Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 13:28   #31
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Jeśli nie możesz kupić naturalnej- warzywniaku, bo po niej skóra normuje się bardzo już po 2,3 użyciach, to chociaż z Zestawu Joanny Rzepa.


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232916

wątek o rzepce

5 lat? no coś ty! Włosy będą rosły sobie, a ty wykorzystuj ich długość- z każdej długości można stworzyć fajną, niepowtarzalną fryzurkę, warto z tego korzystać póki rosną, a nie potem obcinać długie

hmmm a da rade dostać w zime rzepe? bo niestety sie nie orientuje ehehe a jeśli chodzi o ten szampon to jest dobry? Joanna ponoć nie zawiera sylikonów ale nie moge rozczesać po niej włosów ide spać z potarganymi a rano mam męczarnie z rozczesaniem teraz mam tą żółtą serie z miodem i cytryną nie wiem czy by nie wrócić do dawiejszych szamponów... przynajmniej łatwiej rozczesywałam włosy
może poprostu moich włosów nic już nie da rady uratować Rozjaśniałam je dwa razy w miesiącu bo za pierwszym razem mialam bardzo żółty kolor... potem je prostowałam, nic sie nie działo więc sie nie przejmowałam, że mogłyby sie poniszczyć. Dopiero z czasem zaczeły sie psuć. Wróciłam do brązu i też jeszcze je prostowałam... dopiero jak zauważyłam, że są bardzo połamane to przestałam i tak do dziś (chociaż zdarzy mi sie przejechać dwa razy grzywke bo wywija sie we wszystkie strony )
Wczoraj zamówiłam tą maseczke Gloria Pollena Malwa... Tylko ciekawe kiedy do mnie doleci i czy może ona mnie chociaż troszke poratuje jeeejj ;(;(
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:53   #32
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

up up
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:29   #33
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

prosze pomozcie cos jeszcze ;( ja juz sama nie wiem co mam kłaść na tą głowe.. ostatnio wychodzi mi strasznie dużo włosów ;( może kłade za dużo tego wszystkiego ;(
wklejam zdjecia.... nie przestraszcie sie ;(
prosze tylko nie piszcie żebym obcieła... dużo już obciełam i nie wiem co bym zrobila gdybym straciła jeszcze nawet 1 cm
Jezu ile bym dała żeby te włosy leżały mi gładko koło twarzy a nie latały dookoła... ;(;( a czy te szapomny z sylikonami bardzo niszczą włosy? Bo szczerze mówiąc chyba wróce do nich bo miałam bardziej puszyste włosy.. ;( chyba,że teraz to sie zmieniło bo przez jakiś miesiąć używam tych z Joanny..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suche5.JPG (24,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suche3.JPG (75,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1mokre.JPG (13,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2mokre.JPG (41,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suche2.JPG (30,4 KB, 55 załadowań)
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:51   #34
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
prosze pomozcie cos jeszcze ;( ja juz sama nie wiem co mam kłaść na tą głowe.. ostatnio wychodzi mi strasznie dużo włosów ;( może kłade za dużo tego wszystkiego ;(
wklejam zdjecia.... nie przestraszcie sie ;(
prosze tylko nie piszcie żebym obcieła... dużo już obciełam i nie wiem co bym zrobila gdybym straciła jeszcze nawet 1 cm
Jezu ile bym dała żeby te włosy leżały mi gładko koło twarzy a nie latały dookoła... ;(;( a czy te szapomny z sylikonami bardzo niszczą włosy? Bo szczerze mówiąc chyba wróce do nich bo miałam bardziej puszyste włosy.. ;( chyba,że teraz to sie zmieniło bo przez jakiś miesiąć używam tych z Joanny..

Zwariowałaś?

Jeśli zamierzasz mieć całe życie zniszczone włosy, to proszę bardzo. Tu już wszystko zostało powiedziane!
Nie każdy ma ochotę podsuwać tysiąc razy informacje które są w wątkach obok, wejdź w nie: w spalone, suche,szorstkie włosy i wszyściutko masz. Aż tak trudno? To trochę irytujące, podałam też strony o rzepie, wszystko można znaleźć samemu. Wizaż to kopalnia wiedzy i bardzo łatwo z niej korzystać, nie pomożemy ci patrząc na twoje włosy bo nie wiemy na co reagują, to może zweryfikować tylko jedna osoba-TY.

Jak chcesz poprawić wygl.ąd włosów, Gloria Polenna-Ewa. Jest o niej cały wątek, to maseczka.


BTW-nie wyglądają tak źle! Nie panikuj! Moje wyglądają tak samo po myciu, jaki mam plan odbudowy?

Szampon ekstremalnie delikatny i zdrowy: Babydream Rossman. Bez SLS
Maseczka z jaja i rycyny raz w tygodniu.
Raz w tygodniu rzepa.
Na codzień odżywka Nivei, bo bez sylikonów, potem postaram się o własną z mazideł lub glorię.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 10:29   #35
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

Hej mineło troche czasu...
używam waxa i polleny malwy co dwa dni (zależy ktore z nich wybiore) w pozostałe dni balsam seboradin albo inna prosta odżywka np. joanna. Szczotkuje je dosyć często bo sie plątają i nakładam serum na końcówki z Avonu (ale nie tylko na końcówki) izauważam, że BAAARDZOOO POWOLII ale jednak jakaś poprawa jest i mam teraz pytanie... bo od dłuższego czasu mam prześwity na głowie z poprzedniego koloru. Nie chce używać farby żeby nie popalić włosów :/ Czy szamponetka nadałaby sie do tego?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:43   #36
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

upp
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:36   #37
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Nie moge już patrzeć na te włosy!!! :/

A może henna? Poszukaj na Wizażu, sporo było już o tym
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.