Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 23:41   #1
gnik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3

Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!


Witam wasdziewczyny jestem tu nowa i mam taki problem chcialabym sobie wykupic kurs korespondencyjny na allegro ale nie wiem co wy o tym myslicie duzo ludzi je kupuje i jest zadowolinych tylko ja sie zastanawiam czy te kursy to nie podrobki i czy moglebym w moim miasteczku np otworzyc taki salon czy by ktos sie nie doczepil???
http://www.allegro.pl/item866919264_...zaswiadcz.html

wyzej podaje adres strony na ktory kurs bym chciala sie zdecydoac....
pomozcie dziewuszki bo nie wie co robic a i chcialam sobie kupic jakis sprzet myslicie ze ten bylby dobry na poczatek???

http://www.allegro.pl/item862087089_...ko_159_90.html

lub ten
http://www.allegro.pl/item863958903_...sy_liquid.html


czekam na jakies informacje z waszej strony.... pozdrawiam...
gnik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 00:03   #2
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Oj dziewczyno, zastanów się czy na allegro coś takiego jest prawdziwe?? Radziła bym ci natychmiast usunąć ten wątek, bo nie spotkasz się z przychylnością.
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 00:34   #3
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez gnik1 Pokaż wiadomość
Witam wasdziewczyny jestem tu nowa i mam taki problem chcialabym sobie wykupic kurs korespondencyjny na allegro ale nie wiem co wy o tym myslicie duzo ludzi je kupuje i jest zadowolinych tylko ja sie zastanawiam czy te kursy to nie podrobki i czy moglebym w moim miasteczku np otworzyc taki salon czy by ktos sie nie doczepil???
Mysle, ze niezawodolone klientki, ktorym poodpadaja pazurki po kilku dniach... Zainwestuj w normalny kurs - wiadomo, ze jest drozszy, ale cena jest adekwatna do umiejetnosci, ktore nabedziesz. Ktos bedzie obok Ciebie stal, podpowiadal, krytykowal, a tutaj nikt Ci nie doradzi z komputera. Pamietaj, ze chcac otworzyc taki salon bedzie odpowiedzialna za dlonie, ktore powierza Ci Twoje klientki..
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:32   #4
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Odradzam zarówno zestaw startowy (jest cały wątek o takowych) jak i korespondencyjny kurs.

Przedłużanie paznokci to umiejętność praktyczna, instruktor na żywo pokaże Ci to, czego na filmie na pewno nie dojrzysz (mam porównanie, kupiłam z ciekawości kurs DVD, byłam też na normalnym szkoleniu). A podbudowę teoretyczną znajdziesz w internecie za darmo. Już samo podforum "paznokcie" na Wizażu jest wielką skarbnicą wiedzy a jest jeszcze wiele innych, godnych polecenia miejsc. Wystarczy poświęcić czas: szukać i czytać.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:41   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Ja piernicze, ja po roku praktyki i kilku kursach boje się salon otworzyc, a ludzie bez pojęcia, chcą kupowac kurs na allegro i salon otwierac. Chryste Nazarejski, świat na głowie staje
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 10:24   #6
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Tak tak kurs z allegro... ja potencjalna klientka czytam to co tu piszesz i już odechciewa mi się zaglądania do takowych salonów Najpierw dobrze naucz się wykonywania paznokci, a później pomyśl o otwieraniu czegokolwiek !
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 11:06   #7
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!



heh ja obawiam sie czy cos otwierac a koncze technika uslug kosmetycznych. Coz ja bym do Ciebie napewno nie przyszla. No chyba ze masz mega zdolnosci manualne i wiedze na temat przedluzania paznokci. Ale w to watpie bo wtedy nie zalozylabys tego watku. Nie chce byc niegrzeczna ale fakty sa takie ze za pewne rzeczy nalezy sie wziac od wlasciwej strony. Kurs z Allegro nie pomoze Ci tylko zaszkodzi. Nie mam tu na mysli pojscia na kosmetologie czy pokrewna szkole ale na porzadny kurs. sama bedziesz usatysfakcjonowana, a nie zniesmaczona po tym allegrowym kursie. Wiem co mowie bo choc skonczylam kurs to nie jestem z niego zadowolona i sama musze sie wszystkiego uczyc. jak juz z mezem urzadzimy mieszkanko to wtedy pojde na doszkolenie, bo wciaz czuje ze mam spore braki (ale narazie majac do wyboru kurs lub nowe lozko wybieram o drugie)
zastanow sie wiec czy warto
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 19:26   #8
dorotkajaz
Raczkowanie
 
Avatar dorotkajaz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 210
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

tak tak kupuj wszystko. A zestaw weź teń tańszy, będzie lepszy i wystarczający jak już swój salon otworzysz:P
dorotkajaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:29   #9
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

