Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 22:28   #3871
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Marta, piszesz o tym?: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1.
Właśnie o coś podobnego mi chodziło! Można to wymemłać odrobinkę z jakimś tradycyjnym rozświetlaczem i będzie git! Dzięki!
Ruda, ja kiedyś używałam tego cienia w pyłku my secret ale u mnie dawał zbyt duży połysk i trochę to nie wypadało iść z taką gębulą do pracy. Ale to moja wina, bo pewnie za mocno się pacynkowałam

W ogóle ostatnio szaleję na punkcie tych rozświetlaczy. Mam już biały Inglota i różowy w kremie z the body shop
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-08 o 22:33
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 08:19   #3872
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oooooo ten elf fajnie wygląda, ale ja tej firmy nigdzie nie widziałam....
quench - ja z nim czasem chodzę do pracy, no ale u nas to dość duża dowolność stroju hehe poza tym staram się wtedy go dobrze rozetrzeć, bo potrafi 'świecące plamy' zostawić
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 08:58   #3873
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
oooooo ten elf fajnie wygląda, ale ja tej firmy nigdzie nie widziałam....
Bo ona chyba nie jest dostępna w naszym kraju... Trzeba szukać w internecie, np. na allegro.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:09   #3874
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo ona chyba nie jest dostępna w naszym kraju... Trzeba szukać w internecie, np. na allegro.
to wiele wyjaśnia
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 10:48   #3875
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo ona chyba nie jest dostępna w naszym kraju... Trzeba szukać w internecie, np. na allegro.
Lepiej zamawiać ze strony bezpośrednio na allegro mają niezłe przebicie a na stronie często mają promocje typu darmowa wysyłka więc w zasadzie płaci się za to co się zamówi, z tym ze zamówienie musi być co najmniej na 10 funtów
tylko że teraz spojrzałam że jednak już ta pryzma wykupiona jest ze strony xD
ale moze takie coś by Was zainteresowało http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~144.htm
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:55   #3876
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Lemirka, Ruda; dzięki za rady! Rany, Meow mnie wykończy! Biały podkład śni mi się po nocy. A teraz będzie mnie dręczył glow powder
potwierdzam, crystaline cat glow nie ma widocznych drobinek miki, slużę swatchem jak coś też mam bzika na punkcie rozświetlaczy...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:10   #3877
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak oczywiście o ten puder mi chodziło, nie dałam linka bo miałam wczoraj słabe łącze. Rzeczywiście na ich stronie fajnie niskie te ceny, ale znając życie pójdę na łatwiznę i kliknę na all.
Dziewczyny a testowała któraś nowy rozświetlasz essence z limitowanki? Wygląda bardzo różowo, nie wiem czy polować na niego czy odpuścić
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 19:36   #3878
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tak oczywiście o ten puder mi chodziło, nie dałam linka bo miałam wczoraj słabe łącze. Rzeczywiście na ich stronie fajnie niskie te ceny, ale znając życie pójdę na łatwiznę i kliknę na all.
Dziewczyny a testowała któraś nowy rozświetlasz essence z limitowanki? Wygląda bardzo różowo, nie wiem czy polować na niego czy odpuścić
Przecież są organizowane zbiorowe z elfa to po co przepłacać?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
potwierdzam, crystaline cat glow nie ma widocznych drobinek miki, slużę swatchem jak coś też mam bzika na punkcie rozświetlaczy...
To tak jak ja mogę nie mieć innych kosmetyków, ale rozświetlacz
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:43   #3879
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

właśnie dostałam zaproszenie na imprezę urodzinową, na którą muszę przebrać się za... zombie zaoszczędzę na białej farbie do ciała
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:51   #3880
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
właśnie dostałam zaproszenie na imprezę urodzinową, na którą muszę przebrać się za... zombie zaoszczędzę na białej farbie do ciała


Ja tez lubię rozświetlacze, ale nigdy nie umiem trafić na jakiś fajny
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:59   #3881
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
potwierdzam, crystaline cat glow nie ma widocznych drobinek miki, slużę swatchem jak coś też mam bzika na punkcie rozświetlaczy...
To ja bardzo poproszę o swatch, bo w przyszłym tygodniu chyba będę robić zakupy i chciałabym obadać co i jak

