Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 18:45   #511
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: ...::Prasowanie włosów::..

Witam! Moim skromnym zdaniem chodzi Tobie o trwałą prostującą, tzw chemiczne prostowanie. Starcza ono na bardzo długo.Ja osobiście go nie robiłam, ale bardzo bym chciała. Acha na wizażu było kilka wątków na ten temat. W wyszukiwarkę wpisz chemiczne prostowanie włosów. Miłego czytania
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:43   #512
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: ...::Prasowanie włosów::..

Mysle, ze nie warto. Zniszczysz sobie wlosy i bedzie ciezko pozniej dojsc z nimi do ladu.
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 23:06   #513
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: ...::Prasowanie włosów::..

Cytat:
Napisane przez oKarola Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie warto. Zniszczysz sobie wlosy i bedzie ciezko pozniej dojsc z nimi do ladu.
Zgadzam się ze stwierdzeniem,że zabieg ten niszczy włosy.Pozatym włosy które odrastają znów się kręcą więc należałoby robic mniej więcej co 6 tyg.odrost.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 21:22   #514
Marttita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam wszystkich!!!
Mam pytanko co do prostowania wlosow Goldwellem,czy wiecie moze czy gdzies na Slasku znajde salon goldwella?Najlepiej w okolicach Rudy Slaskiej,Katowic lub Zabrza.PROSZE UPRZEJMIE O POMOC
A kiedys padlo pytanie jak to jest z porostowaniem wlosow w Anglii,no wiec moge pwiedziec tak (bo jestem w Anglii ponad pol roku;-) ) jest tu strasznie drogo samo farbowanie wlosow kosztuje 40 funciakow i to na krociutkich wlosach,bo kumpela robila no wiec za tanio to tu nie jest.
Prosze ponownie o pomoc.Z gory dziekuje
Pozdrowania dla wszystkich
__________________
Marttita
Marttita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 22:33   #515
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Marttito, wpisz w www.google.pl Goldwell i poszukaj ich salonów lub strony głównej firmy. Tam powinnaś mieć wymienione przedstawicielstwa lub adresy salonów. W najgorszym wypadku numery telefonów, gdzie uzyskasz takie informacje
W razie kłopotów pisz, coś wymyślimy.

madzina17mu, do kogo było to pytanie/prośba?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 21:16   #516
Marttita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A no szukalam tak jak powiedzialas ale niestety nie znalazlam niczego co by mi pomoglo Gdzies na tym forum znalazlam wypowiedz jednej dziewczyny ktora napisala zegdzies przy ul.Rolnej w Katowicach jest salon fryzjerski gdzieuzywaja kosmetykow Goldwella wiec juz jest ok Jeszcze chcialabym wiedziec ile to teraz kosztuje...hmm...
__________________
Marttita
Marttita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 13:33   #517
adzia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Chemiczne prostowanie w salonie Goldwell kosztuje 900zł przy włosach do ramion a ok.1200 przy włosach za łopatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dress_Up-11.jpg (14,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dress_Up-06.jpg (14,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dress_Up-07.jpg (13,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairstyles_8.jpg (9,5 KB, 59 załadowań)
adzia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 21:28   #518
Marttita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

No tak jestem przygotowana na takie wydatek,zadzwonie jeszcze pod ten numer co znalazlam do salonu w Katowicach i sie zapytam dokladnie... Juz sie nie moge doczekac.... :-]
__________________
Marttita
Marttita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-18, 10:40   #519
fasion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2
GG do fasion
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hejka.... jestem facetem, być może będzie to dla Was śmieszne ale interesuję się fryzierstwem, wszystkim co wzwiązane z włosami, zawsze od kad pamietam mialem falowane puszące sie włosy, jakiś czas temu postanowilem je zapuśić, gdy osostnio odwiedziłem mojego fryziera który jest wiodocy we wszystkich nowościach oraz technikarz fryzierskich... nie ważne hehe zaprosponował mi prostowanie.

