Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 19:18   #481
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wasienka i już nam więcej nie przyciemniaj


A ja tak patrze po farbach na all w poszukiwaniu zamiennika excell'ki jak naprawdę wycofają i na razie wpadła mi w oko londa 10/38 http://allegro.pl/londa-londacolor-f...387027550.html i zauważ Agatko, że na tym testerze podobnie jak w Excell 10/38 jest w miarę chłodny przynajmniej się wydaję a 9/38 już cieplutki Podoba mi się też chłodniejszy kolorek 10/8 http://allegro.pl/londa-londacolor-f...387610964.html

I znalazłam jeszcze takie serum Loreala i zastanawiam się nad nim zamiast perełek jednak tańsze jest http://allegro.pl/181-serum-loreal-o...375738015.html
Kochana, ale te 2 farbki co pokazałaś szare się wydają

A serum to nie kombinuj-z diamentu powinnaś byc zadowolona

Tu jest fajne 10,38
http://allegro.pl/koloryzacja-wella-...374992912.html

Goldwell-super paleta-nazwy świetne
Ale kolorów nie widzę z podpisami na palecie
http://allegro.pl/goldwell-topchic-f...377736857.html

Tu widać że 10,13 jest chłodny a 9,13 ciepły
Mi się podobają oba no i 10,31 i 9,31
http://allegro.pl/loreal-farba-majir...356828776.html

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-01 o 19:22
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:27   #482
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

witam Was w Nowym Roku

moj Sylwester udał się wspaniale, byłam na domówce u kolegi i ojjj...było gruubo
w sumie ponad 50 osob było
przetańczyłam całą noc i to w 12 cm szpilach
o północy wyszlismy do ogrodu postrzelać, wzniesc toast no a potem zabawa do białego rana no naprawdę super było
o 11 wróciłam do domu i do łóżka, teraz się wyspałam w koncu :P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:28   #483
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana, ale te 2 farbki co pokazałaś szare się wydają

A serum to nie kombinuj-z diamentu powinnaś byc zadowolona

Tu jest fajne 10,38
http://allegro.pl/koloryzacja-wella-...374992912.html

Goldwell-super paleta-nazwy świetne
Ale kolorów nie widzę z podpisami na palecie
http://allegro.pl/goldwell-topchic-f...377736857.html
szare? ta 10/8 to tak ale ta złocista nie, chyba, że mi monitor przekłamuje

ta wella to aż za ciepła się wydaje a goldwell fajne ma blondy, nie mogłabym się zdecydować na odcień pewnie oo ta lorealka 10,13 mi się pdooba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-01 o 19:30
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:29   #484
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
szare? ta 10/8 to tak ale ta złocista nie, chyba, że mi monitor przekłamuje

ta wella to aż za ciepła się wydaje a goldwell fajne ma blondy, nie mogłabym się zdecydować na odcień pewnie
Na zywo na pewno lepiej widać

Goldwell ma super blondy Wybór niesamowity, ale ja i tak nie widze do nich podpisów
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:33   #485
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dodaje kilka fotek z sylwestra abyście mogły w końcu zobaczyć mój kolorek

ps. to ostatnie to już zmęczona byłam...
no całkiem równiutki ten kolor faktycznie - na tym jednym masz kolor podobny do mojego jak tak patrze czasem w lustro

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie odnośnie moich włosow-rzeczywiście kto mnie widzi w świetle dziennym tez potwierdza ze mam chłodno-ciepłe.
Ja podobnie jak snowhitee wygladam źle w popielach, w całkiem złotych tez niekorzystnie, najlepiej jak jest element obu odcieni
Ja tez jak sie okazuje, nie mogę się doczekać kiedy to się wypłucze..
To jest tak jak pisała snow - wiele kolorków mi się podoba, ale nie w każdym by mi było do twarzy..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 22:00   #486
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny, witam już w Nowym Roku
Czy któraś z Was ma pojęcie ilu procentowe utleniacze są w farbach Garniera? Np Garnier Nutrisse bardzo jasny popielaty blond?
Bo ja potrzebuję 9%, wiem że 6% mi nie schwyci, a nie chce mieć rudych odrostów
w wellatonie mają 9%, i włosy po jakichś 10 myciach mają idealny kolor - bardzo naturalny delikatnie popielaty blond.... ale zaraz po farbowaniu mam dosłownie SZARY dość ciemny kolor na łepetynce.... :/

