Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 17:47   #3451
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko, po takiej masakrze, o jakiej opowiadałaś, pewnie zupełnie bym się załamała. Dzielna jesteś xD

Chciałabym napisać, że to mój dzień piąty, ale niestety trochę ruszyłam. Tylko to, co już wręcz błagało o takie potraktowanie, ale jednak. Żadnej (zwyczajowej u mnie) masakry, tylko lekkie zaczerwienienie, które zeszło po kilkunastu minutach. Nie jestem załamana, wręcz zadowolona, że się tego pozbyłam i prawie nie ma po tym śladu. Bez wstydu poszłam na spacer z pieskiem, nie jest źle. Ale licznik należy uczciwie wyzerować.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:52   #3452
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gdyby nie bylo mi teskno to bym nie dodala "niestety"

a tak na serio to wyprowadze sie stad niebawem mam nadzieje
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:17   #3453
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a co do tego miasta i tragicznego powietrza i wody to ja naprawdę nie wiem jak się przed tym bronic??? ja kupuję wodę termalną.. mam nadzieje ze będzie dobrze

a tak właściwie to która dziewczyna jest z nas najlepsza i najdłuzej nie wyciska?? a która najbardziej masakruje buźkę? ja tylko w piątek zmasakrowalam i nie mam zamiaru przez 2 tygodnie nic ruszac..
Co do powietrza i wody - nie przesadzaj. Wiadomo, ze powietrze nie jest tak świeże jak na wsi, a woda jest twarda ale mysle, ze w każdym większym mieście jest tak samo. Myjąc twarz lubelską kranówką tez można mieć piękną cere. Ja termalke dostałam razem z próbkami i jakiś spektakularnych efektów nie ma, ale fajnie odświeża.

Co do drugiej części - najbardziej masakruje twarz pewnie nadal ja, a LoLcia i K-H pewnie maja ze 3 tydzień bez ciśnięcia chociaż jakoś ostatnio nie piszą
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:30   #3454
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Myjąc twarz lubelską kranówką tez można mieć piękną cere.
Pewnie tak

Ale przynajmniej w moim przypadku problemem jest bardziej zmiana wody, niz woda w jednym czy drugim miejscu. Kiedys mieszkalam w domu i nie bylo tak zle ale teraz jak przyjezdzam tylko na weekend to moja skora za kazdym razem "wariuje"
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:33   #3455
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hmm to zostaje wam rzadziej jeździć do domu...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:00   #3456
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

albo przez weekend po prostu nie uzywac kranowki do mycia - ja poki co wybieram ta wlasnie opcje
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:54   #3457
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzień 3 trwa
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 20:24   #3458
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cześć dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było,bo mam problemy z internetem.
Nie cisnę nic od hoho,już nawet nie liczę i jestem z siebie dumna!
Dzisiaj niestety byłam na solarium,ale wyglądam jak ściana więc sobie wybaczam a potem peeling,maseczka dzisiaj nawet bez podkładu wyszłam !
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:34   #3459
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja wlasnie po raz pierwszy w zyciu zrobilam sobie maseczke z aspiryny ...i powiem szczerze, nie sadzilam, ze bedzie taki fajny efekt

nie pamietam kiedy mialam taka gladka i miekka skore, przebarwienia tez wygladaja na bledsze i pory sa mniej widoczne
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 21:02   #3460
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

może i ja się skuszę na tą maseczkę z aspiryny bo mam sporo przebarwień
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 21:03   #3461
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ufff no i juz po egzaminie ale beznadziejny byl ze malo nie padlam jak uslyszalam pytania.. na szczescie mialam w kieszeni małą pomoc naukową na najgorszą okoliczność i niestety ta okolicznosc się wydarzyła.. no ale przynajmniej nie oddałam pustej kartki!

