawy) i mam najlepszy peeling na świecie. Skóra jest wygładzona, delikatna, mięciutka.



A ja w sephorze szukałam Dzięki
musze sprobowac kiedys z olejem


swoja droga wlasnie postanowilam zobaczyc ile czego mam i sie przerazilam nie bede mowic ile mam pelnowymiarowych podkladow to glupota. Ale oczywiście boxa z bobbi brown (w tym krem bb) zamowilam.. ehhh

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

ooo w skrzyneczce czekał na mnie bon na 40pln do douglasa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:00   #635
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
to jakies bzdety musza byc, kto cos takiego nalozy na twarz, np. na wieczorne wyjscie albo impreze firmowa chyba zeby tylko zapchac czas na antenie. Szkoda ze tego nie widzialam, az chyba poszukam w necie
http://player.pl/programy-online/kli...E11,33067.html

Proszę, to chyba ten odcinek, jakos pod koniec to chyba jest
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:01   #636
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
A jak się maziała tym po gębie z taką zadowoloną miną, komedia
W sumie wyszedł taki instant samoopalacz nawierzchniowy albo bejca
Faktycznie już mi się przypomniał ten odcinek, i do tego ten cynamon

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-03-24 o 21:10
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:31   #637
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A mnie te kody nie wchodzą

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Tylko Matrix
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 22:01   #638
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
O nieee, jaka miniatura maskary?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Zrobiłam dwa osobne zamówienia, jedno z Bobbi, drugie z boxem i próbkami.
Rano wchodziła i szybko się skończyła, dokładnie taka jak jest w tej kosmetyczne ( 3 ml ) , także kto zamówił z rana jak my to dostanie 2 maskary ( z kosmetyczki i gratisową )

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A mnie te kody nie wchodzą

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Tylko Matrix
A DOT15 i LANCOME15 ? Ja robiłam symulację i wchodziły ale niektóre od 149 zł chyba

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
otoz to, trzeba uwazac na naczynka przy uzywaniu cynamonu ale fajnie rozgrzewa, lecz wiecej nie sprobuje
Ja już też moje zabawy z cynamonem zakończyłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:24   #639
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Jestem na bieżąco

Box z Clinique w ogóle mnie nie kręci... Jeszcze żeby to był krem ALL ABOUT EYES RICH to brałabym ( kończę właśnie drugie czy trzecie opakowanie) - RICH jest jak masełko, nieciężki a odżywczy, nie podrażnia - lepszego nie miałam. Zaś konsystencji zwykłego All About Eyes się boję - żel .. fuuu nie lubię

Box Clinique też mi nie pasuje - nie ma nic co by mi było niezbędne lub choćby się przydało

I pomimo WSZYSTKICH miniatur to nic nie biorę

Musze pochwalić bazę Urban Decay ( ciemno-fioletową! ) - jest świetna - od 7 do 23 trzyma cienie na swoim miejscu, nie roluje się ani nie wchodzi w załamanie powieki

Najpierw kładziecie bazę-korektor-cienie czy korektor -bazę- cienie?

Ja czekam na jakiś dobry gratis Clinique - pamiętam było niedawno kosmetyczka z miniaturami - to wezme All About Eyes Rich.
No i Shiseido - chcę wziąć lotion do twarzy Ibuki ( jest świetny - miałam już dwa opakowania ) - leciutki, nawilża, matuje, pielęgnuje, jest delikatny dla cery, pięknie pachnie, świetny pod makijaż
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:27   #640
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
http://player.pl/programy-online/kli...E11,33067.html

Proszę, to chyba ten odcinek, jakos pod koniec to chyba jest

Obejrzałam i padłam!!!
Co za masakra!!
W ogole to dla mnie makijaże Kadi są beznadziejne. Zatrzymała sie ileś lat temu z makijażem. Poza tym w tym filmiku użyła na dwoje oczu chyba dwóch rożnych cieni. Jeden byc całkiem przerlowy a ba drugim oku matowy z drobinkami.
A ten domowy podkład. Na koniec to śmiała sie chyba sama z siebie. OMG!! Co za masakra!!!

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Jestem na bieżąco

Box z Clinique w ogóle mnie nie kręci... Jeszcze żeby to był krem ALL ABOUT EYES RICH to brałabym ( kończę właśnie drugie czy trzecie opakowanie) - RICH jest jak masełko, nieciężki a odżywczy, nie podrażnia - lepszego nie miałam. Zaś konsystencji zwykłego All About Eyes się boję - żel .. fuuu nie lubię

Box Clinique też mi nie pasuje - nie ma nic co by mi było niezbędne lub choćby się przydało

I pomimo WSZYSTKICH miniatur to nic nie biorę

Musze pochwalić bazę Urban Decay ( ciemno-fioletową! ) - jest świetna - od 7 do 23 trzyma cienie na swoim miejscu, nie roluje się ani nie wchodzi w załamanie powieki

Najpierw kładziecie bazę-korektor-cienie czy korektor -bazę- cienie?