bardzo proszę o poradę
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 22:18   #487
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dilara
Nutrisy maja 9% ale sa zdecydowanie slabsza farba od welatonu wiedz 12% woda nutrisa odpowiada welatonowi w 9% tak mozna to wytlumaczyc. Zawsze mozna dokupic 12% wode ( koszt nie wielki) i zastapic orginal. Wode mozna dostac w kazdym sklepie fryzjerskim oraz na allegro.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-01 o 22:24
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 22:37   #488
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dilara
Nutrisy maja 9% ale sa zdecydowanie slabsza farba od welatonu wiedz 12% woda nutrisa odpowiada welatonowi w 9% tak mozna to wytlumaczyc. Zawsze mozna dokupic 12% wode ( koszt nie wielki) i zastapic orginal. Wode mozna dostac w kazdym sklepie fryzjerskim oraz na allegro.

Bardzo Ci dziękuję.... ja wellatonu używałam kolorków zmieszanych 9.1, 8.1 oraz 8.0.... a wyszły mi szare jak nie wiem co.... boję się użyć naturallnego odcienia bo moje włosy maja cudowną tendencję do łapania wszystkiego na rudo.... jednak ta szarość dobija przez dobre 10 pierwszych myć....

nie wiesz może czy ten Garnier też wychodzi taki szary??

I czym spowodowane jest to że utleniacz niby ma taką sama wartośc a chwyta słabiej?? jak to możliwe?
Dziekuje za porade

Dodaje fotke, widac na nich troszeczkę ciemny odrost... taki kolor mam po miesiącu.... a zaraz po farbowaniu jest nie do opisania... szkoda że nie natrafiłam jeszcze na farbę która od razu pozwoliłaby mi uzyskać taki kolorek - nie za ciemny, ale też nie za jasny delikatnie popielaty blondzik...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (32,0 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez dilara
Czas edycji: 2011-01-01 o 22:46
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 01:41   #489
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam wszystkich w 2011
Mam nadzieje, że akumulatorki naładowane na kolejny cały rok i pomysły na farbowania również godne realizacji ;p


Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziękuje jeśli nie znajdę tego u mnie to dasz mi namiary na allegro bo to różnie z kosmetykami bywa zamawiając przez internet.
Jasne, żaden problem


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No niestety nie, z lewej całkiem nieźle się zakręciły z prawej się poplątały i wyglądają... jak wyglądają.. a tył to w ogóle porażka bo za krótkie są i nie skręciły się wcale.. Musze iść to zaraz zmyć.. albo jakoś zaczesać..

Co do zdjęć - enchanted chciała zdjęcie po skandynawskim więc także zrobiłam choć nie wiele tam widać..

zdj:
1 - skandynawski - włosy są mokre (bo czekały na wbis), w dodatku zdjęcie przy świetle łazienkowym - ale jak widać kolor jest jednolity, nie ma kurczaka - robione bez flesza, bo z fleszem wychodziły białe
2 - Wbis kopenhaga na mokro
3 i 4 - zdjęcia z fleszem wcozraj
5-7 zdjęcia bez flesza w świetle dziennym przy oknie
8 -Farba wbis Kopenhaga
Po tym jak opisywałaś, ze jest strasznie ciemno itp. pomyślałam sobie: ojej, moze faktycznie z tym zmiejszeniem wody wyszło jej dość ciemno. Ale teraz widze, że wcale ciemno nie jest Mnie się naprawde kolor bardzo podoba. Mógłby być ciutke cieplejszy. Może coś z miodem by ociepliło kolorek? Bo poziom chyba Ci odpowiada?
Jest ładnie uważam, ze lepiej niż było


Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
a widze, że poruszyłyście temat kręcenia włosów. Ja nie potrafie posługiwać sie lokówkami i walkami itd. Takim 'lewusom' jak ja polecam falownice
Na dole fotki, robilam je wtedy pierwszy raz wiec nie jest idealnie, ale jakbym probowala pofalowac innymi sposobami wygladaloby to duzo gorzej
Bardzo mi się podoba jak Ci powychodziły te fale a taka falownica to jak cenowo stoi? Jakiej firmy mogłabyś polecić?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ja tylko wstawiam na szybko fotki,dwa pierwsze przed, ostatnie po
Przypominam farbka Palette C12.
Ja podobnie jak Snow duzej różnicy nie widze masz już fajne, bardzo jaśniutkie te włoski. A clipy Ci w końcu pasują?
Teraz, jak obiecałaś, do lutego spokój rozumiem?


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to wklejam swoje ostanie włoski w 2010r Mam nadzieję,że nowy rok obdarzy mnie włosami do pasa
ehh nudne juz te Twoje zdjęcia Kiniu mogłabyś dać coś ciekawszego

hehe oczywiscie żartuje Jak zwykle - cudaśne włoski
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:30   #490
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przepraszam dziewczyny ze tak d***pe zawracam ale czy mozna inaczej robic te pasemka bez folii czy jak ?? moze bunny pozniej mi cos odpowie???
Pasemka- balejaz robi sie tylko na foli- włosy dlugie lub póldługie albo na czepku- wł krotkie.
Odrost zawsze maluśki musi zostać w razie jakby preparat wyplynął z foli żeby plamy przy skórze nie zrobiło.
najlepsza metoda na folie to jodelkowa- szybko się robi i odrost ma jakies 3mm- przynajmniej mi tak wyszlo ostatnio
Szydelkowa zawsze zostaje wiekszy odrost- nawet pol cm.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:36   #491
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość



Bardzo mi się podoba jak Ci powychodziły te fale a taka falownica to jak cenowo stoi? Jakiej firmy mogłabyś polecić?
Ojj ja nie patrzyłam na firme szczerze mówiąc tylko na cene Jedynie patrzyłam czy są ceramiczne - ale innych nawet ni ebyło - a kupiłam na allegro za jakieś 170 zł z przesyłką. Firma Ceramic Curlstyler - była najtańsza ale jestem z niej bardzo zadowolona





A mam jeszcze takie ogólne pytanie: Co myślicie Wellatonie 12/1? Przeczytałam tyle pozytywnych opinii, że strasznie sie na nia napaliłam i w zasadzie waham sie najabardziej miedzy ta 12/1 a syoss 9-5
Która bardziej rozjaśnia?
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 10:28   #492
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na zywo na pewno lepiej widać

Goldwell ma super blondy Wybór niesamowity, ale ja i tak nie widze do nich podpisów
no mają pieknę blondy i w większości mi się te chłodne podobają, tyle tego jest

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
no całkiem równiutki ten kolor faktycznie - na tym jednym masz kolor podobny do mojego jak tak patrze czasem w lustro



Ja tez jak sie okazuje, nie mogę się doczekać kiedy to się wypłucze..
To jest tak jak pisała snow - wiele kolorków mi się podoba, ale nie w każdym by mi było do twarzy..
nie martw się, wypłuczę się na pewno bardzo szybko a może następnym razem spróbujesz bez zmniejszania utleniacza? Może wyszłoby Ci tak jak Enchanted

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję.... ja wellatonu używałam kolorków zmieszanych 9.1, 8.1 oraz 8.0.... a wyszły mi szare jak nie wiem co.... boję się użyć naturallnego odcienia bo moje włosy maja cudowną tendencję do łapania wszystkiego na rudo.... jednak ta szarość dobija przez dobre 10 pierwszych myć....

nie wiesz może czy ten Garnier też wychodzi taki szary??

