Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 02:20   #1261
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez cecil. Pokaż wiadomość
ja prostuję mniej więcej od 2 lat.
masakra!! teraz to już i w kręconych i w prostych fatalnie wyglądam.
włosy są strasznie suche i źle się układają. tyle razy obiecywałam sobie, że po powrocie od fryzjera kończę z prostowaniem. uhm. wytrzymałam 3 dni.
jak nie wyprostuję to jest taki armagedon, że szkoda słów. włosy matowe, słabe, i całkiem spierniczone. one nawet nie są krecone. prostownica je zepsuła ;|;/
Mam dokładnie to samo!
Ja lokow nie uzyskam...;/ Już kazdy mi gada jakie ja mam zniszczone wlosy!! I kazdy cos sie do nich czepia;/
wiec ja postawnowilam je uratowac i....scialam sobie dzisiaj 15 cm....

efekt??
1000razy gorzej niz bylo...musze prostowac...;/ i bez tego ani rusz sa tak krotkie...i tak pocieniowane...i suche;/ ehhh;/

Ale ja wroce do watku i poczytam wasze sposby na krecenie Myslicie ze przy wlosach do ramion mozna zakrecic (przod mam nawet do polowy szyji);/
krecone wloski to tylko dlugie ladnie wygladaja moim zdaniem
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:38   #1262
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję już jakieś 3 m-ce i widzę niesamowitą poprawę czasem się skuszę na skorzystanie z prostownicy, ale to na wyjątkowe okazje, przez te 3 m-ce moze jakieś 2 razy. włosy są mniej łamliwe i błyszczą. Prostownica niszczy włosy i nie warto z niej korzystac na codzien
pozdrawiam
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:58   #1263
sputi85
Przyczajenie
 
Avatar sputi85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Każdy wie, że prostownica to diabelska maszyna, którą wymyśliła grupa kobiet z prostymi jak druty, niepodatnymi na żadne kręcenie włosami...
Dla mnie raz na jakiś czas może być, ale na dłuższą metę za bardzo wysusza włosy...
Więc wspieram dziewczyny nieprostujące fal/ loków!
Pozdro


__________________
sputi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 08:37   #1264
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Prostownica strasznie wysusza włosy.
Juz dosyć dlugo(jakiś rok) nie prostuje włosów i ładniej wyglądają
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:16   #1265
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję dopiero drugi dzień, ale planuję zacząć je prostować dopiero jak urosną do łopatek chociaż, bo narazie są do ramion.
Strasznie je zniszczyłam prostowaniem i farbowaniem na platynke.
Ale farbować nie przestanę, w innych kolorach wyglądam paskudnie, mój własny kolor to taki mysi, więc mus to mus.
Ale od prostownicy biorę urop.. ;D
Używam jedwabiu i maseczki z włoch kokosowej, ale znacie dobre preparaty na puszenie się włosów? To znaczy żeby się nie puszyły
Podciełam już je przedwczoraj, bo zdrowy włos rośnie dwa razy szybciej, a i najlepszą odżywką są nożyczki chociaż też nie degażówki, bo zamiast ścinać włos, łamią go
Pozdrawiam prostownicomaniaczki
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 10:05   #1266
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

mi sie wlosy nie pusza jak nakladam na noc maske z zoltka i olejku rycynowego- rano dokladnie zmywam i nakladam jedwab- sa gladsze a na codzien uzywam odzywki i maski z avon advanced techniques (niebieskie) i jest ok a nie prostuje hmmm jakos od czerwca bodajze (nie pamietam dokladnie)
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:20   #1267
xxxpatrysiaaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxpatrysiaaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z irlandii
Wiadomości: 12
GG do xxxpatrysiaaxxx
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

sluchajcie ! ja nie prostuje tez jakos od czerwca i dupa ze tak powiem ... bo wlosy sa takie same poprostu myslalam ze bedzie lepiej a tu nic .... za rok mam wesele mojegho brata jak te wlosny beda takie zniszczone to ja nie wiem jak ja sie pokaze na tym slubie ( poprostu masakra !!


pomocy !!
xxxpatrysiaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 20:16   #1268
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez xxxpatrysiaaxxx Pokaż wiadomość
sluchajcie ! ja nie prostuje tez jakos od czerwca i dupa ze tak powiem ... bo wlosy sa takie same poprostu myslalam ze bedzie lepiej a tu nic .... za rok mam wesele mojegho brata jak te wlosny beda takie zniszczone to ja nie wiem jak ja sie pokaze na tym slubie ( poprostu masakra !!