Dziewczyni nigdy nie miałem tak pięknych lściących i zdrowych włosów. Nie zastanawiajce się ani sekundy więcej, cena jest warta efektu... znam ososby które miały naprwde kręcoone włosy a teraz mająidealnie proste. Moje prostowanie po***ało na nakłądaniu odpowiedniego preparatu który powinno sie nakładać 1 cm od skóry głowy, ale w zwiazku z tym ze mam dosc krótkie jeszcze.. ok 7 cm, postanowiliśmy wyprostowac je od samej skóry.
Wszystko trwało ok Godziny. Najpierw nakłądał mi preparat z tuby, później rozczesywał włosy dokładnie na wszytki strony i na koniec zaczesał wszystkie do tyłu. strasznie długo spłukiwał to w włosów ok 10 min, później nakładał mi na włosy środki które mają na celu zatrzymanie tego efektu do odrostu.I znowu długie płukanie, nie mogłęm być włosów 24h, to coś w rodzaju trwałej, tylko prostującej, z tego co pamietam preparat zawierał kwas 3glicerynowy (-przepraszam jeśli siępomyliłem) a był Firmy... coś na K, kUe? Keu? postaram się dowiedzieć dokładnie i napisać. Wiem że koszyuje tylko ok 50 zł... + zmagania fryziera. Naprawde gorąco wszytkim polecam...

dam jeszcze dokładnie znać...

Uwierzcie mui zę nigdy nie miałem tak pięknych prostych i zdrowych włosów. ?Układają się i fajnie rozwiewaja gdy wieje wiatr... )))
fasion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 18:23   #520
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a ja mam takie pytanie...
otoz zastanawilam sie nad zrobieniem sobie grzywki i chemicznym wyprostowaniu jej(mam podatne na krecenie wlosy-jak sa krotkie to sie kreca,jak sa dluzsze faluja)
chodzi mi o sama grzywke wiem,ze to glupio brzmi
ile kosztowalby mnie taki zabieg?
co prawda nie wiem czy grzywka w ogole by mi pasowala,ale zapytac sie o sam zabieg nie zaszkodzi
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 18:40   #521
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Trudno mi powiedzieć ile by to kosztowało. Zadzwoń do salonu jaki robi taki zabieg i spytaj.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 17:37   #522
fasion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2
GG do fasion
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Wiesz co myślę ze groszę.... jełśi chcesz tylko samą grzywkę...
Tylko zastanawiam sie jako ososba zaczynająca kursy czy to będzie miało sens, bo widzisz gdy wyprostyjesz grzywke a reszta będzie się falowała...? zastanawiałaś się nad tym?
może to ciekawie wyglądać, jeśli będziesz miała dobrego fryziera który dobrze obcina.
polecałbym całe, jak znam życie to będzie Ci się tak podobało że 2 dnia pobiegniesz poprosisz o wyprostowaniereszty włosów

koszt ok 30-40 zł... wg mnie.

A co Wy o tym sądzicie?
fasion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 21:33   #523
_nowy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam. Moja długość włosów wynosi ookolo 10cm. Ile może kosztować zrobienie takiego zabiegu i jak długo może to trwać? (czytałem temat, ale nikt kto zorbił sobie coś takiego nie miał takich krótkich włosów, oprócz fasiona, ale on pisał, że miał za free )
_nowy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 09:52   #524
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

fasion Moim skromnym zadniem wypostowanie grzywki może nieco więcej kosztować. Ale raczej nie mamy co się zastanawiać przez internet- idź do salonu i spytaj. Inaczej nikt nic nie wymyśli

_nowy_ Mimo, że prostowałam włosy już kilka razy, to niestety nie mam w głowie całego ich cennika W jakim mieście mieszkasz? Zadzwoń do najbliższego salonu i spytaj ile kosztuje zabieg na włosach 10 cm.
Ja prostowałam Goldwellem włosy za łopatki. Całość to u mnie ok. 5 godzin, koszt ok. 800 pln.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 18:29   #525
_nowy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Trójmiasto. Właśnie wyczytałem tutaj, że ten Goldwell jest najlepszą metodą- wiesz może (albo może ktoś inny wie) jakiej firmy salony robią taki właśnie zabieg?
_nowy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 09:26   #526
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Salony firmy Goldwell własnie
Goldwell to nazwa marki a nie nazwa zabiegu prostującego.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:51   #527
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A nie wiecie przypadkiem gdzie można wykonać trwałe prostowanie w Rzeszowie lub okolicach?? Łańcut, Przemyśl... Z góry ths
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 17:31   #528
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Poszukaj w internecie listy salonów Goldwell, znajdź taki najbliżej Ciebie, zadzwoń i spytaj czy robią tam trwałe prostowanie. To znacznie pewniejsze niż czekać tu na kogoś, kto akurat jest Twoim sąsiadem i robił trwałe prostowanie
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 23:07   #529
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