I czym spowodowane jest to że utleniacz niby ma taką sama wartośc a chwyta słabiej?? jak to możliwe?
Dziekuje za porade

Dodaje fotke, widac na nich troszeczkę ciemny odrost... taki kolor mam po miesiącu.... a zaraz po farbowaniu jest nie do opisania... szkoda że nie natrafiłam jeszcze na farbę która od razu pozwoliłaby mi uzyskać taki kolorek - nie za ciemny, ale też nie za jasny delikatnie popielaty blondzik...
fajny kolor Ja swojego czasu robiłam garnier color naturals 111 i z początku też były zawsze bardzo popielate ale póżniej wypłukiwały się do platyny myślę, że ten nutrisse też tak wyjdzie, tak to już jest z popielami zaraz po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w 2011
Mam nadzieje, że akumulatorki naładowane na kolejny cały rok i pomysły na farbowania również godne realizacji ;p




Jasne, żaden problem




Po tym jak opisywałaś, ze jest strasznie ciemno itp. pomyślałam sobie: ojej, moze faktycznie z tym zmiejszeniem wody wyszło jej dość ciemno. Ale teraz widze, że wcale ciemno nie jest Mnie się naprawde kolor bardzo podoba. Mógłby być ciutke cieplejszy. Może coś z miodem by ociepliło kolorek? Bo poziom chyba Ci odpowiada?
Jest ładnie uważam, ze lepiej niż było




Bardzo mi się podoba jak Ci powychodziły te fale a taka falownica to jak cenowo stoi? Jakiej firmy mogłabyś polecić?




Ja podobnie jak Snow duzej różnicy nie widze masz już fajne, bardzo jaśniutkie te włoski. A clipy Ci w końcu pasują?
Teraz, jak obiecałaś, do lutego spokój rozumiem?




ehh nudne juz te Twoje zdjęcia Kiniu mogłabyś dać coś ciekawszego

hehe oczywiscie żartuje Jak zwykle - cudaśne włoski
oj tam no dobrze kolejne zdjęcia walne w jakiejś scenerii no albo obetnę włosy to dopiero będzie szok

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Ojj ja nie patrzyłam na firme szczerze mówiąc tylko na cene Jedynie patrzyłam czy są ceramiczne - ale innych nawet ni ebyło - a kupiłam na allegro za jakieś 170 zł z przesyłką. Firma Ceramic Curlstyler - była najtańsza ale jestem z niej bardzo zadowolona





A mam jeszcze takie ogólne pytanie: Co myślicie Wellatonie 12/1? Przeczytałam tryle pozytywnych opinii, że strasznie sie na nia napaliłam i w zasadzie waham sie najabardziej miedzy ta 12/1 a syoss 9-5
Która bardziej rozjaśnia?
ten wellaton pewnie bardziej rozjaśni, ale też czytałam kilka opinii, że wysusza mocno włoski.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:00   #493
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja tu nowa, więc się od razu witam i atakuję moim problemem tak więc, zawsze byłam blondynką, tylko że niestety ciemną, w poprzednim roku zamarzyłam sobie platynowy blond na moich włoskach, z mamą chodziłyśmy dosć długo po drogeriach aż w końcu zdecydowałam sie na farbę z pantene, rozjaśniającą o 6-7 tonów czy coś takiego, niestety nie pamiętam nazwy dokładnej. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt że włosy zrobiły sie pomarańczowe ! zafarbowałam je pierwszy raz w maju, do stanu platyny doprowadziłam w pod koniec lipca(farbowałam je 4 razy do tego czasu). Tak wiem, zrobiłam błąd ze nie poszłam do fryzjera na farbowanie, no ale teraz już tego nie zmienie Nie to jednak jest problemem, a fakt, że teraz moje włosy nie mają jednolitego koloru ! Nawet świeżo po farbowaniu, te włosy które odrosły mi od pierwzego farbowania już nie są tak jasne, tylko farbują się na rudo-złoty kolor(przede wszystkim włosy "pod spodem") a reszta jest ok. Od 3 miesięcy robie farbą Loreala, Recital Preference Stockholm(Z2), kolor jest ladny, ale chciałabym żeby włosy były jednolite! Może będziecie umiały mi jakoś pomóc?
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:02   #494
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczynki

Snow ja tez na tej fotce nie widzę różnicy,ale ogolnie jest,juz nigdzie nie ma rudych,zoltych,wszystko tak sie ujednolicilo

Yata mi się tam Twój kolorek podoba
a jaki Ty wogole chcesz mieć? Twoje clipy nie mają takiego koloru??

Agatka no narazie planuje dac im spokój
a w lutym ? Kusi mnie ta farba Geneza Le cher i ostatnio jak farbowałam to bralam od mamy miseczke do farbowanie i pędzelek,patrze a tam ta farbka,pytam gdzie kupila,a ona,ze sa u nas we fryzjerskim za 26 zł
więc myślę nad tą farbką, albo Stockholm albo wyprobowalabym ta wasza Excellke,ale u mnie w zadnym sklepie nie widzialam
u mnie jest tylko 10.00 i pozniej jakies tam ciemniejsze,ale nie ma zadnych 10,13 czy 9,13 a ta 10,00 to taka strasznie zolta sie wydaje

Wasienka mi tam sie podobalas bardziej albo w tych ciemnych co mialas kiedys,albo w tym jasnym blondzie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:06   #495
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
ja tu nowa, więc się od razu witam i atakuję moim problemem tak więc, zawsze byłam blondynką, tylko że niestety ciemną, w poprzednim roku zamarzyłam sobie platynowy blond na moich włoskach, z mamą chodziłyśmy dosć długo po drogeriach aż w końcu zdecydowałam sie na farbę z pantene, rozjaśniającą o 6-7 tonów czy coś takiego, niestety nie pamiętam nazwy dokładnej. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt że włosy zrobiły sie pomarańczowe ! zafarbowałam je pierwszy raz w maju, do stanu platyny doprowadziłam w pod koniec lipca(farbowałam je 4 razy do tego czasu). Tak wiem, zrobiłam błąd ze nie poszłam do fryzjera na farbowanie, no ale teraz już tego nie zmienie Nie to jednak jest problemem, a fakt, że teraz moje włosy nie mają jednolitego koloru ! Nawet świeżo po farbowaniu, te włosy które odrosły mi od pierwzego farbowania już nie są tak jasne, tylko farbują się na rudo-złoty kolor(przede wszystkim włosy "pod spodem") a reszta jest ok. Od 3 miesięcy robie farbą Loreala, Recital Preference Stockholm(Z2), kolor jest ladny, ale chciałabym żeby włosy były jednolite! Może będziecie umiały mi jakoś pomóc?
Przede wszystkim sposób farbowania, włosy od spodu najciężej się rozjaśniają dlatego najpierw nakładamy farbę na tyl głowy, na boki a później wierzch Ja również jeszcze niedawno bardzo długo używałam stockholmu, moje włosy średni blond ładnie rozjaśnia(jak wejdziesz w moim profilu w album to ten kolor jest na ostatnim zdj) ale jeżeli Ty masz ciemny blond to rzeczywiście już tak dobrze może sobie nie radzić. Może wstaw jakieś foto swoich włosów będzie nam łatwiej doradzić np jakąś inną farbę.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:09   #496
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee
na Goldwella nawet nie umiała bym się zdecydować, bo on ma za duży wybór

