Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 11:36   #1561
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
a moje włoski sie ładnie trzymają
prostowałam w czewcu faroukiem , odrost jest...ale sie nie kręci nic..więc prawie nie widać
sledząc watek stwierdziłam że zapłąciłam dużo w porównaniu do was :/
włoski dosłownie leżały na ramionach, nie za gęste.. i 550 zł
LelOu ja po pierwszym prostowaniu tez mialam IDEALNIE proste wloski,dopiero teraz za drugim razem cos nie wyszlo...tylko nie wiem co bo praktycznie nie spalam przez te 3 dni zeby tylko wloski sie nie powyginaly, a tymczasem musze powiedziec,ze miejscami mi sie bardziej faluja niz przed prostowaniem i musze je codziennie prostowac zelazkiem fryzjerskim.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:59   #1562
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny nie wiem jak to jest,ale ja miałam już też dwa razy prostowane włosy (faroukiem) i za pierwszym razem (450zł,bo słabe) niby było ok,ale tylko przez ok 4 tygodnie. Niby,bo po umyciu nie mogłam ich zostawić bez suszenia,bo takie dziwne były,delikatnie falowane (a i naturalne mam falowane). Tłumaczyłam to sobie tym,że fryzjerka użyła preparatów do zniszczonych włosów i farbowanych (a za tym mają one delikatniejsze działanie). A że nie farbowałam już dobre 8 miesięcy,to myślałam,że prostowanie objęło tylko te włosy,ż których farba już dawno się wypłukała (głupie tłumaczenie). W końcu nie wytrzymałam i po dwoch misiącach poszłam na drugie prostowanie, do tej samej fryzjerki. Powiedziała,że się falują,bo podwijam za ucho. Przytaknęłam,ale swoje wiedziałam. Miałam nadzieję,że teraz będzie już tak,jak powinno być! No i się przeliczyłam,bo nie było i nie jest. Teraz mam 6 cm odrost i mase krótkich odrastających włosów. Wygląda to tragicznie. W dodatku po tym drugim prostowaniu,popaliła mi włosy(-chyba,bo nie wiem co to innego mogło być). Po przejechaniu dłonią po skórze głowy miałam jeżyka (który teraz właśnie odrasta). Dosłownie. Nawet nie wiecie jakie to było głupie uczucie mieć na włosach coś takiego.Nie da się tego opisać.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:46   #1563
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

powrocilam na watek zeby nieco opowiedziec o wloskach, prostowalam je jakos w czerwcu o ile dobrze pamietam.. wlosy prostowane nadal sa idealnie proste, a przy moich naturalnych super bujnych i puszacych sie wlosach jest to doslownie bajeczka lato bylo wspaniale dzieki temu :P
niestety odrosty juz mam spore, one poki co sie nie kreca ale niestety zagiecie w momencie zlaczenia wlosa wyprostowanego i odrostu jest widoczne, i wloski przy skorze musze sobie doprostowywac.
Chcialabym sie spytac Was dziewczyny, ile placilyscie za odrosty i jak dlugie one byly ?
pozdrawiam wszystkie maniaczki prostych wloskow :P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 16:41   #1564
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
powrocilam na watek zeby nieco opowiedziec o wloskach, prostowalam je jakos w czerwcu o ile dobrze pamietam.. wlosy prostowane nadal sa idealnie proste, a przy moich naturalnych super bujnych i puszacych sie wlosach jest to doslownie bajeczka lato bylo wspaniale dzieki temu :P
niestety odrosty juz mam spore, one poki co sie nie kreca ale niestety zagiecie w momencie zlaczenia wlosa wyprostowanego i odrostu jest widoczne, i wloski przy skorze musze sobie doprostowywac.
Chcialabym sie spytac Was dziewczyny, ile placilyscie za odrosty i jak dlugie one byly ?
pozdrawiam wszystkie maniaczki prostych wloskow :P

