Mamusie marcowe 2018 cz. 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-12, 22:26   #301
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ale pomyśl że dobrze ze awaria została wykryta przed lotem a nie w trakcie...

Bożena to wiem. Ale Parapet napisała,, że jak siedzi to z broszki /Bożeny robi się bulka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nooo wiadomo ale miałam teraz iść spać i rano już po niego jechać :< buuu

A bułka to chyba że taka duża ? Bo bułka rośnie w piecu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:37   #302
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
My na razie nikomu nie mówimy. Dokładnie z tego samego powodu. Szczerze mówiąc to uważam, że póki co to ani ja ani mój Mąż udajemy, że tej ciąży nie ma. Boimy się cieszyć,myśleć o mówić o tym. Powiemy dopiero po prenatalnych.
My też na razie nikomu nie mówimy, nawet rodzicom. W pracy, jak wszystko będzie dobrze, to powiem we wrześniu. Ginekolog zresztą sam zasugerował żeby na razie nikomu nie mówić, czym mnie trochę zmartwił... ale nie dziwię się, jestem dość trudnym przypadkiem.
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 22:54   #303
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
A może spróbuj najpierw jeść dużo buraczków i pić herbatkę z pokrzywy? Ja się żelaza w tabletkach boję nie tylko ze względu na zaparcia. Podobno może też zniszczyć zęby.
Niestety przerabiałam to w pierwszej ciąży, nawet przy tabletkach wyniki miałam kiepskie. Tak więc buraczki i inne manewry z dietą jak najbardziej planuje, ale dodatkowo, nie zamiast... Jedyne co to pewnie będę brać co drugi dzień, za pierwszym razem częściej nie dawałam rady.


Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Pannka, zrób sobie mieszankę pestki dyni z żurawina i pojadaj w pracy
Nie przepadam za suszonymi pestkami dyni, ale pewnie tak zrobię ;-) tylko może jak te mdłości przejdą, jeśli kiedyś przejdą. Najlepsze pestki to takie świeżo wyluskane z dyni :-D

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
Cześć, witamy!
Mi chyba tak wcześnie kazali właśnie ze względu na doświadczenia z pierwszej ciąży, zajrzeli w system i uznali, że lepiej zacząć wcześniej. Wtedy zaczęłam po 20 tygodniu. A poza tym u mnie 13 to za tydzień, ale ten czas leci...

Co do tych zdjęć brzucha to wtedy zaczęłam od 13 tygodnia bo wtedy minimalnie coś zaczęło wystawać. A teraz nawet nie pomyślałam jeszcze o robieniu zdjęć. Biedne te kolejne dzieci, tylu zdjęć co pierwsze na pewno nie będą miały :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 00:53   #304
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nooo wiadomo ale miałam teraz iść spać i rano już po niego jechać :< buuu

A bułka to chyba że taka duża ? Bo bułka rośnie w piecu
Ja wiem co to bułka 😁😀 bo taką mam i aż wstyd!! Ale ze Bożena się na "to" mówi?? Bożenka to dla mnie kochająca babcia... niech tak zostanie. Co do żelaza...moja endokrynolog zalecila mi (co prawda przed ciążą) drożdże, a babcia Bożenka właśnie- napój z kiszonego buraka, w jej stronach nazywanego "kulis ".

Wygląda na to, że ktoś już tej nocy sobie nie pospi...
Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ale pomyśl że dobrze ze awaria została wykryta przed lotem a nie w trakcie...

Bożena to wiem. Ale Parapet napisała,, że jak siedzi to z broszki /Bożeny robi się bulka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?

Czytam Wasz wątek regularnie od 3 tygodni. Moja ciąża jest jeszcze wczesna, dlatego nie chciałam się tak od razu wpisywać. Termin porodu lekarz wpisał w karcie ciąży na 31.03.2018 r.