Princeska to super że kolor Ci się ujednolicił.
A co do Exelki-10,13 też wyda Ci się dosyć ciepła jak ją zobaczysz na żywo, w niczym nie przypomina Palette c12 więc myślę że nie spodobałaby Ci się
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:14   #497
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowwhite masz kapitalny ten kolor, nie wygląda "sztucznie"! postaram się wklejić jakieś zdjęcie później, teraz nawet nie mam jak zrobic bo siedzę z ręcznikiem na głowie
farbuję pędzelkiem, kładę na odrosty i wg tego co w ulotce, 20min. na odrostach, póżniej 10min. na reszcie
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:16   #498
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
snowwhite masz kapitalny ten kolor, nie wygląda "sztucznie"! postaram się wklejić jakieś zdjęcie później, teraz nawet nie mam jak zrobic bo siedzę z ręcznikiem na głowie
farbuję pędzelkiem, kładę na odrosty i wg tego co w ulotce, 20min. na odrostach, póżniej 10min. na reszcie
ja stockholm zawsze z 50min trzymałam to wklej później jakąś fotkę.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:20   #499
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
na Goldwella nawet nie umiała bym się zdecydować, bo on ma za duży wybór

Princeska to super że kolor Ci się ujednolicił.
A co do Exelki-10,13 też wyda Ci się dosyć ciepła jak ją zobaczysz na żywo, w niczym nie przypomina Palette c12 więc myślę że nie spodobałaby Ci się
tzn ja nie chce zadnych bialych wloskow
chcialam kolor cos w stylu jak ma Snow,taki naturalniejszy kolorek,dlatego mysle nad Stockholmem albo tą Excell zobacze jeszcze na probnikach w sklepie,ale u mnie i tak nigdzie jej nie ma
a pozniej pare pasemek i bedzie git
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 11:32   #500
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
snowwhite masz kapitalny ten kolor, nie wygląda "sztucznie"! postaram się wklejić jakieś zdjęcie później, teraz nawet nie mam jak zrobic bo siedzę z ręcznikiem na głowie
farbuję pędzelkiem, kładę na odrosty i wg tego co w ulotce, 20min. na odrostach, póżniej 10min. na reszcie
Ja Stockholm trzymam zawsze kiedy nim farbuję 50min minimalnie, zazwyczaj na odroście 50min + jeszcze 10 minut na całości no i na odroście wiadomo że wtedy też jest.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:36   #501
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja stockholm zawsze z 50min trzymałam to wklej później jakąś fotkę.
hmm może tez powinnam dłużej trzymać ja na włosach, może wtedy lepiej załapie?
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:48   #502
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc wszystkim. Jejku ja ja sie dzis wyspalam gdyby nie budzik z wczoraj to bym zaspala dzis do pracy. A tak juz dzielnie walcze od 12 i pozdrawiam wszystkie siedzace w pracy.
Snoww
Super avatarek
Teraz to juz sie pojechalas i dalas sie na okladke aby kazdemu slinka leciala

Dinara
Sorry ale wczoraj juz nie przeczytalam Twojej wiadomosci. Wiedz skoro po paru farbowaniach wloski ci rudzieja i zmieniaja odcien to jak dobrze kojaze masz za duzo czerwonego pigmentu we wlosie. Do tego wlasnie nalezy stosowac farbki popielate lub perlowe. Ale ty juz stosujesz. Wiesz tu bardzo duzo dziewczyn pisalo ze wlasnie welaton strasznie zolknie i zmienia kolor. Moze tu jest problem. Ja bym ci polecila nutrissa 111 tylko zmien wode na 12% albo potrzymaj ja 50 minut z orginalna woda na odroscie a na reszte zmalaksuj na 10 minut. Bedzie dobrze zobaczysz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 11:50   #503
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pasemka- balejaz robi sie tylko na foli- włosy dlugie lub póldługie albo na czepku- wł krotkie.
Odrost zawsze maluśki musi zostać w razie jakby preparat wyplynął z foli żeby plamy przy skórze nie zrobiło.
najlepsza metoda na folie to jodelkowa- szybko się robi i odrost ma jakies 3mm- przynajmniej mi tak wyszlo ostatnio
Szydelkowa zawsze zostaje wiekszy odrost- nawet pol cm.
dzieki
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na zywo na pewno lepiej widać