PAMIĘTAM TY FAROBOWAŁAS WŁOSY
więc powiedz mi po jakim czasie od farbowania można wyprostować włosy faroukiem?
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 16:58   #1565
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja za to drugie prostowanie-też odrostów zapłaciłam tyle samo co za pierwsze. Gdzieś tu czytałam,że fryzjerka nie prostuje odrostów,tylko całe włosy. Wiecie kusi mnie strasznie iść znowu na to prostowanie przed Świętami,ale chyba już tak nie zaryzykuje...zazdroszcze, że wam bardzo dziewczyny,że się wam tak to prostowanie udało. Ja cały czas marzę o prostych włosach
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:57   #1566
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no nie zartujcie.. to mnie przeraza !!! mi powiedzieli w salonie ze za odrosty placi sie cos miedzy 100 a 200 zl !

LeLou - ta co prostowala mi wlosy powiedziala, ze najlepiej tak z 2 tygodnie przed prostowaniem pofarbowac. zeby nie byly tak na swiezo.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:46   #1567
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

witajcie nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie ja prostowalam wloski u pani Agnieszki jakies 6 mc temu i tak jakby z zewnatrz moje wlosy sa idealne tzn. proste i zgiecia nie widac, ale juz pod spodem, blizej skory widac miejsce miedzy odrostem a prostowanym wlosem bo zrobila sie taka brzydka fala no i niestety grzywka ktora zapuszczam sie juz nie ladnie faluje i wygina podejrzewam ze pojde sobie znow wyprosowac jakos po nowym roku zeby jeszcze podrosly - tylko boje sie tej pogody ze akurat tego dnia bedzie snieg padal lub deszcz . a co do farbowania to u mnie jest jakos tak dziwnie, ze wlosy ktore mialam prostowane farbuja mi sie nie jednolicie tzn - tak jak bym miala balejaz czy jakies delitatne pasemka a odrosty zdaje mi sie ze sa rownomierne.... dziwne, co prawda kiedys mialam robione pasemka ale bylo to ponad rok temu ...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 09:29   #1568
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

martinko mi po prostowniu włosy bardzo sie rozjaśniły i nie wiem dlaczego zrobiło mi sie mnóstwo pasemek. Koleżanki myślały,że mam zrobione właśnie pasemka. W tej chwili też od skóry głowy ma fale (taki 6 cm odrost). Na dodatek obcięłam grzywkę...Jednak moje włosy po prostowaniu nie były idealnie proste, tak jak Twoje. Dziwna sprawa z tym Twoim farbowaniem. Wydaje mi się,że włosy po prostowaniu, inaczej przyjmują farbę.

Ech..chętnie bym już je znowu wyprostowała, ale jakoś brak mi odwagi po ostatnim nieudanym zabiegu
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 11:11   #1569
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Zadzwoniłam do p. Agnieszki, żeby się umówić na prostowanie. Dziwnie traktuje klientki. Umówiła mnie na za tydzień. Nie chciała słyszeć o umówieniu się na 9.00 rano - ok, może lubi pospać. Nieco tylko mnie zajeżyło to, że jak zaczęłam jej podawać swoje imię i nazwisko, to stwierdziła, ze to nie ważne i że mam potwierdzić jej smsem swoją wizytę dzień wcześniej. Bo jak nie, to "mnie skreśli".
Zazwyczaj to fryzjer, do jakiego idę dzwoni i upewnia się, czy planowana wizyta się odbędzie. Czy klientka dzwoni, z informacją, że przyjść nie może. A fryzjer notuje imię i nazwisko osoby z którą się umawia.
Chyba nie powinnam dawać jej namiarów na forum Bo teraz ma na tyle dużo klientek, że może sobie pozwalać na takie traktowanie. Albo raczej nie może. Zastanawiam się czy nie iść do konkurencji. Nie lubię takiego traktowania.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 17:12   #1570
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

aaricia8 a jeżeli miałabyś do konkurencji,to masz już kogoś konkretnego na oku? Czy może byłoby to prostowanie goldwell? Ja jestem jakoś zrażona do farouka. Miałam już prostowane nim dwa razy włosy i za każdym razem efekt był marny... Wiem,ze jest zachwalany,ale ja jestem żywym dowodem,że nie nadaje się do wszystkich włosków. Nie wiem już sama..Może to fryzjerka popełniła błąd i zastosowała zły preparat?