Estra, poszukiwania rozświetlacza idealnego, to tak jak z podkładami - droga przez mękę. U mnie fajny efekt dawały kulki z pierre rene (swoją drogą - ciekawe czym się różnią od słynnych meteorytów guerlaina?), biały inglot też jest ok, ale mika zbiera mi się w porach i pod koniec dnia nie wyglada to fajnie. Rozświetlacz z the body shop jest całkiem przyjemny i trwały, ale też ta mika jest trochę zbyt gruba;/

Maqua, trafiła Ci się kreacja
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:10
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 20:11   #3882
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


Ja tez lubię rozświetlacze, ale nigdy nie umiem trafić na jakiś fajny
a czego szukasz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:41   #3883
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no to swatche kilku moich białych rozświetlaczy (jeszcze mam kolorowe ) choc nie wiem czy na zdjeciach coś widać... Numer 2 i 3 są bardzo podobne. AMC ma na twarzy dużo drobinek... MEOW natomiast rozświetla na prawdę subtelnie
Od góry
1. ELF under eye concealer & highlighter glow/fair
(część rozświetlająca) jedyny matowy rozświetlacz ... jedyna wada to mała pojemnosć...
2. ELF shimmering Facial Whip Spotlight
3. INGLOT AMC
4. INGLOT AMC white highlighting powder
5. MEOW crystaline cat glow
6. nowa zdobycz ze sweetscents
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:59   #3884
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Postaram się w weekend też zrobić swatche
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:16   #3885
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
no to swatche kilku moich białych rozświetlaczy (jeszcze mam kolorowe ) choc nie wiem czy na zdjeciach coś widać... Numer 2 i 3 są bardzo podobne. AMC ma na twarzy dużo drobinek... MEOW natomiast rozświetla na prawdę subtelnie
Od góry
1. ELF under eye concealer & highlighter glow/fair
(część rozświetlająca) jedyny matowy rozświetlacz ... jedyna wada to mała pojemnosć...
2. ELF shimmering Facial Whip Spotlight
3. INGLOT AMC
4. INGLOT AMC white highlighting powder
5. MEOW crystaline cat glow
6. nowa zdobycz ze sweetscents
ELF i Meow mnie rozwaliły:lov e: Muszę chyba zrobić jakąś maszynkę do robienia pieniędzy, bo wszystkie pudry, podkłady, rozświetlacze śnią mi się w nocy. Dzisiaj autentycznie śnił mi się biały podkład Meow - że mieszałam go z EDM-em. <psychoza>
Rousse, dzięki za swatche
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 23:24   #3886
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
ELF i Meow mnie rozwaliły:lov e: Muszę chyba zrobić jakąś maszynkę do robienia pieniędzy, bo wszystkie pudry, podkłady, rozświetlacze śnią mi się w nocy. Dzisiaj autentycznie śnił mi się biały podkład Meow - że mieszałam go z EDM-em. <psychoza>
Rousse, dzięki za swatche
ja polecam jeszcze biała viperę, ta z panterkowym puszkiem....

spokojnie. mi się śnią dzieła szekspira, zboczenie zawodowe...
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 00:42   #3887
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
ELF i Meow mnie rozwaliły:lov e: Muszę chyba zrobić jakąś maszynkę do robienia pieniędzy, bo wszystkie pudry, podkłady, rozświetlacze śnią mi się w nocy. Dzisiaj autentycznie śnił mi się biały podkład Meow - że mieszałam go z EDM-em. <psychoza>
Rousse, dzięki za swatche
ELF facial whip jest bardzo podobny do inglota w płynie ,czyli ma dużo drobinek i ogólnie mocno błyszczy... Natomiast ten z korektorem to był mój KWC. (Był, bo od noszenia w torebce prawie rok mi się połamało opakowanie ... ) a był świetny, bo mozna zmieszać korektor z rozświetlaczem, aby rozjaśnic, i część korektorowa była dobra pod oczy
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:04   #3888
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
właśnie dostałam zaproszenie na imprezę urodzinową, na którą muszę przebrać się za... zombie zaoszczędzę na białej farbie do ciała


dziewczyny, jak co jest akutualnie promo na Elfie wysyłka za 1 funta
Ł1 shipping on www.eyeslipsface.co.uk, UK Customers please use the code GLITTERUK, EU Customers please use the code GLITTEREU at checkout (please type rather than copy/paste the code)