Goldwell ma super blondy Wybór niesamowity, ale ja i tak nie widze do nich podpisów
tak sa super moja fryzjerka robi mi ta firm...nastaepnym razem dowiem sie jakim numerkiem bo sama jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
witam Was w Nowym Roku

moj Sylwester udał się wspaniale, byłam na domówce u kolegi i ojjj...było gruubo
w sumie ponad 50 osob było
przetańczyłam całą noc i to w 12 cm szpilach
o północy wyszlismy do ogrodu postrzelać, wzniesc toast no a potem zabawa do białego rana no naprawdę super było
o 11 wróciłam do domu i do łóżka, teraz się wyspałam w koncu :P
witam super ze bylo swietnie

a ja wczoraj mialam powtorke z sylwka wpadli znajomi i tak sie zasiedzieli do nocy lubie takie sympatyczne spotkania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:14   #504
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Po tym jak opisywałaś, ze jest strasznie ciemno itp. pomyślałam sobie: ojej, moze faktycznie z tym zmiejszeniem wody wyszło jej dość ciemno. Ale teraz widze, że wcale ciemno nie jest Mnie się naprawde kolor bardzo podoba. Mógłby być ciutke cieplejszy. Może coś z miodem by ociepliło kolorek? Bo poziom chyba Ci odpowiada?
Jest ładnie uważam, ze lepiej niż było
Bo było ciemno - tak jak w załączniku tyle, że z szarym połyskiem.. może właśnie dlatego w świetle dziennym to się odbijało i aparat przekłamywął i pokazywał, że włosy są gołębio srebrne - co zresztą wygląda mega sztucznie Bardziej już oddaje prawdziwy kolor zdjęcie w świetle łazienkowym w tych ciemniejszych miejscach gdzie lampa aparatu nie oświetliła.

Nie mówię, że kolor nie jest ładny bo jest bardzo podobny do tego co wyszło Tobie - problem polega na tym, że u mnie nadal jest szary, a z blondem to nie ma za wiele wspólnego..

Ja w tych barwach wyglądam bardzo nie korzystnie - zupełnie jakbym była chora Czekam cierpliwie, aż się wypłucze, ale póki co załamka..

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze takie ogólne pytanie: Co myślicie Wellatonie 12/1? Przeczytałam tyle pozytywnych opinii, że strasznie sie na nia napaliłam i w zasadzie waham sie najabardziej miedzy ta 12/1 a syoss 9-5
Która bardziej rozjaśnia?
Ja od siebie wallatonu nie polecę - bardzo zniszczyła mi włosy i w dodatku wyszła marchewka. A syosem nasze blond dziewczynki tu robiły i były zadowolone, bo jest delikatny .

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata mi się tam Twój kolorek podoba
a jaki Ty wogole chcesz mieć? Twoje clipy nie mają takiego koloru??
Moje clipy są raz, że jaśniejsze, a dwa, że nie są srebrno siwe, mniej je było widać poprzednio.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,3 KB, 6 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:16   #505
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja wczoraj mialam powtorke z sylwka wpadli znajomi i tak sie zasiedzieli do nocy lubie takie sympatyczne spotkania

No to fajnie

A mnie się zegarek poprzestawiał i znów jak w sylwestra siedzialam do 4bo mi się spać nie chciało, a dziś odsypiałam W ogóle ostatnio z tym spaniem u mnie dziwnie jest..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:22   #506
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam Was dziewczyny kochane!!!! bardzo dawno mnie tu nie było, nawet nie biorę się za nadrabianie, bo nie mam na tyle czasu...za dużo tego:P

