Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 21:45   #1771
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Wiem, wiem . Chodzi mi o to, że czarne włosy przed dekolorem były wpadką, bo nie chciałam takich, farbowałam brązem, a wyszła czerń. Dlatego zrobiłam dekolor. Wyszedł brąz, który nie ściemniał.



Czemu ja nie mam takich kolegów?



Włosy były lekko przesuszone, ale ja robiłam dekolor w krótkim okresie od farbowania.

To było w październiku, później do lutego chodziłam w brązie, tylko niestety przy każdym fabowaniu w niektórych miejscach znów wychodziła czerń, a na odrostach normalnie brąz(tylko, że ja mam swoje naturalne włosy dosyć jasny blond).

Teraz schodzę z brązu do blondu, jestem jakiś czas po dekoloryzacji i już tylko przechodzenie farbami mi zostało z pozimomu 7/8 do 9.

Wczoraj kupiłam farbę Palette 12C mroźny blond, będę robić w piątek. Jednak sama, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdzam do Krakowa i chcę zaoczczędzić trochę kasy na ten wyjazd . Zobaczymy co mi z tego wyjdzie
aaha, źle zrozumiałem myślałem ze kładłaś średni brąz już po dekoloryzacji.

może masz takich kolegów, ale nie wiesz o tym ^^ w każdym razie miło mi

jaki masz teraz odcień tego blondu?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 21:53   #1772
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez izolcia Pokaż wiadomość
A jaką miałaś kondycję włosów po tym zabiegu ? Ja już jestem przygotowana na najgorsze.. Zapuszczałam włosy poltora roku i bede musiała napewno je sciąć
Ja kiedyś robiłam chantal color peel, ale mi nie starczyło nawet na 1/3 włosków bo miałam wtedy bardzo długie, i gęste. Kolorek zszedł ładnie, ale przy odroście trochę rozjaśnił, to było rok temu, włosy w bardzo dobrej kondycji, takiej samej jak przed zabiegiem, ale strasznie capiły przez kilka dni nie mogłam zmyć tego zapachu, jakimś zgniłym jajem. A ze musiałam szybko wyrównać kolor, bo niestety na te pod spodem nie starczyło preparatu.a akurat miałam egzaminy, to pacłam czarną farbą z joanny. i tak zostało do dziś, ze farbuję na ciemno. Teraz czekam na r.blanche zamówiłam 2 opakowania.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 22:09   #1773
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej
kiedyś tutaj pisałam,że pragnę pozbyć się czarnego koloru. Dzisiaj mi się to udało i postanowiłam się z Wami tym podzielić.
Kupiłam rozjaśniacz z Joanny który rozjaśnia o 4-6 tonów, włosy przy głowie były bardzo jasne, a reszta włosów wyglądała jak marchewka! na to nałożyłam farbę średni blond z LONDY i teraz mam piękne, brązowe włoski jestem mega szczęśliwa,że mi się to udało
poczekam z miesiąc, 1,5 i znowu sobie lekko rozjaśnie,żeby mieć jakiś ładny blond.
Życzę Wam wszystkim powodzenia
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 22:14   #1774
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
aaha, źle zrozumiałem myślałem ze kładłaś średni brąz już po dekoloryzacji.

może masz takich kolegów, ale nie wiesz o tym ^^ w każdym razie miło mi

jaki masz teraz odcień tego blondu?
Dodałam zdjęcia na poprzedniej stronie

Odcień wydaje mi sie, że bliżej poziomu 8. Na zdjęciu wyszedł raczej myszato, ale w rzeczywistości jest bardziej karmelowy, lekko rudawy, no i odrost wypłukuje się trochę na żółto. Ta paleta ma pigment niebieski i fioletowy (w numeracji jest 1 i 2), jak robiłam próbę na pasemku to widziałam, że farba ma kolor niebieski. Dlatego mam nadzieje, że będzie dobra i nie wyjdzie mi żadna pomarańcza, ani żółć po tym farbowaniu. A jak zieleń/fiolet/niebieski to chyba raczej po paru myciach się spierze?