A Kiniaczek ostrzegala. Ja tez juz wczoraj przeczytalam ta wiadomosc i bylam ciekawa jak sie sytuacja rozwinela. O dziwo calkiem lagodnie:P Mi tez nie miesci sie w glowie. Na pewno enie poszla bym do salonu, w ktorym ktos robi paznokcie uczac sie z dvd. Jeszcze na wlasne potrzeby to pol biedy. Ale zeby salon otwierac. nie wiem skad w ogole tak szalony pomysl po kursie dvd i z uzyciem produktow z Allegro... A takie zaswiadczenie z Allegro jest tyle wazne co wydrukowane w domu:/
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:53   #10
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
A takie zaswiadczenie z Allegro jest tyle wazne co wydrukowane w domu:/
dokładnie, wydrukuj sobie sama - po co przepłacać
Nie wiem czy Cię podziwiać czy współczuć... salon bez doświadczenia po kursie z płyty, równie dobrze na stronach internetowych możesz znaleźć wiadomości jak się robi tipsy - rany teraz zaczynam doceniać moja Panią Tipsiarkę - przynajmniej wiem za co płacę...
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:55   #11
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

słuchaj, nie opłaca się... ja kupiłam jakiś rok temu kurs (bez żadnych certyfikatów) za 30zł... i są to zwyczajnie pieniądze wywalone w błoto... większość tych filmików znalazłam na youtubie... jeżeli masz pieniążki to zrób kurs, taki porządny... skup się na początek na jednej metodzie ja zazdroszczę dziewczynom które mogą sobie na to pozwolić... ja czekam do tej zasr... osiemnastki po pierwsze pieniądze (no to by taki problem wielki nie był bo szło by uzbierać z czasem) a po drugie rodzicom niestety sie to nie uśmiecha, żebym gdzieś sobie sama przez tydzień mieszkała ale jeszcze rok;p;p także dobrze Ci radzę... i nie otworzysz salonu po miesiącu ćwiczeń...tzn jeżeli chcesz to otworzysz ale wtpię bys miała tyle klientek żeby sie to opołacało... bo w miesiąc nie nauczysz się prktycznie nic... mi sie własny, malutki salonik marzy (marzyc można) ale na pewno nie w ciągu przykładowo nawet 2 lat dlatego dziwią mnie niektóre pomysły dziewczyn.... i poczytaj o dobrych markach bo to do czego podałaś linki to chyba nic gorszego nie dałoby się znaleźć... i jeżeli zależy Ci tylko na pieniążkach to nie ma co to trzeba lubic;p i to bardzo takie jest moje zdanie pozdrawiam i powodzenia życzę bo się przyda
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 09:53   #12
gnik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

widze ze tu nie ma osob normalnych pytalam o rade a y wszystko krytykujecie nie mowie o zaraz otorzeniu jakiegos salonu ale od czegos trzeba zaczac chcialam zobaczyc czy w ogole to mi sie bedzie podobalo robienie pazurkow a poza tym nie wiem jak sprzet jest do tego najodpowiedniejszy wiec chcialam sie poradzic widze ze mam do czynienia ze specjalistkami w tej dziedzinie wiec pytam i prosze o rade co kupic......i co jest najlepsze jakie zele i w ogole..... pozdrawiam!!!!!
gnik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:02   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Niieeee no nie mogę... Skąd my to znamy?
A może byś raczyła uprzejmie poszukac sobie na forum? Bo tych informacji które chcesz uzyskac są seeetki jak nie tysiące. Ale nie, przeciez po co. Wpada się i jak są specjalistki to musza odpowiedziec na 150 wątek traktujący o tym samym.
Chryste.
Czy można by na podforum przedłużanie wprowadzic limit postów żeby utworzyc nowy wątek? Serio pytam w tym momencie. Bo to co się dzieje ostatnio to już wszelkie granice przechodzi...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:02   #14
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez gnik1 Pokaż wiadomość
widze ze tu nie ma osob normalnych pytalam o rade a y wszystko krytykujecie nie mowie o zaraz otorzeniu jakiegos salonu ale od czegos trzeba zaczac chcialam zobaczyc czy w ogole to mi sie bedzie podobalo robienie pazurkow a poza tym nie wiem jak sprzet jest do tego najodpowiedniejszy wiec chcialam sie poradzic widze ze mam do czynienia ze specjalistkami w tej dziedzinie wiec pytam i prosze o rade co kupic......i co jest najlepsze jakie zele i w ogole..... pozdrawiam!!!!!
No teraz to pojechałaś po bandzie...
Po pierwsze: jest wątek o zestawach startowych, o którym wspomniałam, który mogłabyś bez problemu znaleźć, używając wyszukiwarki.
Po drugie: sama napisałaś o otworzeniu salonu po przerobieniu kursu na DVD, nie dziwię się, że wywołało to bardzo negatywne reakcje, bo świadczy o nieodpowiedzialności.
Po trzecie: odpowiedziałam Ci spokojnie i rzeczowo na zadane pytania. Jeśli ignorujesz to i mówisz, że "nie ma tu osób normalnych", to już Twoja strata... Więcej Ci nie odpowiem
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:03   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Mysiaczku powinnaś dostac medal za cieprliwośc
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:11   #16
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez gnik1 Pokaż wiadomość
Witam wasdziewczyny jestem tu nowa i mam taki problem chcialabym sobie wykupic kurs korespondencyjny na allegro ale nie wiem co wy o tym myslicie duzo ludzi je kupuje i jest zadowolinych tylko ja sie zastanawiam czy te kursy to nie podrobki i czy moglebym w moim miasteczku np otworzyc taki salon czy by ktos sie nie doczepil???
http://www.allegro.pl/item866919264_...zaswiadcz.html

