Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 18:45   #3991
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny a uzywalyscie max facotr all day flawless?? w necie ma fajne opisnie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:05   #3992
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzywalyscie max facotr all day flawless?? w necie ma fajne opisnie
Sama się nad nim zastanawiam. Szczególnie krycie mnie interesuje
Macałam dziś IC Kobo i niestety, ale muszę go sobie odpuścić. Kolor 402 jest dla mnie za jasny a 403 za ciemny Szkoda bo kryje wybitnie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:32   #3993
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Sama się nad nim zastanawiam. Szczególnie krycie mnie interesuje
Macałam dziś IC Kobo i niestety, ale muszę go sobie odpuścić. Kolor 402 jest dla mnie za jasny a 403 za ciemny Szkoda bo kryje wybitnie.
IC KOBO - gdzie kupie i za ile?
mozesz polecic jakis odcien ktory jest najbardziej ZOLTAWY?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hmm używasz 150 stąd Twoje niezadowolenie co do koloru. u mnie nie zmienia koloru ale ja nie stosuje ani kremu ani bazy pod makijaż; odczekuję też z 2minuty zanim przypudruje twarz. Słyszałam że ma też znaczenie. Przykro mi, że Ci nie podpasował ale to tylko potwierdza moje twierdzenie że nie wszystko co dla mnie dobre pasuje innym.
ja tez tak robie ze po 1-2 minutach pudruje twarz no ale taki ciezki jest.. tez kwestia ze mam PLATYNOWE ;/ wlosy i teraz od piatku juz farbuje sie na CIEPLY odcien blondu, wiec podejrzewam ze wtedy ten pierre rene moze mi pasowac

bo nie moge uzyskac cieplego blondu juz mi 6 fryzjerow probowalo to zrobic az sama kupilam przez allegro majiblond i sobie to zrobie to i twarz inaczej wyglada jak jest cieply kolor. a przy tej platynie to ciagle tak sztuczno i twarz albo sie wydaje czerwona albo ,,z tapeta". a pamietam jak mialam czekoladowe wlosy, to bylo super, co bym nie polozyla
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:37   #3994
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
IC KOBO - gdzie kupie i za ile?
mozesz polecic jakis odcien ktory jest najbardziej ZOLTAWY?
W naturze za 18 zł. 401 jest żółty, ale strasznie jasny, 402 jest czystym beżem, w moim odczuciu jasny (na poziomie CS 150), 403 jest ciepłym odcieniem, raczej beżem niż żółcią.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 21:25   #3995
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej, poszukuję dobrego podkładu do cery mieszanej, trądzikowej, nie mam trądziku ropnego czy coś, policzki w zasadzie są ok, ale już koło uszu, czoło to dużo jest różnych wyprysków itp oraz takich nie wiem jak to nazwać, "pagóreczków" takich mikroskopijnych, że skóra nie jest jednolita, czy jakis podkład sprawiłby, że skóra wglądałaby lepiej?? czy po prostu jechac jedynie na korektorze? <ni zależy mi na idealnym kolorycie tylko po prostu żebym wyglądała normalnie a nie jak nosorożec hah> i żeby się zmieściło tak w granicach 30 zł... niestety budżet mój jest ograniczony. i czy jakis może krem? a może mus? i żeby był dostępny w naturze rossmanie najlepiej ^^ ok to tyle z mojej strony za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 21:50   #3996
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wpisz w wyszukiwarkę 'podkład kryjący', od groma tego jest.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 22:04   #3997
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
hej, poszukuję dobrego podkładu do cery mieszanej, trądzikowej, nie mam trądziku ropnego czy coś, policzki w zasadzie są ok, ale już koło uszu, czoło to dużo jest różnych wyprysków itp oraz takich nie wiem jak to nazwać, "pagóreczków" takich mikroskopijnych, że skóra nie jest jednolita, czy jakis podkład sprawiłby, że skóra wglądałaby lepiej?? czy po prostu jechac jedynie na korektorze? <ni zależy mi na idealnym kolorycie tylko po prostu żebym wyglądała normalnie a nie jak nosorożec hah> i żeby się zmieściło tak w granicach 30 zł... niestety budżet mój jest ograniczony. i czy jakis może krem? a może mus? i żeby był dostępny w naturze rossmanie najlepiej ^^ ok to tyle z mojej strony za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
Ja bym postawiła na normalny podkład i korektor. Po co się "klajstrować" kryjącym podkładem na całej twarzy, jeśli problemy masz miejscowe.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 02:17   #3998
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Moze sprobuj KREM BB La Roche Posay ?