Kurczę, jak sobie pomyślę, że w takim krótkim czasie takie cuda z włosami to aż mi ich żal. Tylko, że ja zmienna jestem i co chwile chce mi się czego innego. Ale tym razem mam zamiar już zostać przy blondzie, jak osiągnę to co chce to już będzie luz, wtedy na odrosty już tylko jakaś farba ton w ton/ albo szampon koloryzujący na niskiej wodzie, bo nie chcę bardzo rozjaśniać, swoje mam dosyć jasne, tylko szare.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 22:36   #1775
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia na poprzedniej stronie

Odcień wydaje mi sie, że bliżej poziomu 8. Na zdjęciu wyszedł raczej myszato, ale w rzeczywistości jest bardziej karmelowy, lekko rudawy, no i odrost wypłukuje się trochę na żółto. Ta paleta ma pigment niebieski i fioletowy (w numeracji jest 1 i 2), jak robiłam próbę na pasemku to widziałam, że farba ma kolor niebieski. Dlatego mam nadzieje, że będzie dobra i nie wyjdzie mi żadna pomarańcza, ani żółć po tym farbowaniu. A jak zieleń/fiolet/niebieski to chyba raczej po paru myciach się spierze?

Kurczę, jak sobie pomyślę, że w takim krótkim czasie takie cuda z włosami to aż mi ich żal. Tylko, że ja zmienna jestem i co chwile chce mi się czego innego. Ale tym razem mam zamiar już zostać przy blondzie, jak osiągnę to co chce to już będzie luz, wtedy na odrosty już tylko jakaś farba ton w ton/ albo szampon koloryzujący na niskiej wodzie, bo nie chcę bardzo rozjaśniać, swoje mam dosyć jasne, tylko szare.
a no faktycznie są zdjęcia
wiesz co, z palette trudno jest bo ich numeracje są dziwne, ja uważam ze oznaczenie C12 nie oznacza opalu i popielu, zobacz ta seria ma 3 odcienie: C9,C10 oraz C12, moim zdaniem są to kolory "Cool" czyli chłodne blondy, a cyferki to poziomy jasności, czyli że najjaśniejszy wzięłaś farbka ma kolor niebieski taki ładny, niebieksi to popiel więc dobrze wybrałaś raczej, na tych końcówkach nie wiem jak wyjdzie.

ja także jestem zmienny i niekiedy potrafie raz w tygodniu nakładac jakąś farkę a raz w miesiącu zmienić diametralnie kolor, ale od miesiąca juz moje kudły odpoczywają (co jest dla mnie dużym osiągnięciem) i postaram się je odbudować tyle na ile się da, zapuszcze naturalne
powodzenia z blondem
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 22:45   #1776
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a no faktycznie są zdjęcia
wiesz co, z palette trudno jest bo ich numeracje są dziwne, ja uważam ze oznaczenie C12 nie oznacza opalu i popielu, zobacz ta seria ma 3 odcienie: C9,C10 oraz C12, moim zdaniem są to kolory "Cool" czyli chłodne blondy, a cyferki to poziomy jasności, czyli że najjaśniejszy wzięłaś farbka ma kolor niebieski taki ładny, niebieksi to popiel więc dobrze wybrałaś raczej, na tych końcówkach nie wiem jak wyjdzie.

ja także jestem zmienny i niekiedy potrafie raz w tygodniu nakładac jakąś farkę a raz w miesiącu zmienić diametralnie kolor, ale od miesiąca juz moje kudły odpoczywają (co jest dla mnie dużym osiągnięciem) i postaram się je odbudować tyle na ile się da, zapuszcze naturalne
powodzenia z blondem
To fakt, że paleta ma dziwne oznaczenia. Czytałam w opiniach na KWC, że niektórym z fioletową poświatą wychodziło, dlatego tak myślałam, że może opal też tam jest, przydałby się na mój żółknący odrost. Ale popiel jest na pewno więc, ochłodzi resztę .

W piątek będę robić, napiszę jak wyszło .
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:09   #1777
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

C12 na moich (kiedyś) przetrawionych od rozjaśniacza włosach, nie chwyciło ani na fiolet ani na niebiekso, poprostu ochłodziło lekko, ale do chłodzenia wole szampony bez amoniaku
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 13:17   #1778
paulla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: scotland:)
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czesc, czy ktos probowal moze sciagac kolor GOLDWELLEM?
Mam kolor taki kasztan i chce zejsc do blondu. prosze o rade
paulla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:24   #1779
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

goldwell tzn jaki dokładnie produkt?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:42   #1780
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

fryz5 prosze o ostateczną radę:
wybrałam kilka farb :
Garnier Color Naturals albo Color&shine; 7-blond i 8-jasny blond
Syoss- średni blond