co do tej wody to QsQs uwierz mi że moja skóra naprawdę reaguje na zmiany wody! nie uwierzyłabym gdybym sama nie zobaczyła! co więcej nawet włosy na to reagują ale teraz jak zapuściłam długie to je wiąże w kucyka i tak po nich nie widac ale jak mialam krótkie to uwierz mi nawet siostra widziala różnicę.. niestety przykre ale prawdziwe.. wydaje mi się że muszę po każdym myciu szybko osuszac twarz i przemywac ją starannie tonikiem aby sie pozbyc jej resztek z twarzy- gdzies na wizazu to wyczytalam wiec chyba sporo dziewczyn ma takie odczucia?! dodam tylko że nie jestem ze wsi hehehe bo ma wrazenie że tak myślicie

ale jestem padnięta.. ale powiem wam że byłam dzis w galerii w poszukiwaniu kostiumu kąpielowego bo zamierzalam na zagranicznych wakacjach zrobic furrore ale nic normalnie ładnego nie ma!! w dodatku jakis paskudny pierwszy lepszy kostium wzięłam do ręki to 50zł same majtki kosztowaly.. jak mam placic tyle kasy za brzydactwo to stwierdzilam ze moj stary kostium juz jest ładniejszy, a za granicą i tak mnie nikt w nim nie widzial tak więc zamiast kostiumu kupiłam piękny komplecik bielizny w H&M zakochalam się w nim i juz... furrory na plaży w nim nie zrobię ale za to mój tż oszaleje ale to sobie wymyśliłam hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 01:17   #3462
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ok, teraz już naprawde koncze z ta żałosną procedura. Koniec z ciśnięciem !!! dziś był ostatni tak masakryczny wybryk. Wole sie rano nie budzić jak pomyśle co będę mięć na twarzy....ale jestem na siebie zła.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:28   #3463
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mój dzien 1.. tez mieszkam w Gliwiceach i nie powiem zeby mi tu powietrze sluzylo... cóż..
znajde w watku przepis na aspirynową maseczke i ide ratowac wieczorem skóre!
oo a co do kostiumów,to ja mogę w sklepie siedzieć i przymierzać swój wlaśnie w H&M kupiłam i nie narzekam tyeraz wszedzie szorty i bikini ciepło się robi... może slonce mi wypali syf na twarzy
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:14   #3464
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Watek o tej maseczce jest zadziwiajaco dlugi...ja zrobilam po najmniejszej lini oporu - 4 rozkruszone aspiryny i pol lyzeczki jogurtu (podobno zmienia od PH co wplywa na dzialanie) - mozna podobno tez z woda

Efekt naprawde lepszy niz sie spodziewalam
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:04   #3465
ewelinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerka ja dzięki Waszemu wątkowi już dość długo nie wyciskałam ale tydzień temu mi odbiło i powyciskałam po jakichś dwóch miesiącach olewania. Ale odpowiadając na Twoje wczorajsze pytanie powiem Ci, że nie mam już takich kraterów na twarzy zamiast porów (moje były widoczne z daleka), wągry mi zjaśniały a niektóre mogę sobie wydrapać delikatnie paznokciem i nie ma nawet śladu malutkiego, no i te niewyciśnięte pryszcze naprawdę dużo łatwiej zamaskować. A tydzień temu po peelingu enzymatycznym zobaczyłam kilka wielkich wągrów ale bez użycia siły je wycisnęłam, ale mimo to bolało. Chyba skóra się odzwyczaiła od ciśnięcia bo wcześniej jak ją torturowałam codziennie to bardzo rzadko się zdarzało, żeby coś zabolało:/ A po tych kilku wyciśnięciach nałożyłam maseczkę, żeby załagodzić zaczerwienienia i póki co nic nowego na miejscu wyciśniętych się nie pojawiło. A i mam wrażenie, że przebarwienia stały się mniej widoczne, jakby się zmniejszały same
ewelinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:18   #3466
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm dziewczyny chyba i ja się przypilnuje i wyznaczę sobie termin że przez 2 tygodnie nic a nic nie ruszę na twarzy.. hmmm chyba i ja spróbuję tej maseczki aspirynowej.. a polopiryna S może być?? bo nie mam aspiryny a to chyba coś podobnego 4 polopiryny i łyżka jogurtu.. a z wodą jest mniej agresywne czy bardziej? jak wy robiłyście??
ale się dziś wyspałam normalnie dopiero wstałam i mojej buzi się to wyraźnie spodobało
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:40   #3467
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