This code is valid with orders of Ł10 or more (before shipping) and will expire at 9am (UK Time) on Thursday 11 November 2010.
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:15   #3889
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
teraz nie widzie niestety tych kulek na all, ale kiedyś jak je pierwszy raz zobaczyłam w sklepie, to sprawdzałam i były
w każdym razie wtedy pożałowałam kasy na kulki, ale po podpowiedzi którejś dziewczyny z wątku kupiłam sypki cień do oczu my secret, biały i jego używałam jako rozświetlacz - zależnie od mocy roztarcia daje mocne, lub delikatniejsze glow
no i ten nowy rozświetlacz essence też jest fajny taki chyba nawet delikatniejszy niż AOH, aczkolwiek ja lubiłam w AOH, że jest beżowy, a nie różowy...
ja tez używam cienia, białego, metalicznego, choć z nazwy jest diamentowy, od Paese. daje jednolitą taflę, jakby skóra była wręcz mokra, uwielbiam ten efekt
ten nowy rozświetlacz od Essence w ogóle nie przypadł mi do gustu... drobinki widoczne, nie nachalne, ale dają taki migotliwy efekt. niby ładny, ale może nie na dzień, przynajmniej nie dla mnie
ten od essa kupiłam po tych ochach i achach o AOH no i dlatego, że wygodniejsze opakowanie niż cień no i pewnie przyjaźniejszy twarzy... ale jednak chyba mój cień Paese wygrywa - nie ma aż tylu parabenów

niestety zdjęcia moich kłaków dzisiaj nie załączę bo koleżanka która mnie obcykała straciła aparat na jakiś czas, chyba że uda mi się samej coś strzelić choć kolor mi się już trochę zmył...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 13:35   #3890
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a czego szukasz?
Czegoś takiego jak quench. Nienachalnego, na dzień, bez wyraźnych drobinek. Przerobiłam już Ingloty, YSL, Sephory i inne badziewie. Z tego najlepszy był chyba Inglot. Ale tak jak quench napisała po całym dniu nie wygląda dobrze.
Tych z Pierre Rene nie umiem nigdzie dorwać... Te kosmetyki są tylko w Naturach?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
ELF i Meow mnie rozwaliły:lov e: Muszę chyba zrobić jakąś maszynkę do robienia pieniędzy, bo wszystkie pudry, podkłady, rozświetlacze śnią mi się w nocy. Dzisiaj autentycznie śnił mi się biały podkład Meow - że mieszałam go z EDM-em. <psychoza>
Rousse, dzięki za swatche
Ale ty masz piękne sny... Ja swoich w ogóle nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja polecam jeszcze biała viperę, ta z panterkowym puszkiem....
A jak to sie dokładnie nazywa? Bo nie umiem znaleźć na KWC.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja tez używam cienia, białego, metalicznego, choć z nazwy jest diamentowy, od Paese. daje jednolitą taflę, jakby skóra była wręcz mokra, uwielbiam ten efekt
ten nowy rozświetlacz od Essence w ogóle nie przypadł mi do gustu... drobinki widoczne, nie nachalne, ale dają taki migotliwy efekt. niby ładny, ale może nie na dzień, przynajmniej nie dla mnie
ten od essa kupiłam po tych ochach i achach o AOH no i dlatego, że wygodniejsze opakowanie niż cień no i pewnie przyjaźniejszy twarzy... ale jednak chyba mój cień Paese wygrywa - nie ma aż tylu parabenów
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ek.html&next=1
To jest ten cień?
Jakbyś mogła mi podać numer. Ja mam cienie tej formy, ale to jest jakaś podwójna raczej matowa zieleń.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:03   #3891
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, próbowałam dziś oswatchować moje rozświetlacze, ale cały dzień było pochmurno u mnie i efekt jest prawie niewidoczny, a z lampą błyskową znów się wszystko świeci jak choinka spróbuję jeszcze jutro coś pokombinować.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-11-10 o 16:06
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:08   #3892
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też wiecznie poszukuję rozświetlaczy. Inglot AMC nawetfajny, ale jednak trudno się go rozprowadza. Teraz próbuję znaleźć rozwietlacz w kolorze herbatnikowym, żeby stosować go na całe kości policzkowe. Doszłam do wniosku, że trudno jest znaleźć matowy brązer, ale herbatnikowy rozświetlacz chyba jeszcze bardziej.

