problemy z cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-21, 13:30   #1
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23

problemy z cerą


Nigdy nie miałam specjalnych problemów z cerą, ale zawsze sie coś tam znajdzie. Od pewnego czasu mam idealnie gładką skórę,bo (nie wiem czy dobrze robie) ale urzywam tylko jakiegoś tam toniku, mydełka ,,clerasil,, i kremu Johnson's baby aqua cream. Przedtem urzywałam kosmetyków z serii garnier czysta skóra i nie było wcale tak dobrze jak teraz. Tak więc jedynym moim problemem są rozszerzone pory skóry. Nie wiem co mam zrobić by wreszcie kiedykolwiek móc chodzić beż makijażu.
__________________
Izabelka_bb
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 14:17   #2
bombelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 47
Wyślij wiadomość przez ICQ do bombelinka GG do bombelinka Wyślij wiadomość przez Yahoo do bombelinka
Re: problemy z cerą

skoro masz czysta skore to moze sprobuj maseczka z glinki ale nie zielonej tylko np. zoltej lub bialej. po zmyciu maseczki letnia woda mozesz pochlapac buzie taka lodowata woda - to zawsze troche zamyka pory. niestety nie znam innych sposobow moze brdziej orientujace sie dziewczyny cos doradza
xxx
bombelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 02:20   #3
Andzia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Problemy z cera.

Od wrzesnia zazywam tabletki hormonalne na uregulowanie hormonu LH zanim zaczelam zazywac tabletki mialam wypryski na twarzy i wloski. Po ok. 2 miesiacach zazywania zanikly ale w niektorych miejscach pozostaly mi nierownosci na twarzy i mam lekkie zaczerwienienia na policzkach narazie stosuje Pharmaceris I. Eris do cery tradzikowej normalnie mam cere mieszna. Moje pytanie dotyczy czy na nierownosci na twarzy moge stosowac krem Normaderm Vichy i czy mam przestac stosowac krem I. Eris i kiedy stosowac krem na nierownosci zwlaszcza teraz w okresie zimowym czy mam zmienic ewentualnie krem co moze Pani polecic.
Pozdrawiam
Andzia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 09:31   #4
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Unhappy problemy z cera:(

hej siedze w domu chora i z nudow czytam po kolei tematy na forum na forum jestem od niedawna i w sumie to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc:P no ale przechodze do sprawy

Mam cere mieszana ze sklonnoscia do tradziku stosowalam juz wiele preparatow(aktualnie uzywam zelu i kremu z serii Nivea Visage Young+"tonik" z rumianku+krem uniwersalny z oriflame jako punktowy na wypryski) ale niestety efekty sa znikome uzywalam jeszcze masci z tlenkiem cynku ale to tez nie pomoglo a tylko wysuszylo jeszcze bardziej moja cere, ktora i tak juz sie troszke luszczy na czole,nosie i brodzie no i oczywiscie masa zaskornikow jeszcze jednym problemem zwiazanym z ta moja mordka jest to ze jak pojde np.na basen i poplywam sobie godzine to potem moja twarz jest cala tak jakby sinawa w czerwonawe plamki tam gdzie sa jakiekolwiek wypryski badz nawet wykle zaskorniki moze moglibyscie mi cos poradzic co moglabym zrobic zeby chociaz troszke poprawic sobie stan cery? dodam ze bez podkladu i korektora nie ma mowy o jakimkolwiek wyjsciu z domu

z gory dzieki za pomoc
Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 09:53   #5
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: problemy z cera:(

Wydaje mi się Nati, że trądzik w wieku lat 14 to niemalże norma; jeśli masz tylko taki problem z cerą jak opisujesz to nie jest źle doprawdy.
Poczytaj sobie z nudów to, co wyszukiwarka wyrzuca po wpisaniu hasła "trądzik", zapewniam Cię, że będzie tego naprawdę dużo.
Oto link do wyników wyszukiwania:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=533896
jest tam 160 wątków; na nudę na pewno nie będziesz już narzekać.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 14:57   #6
ewson20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Post problemy z cerą

Witam.....Mam problem ze skórą na twarzy...., ciągle sie luszczy w oklicach, czola i nosa, uzywam kremow nawilzajacych ale to nieskutkuje pomocy......
ewson20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:26   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: problemy z cerą

moze to łojotokowe zapalenie skóry. sprawdź czy przechodzi po Eris Pharmaceris z Octopiroxem przeciwko łuszczeniu czy Ocerin PZT
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 08:41   #8
nastaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
problemy z cerą