pomocy !!
uzywasz kosmetykow intensywnie nawilzajacych/odbudowujacych? rob tez jakies domowe maski a rok na pewno sie zregeneruja
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:27   #1269
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez xxxpatrysiaaxxx Pokaż wiadomość
sluchajcie ! ja nie prostuje tez jakos od czerwca i dupa ze tak powiem ... bo wlosy sa takie same poprostu myslalam ze bedzie lepiej a tu nic .... za rok mam wesele mojegho brata jak te wlosny beda takie zniszczone to ja nie wiem jak ja sie pokaze na tym slubie ( poprostu masakra !!


pomocy !!
Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
uzywasz kosmetykow intensywnie nawilzajacych/odbudowujacych? rob tez jakies domowe maski a rok na pewno sie zregeneruja
Dokladnie

Samo odstawienie prostownicy nie wystarczy, zeby wlosy zaczely idealnie wygladac, zeby wrocily do formy. Moga byc po prostowaniu trwale uszkodzone - tu pomoca jest obciecie. Przede wszystkim jednak trzeba zainwestowac w nawilzacze - i to porzadne.

Krecone/falowane wlosy sa z natury suche, potrzebuja solidnych dawek nawilzenia. Niszczone prostowaniem potrzebuja tez na pewno protein.

Swietne do tego sa:
- maska nawilzajaca (2x w tygodniu nalozyc na cale wlosy, owinac glowe recznikiem lub nalozyc czepek i chodzic w tym min. godzine, a najlepiej spac z tym na glowie) WAX L'biotica Moc Natury - do wlosow suchych i zniszczonych
- odzywka nawilzajaca Goldwell curly twist
Warto tez zainteresowac sie myciem odzywka - mycie odzywka ma swoj osobny watek, a takze maskami olejowymi.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:14   #1270
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dziewczyny.. podziwiam Was.. ja prostuję codziennie, nie potrafie wyjść z domu nie wyprostując włosów. Mam wrażenie, że każdy patrzy na moje siano jak nie są wyprostowane
Włosy nie są strasznie suche, ostatnio sporo obciełam, używam masek, odżywek, ale to puszenie... Zawsze miałam takie włosy, nawet jako dziecko, puszące.. Chciałabym przestać prostować... ale nie potrafie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:18   #1271
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję od początku roku szkolnego. Włosy z fryzury na chłopca trochę mi odrosły i grzywkę mogę bez prostowania spinać spinkami.
Niemal codziennie prostowałam od marca tego roku, po pewnym czasie zaczęłam ograniczać, a teraz nie prostuję wcale. Lenistwo i boję się widoku spalonych włosów, które aktualnie zapuszczam.
Kilkakrotnie chciałam wyprostować, ale wystarczyło spojrzenie na zdjęcie długich loczków. Teraz jak chcę coś zrobić z włosami to biorę spinki itp.
Zastanawiam się czy żeby mnie nie kusiło oddać prostownicy mamie go przechowania, albo bratu do zepsucia, w końcu jej nie szkoda, bo zwykła ceramiczna.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 20:26   #1272
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:19
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:43   #1273
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie taką samą sytuację. Moje włosy brzydko się puszą... ale obiecałam sobie, że je zapuszczę, także prostownica wylądowała w koszu. A włosy po prostu spinam w kucyk. Mam nadzieję, że jak trochę urosną, to staną się trochę cięższe i nie będą już tak źle wyglądać.
hmm
chyba Cię nie pocieszę, ale jeszcze do niedawna miałam włosy za łopatki i bylo jeszcze gorzej... teraz obciełam , mam do ramion i tez nic Myślalam, ze to moze dlatego sie pusza, bo sa zniszczone, ale tu wyżej zniszczone juz nie są, więc nie wiem naprawde... Stosuje maski silnie nawilżające i nic...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:26   #1274
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
hmm
chyba Cię nie pocieszę, ale jeszcze do niedawna miałam włosy za łopatki i bylo jeszcze gorzej... teraz obciełam , mam do ramion i tez nic Myślalam, ze to moze dlatego sie pusza, bo sa zniszczone, ale tu wyżej zniszczone juz nie są, więc nie wiem naprawde... Stosuje maski silnie nawilżające i nic...