Dziewczyny gdzie wy kupujecie kulki z Pierre Rene, ja ich nigdzie nie widzę.

A miała któraś z Was rozświetlacz z Bell Planete? On chyba daje poświatę bez drobinek.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:44   #3893
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix, oj tak - ja chciałam zrobić zdjęcia dla rozświetlacza z The body shop, ale z flashem blask był taki, jakbym wymazała rękę w brokacie. Nijak nie mogę oddać tego, jaki on jest w rzeczywistości (pozostaje mi mieć nadzieję, że gdzie indziej on tak nie błyszczy).
estra, bo gdybyśmy chciały coś mocno świecącego a'la choinka, to wystarczyłoby wejść do pierwszej lepszej drogerii i zaraz znajdzie się puder z taaakim brokatem, że głowa mała. A jak człowiek szuka czegoś subtelnego, to nie ma
Fiasco, mi też ten z Essence nie podszedł. Mika jest jednak zbyt widoczna a nie chcę wyglądać jak wampir z książek Meyer

Co do tych kulek z Pierre Rene, to jeszcze z 2 miesiące temu widziałam je w Naturze. Ale teraz szefę z kolorówką Pierre Rene zajęło Kobo i kulki przepadły. Wiem, że Pierre Rene ma stoiska w mniejszych drogeryjkach, ale to jak z Lumene - ciężko je namierzyć.
W ogóle muszę obadać te meteoryty z Guerlaina. Muszę rozwikłać to, na jakiej zasadzie one działają. Bo oglądałam je w Sephorze i nie są mocno perłowe, ale jak przejechałam pędzlem po twarzy, to faktycznie jakoś skórę rozjaśniają... Tylko jak
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:17   #3894
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A miała któraś z Was rozświetlacz z Bell Planete? On chyba daje poświatę bez drobinek.
Ja miałam. Niestety nie mogę go polecić, ma duże drobinki. Jest też najbardziej złotym rozświetlaczem ze wszystkich jakie widziałam. Kiedyś mi upadł i skończył się jego żywot
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:37   #3895
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Ja miałam. Niestety nie mogę go polecić, ma duże drobinki. Jest też najbardziej złotym rozświetlaczem ze wszystkich jakie widziałam. Kiedyś mi upadł i skończył się jego żywot
Rozumiem, że nie rozpaczałaś z tego powodu
Ja ten rozświetlacz bella widziałam na stoisku, nawet się nim maznęłam, ale według mnie pasuje bardziej dziewczynom z lekką opaloną cerą. Połyskuje na złoto, ma ciepły odcień i na bardzo jasnej skórze wygląda troszkę dziwnie (przynajmniej na mnie tak wyglądał). Niby ma jasne kolory, ale to jednak nie to.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:46   #3896
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak, własnie bardzo cieply i złoty Nie rozpaczałam, bo zawsze robie jedna rzecz jak mi się rozświetlacz połamie albo nie pasuje na twarz, mianowicie dodaje do balsamu i udaje wampira
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:47   #3897
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench, a zobacz to http://allegro.pl/guerlain-meteorite...304278770.html
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:28   #3898
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dziewczyno nie kuś Dzisiaj dopiero 10, do wypłaty daleko a jeść też trzeba....
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:05   #3899
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyno nie kuś Dzisiaj dopiero 10, do wypłaty daleko a jeść też trzeba....
hehe ale wyglądają cudownie...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:14   #3900
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jezu dziewczyny piękne te kulki! Jaki one muszą dawać efekt....

LINK Czy ona aby z tą bielą nie przesadza?

Muszę się pochwalić, że kupiłam dzisiaj ultradelikatny róż z Inglota w takim różowym delikatnym kolorze i daje bardzo fajny efekt Chyba jeden z lepszych jakie ostatnio miałam.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.