Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 23:35   #2371
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czytam i czytam i znależć nie moge mam w okolicy salon w którym prostuja Kadus`em czy któraś z was miała z tym do czynienia?
od pół roku dojrzewam do wyprostowania na trwale ale boje sie jaki bedzie efekt mam mocno kręcone włosy a fryzjerka powiedziała mi że efekt bedzie trymał sie do momentu odrośnięcia jakoś w to nie wierze i dlatego pisze tutaj dodam że za zabieg płaci się 250zł a po cenach tutaj wydaje sie to byc bardzo mało , włosy farbuję od 10 lat ale mam grube i w dobrym stanie
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:12   #2372
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Question Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czy włosy, które zaczną odrastać już po wykonaniu zabiegu Goldwell, też będą proste?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 19:41   #2373
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Mogę wrzucic zdjęcie ,ale włosy ściełam dużo i nie widać będize na zdjęciu że są tak przesuszone.
dawaj dawaj

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
A prostował ktoś z was samodzielnie włosy w domu? Płynem do trwałej
Nie ma tu chyba takich odważnych. Było trochę dziewczyn które robiły to same w domu ale specjalnymi do prostowania płynami firmy Farouk.

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i znależć nie moge mam w okolicy salon w którym prostuja Kadus`em czy któraś z was miała z tym do czynienia?
od pół roku dojrzewam do wyprostowania na trwale ale boje sie jaki bedzie efekt mam mocno kręcone włosy a fryzjerka powiedziała mi że efekt bedzie trymał sie do momentu odrośnięcia jakoś w to nie wierze i dlatego pisze tutaj dodam że za zabieg płaci się 250zł a po cenach tutaj wydaje sie to byc bardzo mało , włosy farbuję od 10 lat ale mam grube i w dobrym stanie
Dziewczyny nie polecały. Raczej pomyśl o Goldwellu.

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Czy włosy, które zaczną odrastać już po wykonaniu zabiegu Goldwell, też będą proste?
A jak zafarbujesz włosy na blond to potrafisz zmusić je żeby odrastały też blond ?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 02:12   #2374
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Proste sa tylko te które były poddane zabiegowi. Pdrastające włosy jednak nie są kręcone bo prostują się pod ciężarem pozostałych.

Same prosiłyście się :P http://i35.tinypic.com/23h3jt0.jpg to moje włosy po suszarce :P http://i33.tinypic.com/20p3538.jpg tu są takie jak śpię w mokrych i potem jakąś gumę wetrę w nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23h3jt0.jpg (40,7 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20p3538.jpg (51,5 KB, 197 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-16 o 10:56 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 02:23   #2375
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczynki!

Muszę sie z wami podzielić moim odkryciem. Już dwa razy w życiu prostowałam chemicznie włoski i dwa razy miałam spalone siano ale postanowiłam zaryzykowć po raz kolejny i spróbować czegos nowego: http://www.allegro.pl/item471698342_..._objetosc.html i musze wam powiedzieć że to rewelacja!!!!!!!!!!!! Włoski są prościutkie jak druciki do tego bardzo mało zniszczone tylko lekko same końcówki, ale to po prostu wymaga dobrych kosmetyków. Oby efekt nie był krótkotrwały. Naprawde polecam!! Moje włosy dosyć mocno falowały a przy wilgoci robił się baranek, a teraz są prościutkie!!!!!!
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 07:26   #2376
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Muszę sie z wami podzielić moim odkryciem. Już dwa razy w życiu prostowałam chemicznie włoski i dwa razy miałam spalone siano ale postanowiłam zaryzykowć po raz kolejny i spróbować czegos nowego: http://www.allegro.pl/item471698342_..._objetosc.html i musze wam powiedzieć że to rewelacja!!!!!!!!!!!! Włoski są prościutkie jak druciki do tego bardzo mało zniszczone tylko lekko same końcówki, ale to po prostu wymaga dobrych kosmetyków. Oby efekt nie był krótkotrwały. Naprawde polecam!! Moje włosy dosyć mocno falowały a przy wilgoci robił się baranek, a teraz są prościutkie!!!!!!
A ja mam kilka pytań do Ciebie: czy prostowałaś sama czy tez robiła Ci to fryzjerka?? no i oczywiście jak to przebiegało i kiedy było to robione?? Bardzo mnie interesuje efekt całego zabiegu...Jak byś mogła wstaw zdjęcia przed i po..
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:01   #2377
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Włoski prostowałam sama. Cały proces przebiega trzy etapowo wszystko jest w instrukcji. Najpierw krem prostujący, rozczesujemy włoski i zostawiamy na 10-15 min, płuczemy 5 min, potem neutralizator i odżywka. Dziecinnie proste.