polopiryna to to samo tylko ma 300mg kwasu, a aspiryna ma 500mg, wiec teoretycznie nalezaloby wiecej wziac , przynajmniej tak pisze.... ja 1 raz robilam z 4 polopiryn i bylo ok

ogolnie to je rozkruszylam wczesniej, potem dodalam tak z krople wody by troche zaczelo "peczniec", a potem do tego tak z pol lyzeczki jogurtu...i na buzie na 20 minut

zmywajac zrobilam sobie przy okazji mini-peeling bo ta maseczka ma sporo takich drobinek...ale jak ktos nie chce to moze zmyc jakos delikatniej.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:41   #3468
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jeszcze zapomnialam... z sama woda bez jogurtu to niemal momentalnie zasycha i zaczyna sie sypac ... z jogurtem to bardziej maseczke przypomina i podobno lepiej dziala
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:49   #3469
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość

a tak właściwie to która dziewczyna jest z nas najlepsza i najdłuzej nie wyciska?? a która najbardziej masakruje buźkę? ja tylko w piątek zmasakrowalam i nie mam zamiaru przez 2 tygodnie nic ruszac..
Najdłużej nie wyciskałam miesiąc
Ale przyszła teraz maturka, stresik i wszystko diabli wzięli
ale zostały mi jeszcze dwa egzaminy ustne, których się już nie boję, więc od wczoraj zaczęłam nową akcję nie wyciskania
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 10:57   #3470
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no dobra dziewczyny to dziś aby mi włosy wyschną to przejdę się do sklepu po jogurcik i zobaczymy co to za wynalazek bo kusicie a powiedzcie mi jeszcze czy tą maseczkę mogę zrobić w dzien? np teraz? bo tyle razy mówili że maseczki lepiej robić wieczorem itp..

patrzcie co znalazłam:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928
wg opinii jest naprawdę niezły no i mineralny podobno.. zastanawia mnie tylko jedno bo wiem że kosmetyki mineralne są bardzo drogie no a ten za 50 kilka złotych jest "stosunkowo" tani... czy to przypadkiem nie jakas ściema że jest taki super mineralny? czy moze troche minerałów ma a i tak zapcha.. troszkę mnie przeraził wątek o poliakrylamidzie, a mój podkład ma go w skłądzie i nie chce już go używać... i tak szukam jakiegos ciekawego zastępstwa
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:32   #3471
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jeszcze czy tą maseczkę mogę zrobić w dzien? np teraz? bo tyle razy mówili że maseczki lepiej robić wieczorem itp..
no wiesz, jak masz wazne wyjscie po poludniu to logika nakazuje nie robic jej wczesniej...cholera wie, ze tak powiem czy cos cie na przyklad nie uczuli

ja po zrobieniu jej wczoraj moglabym wyjsc z domu po 5 minutach ale nie gwarantuje, ze tak jest u kazdego

co do tego czy w dzien czy wieczorem...to pewnie chodzi o to, ze lepiej by bylo na przyklad nie nakladac po maseczce makijazu i dac skorze odpoczac troche by ta maseczka miala szanse podzialac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:41   #3472
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no właśnie wydaje mi się że buzia wieczorem jest juz taka rozpulchniona i wtedy warto ja troszkę zmobilizowac, bo dzis jeszcze będę wychodzić wiec poczekam do wieczora bardzo wam dziewczyny dziękuję mam nadzieję że mnie nic nie uczuli ani nie spali...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:49   #3473
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