Mam 33 lata. To moja czwarta ciąża, trzy wcześniejsze niestety poroniłam, każdą w pierwszym trymestrze.
Obecnie jestem w 7. tygodniu (dokładnie 6t2d, sądząc po wielkości zarodka) Jest serduszko i ginekolog powiedział, że wszystko ok, ale więcej dowiem się dopiero na kolejnej wizycie - 30.08.2017.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
Cześć limonka 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 05:17   #305
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Jak wstałam to Mąż jeszcze siedzi na JFK, lot odwołali więc będzie się ubiegał o jakąśtam kwotę reklamacyjną. Na 400 osób dali 100 butelek wody i 2 kartony batoników :/ W każdym razie część osób zdecydowała się na hotel ale jemu udało się dostać na lot do Warszawy... opóźniony Tutaj ma być o 20:30 zamiast 9:55 a na telefony do Lufthansy wydał 200 zł, ciekawe czy mu firma zwróci
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 05:41   #306
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ilsa, Terminal oglądałaś? Jak o JFK napisałaś, to mi się skojarzyło. Chyba powinni wygrzebać drugi samolot lub się im hotel należał. Chociaż nie wiem, jak jest na lotach długodystansowych.



Bułka, czyli okrąglejsza i większa.



Polopiryna, limonka witajcie!

Limonko, znaleźli u was jakaś przyczynę tych strat?

U nas mąż bardzo chciał powiedzieć. Też bym czekała do prenatalnych. Tydzień pracowałam nad sobą, żeby znaleźć powody, ze to bez różnicy. To jest 11 tydzień, gdyby coś się stało i tak bym tego nie zatajała przed najbliższymi.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 05:44   #307
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Ilsa, Terminal oglądałaś? Jak o JFK napisałaś, to mi się skojarzyło. Chyba powinni wygrzebać drugi samolot lub się im hotel należał. Chociaż nie wiem, jak jest na lotach długodystansowych.
Też mi się właśnie kojarzy ta sytuacja z tym filmem
Przysługiwał mu hotel ale odmówił bo tak naprawdę wtedy przewidywany przylot miał we wtorek zamiast niedzieli i po przebudzeniu ten sam problem bo inni ludzie też chcą się dostać na jakiś lot. No i pierwsze bukują rodziny z dziećmi a on jest tam sam. Nawet spotkał na lotnisku kolegę z Londynu, który miał lot 6 godzin po nim Ale na szczęście polonia pracująca w Locie kumata i mu anulowały jakoś bilety z Lufthansy a dały na LOT
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 07:13   #308
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?

Czytam Wasz wątek regularnie od 3 tygodni. Moja ciąża jest jeszcze wczesna, dlatego nie chciałam się tak od razu wpisywać. Termin porodu lekarz wpisał w karcie ciąży na 31.03.2018 r.

Mam 33 lata. To moja czwarta ciąża, trzy wcześniejsze niestety poroniłam, każdą w pierwszym trymestrze.
Obecnie jestem w 7. tygodniu (dokładnie 6t2d, sądząc po wielkości zarodka) Jest serduszko i ginekolog powiedział, że wszystko ok, ale więcej dowiem się dopiero na kolejnej wizycie - 30.08.2017.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
Witaj! Teraz wszystko bedzie dobrze! Trzymamy kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 07:27   #309
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ilsa no powiem Ci, że nie zazdroszczę Mężowi. Nieprzyjemna sytuacja. Często jeździ w takie delegacje? Jeżeli to nie tajemnica to czym się zajmuje?

No właśnie Limonka, to jakąś diagnostykę robiliście w kierunku tych poronienien?

Bulka znaczy gruba
Mnie też się nie podoba Bożena, ale Ilsa zaczęła.

Jakie plany na dziś? Co na obiad?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 07:30   #310
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Heej u mnie w weekend lepsze samopoczucie, mdlosci nie ma, piersi mniej dokuczaja wczoraj trochę porobilismy na dzialce (raczej maz niz ja) i spotkalismy sie ze znajomymi
Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ilsa no powiem Ci, że nie zazdroszczę Mężowi. Nieprzyjemna sytuacja. Często jeździ w takie delegacje? Jeżeli to nie tajemnica to czym się zajmuje?