Dziewczyny czy ktoras z was uzywa juz NOWOSCI od Max Factor Facefinity ALL Day 3 in 1



MOJA LISTA Podkladow do kupinia wyprobowania:

-VICHY DERMABLEND krem,sztyft

-Vchy norma teint


-Este Lauder (odcien sand albo rattan) No wlasnie ktory odcien bardziej podchodzi pod kolor waniliowy SAND czy RATTAN ? Waszym zdaniem? (moja karnacja jest mleczna+zaczerwienienia okolice nosa,czolo,policzki)


- MAX FACTOR Facefinity all day 3 in 1
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-31 o 02:28
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 09:15   #3999
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa juz NOWOSCI od Max Factor Facefinity ALL Day 3 in 1
Ja się chyba na niego skuszę. Czytałam recenzje na kilku blogach i dziewczyny bardzo go chwalą. Kupiłabym najjaśniejszy odcień 47 nude, ale ciekawe czy on rzeczywiście jest taki jasny... Oglądałam swatche, ale bywają mylące.
Poza tym teraz używam Manhattan PM i on też świetnie matuje i dobrze kryje, więc skoro nowy MX ma takie same właściwości to nie wiem czy jest sens przepłacać Może któraś mogłaby porównać oba podkłady?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 23:36   #4000
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
. Kupiłabym najjaśniejszy odcień 47 nude, ale ciekawe czy on rzeczywiście jest taki jasny... Oglądałam swatche, ale bywają mylące.
Poza tym teraz używam Manhattan PM?
A TEN odcien 47 nude ---w jaki odcien wpada? w zolc , w pomarancz ,w bez -szarawy CZY w roz ?


I CZY ten podklad MANHATTAN PM -nie robi maski na twarzy i czy ma odcien jasna zolc stonowana -waniliowa ?

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
IC przy tej platynie to ciagle tak sztuczno i twarz albo sie wydaje czerwona albo ,,z tapeta". a pamietam jak mialam czekoladowe wlosy, to bylo super, co bym nie polozyla
A jaka farba lub szampon uzywalas ktory dawal ci odcien czekoladowy wlosow? i czy to byla mleczna czekolada-CHLODNA ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 09:34   #4001
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A TEN odcien 47 nude ---w jaki odcien wpada? w zolc , w pomarancz ,w bez -szarawy CZY w roz ?


I CZY ten podklad MANHATTAN PM -nie robi maski na twarzy i czy ma odcien jasna zolc stonowana -waniliowa ?
Jeśli chodzi o MF 47 nude to macałam wczoraj tester i sam podkład bardzo przyjemny. Kolor neutralny, jasny bez, może z odrobina żółci. Na pewno nie wpada w róż.
Manhattan natomiast nie robi maski na twarzy, choć dobrze kryje i mocno matuje, to oczywiście zależy ile się go nałoży. Najjaśniejszy odcień, który ja posiadam to 80 sand, nie jest niestety tak jasny jak bym chciała, z wanilią nie ma nic wspólnego dodatkowo trochę oksyduje na twarzy. Nie wpada w pomarańcz, ale zaczyna odznaczać mi się od szyi, kiedy opalenizna zniknęła.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 10:00   #4002
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A TEN odcien 47 nude ---w jaki odcien wpada? w zolc , w pomarancz ,w bez -szarawy CZY w roz ?


