Źle układające się włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 16:27   #1
Pavlos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3

Źle układające się włosy...


Po pierwsze chciałbym się przywitać
Mam pół długie włosy(takie opadające na czoło) i straszne problemy z nimi. Ciężko je opanować - włosy układają mi się w takie kosmki zamiast każdy pojedyńczo, odstają od głowy i się zawijają cały czas... używam szamponu nivea hair care - wzmacniający i wygładzający włosy... Nie wiem może powinienem je po umyciu w jakiś sposób układać i rozczesywać , a nie po prostu je wysuszyć suszarką?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Pavlos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 14:54   #2
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Źle układające się włosy...

Witaj.Ja kiedy włosy przestają mi się układać, wybieram się do fryzjera by trochę je "odświeżyć".W moim przypadku cieniowanie dało rewelacyjny efekt-układanie ich zajmuje mi kilka minut.Dlatego Tobie również radzę wizytę w salonie-niekoniecznie musisz je od razu ścinać-może jakiś zabieg poprawiający kondycję czy coś innego,fryzjer na pewno Ci doradzi,co zrobić.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 18:11   #3
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Źle układające się włosy...

tez mam problem z ukladaniem, to znaczy na gorze glowy wydaje sie jakbym miala ich mniej a na dole wiecej... i koncowki mi sie nie ukladaja jakas ladnie. Czy jest jakies ciecie, ktore moze pomoc? albo kosmetyk?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.