Witam Bardzo proszę o pomoc. Ostatnio mam problemy z cerą. Wygląda to jak uczulenie- takie drobne krostki(czerwone). Czy to może być skutek zażywania tebletek hormonalnych? Moja cera po porodzie zmieniła się bardzo, na gorsze niestety. A może to wina np. wody? Może polecicie mi jakiś delikatny krem?Pozdrawiam
nastaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:45   #9
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: problemy z cerą

a robilas badania hormonow? moze lekarz przepisal nieodpowiednie dla ciebie tabletki?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:29   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez nastaza
Witam Bardzo proszę o pomoc. Ostatnio mam problemy z cerą. Wygląda to jak uczulenie- takie drobne krostki(czerwone). Czy to może być skutek zażywania tebletek hormonalnych? Moja cera po porodzie zmieniła się bardzo, na gorsze niestety. A może to wina np. wody? Może polecicie mi jakiś delikatny krem?Pozdrawiam
Chyba podczas brania niektórych tabletek antykoncepcyjnych nie powinno się opalać. Może się opalałaś albo odwiedziłaś ostatnio solarium
Albo faktycznie to jakaś alergia. Może ta zmiana na gorsze to tylko chwilowo, bo po porodzie w organizmie zachodzą poważne zmiany hormonalne, więc może niedługo wszystko się unormuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 07:50   #11
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez Milka19
Może ta zmiana na gorsze to tylko chwilowo, bo po porodzie w organizmie zachodzą poważne zmiany hormonalne, więc może niedługo wszystko się unormuje
tu bym polemizowala. mnie w czasie ciazy wysypalo i do tej pory nie chce ustapic (od porodu minely ponad 3 lata). z hormonami wszystko w porzadku, a nadal walcze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 20:31   #12
bladyna_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
problemy z cera:(

hey wszystkie mamy problemy z cera itp a juz szczegolnie w okresie dojrzewnia:/ ja mam male pytanko... mam okragla twarz i slyszalam ze dzieki make up mozna ja wydluzyc i wyszczuplic optycznie dajcie kilka patentow jak to zrobic pozdrowka
bladyna_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:42   #13
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: problemy z cera:(

Owszem, można wyszczuplić optycznie twarz.Możesz to zrobić za pomocą różu lub np. pudru brązującego. Musisz na kości policzkowe nałożyć np brązujący puder żeby zaznaczyc te kości policzkowe aż do skroni . Aby dokładnie zaznaczyc kości policzkowe ścisnij usta jak "rybka",wtedy będą wyraźne.
__________________
Zbieram myśli rozsypane...
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:51   #14
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: problemy z cera:(

Niżej załaczam zdjecia..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modelowanierozem.jpg (65,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelatwarzy2.JPG (6,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modeling.jpg (17,8 KB, 4 załadowań)
__________________
Zbieram myśli rozsypane...
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 15:10   #15
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Question problemy z cera

Witam Wszystkich!
Moim problemem - od zawsze - jest cera! Jako nastolatka przeszlam leczenie dermatologiczne i udalo mi sie pozbyc tradziku a wszystko dzieki mojej wspanialej pani dermatolog ktora naprawde wiedziala co robi. Jednym z najwazniejszych elementow kuracji bylo scisle przestrzeganie diety a wiec koniec z czekolada, ostrymi potrawami kawa i mocna herbata, jakimkolwiek alkoholem, chipsami itp. ale bylo warto!!!
Teraz gdy juz pozbylam sie pryszczy (pojawiaja sie tylko czasami szczegolnie przed lub zaraz po okresie) nurtuje mnie kolejny problem!!! WAGRY!!! juz nie wiem co robic! sa wszedzie jest ich mnostwo a pory sa okropnie rozszerzone!!! :-( to naprawde dolujace czasami nie mam w ogole ochoty z domu wychodzic!!!
Prosze o rady co stosowac zeby sie tego pozbywac albo zeby przynajmniej uchronic sie przed powstawaniem nowych!
Czy w moim przypadku - mam wrazliwa alergiczna cere moge odwiedzac kosmetyczke czesciej niz raz na 6 m-cy (tak robie obecnie) ponadto myje twarz przegotowana woda pije herbatke z bratka uzywam kosmetykow l`oreal ( toniki, zele, kremy i podklad) oraz krem bambino.