I CZY ten podklad MANHATTAN PM -nie robi maski na twarzy i czy ma odcien jasna zolc stonowana -waniliowa ?

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------


A jaka farba lub szampon uzywalas ktory dawal ci odcien czekoladowy wlosow? i czy to byla mleczna czekolada-CHLODNA ?
czekolada z loreal casting.
ciepla czekolada
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 10:17   #4003
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzywalyscie max facotr all day flawless?? w necie ma fajne opisnie

Również rozważam kupno tego podkładu, choć nadal nie mogę zdecydować się co wybrać: MF All Day... czy Vichy Dermablend. Nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 10:26   #4004
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Black_Isabell Pokaż wiadomość
Również rozważam kupno tego podkładu, choć nadal nie mogę zdecydować się co wybrać: MF All Day... czy Vichy Dermablend. Nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
...
ostrożnie z Dermablendem na całą twarz.Może kup sobie próbki najpierw i stosuj raczej miejscowo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 10:49   #4005
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Zrobiłam zdjęcie odcieniom swoich podkładów.
Póki co z krycia nie jestem zadowolona z żadnego wystarczająco. Myślę by kupić KOBO teraz.

Względem krycia na:
1. miejscu jest Revlon,
potem Pierre Rene
potem MaxFactor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad_600x399.jpg (52,0 KB, 34 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 15:09   #4006
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie odcieniom swoich podkładów.
Póki co z krycia nie jestem zadowolona z żadnego wystarczająco. Myślę by kupić KOBO teraz.

Względem krycia na:
1. miejscu jest Revlon,
potem Pierre Rene
potem MaxFactor.
Jeśli zależy Ci na kryjącym podkładzie, który wygląda naturalnie na skórze, to gorąco polecam podkład Ingrid Mineral Silk&Lift. Ja kupiłąm go ze względu na świetne recenzje i niską cenę, ale długo nie mogłam się przekonać, żeby go użyć, bo obawiałam się, że będzie szybko schodził z twarzy i słabo krył. Ale ostatnio dostałam tak strasznego wysypu, że niczym nie mogłam go zakryć (Colorstay + korektor MF nie dawały rady), więc sięgnęłam po ten podkad i teraz używam go codziennie, bo jedna warstwa świetnie kryje wszystkie niedoskonałości. Zabezpieczająco na jakieś większe wypryski daję korektor, lekko opruszam pudrem i moja skóra wygląda prawie idealnie! I co najważniejsze, nie ma tapety. Dla mnie on kryje dużo lepiej od Colorstaya i dodatkowo nawilża skórę, więc nie mam jak przy Revlonie, podkreślonych wszelkich niedoskonałości.
Także polecam ten podkład bardzo Zwłaszcza, że kosztuje tak niewiele, że nawet jak się nie sprawdzi, to nie ma aż tak dużej straty
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 15:29   #4007
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci na kryjącym podkładzie, który wygląda naturalnie na skórze, to gorąco polecam podkład Ingrid Mineral Silk&Lift. Ja kupiłąm go ze względu na świetne recenzje i niską cenę, ale długo nie mogłam się przekonać, żeby go użyć, bo obawiałam się, że będzie szybko schodził z twarzy i słabo krył. Ale ostatnio dostałam tak strasznego wysypu, że niczym nie mogłam go zakryć (Colorstay + korektor MF nie dawały rady), więc sięgnęłam po ten podkad i teraz używam go codziennie, bo jedna warstwa świetnie kryje wszystkie niedoskonałości. Zabezpieczająco na jakieś większe wypryski daję korektor, lekko opruszam pudrem i moja skóra wygląda prawie idealnie! I co najważniejsze, nie ma tapety. Dla mnie on kryje dużo lepiej od Colorstaya i dodatkowo nawilża skórę, więc nie mam jak przy Revlonie, podkreślonych wszelkich niedoskonałości.
Także polecam ten podkład bardzo Zwłaszcza, że kosztuje tak niewiele, że nawet jak się nie sprawdzi, to nie ma aż tak dużej straty
a gdzie go kupujesz? za ile ?
wiesz który odcień jest najbardziej żółty?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-01 o 15:59
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 15:36   #4008
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie odcieniom swoich podkładów.
Póki co z krycia nie jestem zadowolona z żadnego wystarczająco. Myślę by kupić KOBO teraz.