Fryzjerka pewnie się boi,że jej klientka w ostatniej chwili nawieje i będzie miała w plecy 4 godziny. Mojej fryzjerce zrobiła tak kobitka jak byłam ostatnio podciąć włosy
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:07   #1571
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
moje wlosy sa idealne tzn. proste i zgiecia nie widac, ale juz pod spodem, blizej skory widac miejsce miedzy odrostem a prostowanym wlosem bo zrobila sie taka brzydka fala
Hej ja też prostowałam u p. Agnieszki tyle że 5 miesięcy temu. mam taka sama falę jak opisujesz ale dodatkowo widać zgięcia włosów w miejscu połączenia, tak jak wcześniej opisywała to jedna z was .. takie "L"
Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do p. Agnieszki, żeby się umówić na prostowanie. Dziwnie traktuje klientki. Umówiła mnie na za tydzień. Nie chciała słyszeć o umówieniu się na 9.00 rano - ok, może lubi pospać. Nieco tylko mnie zajeżyło to, że jak zaczęłam jej podawać swoje imię i nazwisko, to stwierdziła, ze to nie ważne i że mam potwierdzić jej smsem swoją wizytę dzień wcześniej. Bo jak nie, to "mnie skreśli".
Zazwyczaj to fryzjer, do jakiego idę dzwoni i upewnia się, czy planowana wizyta się odbędzie. Czy klientka dzwoni, z informacją, że przyjść nie może. A fryzjer notuje imię i nazwisko osoby z którą się umawia.
Mnie też to na początku zastanowiło , jest to trochę ekstrawagancka babka
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 23:52   #1572
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
aaricia8 a jeżeli miałabyś do konkurencji,to masz już kogoś konkretnego na oku? Czy może byłoby to prostowanie goldwell? Ja jestem jakoś zrażona do farouka. Miałam już prostowane nim dwa razy włosy i za każdym razem efekt był marny... Wiem,ze jest zachwalany,ale ja jestem żywym dowodem,że nie nadaje się do wszystkich włosków. Nie wiem już sama..Może to fryzjerka popełniła błąd i zastosowała zły preparat?

Fryzjerka pewnie się boi,że jej klientka w ostatniej chwili nawieje i będzie miała w plecy 4 godziny. Mojej fryzjerce zrobiła tak kobitka jak byłam ostatnio podciąć włosy


No mam na oku inny salon Faoruk w Warszawie Nie wiem czy powinnam zdradzać namiary. Zdradziłam namiary do p.Agnieszki, wizażanki tłumnie poszły. No i podniosła ceny i traktuje klientów... kiepsko - ogólnie mówiąc.
A Goldwella robiłam dwa razy, efekt super. Ale za każdym razem to kosztuje 800 zł.

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Mnie też to na początku zastanowiło , jest to trochę ekstrawagancka babka


Ostatnio to jeszcze grzeczna była. Pusty terminarz, wolne terminy, itp.