Dziewczyny u mnie sylwek bardzo udany, wybawiłam się jak nigdy

u Was zapewne też było świetnie

Słuchajcie, wybieram się do fryzjera chcę podciąc końcówki, zrobic grzwykę i....balejaż chcę dalej jasne wloski, ale balejaż chcę ciemny blond, jasny blond i jakiś brązik
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:39   #507
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Odkryłam straszną prawdę o Palette E 20, że ta nowa znaczy takahttp://moda.na14.pl/sklep/files/shade_strang_e20_17.jpg nie odbarwia tak mocno jak ta starsza czyli tahttp://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28289-big.jpg i w ogóle ta nowa barwi jakoś na żółto bardziej do niczego ona jest a ja bardziej mam włosy takie w kolorze tak ze starego opakowaniahttp://img339.imageshack.us/img339/9...3545004100.jpg. A te które oni zaczęli latem produkować te zimne czy chłodne blondy to już w ogóle nie dla mnie to jakie siwe jest jak gołąb! Moja babka ma coś takiego na głowie :/ Mówię wam prawdziwy koszmar co oni zrobili z tymi farbami, ale znalazłam sobie te stre E 20 i kupiłam zapas na rok! no to \narka girls
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:51   #508
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mialam kiedys taki balejaz z ciemnym brazem na jasnych wygladalo przynajmniej u mnie okropnie nastepnego dnia polecialam na zamalowanie tych pasow czulam sie jak zebra
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:57   #509
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ewcia
Dziekuje sylwek u nas byl bardzo udany. Dziewczyny zadowolone.
Fajnie ze sie wybawilas i milo to wspominasz.
A ty masz wielkiego minusa bo obiecalas nam fotki z ostatniego farbowania i zniknelas nie zdajac relacji a tym bardziej nie pokazujac fotek. Nie ladnie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-02 o 12:58
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:04   #510
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
hmm może tez powinnam dłużej trzymać ja na włosach, może wtedy lepiej załapie?
no spróbuj, ta farba jest w miarę delikatna, przynajmniej tu nikomu jeszcze krzywdy nie wyrządziła

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim. Jejku ja ja sie dzis wyspalam gdyby nie budzik z wczoraj to bym zaspala dzis do pracy. A tak juz dzielnie walcze od 12 i pozdrawiam wszystkie siedzace w pracy.
Snoww
Super avatarek
Teraz to juz sie pojechalas i dalas sie na okladke aby kazdemu slinka leciala

Dinara
Sorry ale wczoraj juz nie przeczytalam Twojej wiadomosci. Wiedz skoro po paru farbowaniach wloski ci rudzieja i zmieniaja odcien to jak dobrze kojaze masz za duzo czerwonego pigmentu we wlosie. Do tego wlasnie nalezy stosowac farbki popielate lub perlowe. Ale ty juz stosujesz. Wiesz tu bardzo duzo dziewczyn pisalo ze wlasnie welaton strasznie zolknie i zmienia kolor. Moze tu jest problem. Ja bym ci polecila nutrissa 111 tylko zmien wode na 12% albo potrzymaj ja 50 minut z orginalna woda na odroscie a na reszte zmalaksuj na 10 minut. Bedzie dobrze zobaczysz.
aaale ten album to tylko dla znajomych dziękuję

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny kochane!!!! bardzo dawno mnie tu nie było, nawet nie biorę się za nadrabianie, bo nie mam na tyle czasu...za dużo tego:P

Dziewczyny u mnie sylwek bardzo udany, wybawiłam się jak nigdy

u Was zapewne też było świetnie

Słuchajcie, wybieram się do fryzjera chcę podciąc końcówki, zrobic grzwykę i....balejaż chcę dalej jasne wloski, ale balejaż chcę ciemny blond, jasny blond i jakiś brązik
Ty to powinnaś lanie dostać Odzywasz się raz na 2miesiące i nagle znikasz Balejaż mówisz? A co Cię skłoniło do tego? Ja bym sobie nie zrobiła w życiu 3kolorowego Chyba, że miałyby to być 3 odcienie jasnego blondu ale to też nie bardzo Ale skoro już zdecydowałaś to będę trzymać kciuki żeby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś A wiesz, że ten ciemny brąz będzie Ci się migiem wypłukiwał z tych pasemek to takiego rudawego Na Twoim miejscu postawiłabym jak już na ciemny blond+ jakieś dwa jasne blondy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.