i nie wiem którą brać, jak mowiłam teraz mam włosy ciemny ciemny brąz, dekoloryzator Renee i chcę mieć włoski jasny brazik, taki złotawy (wiem, że od razu mogą mi takie nie wyjść ale chociaż przybliżone?) którą farbę kupić... już fryzjerka moja jest poinformowana o tym i mówiła, że po dekoloryzacji sprawdzi czymś tam czy został jeszcze barwnik (czy coś takiego- nie znam się) mógłbyś mi doradzić jaka farbę??
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:37   #1781
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

moim zdaniem żadna z tych bo są one za ciemne ja bym nie ryzykował, zawsze można kupić nową i położyć jeszcze raz aby wyrównać już całkowicie kolorek, niż od początku dekoloryzowac. ja bym brał z garniera ale 9, i ważne, niech fryzjerka trzyma Ci farbkrę krótko, jak zacznie ciemnieć niech od razu zmywa.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 17:11   #1782
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

kurcze, boję się jaśniejszych farb, że odrost będę miała jaśniejszy
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:37   #1783
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

skoro fryzjerka jest profesjonalistką to powinna Ci ominąć odrost, poza tym, jeśli farbę byś trzymała jakieś 5-10 min, to odorsty by nie zdążyły sie tak syzbko zafarbowac na bardzo jasno
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:12   #1784
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja z nią nie rozmawiałam w jaki sposób będzie mi to robić... tylko tak sama pomyślałam... dobra zobaczymy ciekawe jak tam Assathra, czy już ma dekoloryzator i czy już coś zdziałała ciekawa jestem efektu
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:30   #1785
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
C12 na moich (kiedyś) przetrawionych od rozjaśniacza włosach, nie chwyciło ani na fiolet ani na niebiekso, poprostu ochłodziło lekko, ale do chłodzenia wole szampony bez amoniaku
Ja tak myślę, że gdyby mi jednak wyszły jakieś żółcie i pomarańcze to joanna srebrny pył, albo gołębi popiel, ale nie na długo i byłoby dobrze. Chociaż tą pierwszą nigdy nie robiłam, a popiel wychodzi szarość jak u babci, ale po paru myciach jest ok.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:37   #1786
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jeszcze dekoloryzator nie dotarł
Ja myślałam żeby użyć L’Oreal, Casting Creme Gloss, Glossy Blonds, odcień: Jasny perłowy blond, albo Garnier, Nutrisse Creme, odcień: Bardzo jasny beżowy blond

Jeszcze nie wiem, może coś jeszcze wpadnie mi w oko, to są farby rozjaśniające o 2-3 tony.

A co do samej dekoloryzacji to mam zamiar najpierw zrobić tylko włosy mniej więcej do połowy, tam gdzie farby jest najwięcej i najtrudniej ściągnąć, a za drugim razem nałożyć już na całą głowę dekolor. i ewentualnie 3 raz poprawiać jeśli kolor będzie zbyt ciemny, później od razu nałożę na to farbę. Dekoloryzatora mi chyba starczy na 3 razy bo zamówiłam 2 opakowania. Ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu
Na pewno zdam wam relacje
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:52   #1787
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Jeszcze dekoloryzator nie dotarł
Ja myślałam żeby użyć L’Oreal, Casting Creme Gloss, Glossy Blonds, odcień: Jasny perłowy blond, albo Garnier, Nutrisse Creme, odcień: Bardzo jasny beżowy blond

Jeszcze nie wiem, może coś jeszcze wpadnie mi w oko, to są farby rozjaśniające o 2-3 tony.

A co do samej dekoloryzacji to mam zamiar najpierw zrobić tylko włosy mniej więcej do połowy, tam gdzie farby jest najwięcej i najtrudniej ściągnąć, a za drugim razem nałożyć już na całą głowę dekolor. i ewentualnie 3 raz poprawiać jeśli kolor będzie zbyt ciemny, później od razu nałożę na to farbę. Dekoloryzatora mi chyba starczy na 3 razy bo zamówiłam 2 opakowania. Ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu
Na pewno zdam wam relacje
To czekamy na relacje

A jaki docelowo kolor chcesz uzyskać? Bo żeby tak zagruntować kolor po dekolorze to chyba są oki, ale jeśli chcesz rozjaśniać to wydaje mi się, że casting może się nie nadać, bo to szampon, a szampony raczej słabo rozjaśniają.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:55   #1788
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
To czekamy na relacje