witam dziewczyny (i facetow rowniez)
bardzo zainteresowal mnie ten watek i przeczytalam caly.kiedys bardzo chcialam zrobic sobie trwale prostowanie wlosow ok. 2 lata temu ale mialam rozjasniane i niestety fryzjer nie podjal sie tego.
w zwiazku z tym jakis rok temu zakupilam sobie dobra prostownice ceramiczna (wczesniej mialam taka co nic nie dawala ) za ok. 250 zl no i (niestety) uzywalam jej codziennie, co 2 dni... niestety, bo po paru miesiacach stosowania moje wlosy zaczely przypominac siano, mimo ze przy kazdym myciu stosowalam tone odzywek, maseczek itp no i oczywiscie preparaty do prostowania... (wlosy bardzo szybko mi sie krecily po wyprostowaniu, z dnia na dzien coraz gorzej - pierwszego dnia po uzyciu nowej prostownicy byla rewelacja a teraz nawet jak sie namecze z prostowaniem to i tak siano)
bylam przerazona tym, jak bardzo sie zniszczyly przez to prostowanie...dlatego ostatnio w ogole przestalam uzywac prostownicy jedynie prostuje codziennie grzywke, bo inaczej w ogole nie moglabym wyjsc z domu , reszte jakos spinam i mecze sie w tej fryzurze, zyjac nadzieja ze przez to moje wlosy beda piekne
wiem juz teraz ze prostownica nawet najlepsza nie jest wyjsciem jesli sie chce miec proste wlosy... dlatego pomyslalam o zabiegu trwalego prostowania wlosow, tylko nie wiem jaki dla mnie bylby najodpowiedniejszy? skusilabym sie na goldwell, skoro jest taki dobry, chociaz ta cena troche mnie przeraza....
z drugiej strony nie mam az tak BARDZO kreconych wlosow, powiedzialabym raczej ze falowane, i to od mniej wiecej tak od wysokosci uszu , miejscami troche mocniej (takie troche nijakie :P) na koncowkach bardziej sie kreca.... aha dlugosc troszke za ramiona, ale mam zamiar sciac, bo koncowki maja pozostalosci po rozjasnianiu (kiedys rozjasnialam, ale pofarbowalam sie spowrotem na moj naturalny kolor i teraz nie farbuje). zastanawiam sie wiec nad innymi zabiegami, ktore opisywalyscie, bo moje wlosy nie sa az tak strasznie krecone wiec moze inny zabieg dalby im rade?
najlepiej gdyby byl to koszt ok. 300 zl ale oczywiscie jestem sklonna zaplacic wiecej pod warunkiem ze bede miala 100% pewnosci ze osiagne taki efekt, o jaki mi chodzi (idealnie proste wlosy od razu po umyciu - bez prostownicy).
doradzcie mi, ktory z zabiegow bylby najodpowiedniejszy dla moich wlosow? sa zniszczone przez prostownice,fakt, szczegolnie na koncowkach, ale nakladam codziennie mase odzywek fluidow maseczek itp i biore rowniez tabletki poprawiajace kondycje wlosow (paznokci itp...). od kiedy przestalam uzywac prostownicy zauwazylam znaczna poprawe kondycji wlosow, sa przede wszystkim bardziej lsniace i miekkie w dotyku...
takze prosze o rade jaki zabieg bylby najodpowiedniejszy dla mnie

pozdrawiam
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 07:57   #530
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Pytałam się mojej fryzjerki ile kosztuje prostowanie włosów. Prostują preparatem Goldwell, trfwa ta około 8 godzin i kosztuje 800 zł
Dlatego nie rozumiem dlaczego u was jest tak tanio- 50 zł a 800 zł to spora różnica
I czy naprawdę, nie ma takiej metody pozwalającej wyprostowanie rozjaśnianych włosów?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 10:10   #531
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