No właśnie Limonka, to jakąś diagnostykę robiliście w kierunku tych poronienien?

Bulka znaczy gruba
Mnie też się nie podoba Bożena, ale Ilsa zaczęła.

Jakie plany na dziś? Co na obiad?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja dzis mam w planach plaze miejską, na obiad kurak jutro jade do rodzicow bo maz niestety pracuje to nie bede sama w domu siedziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 07:42   #311
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Praca z facetami z wielu względów jest lepsza. Nie będę się publicznie wypowiadala w szczegółach dlaczego i jak to wygląda 😎 ale ... kobiety potrafią utrudnić sobie pracę, życie, codzienne funkcjonowanie. Jestem na urlopie, o pracy staram się nie myśleć 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie bardziej wolę pracować z mężczyznami. Kobiety są beznadziejne

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Matko... Myślę tak samo
Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że przyznają to same kobiety 😆😁😀 to tylko dowód na wysoką samoświadomość. Na samą myśl o tym, że czas powiedzieć szefowej o ciąży mam gesia skórkę. Dlatego czytałam ze zdziwieniem z jaką lekkością Wy to robilyscie...były życzenia i gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy chcesz to zrobić?
Na wątku już większość po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 07:44   #312
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Matko... Myślę tak samo

Kiedy chcesz to zrobić?
Na wątku już większość po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi nie wiedzą. Ale ja mam dosyć specyficznych układ w pracy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 07:56   #313
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć?

Czytam Wasz wątek regularnie od 3 tygodni. Moja ciąża jest jeszcze wczesna, dlatego nie chciałam się tak od razu wpisywać. Termin porodu lekarz wpisał w karcie ciąży na 31.03.2018 r.

Mam 33 lata. To moja czwarta ciąża, trzy wcześniejsze niestety poroniłam, każdą w pierwszym trymestrze.
Obecnie jestem w 7. tygodniu (dokładnie 6t2d, sądząc po wielkości zarodka) Jest serduszko i ginekolog powiedział, że wszystko ok, ale więcej dowiem się dopiero na kolejnej wizycie - 30.08.2017.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Pannkaka - ja też mam ferrytyne poniżej normy, ale ginekolog powiedział, że suplementacja żelaza dopiero od 13 tygodnia ciąży
Witamy serdecznie u nas ostatnio same dobre wiadomości także dobrze byc musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Dzień dobry dziewczyny
U mnie jak internetu nie było tak nie ma. Mają po tych burzach masowe awarie i zerwane linie. Naprawiaja u siebie a od jutra dopiero mają jeździć po klientach. Tylko że ja od jutra jestem na wyjeździe...
Dzisiaj intensywny dzień. Musimy sie spakować (czy Wy też uwielbiacie się pakować? ), porobić jakieś ostatnie zakupy.
Mam tylko jedną obawę co do tej podróży... Mam masakryczna chorobę lokomocyjna od dziecka. Do tej pory pomagał mi na podróż tylko aviomarin, no ale niczego innego nie próbowałam. Spytalam o to lekarza to powiedział że kategorycznie zabrania brać mi tego w ciąży i żebym kupiła sobie coś dla dzieci albo specjalnego dla kobiet w ciąży.
Kupiłam Mamarin. Używała którąś z Was tego?
Do tego mam specjalne plastry na nadgarstki działające na zasadzie akupunktury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 07:57   #314
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Gdybym nie miała zwolnienia i pracę, w której zamierzałabym pracować w ciąży, to bym chyba siedziała cicho. Będą mieli czas na znalezienie zastępstwa.

Pannkaka, też mi właśnie dynia nie wchodzi, ale pestki dyni przebijają buraka z żelazem, ale żeby poprawić wchłanianie trzeba je jeść w towarzystwie czegoś z wit c. Przypomniałaś mi, że powinnam ferytynę zrobić. W Polsce nie robią w standardzie.