a jakich kosmetykow uzywasz?
mi sie tez puszyly ale juz jest lepiej- wlasciwie sie nie pusza sa miekkie i w miare gladkie
kupne kosmetyki mi srednio pomagaly ale maska z zoltka i oleju rycynowego raz w tyg na noc zalatwila problem
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:56   #1275
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
a jakich kosmetykow uzywasz?
mi sie tez puszyly ale juz jest lepiej- wlasciwie sie nie pusza sa miekkie i w miare gladkie
kupne kosmetyki mi srednio pomagaly ale maska z zoltka i oleju rycynowego raz w tyg na noc zalatwila problem
probowalam wielu. Począwszy od tanich "naturalnych" z prostym składem, kończąc na profecjonalnych, Kerastase wygładzający np. Nic nie dawało. Teraz używam maski silnie regenerującej Schwarzkopf profesionall. A szampon to różnie, head&schoulders, albo Pharmaceris. Mam też duży problem z przetłuszczniem skóry głowy i niestety muszę myć włosy codziennie, więc to też ma niestety wpływ na puszenie. Bo włosy u nasady są tłuste, reszta sucha. Wspomagam się jedwabiem Joanna, nabłyszczaczem Kadus i Farouk ( oczywiście nie naraz)
Kiedyś probowałam masek z żółtka, wprawdzie nieregularnie, ale po kilku użyciach włosy miałam jakieś sztywne, jeszcze gorsze.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:14   #1276
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuję już swoich włosów 2 lata.
Przez prostowanie miałam bardzo zniszczone końcówki, musiałam sporo podcinać włosy. Oczywiście nie odbyło się od drogich odżywek, szamponów, waxu, jakiś maseczek, jedwabiu, oleju rycynowego, różnych "mikstur", tabletek...
Teraz mam włosy do linii biustu i chcę je zapuścić przynajmniej do łokci.
Są wreszcie zdrowe, mocne. I super mi się falują. Ostatnio byłam u fryzjerki na podcięcie grzywki i spytała się mnie czy je kręcę Była zdziwiona jak jej powiedziałam, że to moje naturalne włosy.
Natomiast jak je prostowałam to po umyciu miałam każdy włos w inną stronę, były byle jakie i sięgałam po tę nieszczęsną prostownicę. Teraz są zregenerowane.
Ale warto było się przemęczyć te 1,5 roku i zaprzestać prostowania.
Używam zwykłego szamponu fructis i odżywki Dove a włosy są super. A prostownicy używam sporadycznie - raz na 2 miesiące lub nawet rzadziej.
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 06:09   #1277
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
probowalam wielu. Począwszy od tanich "naturalnych" z prostym składem, kończąc na profecjonalnych, Kerastase wygładzający np. Nic nie dawało. Teraz używam maski silnie regenerującej Schwarzkopf profesionall. A szampon to różnie, head&schoulders, albo Pharmaceris. Mam też duży problem z przetłuszczniem skóry głowy i niestety muszę myć włosy codziennie, więc to też ma niestety wpływ na puszenie. Bo włosy u nasady są tłuste, reszta sucha. Wspomagam się jedwabiem Joanna, nabłyszczaczem Kadus i Farouk ( oczywiście nie naraz)
Kiedyś probowałam masek z żółtka, wprawdzie nieregularnie, ale po kilku użyciach włosy miałam jakieś sztywne, jeszcze gorsze.
no u mnie tez na poczatku byly sztywne
sprobuj tak: zoltko z olejkiem rycynowym na noc, rano dokladnie (!!) zmyj, naloz odzywke ktorej uzywasz, splucz, pozniej na jeszcze wilogtne wlosy jedwab rob to regularnie a na pewno zobaczysz efekty- nie zniechecaj sie
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:39   #1278
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

na noc?? ale jak w tym spac? Poduszke pobrudzi... A pozatym to tak śmierdzi
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 18:16   #1279
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
na noc?? ale jak w tym spac? Poduszke pobrudzi... A pozatym to tak śmierdzi
omg, nakladam czepek taki zwykly kapielowy i nic nie brudzi
a zapach nie jest tak straszny, nie przesadzaj
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 09:12   #1280
anuluj
Raczkowanie
 