Z gory dzieki za wszytkie porady!!!
pozdrawiam
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:24   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problemy z cera

jeśłi chodzi o loreal to z jaka seria? loreal szczerze mówiąc w wielu produktach ma nie zbyt imponujace składy więc przy Twojej cerze alergicznej 0powinnaś stosować aptecznych kosmetyków, gdyż praktycznie wszystkie linie (czy to vichy, iwostin, LRP, svr...) są testowane na tego typie skóry. loreal ma duzo składników zatykających pory, więc zaskórniki moga od tego zwiększać swoją ilość, od podkładu , który zawiera składniki o których wspomniałam także. oczywiście że mozesz odwiedzać częsciej możesz np raz na dwa miesiace, potem sprawdź czy nic Cię nie uczuliło. kosmetyczka powinna mieć serię dla alergicznej cery i obchodzić się z Tobą szczególnie delikatnie, z resztą jak z każdą klientką na co masz alegrię, jaki to rodzaj allergii? jeśłi chodzi o rozszeszerzone pory - to duże znaczenie mają skłonnosci genetyczne, mozesz je zmniejszyć np kremami z kwasami , jednak masz alergiczną więc musisz szczególnie uważać!!! maseczki z glinką zieloną pomocne sa , oczyszczanie (!) . niezniernie skutecznym zabiegiem jest zabieg z kwasem glikolowym- tretinoiną,jednak o tym zadecysuje lekarz ,czy można wykonać przy Twojej cerze czy nie, jaśli zdecydujesz się na to .możesz też używać effaclaru , ale to czy zmniejszy to cecha indywidualna.mozesz tylko na partieobjęte zaskórnikami stosować.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:37   #17
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

loreal czysta skora ponadto mam krem z cynkiem od dermatologa i czasmai stosuje zineryt.
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:41   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problemy z cera

a masz całą serię z tej czystej skóry tak? krem także? jaki masz podkład? trzeba eliminować wszystko co może zatykać pory.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 18:31   #19
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

cala serie a podklad to l`oreal matte cashmere ten nowy lzejszy nie wiem czy on juz w polsce jest
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 10:54   #20
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

acha jeszcze jedno - nie moge uzywac kosmetykow z serii vichy bo mam na nie alergie niestety
Widze ze jestes kosmetyczka powiedz mi czy moge uzywac czegokolwiek z drogeri np nivea visage lub wlasnie garnier (jesli moja skora nie reaguje na nie alergicznie) czy lepiej znalezc jakas serie w aptece? co bys polecila? cena nie gra roli dzieki
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:40   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problemy z cera

więc o ile a podaj skład tego nowego podkładu.a nie chodzi casmiere efect? masz alergię na vichy?a co do tej pory stosowałaś z tej firmy?
wiesz co? jeśli nie uczulaja Twojej wrażliwej i alergicznej skóry kosmetyki drogeryjne to możesz spokojnie uzywać ich, ale piszesz że tworzą Ci się zaskórniki , a to może być własnie winą kremu (nie do Twojej cery, za ciezki, wiele zapychaczy..) czy też podkładu , który zawierać może składniki komedogenne. inna sprawa, to sera tłusta. wiem ze masz alergiczną , ale to nie wyklucza cery tłustej , bo alergiczna i wrażliwa moze być także we wszystkich typ[ach cery. taka cera sama z siebie zanieczyszcza się mimo "namiętnego" pielęgnowania , czy tez skłonności genetyczne do rozszerzonych porów mają na to wpływ. czy zanieczyszczone pory miałaś od zawsze czy po tym jak wdrożyłaś np jakiś kosmetyk nowy ? podaj proszę sklad podkładu. a ta seria "czysta skóra" to loreal czy garnier?bo jak loreal to chodzi Ci moze o pure zone? nie pomyliłaś się? jeśłi chodzi o krem z cynkiem to jaki przepisał Ci? to na recepte czy zwoykła maść cynkowa?bo jeśłi chodzi o maść to mimo iż ona wysusza pryszcze to może zatykać pory.podja proszę skład podkładu i moze kremu też, jak pisałam już .nie znam tego podkładu jesli nie jest to casmere effect
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:16   #22
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

Jesli chodzi o vichy to:
http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

ostatnio odkrylam nowe kosmetyki http://www.biore.com/ i jak dotychczas nic mnie nie uczula
Faktycznie jest to Garnier nie l`oreal nie wiem dlaczego napisalam l`oreal

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012023;7010001.html

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7011298;7010001.html

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012034;7010001.html

podkald to nie ten sam co cashmere perfect jest to nowszy ulepszony http://www.lorealparis.co.uk/Catalog...tier=Cosmetics

a jesli chodzi o masc od dermatologa to jest to robiona masc ktorej skladu nie znam dokladnie takze niewiele moge powiedziec

zawsze miala rozszerzone zanieczyszcozne pory mimo tego ze zawsze bardzo dbalam o cere :-(
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:36   #23
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