Ilsa, trzymam kciuki, żeby doleciał już bez perypetii.

Asiula, w mojej apce piszą, że po 10 tyg objawy maleją. Ja od kilku dni już nie musze się zdrzemnąć. Sił jeszcze nie przybywa, bo męczę się szybko. Cyc mało boli, ale rozmiar trzyma. Mdłości minimalne. Jedynie wstręty smakowe i zapachowe się utrzymują.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:03   #315
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ilsa no powiem Ci, że nie zazdroszczę Mężowi. Nieprzyjemna sytuacja. Często jeździ w takie delegacje? Jeżeli to nie tajemnica to czym się zajmuje?
Co kilka miesięcy, nie jakoś super często Jest programistą i czasem sprzedaje produkt firmy (kod) albo jedzie na konsultacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:21   #316
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Matko... Myślę tak samo

Kiedy chcesz to zrobić?
Na wątku już większość po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, wiem, że już prawie wszystkie dziewczyny powiedziały. Zaplanowalam sobie, że zrobię to po prenatalnych, ale jeszcze w trakcie urlopu, żeby miała czas na ochloniecie. Ona nie lubi kobiet, kobiet w ciąży w ogóle...a kobiet z dziećmi- same sobie dopowiedzcie.

Ilsa- historia jak z filmu!! Ostatnio przy ogromnych strajkach LH znajomych córka utknela też na drugim końcu świata. Wszystko zakończyło się pozytywnie. Tu zawinił czynnik techniczny, a tam ludzki- po prostu nie chcieli latać i tyle!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:27   #317
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że już prawie wszystkie dziewczyny powiedziały. Zaplanowalam sobie, że zrobię to po prenatalnych, ale jeszcze w trakcie urlopu, żeby miała czas na ochloniecie. Ona nie lubi kobiet, kobiet w ciąży w ogóle...a kobiet z dziećmi- same sobie dopowiedzcie.

Ilsa- historia jak z filmu!! Ostatnio przy ogromnych strajkach LH znajomych córka utknela też na drugim końcu świata. Wszystko zakończyło się pozytywnie. Tu zawinił czynnik techniczny, a tam ludzki- po prostu nie chcieli latać i tyle!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez powiedziałam przed urlopem. Raz, żeby się samo drogą pantoflowa rozeszlo po firmie, a dwa żeby zespół+ s szefowa mógł ochłonąć i obrać jakiś plan działania. Ja wrócę na gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:35   #318
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ooo sprytnie. Żeby aż tak bardzo jej nie podpasc sama wymyśliłam rozwiązanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:39   #319
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

U mnie na razie wie tylko szef. Kolegom z biura powiem po prenatalnych

A na obiad dzis - znowu rybka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 08:47   #320
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
U mnie na razie wie tylko szef. Kolegom z biura powiem po prenatalnych

A na obiad dzis - znowu rybka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej macie pogodę?? Ale mi zrobiłaś smaku z tymi rybkami!! Szewc bez butów chodzi- tego lata jeszcze nie jadłam naszej morskiej ryby, a tak uwielbiam flądry. Juana, jak pogoda, dopisuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:51   #321
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja też jeszcze w pracy nie mówiłam. Powiem po prenatalnych. I tak zamierzam jeszcze pracować, jeśli wszystko będzie ok oczywiście, wiec to nic nie zmienia.
U nas remontu ciąg dalszy, już mam dosyć
A tego tak mnie męczą mdłości od rana, ze szok
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 08:55   #322
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Z tymi mdlosciami ... już myślałam, że odeszły, ale po dwóch dniach wróciły. A remont chcecie już dziś zamknąć czy to może się przedłużać? Najbardziej nie lubię sprzątać tego kurzu 😑ale efekt!! Później można posiedzieć i popatrzeć 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 09:24   #323
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Zmiana planów. Jedziemy na wybieg dla psów do Ustronia