Na pierwszym zdjęciu mam wyprostowane włoski na szczotce, na drugim po trwałej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0615.jpg (22,5 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (26,0 KB, 321 załadowań)
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 06:19   #2378
osencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Włoski prostowałam sama. Cały proces przebiega trzy etapowo wszystko jest w instrukcji. Najpierw krem prostujący, rozczesujemy włoski i zostawiamy na 10-15 min, płuczemy 5 min, potem neutralizator i odżywka. Dziecinnie proste.

Na pierwszym zdjęciu mam wyprostowane włoski na szczotce, na drugim po trwałej.
Witam! Do prostowania trwałego podobno trzeba uzyc prostownicy, Ty jej nie uyzwałas? A co do Twoich włosków to bardzo ładne są,ale czy musisz je jeszcze modelowac czy tez wystarczy że wysuszysz??
osencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:36   #2379
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Proste sa tylko te które były poddane zabiegowi. Pdrastające włosy jednak nie są kręcone bo prostują się pod ciężarem pozostałych.
Moje się nie prostują pod ciężarem wyprostowanych. Ale może dlatego że źle mialam to zrobione :/

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Same prosiłyście się :P http://i35.tinypic.com/23h3jt0.jpg to moje włosy po suszarce :P http://i33.tinypic.com/20p3538.jpg tu są takie jak śpię w mokrych i potem jakąś gumę wetrę w nie
świetne masz te loczki

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Włoski prostowałam sama. Cały proces przebiega trzy etapowo wszystko jest w instrukcji. Najpierw krem prostujący, rozczesujemy włoski i zostawiamy na 10-15 min, płuczemy 5 min, potem neutralizator i odżywka. Dziecinnie proste.

Na pierwszym zdjęciu mam wyprostowane włoski na szczotce, na drugim po trwałej.
Nie obraź sie ale rewelacji nie ma. Moje wlosy teraz - gdzie z moja trwala nie wiem co sie zrobilo - wygladaja lepiej niz Twoje. Ale podziwiam Cie że odwazylas sie to zrobic w domu.


Dziewczyny, wlosy są najwieksza ozdoba kobiety! Piękne i zadbane dodają nam dużej pewności siebie. Nie eksperymentujcie i nie ryzykujcie bo łatwo o ich zniszczenie. Owszem odrastaja ale ja mialam kiedys przygode ze fryzjerka mi zniszczyla wlosy i odrastaly 3 lata!! Nie musze juz mowic jak wygladalam przez ten czas i jak sie czulam brzydko.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 00:08   #2380
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czy mogłaby któraś z osób, ktore prostowały chemicznie włosy Goldwellem opisać szczegółowo, w kolejności, w punktach co konkretnie fryzjer robił z ich włosami?
confession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 09:35   #2381
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja mogę spróbować, prostowałam goldwellem jakieś dwa miesiące temu najpierw fryzjerka nakładała mi krem prostujący nim każde jedno pasemko na mojej czuprynie siedziałam tak nieruchomo pół godziny, nawet mówić nie chciałam potem umyła mi włosy, wysuszyła i wyprostowała prostownicą po czym znowu je umyla dziwne ale tak było i na mokre włosy nałożyła chyba utrwalacz, siedziałam z nim nad umywalka 10 minut, potem znowu wysuszyła i po sprawie

jednego tylko nie jestem pewna, czy niczego mi nie nakładała jak wyprostowała je prostownica.... nie pamiętam ale może ktoś mnie tu poprawi

mam nadzieję, że pomogłam chcesz sama prostować?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:17   #2382
Niuni83
Raczkowanie
 