AniaBrunetka i madzia.a ja osobiście przetestowałam kilka sposobów prostowania - opisane w wątku. I żaden nie działał tak dobrze jak Goldwell. Ostatnio prostowałam włosy Goldwellem w sierpniu a one są cały czas proste bez używania prostownicy.
madzia.a te ceny 50 pln (gdzie je znalazłaś?) są raczej nie za Goldwell, w takie cuda nie wierzę
AniaBrunetka zastanów się ile jesteś w stanie wydać i wczytaj się jeszcze raz w wątek i w opis zabiegów.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 11:48   #532
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a słyszałyście może o trwałej prostującej "Tango"? podobno efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy w zależności od typu włosów, ale nie niszczy ona włosów, wygładza je i podobno nei jest wcale taka droga. ostatnio znajoma mówiła mi o niej, lecz nie wiem czy to prawda że nie niszczy tak bardzo włosów (na tym najbardziej mi zależy, bo są już dość zniszczone prostownicą).
czy kadus można stosować na włosach które były rozjaśniane a później pofarbowane na naturalny kolor? chyba niczego nie można, także pewnie będę zmuszona podciąć końcówki (o jakieś 5 cm....) ale wole zapytac
znacie adresy dobrych salonow fryzjerskich w okolicach Poznania,które wykonują te zabiegi? kiedyś pytałam w Kenzo ale powiedzieli mi że tylko jakiś wygładzający wykonują który nie do końca prostuje, ale nie pamiętam już jaki...
najlepiej żeby salon był sprawdzony bo boję się trochę oddać moje włosy w czyjeś ręcę... są już i tak dostatecznie zniszczone więc kolejny nieudany zabieg zmusiłby mnie chyba do ścięcia na łyso :/
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 13:51   #533
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Są tylko diwe metody trwałego prostowania włosów zaznaczam prostowania czyli "wypłukuje" się skręt z włosa, firmy Goldwell i Farouk, koszt w zależności od długości wosów i trochę też od miasta wiedomo w Warszawie pewnie będzie trochę drożej niż w jakiejs mniejszej miejscowości, są też zabiegi rozluzniające skręt typu np. X-tenso i te zabiegi są dużo tansze ale efekt nie jest jak po wyprosowaniu żelazkiem, dla mnie niezadowoalający :-(
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 13:43   #534
netia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

szukam dziewczyny pod nikiem Iwona 18
mieszkam na śląsku i chciałabym sie dowiedzieć coś o tym salonie fryzjerskim jeśli możesz to daj znać na moje gg 111 00 28 lub na maila netia.rybnik@interia.pl z góry dzięki papapa
netia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 22:11   #535
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Agaimka ma rację. Zastanówcie się, czy chcecie zabieg prostujący czy rozluźniający skręt. Różnica zasadnicza

netia123 a nie prościej wysłać PW?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 22:48   #536
malinow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam

Przeczytałem cały ten temat i mam takie pytanie:
Jeżeli rozjaśniłem włosy, ale póżniej przefarbuje je na ciemniejszy kolor to czy wtedy mogę prostować włosy metodą Goldwella?

Z góry dziękuję za odpowiedz

Pozdrawiam
malinow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 23:57   #537
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ponoć rozjaśnianych włosów nie można prostować trwale. Są zbyt słabe i się mogą skruszyć. Wyjątkiem się pasemka zrobione na b.małej ilości włosów.
Natomiast idealnie będzie jesli zadzwonisz do fryzjera i zapytasz o to podając nazwy farb i stan swoich włosów. Może wtedy fryzjer oceni inaczej.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 08:30   #538
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Czy zabieg rozluźniana skrętu moza zrobić na rozjasnianych włosach i ile kosztuje?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 23:03   #539
malinow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

OK Dzięki za odpowiedz

Ktoś wyżej pisał o takim produkcie jak TANGO.
Znalazłem to na allegro. Piszą, że do włosów farbowanych i rozjaśnionych:
http://www.allegro.pl/item146581485_...naturalne.html

Co o tym myślicie?
malinow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 08:59   #540
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja mam bardzo złe wspomnienia po 'trwałych prostujących'. Jak dla mnie po zabiegu są 4 tygodnie prostszych włosów (nie 8 tygodni i nie prostych włosów), a potem wieczność włosów tak napuszonych i zniszczonych, że trudno cokolwiek z nimi zrobić...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.