A teraz...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:34   #1573
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Ostatnio to jeszcze grzeczna była. Pusty terminarz, wolne terminy, itp.
A teraz...
Nooo to nie ładnie
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:06   #1574
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No nie ładnie, nie ładnie. Tym bardziej, że ona sama jest w tym saloniku. A co będzie jak złapie ją grypa i nie będzie mogła przyjść. Przeciez nie zadzwoni i nie odwoła. Moje imię i nazwisko i numer telefonu nie były jej potrzebne do niczego. No nie podoba mi się takie podejście i tyle.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 17:54   #1575
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Masz racje, nie powinna tak traktować klientek, na dodatek stałych...Widocznie wychodzi z założenia, że i tak ma ich dużo to już nie trzeba się starać, albo nudzi ją już prostowanie. Sama nie wiem. W każdym razie bardzo nieładnie się zachowała.
Rozumiem z tymi namiarami na forum Przyznam Ci, że ja też mam upatrzony salonik, gdzie prostują włoski faroukiem. I nie kosztuje to tyle co u Pani Agnieszki, bo ona ma strasznie drogo Ceni sie kobietka bardzo. Tylko nie wiem jeszcze czy i kiedy się wybiorę, bo jak pisałam powyżej jakoś boję się farouka (a zabiegi robiła mi też bardzo dobra i polecana fryzjerka,która już setki razy prostowała włosy i ciągle jeżdzi na jakieś szkolenia, coś a la P. Agnieszka). Zobaczę jeszcze jak to będzie
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:13   #1576
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Karolcia ale masz ją w Warszawie? Na stronce farouka jest dużo salonów ...http://www.farouk.pl/www/index.php?art=5 ... trzeba pochodzić... salon p. Agnieszki jest pod nazwą YENNA AtelierFryzjerskie Elżbieta Kaparska
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:19   #1577
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Karolcia ale masz ją w Warszawie? Na stronce farouka jest dużo salonów ...http://www.farouk.pl/www/index.php?art=5 ... trzeba pochodzić

Fryzjerka, która mi robiła poprzednie prostowania - ta z której jestem niezadowolona nie jest z Wawy. natomiast ta do której ide jest z Warszawy
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:21   #1578
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tzn. ta do której chyba pójde, bo jeszcze nie jestem pewna. Przejęzyczyłam się. Bardzo mnie korci zaryzykować. Nie ma jej na stronie farouka. To mały i niepozorny salonik.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 23:41   #1579
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

To daj namiar karolcia_83 - chociaż na PW
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 15:12   #1580
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja tez poproszę , bo p. Agnieszka ostatnio mi podpadła nieco
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 16:02   #1581
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczynki, a więc tak: dziś rano zadzwoniłam do tego saloniku. Odebrał jakiś chłopak (pewnie męski fryzjer) i to on udzielał mi informacji, bo pani, która się zajmuje prostowaniem miła klientkę... Dziwnie to sie wszystko odbyło, bo każde moje pytanie przekazywał tej babce, a ona odpowiedzi dla mnie znowu przez niego. I mam mieszane uczucia bardzo, bo -chłopaczek nie widząc moich włosów chciał mnie odrazu umawiać na wizytę. Babeczka jak to usłyszała to zaczęła krzyczeć,że ona tak nie może, bo musi zamówić preparaty. Oznacza to chyba,że nie robią takich zabiegów na bieżąco, skoro nie mają preparatów. Nie wiem, jak byście Wy to odebrały? Bo ja właśnie tak. I to mne martwi, bo jeżeli takie zbiegi przeprowadzają sporadycznie, to ja nie chce być królikiem doświadczalnym, tym bardziej, że mam za sobą dwa nieudane prostowania farouka.
W każdym razie mam tam jutro rano pojechać i osobiście pogadać z tą fryzjerką. Wybadam sprawe i napisze co i jak. Nie chce was puścić w przysłowiowe maliny.

Aha i wcale tak tanio nie mają, za moje włosy do ramion,cienizne i słabizne powiedzieli,że od 300 do 400 zł. Zobacze jeszcze co powiedzą jak zobaczą moje włosy. Kurcze tak się cieszyłam,że wreszcie znalazłam mały salonik, który pracuje na farouku, ale po dzisiejszym to nie wiem.
Jeżeli nadal tak bardzo się upieracie, to mogę przesłać telefon na PW
Ja, jeżeli sie zdecyduję, to kolejne prostowanie planuję przed Świętami, bo chce jeszcze trochę podleczyć włosy.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 16:11   #1582
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

I chciałam się was jeszcze jedno zapytać.
Dwa ostatnie prostowania miałam robione tym preparatem do włosów farbowanych, miomo,że nie miałam już farby na włosach.