wyzej podaje adres strony na ktory kurs bym chciala sie zdecydoac....
pomozcie dziewuszki bo nie wie co robic a i chcialam sobie kupic jakis sprzet myslicie ze ten bylby dobry na poczatek???

http://www.allegro.pl/item862087089_...ko_159_90.html

lub ten
http://www.allegro.pl/item863958903_...sy_liquid.html


czekam na jakies informacje z waszej strony.... pozdrawiam...
Ja to wyraźnie zrozumiałam jako zapytanie o otworzenie salonu
No ale może się mylę w końcu nienormalna jestem ().

A co do sprzętu i żeli itp to poradziłabym wyszukiwarkę.

No normalnie wypowiadam się jak wielka znawczyni paznokci ale kurcze wkurzają mnie już takie pytania; a po jakimś czasie zechcę pójść faktycznie zrobić sobie tipsy i trafię na taką panią po kursie a allegro w "renomowanym" salonie wydam kupę kasy a zostanę bez paznokci
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:38   #17
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Ehhh.....


Szkoda nawet się odzywać.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 12:31   #18
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Jak chcesz to ja Ci też taki certyfikat zrobię.
I jakiś filmik też nagram.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:32   #19
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Jeśli dziewczyna się uprze to i tak zrobi po swojemu wiec lepiej chyba jej sumiennie odpowiedzieć.

Cytat:
Napisane przez gnik1 Pokaż wiadomość
.... ale od czegos trzeba zaczac chcialam zobaczyc czy w ogole to mi sie bedzie podobalo robienie pazurkow a poza tym nie wiem jak sprzet jest do tego najodpowiedniejszy wiec chcialam sie poradzic ...
Teksty tego typu lub im bardzo podobne pojawiają się na wizazu conajmniej 1-2 razy w miesiącu. Na profesjonalne stylistki działa to jednak jak przysłowiowa płachta na byka.

Dzieje się tak dlatego że dobrze wiedzą one co się z tego wykluwa. Jak myślisz gnik1 dlaczego wątek "prace pseudostylistek" mimo że założony naprawdę dawno temu jest wciąż aktualny i wciąż uzupełniany?

Właśnie dlatego że za paznokcie zabierają się osoby bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Nie pisze tu o kursach bo znamy kilka osób samouków, które sobie z tym radzą ale napewno nie podchodzą do tematu w taki sposób jak ty. Allegro nie zrekompensuje braku wiedzy i doświadczenia.

Nie wściekaj się wiec tylko przyjmij dobrą radę od specjalistek które mówią ci co byłoby dla ciebie lepsze.


Cytat:
Napisane przez gnik1 Pokaż wiadomość
.... widze ze mam do czynienia ze specjalistkami w tej dziedzinie wiec pytam i prosze o rade co kupic......i co jest najlepsze jakie zele i w ogole...
Skoro pytasz to powinnaś dostać odpowiedz - wkońcu kto pyta nie błądzi (ale tylko wtedy gdy wybiera wskazaną drogę)

Tak więc jeśli sie tym interesujesz poczytaj dokładnie wątki na forum, zajmie ci to troche czasu ale naprawde można się wiele dowiedzieć.

Jeśli nadal bedzie cie to ciagnąc to zainwestuj w normalny stacjonarny kurs w którym pod okiem specjalisty nauczysz się własciwych ruchów pedzla i właściwego trzymania narzędzi bo to jest bardzo ważne dla uniknięcia ciężkich okaleczeń i zrobienia prawidłowo zbudowanych paznokci które będa się długo trzymać i pięknie wyglądać. Konkretnie nikt ci nie wskaże jednego kursu gdyż są ich setki, ale polecane kursy równiez znajdziesz na forum.