Ja czekam na jakiś dobry gratis Clinique - pamiętam było niedawno kosmetyczka z miniaturami - to wezme All About Eyes Rich.
No i Shiseido - chcę wziąć lotion do twarzy Ibuki ( jest świetny - miałam już dwa opakowania ) - leciutki, nawilża, matuje, pielęgnuje, jest delikatny dla cery, pięknie pachnie, świetny pod makijaż

Korektor - bazę lub bez bazy - cienie
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:33   #641
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Gangola;50795939[COLOR=Silver
]
[/COLOR]

Korektor - bazę lub bez bazy - cienie
Ja wlasnie tez tak i trzyma 16h
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 22:51   #642
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A poza baza urban decay mozecie polecic jakas inna, tansza baze? pytam, bo cieni uzywam od swieta, ale przydaloby się jakieś utrwalenie na cały dzien jak juz się umaluję.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:54   #643
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A poza baza urban decay mozecie polecic jakas inna, tansza baze? pytam, bo cieni uzywam od swieta, ale przydaloby się jakieś utrwalenie na cały dzien jak juz się umaluję.

Zoeva.
Ostatnio jestem tez zachwycona bazą z Bell.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

W sumie Paese tez ma fajną bazę.
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:57   #644
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Zoeva.
Ostatnio jestem tez zachwycona bazą z Bell.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

W sumie Paese tez ma fajną bazę.
Dziękuję, popatrzę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 23:25   #645
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A poza baza urban decay mozecie polecic jakas inna, tansza baze? pytam, bo cieni uzywam od swieta, ale przydaloby się jakieś utrwalenie na cały dzien jak juz się umaluję.
Ja Ci mogę polecić bazę Hean https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adow-base.html Mam tłuste powieki, a makijaż z tą bazą trzymał sie naprawdę długo
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:32   #646
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


D. wysłał moje dzisiejsze zamówienie z Bobisiami
Moje wczoraj też wysłali nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jak ja bym zaczęła na blogu o swoich przemyśleniach pisać to od razu by mnie do wariatkowa zamknęli .
Nie prowadzę niestety i sie na to nie zapowiada .


---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się! Wygrałam bon na 100 zł w S. w jakimś konkursie, o którym już nie pamiętam-Trend Scout , czy coś takiego(chyba że ktoś mnie oszukuje)
Ale super!

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I powinnam zapłacić 217 a nie 237 Ale już trudno

Paczcie tylko na ten odcień różu http://3.bp.blogspot.com/-4eQQMBIGkC...ckless%201.jpg
A błyszczol jaki piękny http://i1056.photobucket.com/albums/...ps2407ac79.jpg
Szalejesz z tym Jacobsem

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Też oglądałam ten odcinek i zwróciłam uwagę na krycie tego podkładu, ale jakoś mnie nie przekonał, chociaż opakowanie fajne. Nigdy nie kieruje się polecanymi przez nią kosmetykami już nie wspominając o jej sztuce makijażu
Hehe, zgadzam się lubię oglądać makijaże, ale jej pomysły mnie nie przekonują

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Zamówiłam zestaw BB za tydzień mam urodziny, więc chyba mi się należy.
Wzięłam Tż sposobem, od rana miauczałam mu, że chyba będę chciała nowy telefon na urodziny, a teraz zasugerowałam mu, że może jednak ten zestaw BB. Tak się ucieszył, że będzie taniej, że o mało sam nie złożył zamówienia A tak naprawdę to nie chcę telefonu, od początku chciałam BB Boże wyląduję kiedyś w psychiatryku przez ten zakupoholizm

Spoko, jeszcze nie wybudowali odpowiedniego oddziału dla nas na razie nas nie zamkną

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Powtórki są bardzo często. Czy tylko mnie tak denerwuje jej sposób prowadzenia programu? Nie mogę jej zdzierżyć i zawsze przewijam

Myślałam, że jestem jakaś czepialska bo ta Paulinka strasznie mnie wkurza, nie lubię na nią patrzeć

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W sensie, że Paulina tak macha rękoma i mówi jak do dzieci?? Mi też to przeszkadza. Lubiłam chyba 1 serię jak prowadziła to Claudia Carlos i Bosacka ( chociaż jej nie lubię ) i tę serię co prowadziła Ewelina Rydzyńska
Ja też lubiłam najbardziej początki tego programu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:37   #647
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dokładnie o to wymachiwanie mi chodziło, nie mogę na niczym innym się skupić i dlatego przewijam, z resztą nigdy by mi się nie chciało babrać i robić domowe cienie do oczu, szminki czy nawet bazę pod makijaż.

Nie rozumiem tego kącika - zrób sobie kosmetyk na kij się babrać w domu, jak teraz można kupić wszystko w każdym przedziale cenowym
Ostatnio robiła rozświetlacz z jakiegoś perłowego cienia - no dziki szał

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kiedyś robiła podkład i to było kakao zmieszane z masłem shea chyba, w każdym razie z czymś tłustym, oglądałam z koparą na podłodze.