Względem krycia na:
1. miejscu jest Revlon,
potem Pierre Rene
potem MaxFactor.
Mialam podklad kOBO satin finish czy cos takiego i byl do 4 liter. Slabe krycie i w ogole be

Ostatnio uzywalam mineralnego LUCY i krycie ma rewelacyjne, dla mnie photoshop, ale nie dla mieszanej cery bo sie wazy na twarzy.

Ja teraz chce przetestowac podklady w kremie, leci do mnie Graftobian i kETT.. Zobaczymy, mam dosc uzywania proszkow poki co
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 18:02   #4009
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
a gdzie go kupujesz? za ile ?
wiesz który odcień jest najbardziej żółty?
Ja go kupiłam w drogerii Wispol przy okazji pobytu w Rzeszowie. Zapłaciłam jakoś 8zł. Ale wiem, że można dostać te podkłady w małych drogeriach i (ponoć) w sklepach "wszystko za 5zł". Na pewno są na Allegro.

Jeśli chodzi o odcień, to raczej Ci nie pomogę, bo widziałam, że używasz jasnych odcieni, a ja mam prawie najjaśniejszy. Ale może w internecie są jakieś swatche jaśniejszych odcieni (np. tutaj odcień porcelanowy: http://misz-maasz.blogspot.com/2012/03/verona-ingrid-mineral-silk-jedwabisty.html i http://timeforpassion.blogspot.c om/2012/08/podkad-ingrid-mineral-silk.html)

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2012-11-01 o 18:09
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 19:05   #4010
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Co do podkładów Ingrid, w mojej miejscowości jest ich pełno. Są tylko 4 odcienie, najjaśniejszy to 29-Porcelain.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 20:05   #4011
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o MF 47 nude to macałam wczoraj tester i sam podkład bardzo przyjemny. Kolor neutralny, jasny bez, może z odrobina żółci. Na pewno nie wpada w róż.
Manhattan natomiast nie robi maski na twarzy, choć dobrze kryje i mocno matuje, to oczywiście zależy ile się go nałoży. Najjaśniejszy odcień, który ja posiadam to 80 sand, nie jest niestety tak jasny jak bym chciała, z wanilią nie ma nic wspólnego dodatkowo trochę oksyduje na twarzy. Nie wpada w pomarańcz, ale zaczyna odznaczać mi się od szyi, kiedy opalenizna zniknęła.
To chyba jednak zdecyduje sie na MAX FACTOR FACEFINITY All day 3 in 1 MOZE odcien nude 47- bedzie pasowal bo szukam podkladu z zoltym pigmentem ,jakby waniliowy(stonowana,delik atna jasna zolc)

Do kompletu kupie podklad VICHY DERMABLEND (odcien" opal ") --zeby stosowac go tylko ,jako korektor(tylko do niedoskonalosci i na NIEBIESKIE CIENIE pod oczami) ,nie na cala skore ALE NIE WIEM CO WYBRAC sztyft czy w kremie co poradzicie? VICHY DERMABLEND w sztyfcie czy w KREMIE ?????
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-01 o 20:09
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 03:18   #4012
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post30116763

Na propozycje wymianek odpisuj w moim profilu - nie śledzę na bieżąco profili z wymiankami.
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:30   #4013
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jaki polecacie PUDER z Rosmanna - najbardziej żółty ? Taki do 30 zł najlepiej
No i jakby matował to byłoby extra :P

bo uzywalam tez za okolo 8 zł - co są trzy odcienie (nie pamietam jak sie nazywa) ale nie byl za bardzo zolty. Wiec szukam dalej
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:20   #4014
NykaaxD
Przyczajenie
 