W końcu własciwe materiały. Temat rzeka. Każda stylistka ma swoje ulubione marki, ale sa to MARKI a nie żele z allegro od nieznanych firm które dopiero co niedano pojawiły się na rynku. Najlepsze żele potrafią kosztować nawet 150 zeta za stosunkowo niewielkie opakowanie, sa też żele tańsze polecane przez koleżanki na wizazu, sprzedawane np przez Dobrąradę, to równiez możesz doczytać.

Mam nadzieje że wybierzesz drogę do bycia stylistką, a nie pseudo.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 15:07   #20
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Czy można by na podforum przedłużanie wprowadzic limit postów żeby utworzyc nowy wątek? Serio pytam w tym momencie. Bo to co się dzieje ostatnio to już wszelkie granice przechodzi...
Jestem za !!! Bo wpadnie tu taka laska, jako pierwszy post założy temat, a już w drugim (delikatnie mówiąc) wyraża swoje niezadowolenie i innym ubliża a potem wielce obrażona znika
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:42   #21
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Czy można by na podforum przedłużanie wprowadzic limit postów żeby utworzyc nowy wątek? Serio pytam w tym momencie. Bo to co się dzieje ostatnio to już wszelkie granice przechodzi...
Ja też jestem za!
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:56   #22
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

dołączam się!
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:09   #23
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

również a jeżeli chodzi o autorkę to też kiedys miałam takie głupie rozumowanie...dzięki czemu wydałam kupe kasy w błoto...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:20   #24
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Nawet w opiniach pozytywnych piszą, że filmy są kiepskiej jakości Wystarczy poczytać opinie, a nie tylko zobaczyć, że dużo pozytywów
Na YouTube wystraczy wejść - tam jest masa i za darmo
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:03   #25
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Czy można by na podforum przedłużanie wprowadzic limit postów żeby utworzyc nowy wątek?
Myślę, że nawet na całym Wizażu by nie zaszkodziło. To naprawdę fajny pomysł. Przecież to nie musi być jakaś kosmiczna liczba - bo ja wiem, 30? 50 postów?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:50   #26
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Moim skromnym zdaniem sądzę,że `zestawy` z allegro są dobre dla osob ktore chcą robić SOBIE pazurki, (A NIE KRZYWDZIC INNYCH !!!) do własnych cwiczen i do trenowania .(tak właśnie ja sobie trenuję i się uczę,na sobie, na własnych błędach)
Ja zamawiam produkty z Niemiec,tylko i wyłącznie do własnego użytku, rok temu zainteresowala mnie stylistyka paznokci i powoli, na moich wzlotach i upadkach przygotowuję się do kursu (już w tym roku jupiii kiedy skonczę 18 ^^ )
Z allegro polecam TYLKO OZDOBY I PILNIKI !!!!

Drogie Panie, czy oprócz `starterów żel/akryl` na allegro widziałyście TO ???
http://allegro.pl/listing/search.php...rs+%C5%BCel+cd
TOO już przekracza wszelkie granice. zostawiam bez komentarza.
albo nie, jednak skomentuję.po co mam iść za 7 miesięcy na kurs i wydać kuupę kasy jak moge kupić profesjonalny kurs za mniej niż 50zł !!!
to jest szok.skandal i masakra za razem~
taki szajs z allegro NIGDY nie odda kursu ze stylistką,która pokaże,podpowie i doradzi <juz sie nie umiem doczekac:P>
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:53   #27
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

kursy jako kursy nie są przerażające, przerażający są ludzie którzy je kupuja!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 07:23   #28
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

No i zanim jeszcze im taki filmik przyjdzie rozmyślają o własnym salonie i swoich przyszłych wyszukanych stylizacjach A życie, jak to życie, samo zweryfikuje i ostudzi ich zapędy

A zamiast takich bzdurnych kursów lepiej kupić książkę "Zostać Mistrzem" z Akademii Paznokcia - dobre na początek. Ostatnio oglądałam w Empiku.
Albo obkupić się w gazetki branżowe + przeglądać fora + filmiki na You Tube - to da nieporównywalnie większą więdzę niż taki "kursik z dvd". A gdy już się łyknie teorię, dopiero wówczas brać się za składanie zestawu i pierwsze próby.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 07:58   #29
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

Zainteresowałaś mnie tą książka.
Zaraz po pracy biegnę do Empiku by ją sobie obejrzec.
A możesz mi powiedziec ile kosztowała? Ciekawe czy stac mnie na nia? Przed wypłatą jestem i już nie mogę się kaski doczekać
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:32   #30
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kurs z allegro!!!!!!!!!prosze o rade!!!!

W empiku 45zł chyba. Link do Eurofashion http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...ta=PLN&lang=pl
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.