---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
A jak się maziała tym po gębie z taką zadowoloną miną, komedia
W sumie wyszedł taki instant samoopalacz nawierzchniowy albo bejca


---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A poza baza urban decay mozecie polecic jakas inna, tansza baze? pytam, bo cieni uzywam od swieta, ale przydaloby się jakieś utrwalenie na cały dzien jak juz się umaluję.
Polecam bazę Artdeco używam jej od kilku lat i dla mnie jest niezawodna. Często w D. jest w promocji za (chyba) 29zł

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Nadrobiłam mogę wracać do pracy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:51   #648
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Nadrobiłam mogę wracać do pracy


ciekawe czy dziś nas jakaś promocja zaskoczy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:00   #649
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


ciekawe czy dziś nas jakaś promocja zaskoczy
Lepiej nie już się dostatecznie spłukałam

Od jutra mają wejść do D. prezenty z katalogu na kwiecień. Ciekawe, czy będzie ten mini podkład Pupy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 07:03   #650
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Nadrobiłam mogę wracać do pracy
Fajną masz pracę
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:06   #651
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _kornelia_ Pokaż wiadomość
Fajną masz pracę
:d
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:11   #652
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Od jutra mają wejść do D. prezenty z katalogu na kwiecień. Ciekawe, czy będzie ten mini podkład Pupy
o ciekawe co będzie fajnego w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:14   #653
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dostałam takiego maila od C.:

Myślałam, że mi wyślą jakiś prezent, a tu trza kupić

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o ciekawe co będzie fajnego w D
W tym katalogu nie było absolutnie nic ciekawego, poza tym podkładem Pupy (aż 10ml), który (mam nadzieję) może wchodzić do mini puderku

Ma być mini krem Estee (15ml) do zakupu prod. marki za 199zł no i ta kosmetyczka Clarinsa za zakup podkładu + czegoś jeszcze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:18   #654
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam takiego maila od C.:

Myślałam, że mi wyślą jakiś prezent, a tu trza kupić

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



W tym katalogu nie było absolutnie nic ciekawego, poza tym podkładem Pupy (aż 10ml), który (mam nadzieję) może wchodzić do mini puderku

Ma być mini krem Estee (15ml) do zakupu prod. marki za 199zł no i ta kosmetyczka Clarinsa za zakup podkładu + czegoś jeszcze
Jakby wchodziła ta kosmetyczka Estee co jest i ten krem to fajnie by było ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:18   #655
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny... jaka ja mam śliczną buzię po paście, toniku i kremie z ziaji, no normalnie ale muszę zużyć zapasy czarnej róży z tołpy... ale dużo tego kremu w środku może zaczne smarować nogi szybciej się skończy i kupię coś nowego
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:21   #656
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jaka ja mam śliczną buzię po paście, toniku i kremie z ziaji, no normalnie ale muszę zużyć zapasy czarnej róży z tołpy... ale dużo tego kremu w środku może zaczne smarować nogi szybciej się skończy i kupię coś nowego
Aledrogo twoim przyjacielem

Jak skończe co mam ( na szczescie same probki i miniaturki ) ;-) to kupię coś z ziaji ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:27   #657
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Bobbi zamówione z matrix i lancome. Dziś kod wskoczył bez problemu, dot nie działa. Ciesze się i tak. Zapłacę po wypłacie.
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:33   #658
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jakby wchodziła ta kosmetyczka Estee co jest i ten krem to fajnie by było ;-)
Może się połączą te prezenty, zobaczymy

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jaka ja mam śliczną buzię po paście, toniku i kremie z ziaji, no normalnie ale muszę zużyć zapasy czarnej róży z tołpy... ale dużo tego kremu w środku może zaczne smarować nogi szybciej się skończy i kupię coś nowego
też miałam takie pomysły, żeby szybciej wykończyć kremy

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Zamówiłam sobie miniaturkę Van Cleef Oriens z e-glamour
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html

Szkoda, że nie ma paczkomatu za złotówkę, ale i tak jestem zadowolona zawsze podobał mi się ten flakonik ale bałam się zapachu

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

e-glamour ma swoją perfumerię stacjonarną w Wa-wie musze omijać to miejsce w razie wizyty w stolicy, bo nie wyjdę stamtąd z pustymi ręcami (raczej z pustym portfelem )
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:36   #659
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Może się połączą te prezenty, zobaczymy

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------



też miałam takie pomysły, żeby szybciej wykończyć kremy

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Zamówiłam sobie miniaturkę Van Cleef Oriens z e-glamour
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html

Szkoda, że nie ma paczkomatu za złotówkę, ale i tak jestem zadowolona zawsze podobał mi się ten flakonik ale bałam się zapachu

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

e-glamour ma swoją perfumerię stacjonarną w Wa-wie musze omijać to miejsce w razie wizyty w stolicy, bo nie wyjdę stamtąd z pustymi ręcami (raczej z pustym portfelem )
Jest jakiś kod na dostawę ? też chcę do kolekcji ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:38   #660
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jest jakiś kod na dostawę ? też chcę do kolekcji ;-)
Jest paczkomat za 6zł przy płatności z góry niestety nie ma teraz żadnych kodów poza kodem na -5% na zapachy Lacoste
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.