A jaki docelowo kolor chcesz uzyskać? Bo żeby tak zagruntować kolor po dekolorze to chyba są oki, ale jeśli chcesz rozjaśniać to wydaje mi się, że casting może się nie nadać, bo to szampon, a szampony raczej słabo rozjaśniają.
Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji Taki kolor mi sie podoba :
http://www.2flashgames.com/2fgkjn134...-Alba-3709.jpg
Gdyby sie udało, byłabym wniebowzięta
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:11   #1789
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

niestety link się nie otwiera, ja bym chyba brał nutrissa.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 22:24   #1790
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mi się otwiera, kolorek jest karmelowy

fryz, wiesz może jak wychodzi srebrny pył z joanny?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:35   #1791
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mniej popielaty od gołębiego, mi wystarczyło połozyć gołębi zmieszany z szamponem na dosłownie 5-10 min aby otrzymać biało srebrny kolor (na włosach zżółkłych)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:51   #1792
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Fryz Ja to Cię podziwiam za odwagę, eksperymentujesz z kolorkami. A ja od 4 lat mecze się z czernią, bo nie mam odwagi niczego w sobie zmienić. Ale dekolor już zamówiłam, tak ze nie jest źle.. kiedyś trzeba zacząć
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:55   #1793
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

heh no eksperymentuje ale kondycja włosów na tym cierpi, od 3 lat mam wiecznie połamane, wysuszone włosy i zawsze białe końcówki. ale nic. teraz przerwa, zapuszczanie bez farbowania (lub ograniczenie go poprostu) boje się tez jak pojade na wakacje (właściwie polecę- Kreta) pewnie słońce mi wypali kolor, a pod ciemną warstwą (teraz mam ciemny braz+odrosty moje) mam nadal rozjaśniane włosy, obawiam się ze tą partię gdzie były kiedyś frabowane, to słońce mi wypali kolor do jasnego i na dodatek je wysuszy.

zmiany są dobre ale nie bierzcie ze mnie przykładu bo zmiana koloru (czerń-blond) co ok miesiac nie jest dobra dla włosów ;D
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:01   #1794
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no, ja myślę że uda mi się to zrobić raz a porządnie. Ale my baby lubimy mieć długie kłaczki, to są lata zapuszczania, ty gdybyś ściął, pewnie szybko by ci odrosły

A zresztą w innym wątku pokazywałam moje kudły. Interesuje mnie taki kolor, mam jakieś szanse?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f-Jessica-Alba-3709.jpg (137,5 KB, 52 załadowań)
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:07   #1795
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

oczywiście że masz ale to jest taki średni blond popielaty, więc chłodny, musiałabyś powalczyć z ciepłymi tonami po dekoloryzacji, narazie zrob dekolor, bazę , potem porządnie raz a dobrze kolor potem daj im odsapnąć, i tonuj je na chłodno szamponami koloryzującymi tylko , tonerami itp

niby w moim przypadku inna sytuacja, ale chce w końcu zapuścic je do długości ok 15-20cm w moim przypadku jest to trudne bo kazda koloryzacja zmusza mnie do podcinania końcówek
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:10   #1796
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A te moje naturalne, jaki mają odcień ciepły czy chłodny? Ja się ogóle na tym nie znam.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:16   #1797
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

przepraszam, mogłabyś jeszcze raz pokazać swoje naturalki?

edit: juz widzę w innym wątku zapomniałem.
moim zdaniem masz średni blond ale naturalny, tzn neutralny, ani chłodny ani ciepły, chyba ze to od słońca, bo przy nasadzie widze bardziej szarawe, czyli może być lekko popielaty (chłodny)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-03-30 o 23:21
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:18   #1798
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1300831134

chyba nie będzie problemów z otwarciem
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:09   #1799
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

eh a ja myślałam, że już doszedł, to ja we wtorek zamawiałam, ciekawe czy mi do jutra dojdzie... no zobaczymy... już się nie mogę doczekać...

gorzej tylko jak będę płakać bo mi nie wyjdzie... :/

Assathra a jaki masz teraz kolor włosów??? typowo czarne?? czy może zmyte do jakiegoś ciemnego brązu???

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-03-31 o 09:14
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:58   #1800
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
eh a ja myślałam, że już doszedł, to ja we wtorek zamawiałam, ciekawe czy mi do jutra dojdzie... no zobaczymy... już się nie mogę doczekać...

gorzej tylko jak będę płakać bo mi nie wyjdzie... :/

Assathra a jaki masz teraz kolor włosów??? typowo czarne?? czy może zmyte do jakiegoś ciemnego brązu???
Mam bardzo czarne, odrosty może ton jaśniejsze,bo ok kilku miesięcy używałam tylko szamponów koloryzujących i kolor się ciut wypłukał.. A ty?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.