Avatar anuluj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 213
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a ja nie używam prostownicy od jakiegos miesiaca. Na wlosy nakladam codziennie odzywke do wlosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi,waxa, ampulki radicala,chce je chociaz troszke odzywic. Przez pierwszy tydzien dramat-sucha szopa:|przeczekałam ten czas nie wychodzac z domu, mialam okazje bo wakacje. A teraz? ludzie ja nie wiedzialam ze mam tyle włosów
anuluj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:52   #1281
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:17
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 14:51   #1282
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Słyszałam opinie, że jedwab przy długotrwałym stosowaniu wysusza włosy...
nie wiem bo nie uzywam dlugo regularnie- narazie uzywam jedwabiu a juz kupilam odzywke bez splukiwania wiec jedwab przynajmniej narazie pojdzie w odstawke
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:45   #1283
rikki13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 51
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Moje włosy są takie ani mocno kręcone ani proste. Prostownicy nie używam od sierpnia. Ale i tak d czasu do czasu mnie kusi gdy widzę rano swoje włosy. ;(
__________________
You're the most wonderful and prettiest girl TODAY!
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2111361

MOJE AUKCJE

rikki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 17:30   #1284
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

A Ja prostuję włosy raz na dwa tygodnie Na początku codziennie-później co 2 dni-później co 3- później co tydzień- a teraz doszłam do oczekiwanego efektu i potrafię nieprostować ich przez 2 tygodnie:d I wiecie co? proste już az tak bardzo mi się nie podobają, tylko najbardziej zalezy mi na prostej grzywce i prostych pazurkach przy twarzy, resztę upinam i jest cacy
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:13   #1285
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Dołączam się! włosy mam długie i ostatnio zauważyłam, że prostownica i suszarka robią swoje, więc przyłączam się da akcji Od tygodnia nawet nie tknęłam prostownicy wstaje o godzinę ( ) wcześniej, myję włoski, wycieram porządnie w ręcznik, roztrzepuję palcami, aż będą względnie "podsuszone" (suszarki nie ruszam nawet ją włożyłam do pudełka i zakleiłam taśmą, żeby jej przypadkiem nie użyć ) potem rozczesuję grzebieniem, żeby włoski były prosto (naturalne tylko lekko mi sie falują) i zostawiam, żeby same wyschły, od czasu do czasu sprawdzając w lustrze, czy się nie zaczynają kręcić i wtedy znowu traktuję ję grzebieniem Narazie sie trzymam, a nawet kupiłam naftę kosmetyczną do włosków, żeby sie lepiej regenerowały i muszę przyznać, że efekty są (sprawdźcie na KWC )
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:49   #1286
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja nie prostuje włosów o kilku miesięcy. Wcześniej robiłam to codziennie i doprowadziłam włosy do kompletnej ruiny, wiec powiedziałam sobie NIE! Dzisiaj powoli wracają do normy i dawnej kondycji, nie są już takie przesuszone i sztywne. Dziewczyny powiedzcie sobie NIE! Warto!
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:25   #1287
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

prawda po prostownicy sie tak rozdwajaja koncowki, ze wlosy sa strasznie szorstkie i w dodatku z daleka wygladaja jakby byly siwe, bo traca zupelnie blask prostownica tylko na specjalne (bardzo specjalne, nie na kazda sobote ) okazje!
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:31   #1288
Olencia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Barlinek/Berlin
Wiadomości: 18
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ojejuuuu ja sie chyba pod tym nie podpisze jeszcze nie teraz hihi...
moje wlosy sa ochydne bez prostownicy aaaj
__________________
POzdrawiaaaaam
Olencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:10   #1289
anka6694
Przyczajenie
 
Avatar anka6694
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
GG do anka6694 Send a message via Skype™ to anka6694
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Włosy prostowałam 1rok, ale są już bardzo zniszczone... A więc przyłączam się do Was i staram się wytrwać! No to teraz czeka mnie jakaś pielęgnacja silna, bo włosów nie zetnę, bo okropnie w krótkich wyglądam!
anka6694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:29   #1290
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Olencia a probowalas sobie zrobic taka fryzurke, ktora wlasnie polega na poskrecanych, pofalowanych i powykrzywianych we wszystkie strony wloskach? ja sie niedlugo wybieram do fryzjerki i sie wlasnie tak zetne, co mi pomoze raz na zawsze skonczyc z prostownica no moze nie na zawsze.. pozdrawiam
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.