Avatar NykaaxD
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Problem z dobraniem koloru podkladu --> Rozowa swinka :(

Witam , mam pewnien problem związany z wyborem koloru podkladów. Obecnie używam Revlon Colorstay Sand Beige 180 . Jest on swietny ale chyba nie dla mnie ;/ Po posmarowaniu nim twarzy jestem cała na twarzy rózowa jak swinka .Chociaz czytalam ze ten kolor nie ma pigmentu rozowego . Jaki kolor Revlon Colorstay wpada w tonację żółtą ? Zastanawiam sie na tym Golden Beige ale ciezko go dostac ;/ Znacie inne podklady z zolta tonajcja ? Dziewczyny,prosze pomozcie
NykaaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 01:15   #4015
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, a macie może porównanie La Roche Posay, Unifiance, Creme Satin 01 do jakiegoś innego jasnego podkładu?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 10:34   #4016
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Jaki polecacie PUDER z Rosmanna - najbardziej żółty ? Taki do 30 zł najlepiej
No i jakby matował to byłoby extra :P

bo uzywalam tez za okolo 8 zł - co są trzy odcienie (nie pamietam jak sie nazywa) ale nie byl za bardzo zolty. Wiec szukam dalej
Pewnie uzywałaś Synergen. Co do pytanie, to może Maybelline, kolor golden beige z serii dream matte?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:05   #4017
lynyrdskynyrd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam na forum ale doszukać się nie mogę, bo jest tutaj tyle tematów i wypowiedzi, że naprawdę ciężko cokolwiek znaleźć. Chciałabym, aby któraś z Wizażanek o podobnym typie urody do mojej (jasne blond włosy, jasna cera, ciemna oprawa oczu - ciemne brwi i ciemne rzęsy oraz ciemna tęczówka) doradziłaby mi jaki podkład byłby dobry do mojej cery. Dodam, że moja skóra na twarzy w niektórych miejscach, np. okolice nosa jest bardzo sucha, natomiast na policzkach i na czole jest lekko tłusta. Nie zależy mi na tym, aby podkład BARDZO zmatowił moją skórę, ale na tym, aby nie zaznaczał suchej skóry oraz żeby potrafił bardzo dobrze zamaskować w szczególności przebarwienia oraz pryszcze. Chciałabym aby to był podkład do 30 zł.
Bardzo proszę o pomoc i dziękuję.
lynyrdskynyrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:26   #4018
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja z kolei szukam czegoś kryjącego a zarazem dość lekkiego i komfortowego.Teraz mam Double wear light, jednak potrzebuję większego krycia, bo w ciągu dnia na mojej cerze wybijają się zaczerwienienia. Miałam już wieeeeele podkładów, jednak nie trafiłam na nic ciekawego jeśli chodzi o krycie i komfort na twarzy.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:27   #4019
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Podkład ma być dobrany do koloru skóry, nie typu urody
__________________
I'll show you...
... the dark side.

Edytowane przez Ingran
Czas edycji: 2012-11-03 o 14:28 Powód: przejezyczenie
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:35   #4020
lynyrdskynyrd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie zrozumiałaś mnie o co mi chodzi. Blondynki z reguły (powtarzam, z reguły, znam jedną, która nie chodzi na żadne solaria, włosy ma jasne, a jej kolor cery jest porównywalny z kolorem cery brunetek) mają jasną oprawę oczu, a z tym najczęściej wiąże się porcelanowa cera. Natomiast moja oprawa oczu jest ciemna, a cerę mam jasną, ale nie porcelanową. Więc nie rozumiem Twojego zdziwienia... zresztą, może faktycznie nie wyraziłam się jasno.
lynyrdskynyrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.