spokojnie, mnie ta maseczka nie piekla nic, a nic ...nie bylo zaczerwienia, podraznia, wrecz przeciwnie skora jasniejsza i miekka, a pory sciagniete

ale pewnie racja, ze lepiej ja zrobic wieczorkiem, potem delikatny kremik i spac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 13:59   #3474
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oo dobrze ze piszecie o tej maseczce z aspiryny.. juz szukałam przepisu na nią.. znalazłam a tu proszę na razie jedyna jaka na mnie działała to sorai drożdżowa i taka 'odżywcza' z avonu.. a nie mam ani jednej ani drugiej, i nigdzie ich znaleźć nie mogę, i oświecił mnie że kiedyś o niej była mowa w wątku.. powiedzcie, co ona dokładnie robi? wysusza? wyciąga coś na wierzch czy co?
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:06   #3475
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
patrzcie co znalazłam:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928
wg opinii jest naprawdę niezły no i mineralny podobno.. zastanawia mnie tylko jedno bo wiem że kosmetyki mineralne są bardzo drogie no a ten za 50 kilka złotych jest "stosunkowo" tani... czy to przypadkiem nie jakas ściema że jest taki super mineralny? czy moze troche minerałów ma a i tak zapcha.. troszkę mnie przeraził wątek o poliakrylamidzie, a mój podkład ma go w skłądzie i nie chce już go używać... i tak szukam jakiegos ciekawego zastępstwa
bo on raczej nie do końca jest mineralny. zawiera talk, a to chyba nie jest minerał poza tym zawiera też silikon. Opinie rzeczywiście ma bardzo dobre Niestety jedyny sposób by sprawdzić czy zapycha, jest po prostu wypróbować.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:09   #3476
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

myślisz że lepszy byłby zamiast tradycyjnego zwykłego fluidu? czy szkoda kasy bo jedno gorsze od drugiego..?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:19   #3477
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gdzies kiedys wyszlo, ze talk to jest jak najbardziej mineral...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Talk

a co robi ta maseczka...mniej wiecej to samo co kwas salicylowy...bo aspiryna to pochodna tego kwasu

"Kwas salicylowy

Związek z grupy beta-hydroksykwasów. Reguluje odnowę komórkową, działa złuszczająco, usuwa zewnętrzne warstwy naskórka przyczyniając się do jego regeneracji i odnowy. Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, stosowany w preparatach złuszczających, przeciwtrądzikowych."

O maseczce wiecej jest tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7534155
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:26   #3478
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja od 18dni nie ruszyłam twarzy !
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:27   #3479
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
myślisz że lepszy byłby zamiast tradycyjnego zwykłego fluidu? czy szkoda kasy bo jedno gorsze od drugiego..?
Wydaje mi się że skoro jest to puder, to nie powinien tak zapychać jak tradycyjny fluid. Sama bym chętnie wypróbowała, ale odcienie są za ciemne dla mnie. Gorszy chyba nie będzie, ale nie jestem tu żadnym autorytetem
Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
gdzies kiedys wyszlo, ze talk to jest jak najbardziej mineral...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Talk
a to przepraszam, bo namotałam
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 14:54   #3480
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do maseczki, to ja robiłam z mlekiem (nie miałam akurat jogurtu ) i u mnie najlepsze efekty są jak najpierw robie z niej piling, a potem zostawiam to na twarzy jako maseczkę (w odwrotnej kolejności też próbowałam). A najlepiej robić, ją wieczorem, bo tak jak piszecie ma kwasy, a po kwasach, skóra nie powinna być wystawiana na promienie słoneczne, czyli trzeba stosować kremy z filtrem itd, ale jest na pewno tez tak jak piszecie

a co do pudru, to mam taki jak dla mnie jest w porzadku
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.