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 09:33   #324
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Z tego co pamiętam, w Ustroniu nie można wchodzić z psami na plażę 😊 pozostaje tylko wybieg ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 09:34   #325
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Czaro_dziejka, może to od farb? Masz maseczkę?
Słodkaa, miły weekend ci się zapowiada
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 09:43   #326
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, w Ustroniu nie można wchodzić z psami na plażę pozostaje tylko wybieg ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja nie pisałam nic o plaży. W Ustroniu jest WYBIEG dla psów i tam jedziemy.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 09:46   #327
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

No, no tak profilaktycznie użyłam skrótu myślowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 10:36   #328
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cześć u mnie tez już troszke widać brzuszek. Ale też przed ciążą miałam oponkę więc moze dlatego.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 10:42   #329
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
No, no tak profilaktycznie użyłam skrótu myślowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko. To ja mam tendencje do brania do siebie

Jednak nie jedziemy. Mąż był prawie 10km na spacerze z psem i nie chce im się teraz ruszać
Po południu pojedziemy na jakiś spacerek też.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 10:45   #330
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość


Dziewczyny majace juz dzieci, czy tez boicie sie jak kolejne dziecko wplynie na wasza relacje z pierwszym? Moja mala jest do mnie bardzo przywiazana i oczywiscie kocha tate i spedza z nim duzo czasu, ale ma takie dni, ze tylko mama i mama. Tak sie boje, ze nie bedzie rozumiala, dlaczego nie mam dla niej tyle czasu co wczesniej Niedawno kupilismy ksiazeczke z jej ulubionej serii "Kicia Kocia ma braciszka Nunusia" i tam jest wlasnie ten problem przedstawiony, mala mowi, ze tez by chciala braciszka (jeszcze nie wie) i tlumaczy, ze mama zajmuje sie Nunusiem, ale ciagle kocha Kicie Kocie, a mi sie plakac chce za kazdym razem jak o tym mysle (glupie hormony).

Napisanie tego posta zajelo mi pol dnia, ide czytac co w tym czasie napisalyscie
U nas będzie spora różnica wieku-7lat. Syn już wie, że będzie dzidzia (wg jego słów- będzie siostrzyczka).
Ale on bardzo chce rodzeństwo (w sumie to siostrę, bo powiedział, że jak będzie brat to "No jakieś zabawki mu się kupi" )
Najpierw pytał mnie jakiś rok temu skąd się biorą dzieci- pare dni to przetrawiał i dopytywał o szczegóły...w końcu wypalił kiedyś do męża " tato, mógłbyś mamie dać dziś siusiakiem ziarenko na siostrę?" - mina męża bezcenna

Teraz codziennie całuje mnie w brzuch, głaszcze i pyta się czy siostrze wygodnie i rozkminia np. co robi dzidziuś w brzuchu. Kazał mi bajki oglądać, żeby siostrze nie było żal, że on ogląda, a ona nie
Ma urocze podejście.
A...no i straszna z niego gaduła- w przedszkolu wszyscy już wiedzą, że będzie miał siostrę! Co więcej pytał innych dzieci jakie prezenty kupią jego siostrze jak sie urodzi. Znajome mamy dzwoniły mnie pytać o termin porodu, Panie przedszkolanki gratulowały. Każdemu powiedział!

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez polopiryna Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Chciałam się przywitać - Ania jestem i tez bede marcowa mamą, termin mam na 5 marca. To moja druga ciąża, podczas pierwszej to raczej czytałam fora i nic się nie udzielałam. Ale teraz wiem jedno. Potrzebuję kontaktu z dorosłymi ludźmi, nie tylko z moim 3 latkiem :P. Starania o drugą dzidzię rozpoczęliśmy już dawno. Długo zeszło, a ja już straciłam nadzieję. A tu nagle bach - zmiana całkowita planów (od września miałam iść do pracy, a teraz ... no wiadomo). Ale myślę sobie, że damy radę. Chcieć to móc
Pozdrawiam Was ciepło!
Hej hej! Witamy

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 07:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.