Jesli chodzi o vichy to:
http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

http://www.aptecus.com/product_info....8d715a7d28d7b4

Faktycznie jest to Garnier nie l`oreal nie wiem dlaczego napisalam l`oreal

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012023;7010001.html

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7011298;7010001.html

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012034;7010001.html

podkald to nie ten sam co cashmere perfect jest to nowszy ulepszony http://www.lorealparis.co.uk/Catalog...tier=Cosmetics

a jesli chodzi o masc od dermatologa to jest to robiona masc ktorej skladu nie znam dokladnie takze niewiele moge powiedziec

zawsze miala rozszerzone zanieczyszcozne pory mimo tego ze zawsze bardzo dbalam o cere :-(
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:35   #24
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: problemy z cera

nie chce cie dlowac ale na rozszerzone ujscia gruczolow lojowych przy cereze wrazliwej w zasadzie nic nie pomoze.... kosmetyki tkrtoe zwezaja " pory" to sciema... wmawia sie klientkom ze to pomoze niestety to nic nie daje moze troche.. jest to bardzo trudne do usuniecia gorzej nzi tradzik.... jedyne co daje efekt moimz daniemt e retinoidy ale przy cerze wrazliwej stosowanie ich jest ryzykowne moze zaszkodzic niz pomoc... jedyne co mi wpadlo do glowy to dobra kosmetyczka i zabiegi kwasami aha o malym stezeniu pare zabiegow to chyba powinno pomoc...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:38   #25
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: problemy z cera

z tego co czytam masz chyba to uwarunkowane genetycznie cera tradzikowa czyli cera tlusta zapychana samoczynnie chodzbym nie wiem co bys stosowala pory beda mozesz jedynie pokusisc sie je troszke zwezyc jesli masz tlista cere idz na dezinkrustacje... i zabiegi kwasami aha o malym stezeniu kosmetyczka ci dobierze odpowiednie stezenie tak by nie zaszkodzic ci.. czasem nawet pomagaja cerze wrazliwej sie "zahartowac"
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:43   #26
BjakBRZYDULA
Przyczajenie
 
Avatar BjakBRZYDULA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: problemy z cera

Hmmm... a próbowałaś Garnier czysta skóra? Miałam parę wągrów na nosie i czasami mi pryszcz wyskoczył- a jak użyłam produktów tej linii to problem zniknął (mam jeszcze drugi gorszy problem, a to w innych wątkach sie rozpiszę) A po drugie radze zrezygnowac z podkładu bo jak wspólnie z łojem "zaczopuje" rozszerzone pory to masz pryszcz gotowy.
BjakBRZYDULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:38   #27
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: problemy z cera

Cytat:
zawsze miala rozszerzone zanieczyszcozne pory mimo tego ze zawsze bardzo dbalam o cere :-(
od zawsze masz tak? jak juz wspomniałam możesz rozszerzone pory zmniejszyć , do zlikwidowania bedą trudne. ale zaraz: my tu mówimy o rozszerzonych porach ale z zaskórnikiem , czy o samych rozszerzonych porach , takich czystych dzioorkach? oczywiscie tego nigdy nie twierdziłam ze da się (jeśłi chodzi o te dziurki) zlikwidować całkowicie, ale mozna je zwęzić trochę. wyczytałam że krem bambino uzywasz(w 1 poscie to napisałaś) więc lepiej go odłooż.co do kremu garniera to nie ma składu dokładnego podanego , ale z tego co wymienili to ok krem.co do podkłądu to trzeba się zalogować. nie masz skłądu gdzie indziej podanego?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:58   #28
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: problemy z cera

sprobuj moze isc do dermtologa po krem skinoren.. mi owego czasu troche pomogl..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:40   #29
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: problemy z cera

pory sa czyste tylko rozszerzone. Moze jedynie na nosku sa to pory z zaskornikami.
Od jakiegos czasu uzywam afrodyty adonis i ten plyn oczyszcza pory ale nie zweza
__________________
...
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:57   #30
kudlata83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 82
GG do kudlata83
Smile Problemy Z Cera

Witam wszystkich!!!!
Mam 24 lata i problem z cerą.Jest bardzo tłusta, pelno na niej zaskornikow i chciałabym aby ktos pomógl mi w jej pielegnacji, jesli mozecie prosze napiszcie co stosowac zeby zapobiec jej blyszczeniu i jak o nia dbac, jak sie pozbyc zaskornikow.Na codzien uzywam kremu matujacego Nivea oraz tonik i mleczko do demakijazu z Soraya.Maluje sie codziennie.Wszystkim pomocnym z gory dziekuje
kudlata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.