Fryzjerka jednak uznała,że mimo iż były farbowane rok temu ona nie użyje kosmetyków do niefarbowanych włosów, tylko tych do włosów farbowanych, bi boi się że farba jeszcze się trzyma. Troche zakręcone.

I dlatego zaczęłam sie zastanawiać, czy niepowodzenie mojego prostowania nie leży w niewłaściwym doborze przez nią odpowiedniego preparatu? Co o tym myślicie
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 14:16   #1583
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tak, poproszę o PW z telefonem. Do p. Agnieszki nie poszłam. Zajeżyła mnie

Trudno mi powiedzieć, ja miałam robione preparatem do włosów naturalnych - nigdy ich nie farbowałam. Możliwe, że ten do włosów farbowanych działa dużo słabiej i po prostu nie prostuje idealnie. Ale to tylko moje domysły.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 14:18   #1584
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
I chciałam się was jeszcze jedno zapytać.
Dwa ostatnie prostowania miałam robione tym preparatem do włosów farbowanych, miomo,że nie miałam już farby na włosach.

Fryzjerka jednak uznała,że mimo iż były farbowane rok temu ona nie użyje kosmetyków do niefarbowanych włosów, tylko tych do włosów farbowanych, bi boi się że farba jeszcze się trzyma. Troche zakręcone.

I dlatego zaczęłam sie zastanawiać, czy niepowodzenie mojego prostowania nie leży w niewłaściwym doborze przez nią odpowiedniego preparatu? Co o tym myślicie
Ja myślę że ta na pewno jest wina preparatu do farbowanych włosów. Ponieważ wyprostował on TYLKO tą część włosów co była farbowana rok temu. A odrosty ponieważ farbowane nie były to są silniejsze i ten preparat ich nie ruszył czyli nie wyprostował. W takiej sytuacji dobrze by było albo ufarbować całość włosów na naturalny odcień przed zabiegiem albo obciąć je do miejsca farbowania Ja miałam prostowane farbowane

P.S. Ja też poproszę na PW telefon
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:44   #1585
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

karolcia_83 - ile zaplacilas za 2 prostowanie - za odrosty ?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:12   #1586
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Za drugie prostowanie zapłaciłam tak samo jak za pierwsze- 450, albo 400 już nie pamiętam.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 22:02   #1587
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

to jest straszne ! to co oni obiecuja i gadaja ze za odrosty kolo 100 zl sie placi
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 10:31   #1588
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wiesz, nie wiem jak jest gdzie indziej,ale ja u tej babeczki co prostowałam zapłaciłam właśnie tyle. Preparat przy odrostach nanosi się na całe włosy. Oj, wogóle to prostowanie to strasznie droga sprawa. Mam nadzieję,że z czasem będzie taniej
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:00   #1589
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie wiem jak jest gdzie indziej,ale ja u tej babeczki co prostowałam zapłaciłam właśnie tyle. Preparat przy odrostach nanosi się na całe włosy. Oj, wogóle to prostowanie to strasznie droga sprawa. Mam nadzieję,że z czasem będzie taniej
Hihi, dla takiej maniaczki jak ja to i tak tanio. Na początku, kilka lat temu jeszcze nie było prostowania Farouk i tylko Goldwell robił. Za 800 zł.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 19:13   #1590
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Zbankrutować można Ale czego się nie robi dla pięknych włosów. Ja nie wiedziałam kilka late temu,że prostowanie włosów na stałe wogóle istnieje. A kiedy już coś o nim się dowiedziałam, to fryzjerki mówiły,że owszem jest takie cuś, ale one ogólnie odradzają, bo to silna chemia, niszczy, pali i włosy mogą wyleciec. Więc dałam sobie spokój.
Teraz chyba jednak się zdecyduję na ponowne, bo te tzw.odrosty są okropne. Denerwują mnie już bardzo. W dodatku włosy wyglądają jakbym je farbowała,bo prostowanie zmieniło ich kolor
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.