Avatar Niuni83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja miałam faroukiem prostowane i muszę powiedzieć, że jak mi się puchyły tak nadal się puszą. Jedyne co się zmieniło to tyle, że mi sie nie kręcą. Może są proste, ale na pewno nie są lejące.
Ja słyszałam, że goldwell wcale nie jest taki rewelacyjny. Tak naprawdę wszystko zależy od włosów i od ich kondycji.
Ja mam cienki i delikatne włosy i raczej nie powtórzę już tego zabiegu.
Niuni83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:15   #2383
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

uff.. przebrnęłam przez cały wątek.trwałe prostowanie będę robić w poznaniu i na szczęscie opinie ma dobre.a dziewczyny które robiłyscie na słowiańskiej pamiętacie kto Wam robił i czy strzyżenie było w cenie?
z góry dzięki
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 08:28   #2384
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hm czy ten wątek jest gdzieś kontynuowany czy już nikt się tu nie udziela....
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:18   #2385
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
uff.. przebrnęłam przez cały wątek.trwałe prostowanie będę robić w poznaniu i na szczęscie opinie ma dobre.a dziewczyny które robiłyscie na słowiańskiej pamiętacie kto Wam robił i czy strzyżenie było w cenie?
z góry dzięki
Strzyżenie nie było w cenie. Prostowała mi taka pani w czarnych włosach Nie wiem jak miała na imie.
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:01   #2386
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

JA będe pisac w lutym jak wyprostuję :P
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:48   #2387
fabulous_bunny
Przyczajenie
 
Avatar fabulous_bunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gw
Wiadomości: 28
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
Kocurasek - trwala Farouka robie regularnie w Poznaniu i podkresle raz jeszcze - jestem mega zadowolona
Nafie, gdzie w Poznaniu prostujesz włosy? i jaka jest mniej więcej cena, właśnie się zastanawiam nad wyprawą do poznania;P
__________________
don't you cry tonight.. there's a heaven above you baby... ;*
fabulous_bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 23:06   #2388
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam kręcone wlosy; takie loczki; ale bardziej podobam sie sobie w prostych. rok temu wyprostowalam je chemicznie w rzeszowie; zabieg byl wykonany na kosmetykach Alfaparf; i musze przyznać; ze efekt byl rewelacyjny moglam odstawić prostownice; wlosy nie byly zniszczone; a co najważniejsze byly prosciutkie.... a dodam, ze naturalnie mam bardzo kręcone i puszące sie... teraz ścielam troche wlosy; bo miala spore odrosty; które sie kręcily. ale na pewno pójdę powtórzyć zabieg; a później postram sie tez prostować odrosty. aha; zaplacilam 300zl. a wlosy mialam do ramion.
merinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:52   #2389
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez merinda Pokaż wiadomość
Mam kręcone wlosy; takie loczki; ale bardziej podobam sie sobie w prostych. rok temu wyprostowalam je chemicznie w rzeszowie; zabieg byl wykonany na kosmetykach Alfaparf; i musze przyznać; ze efekt byl rewelacyjny moglam odstawić prostownice; wlosy nie byly zniszczone; a co najważniejsze byly prosciutkie.... a dodam, ze naturalnie mam bardzo kręcone i puszące sie... teraz ścielam troche wlosy; bo miala spore odrosty; które sie kręcily. ale na pewno pójdę powtórzyć zabieg; a później postram sie tez prostować odrosty. aha; zaplacilam 300zl. a wlosy mialam do ramion.
no i to rozumiem, ja prostowałam w Szczecinie Goldwellem za 220pln, dla mnie ceny typu 1000pln są śmieszne
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:36   #2390
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja prostowałam ponad tydzień temu w poznaniu w farouku na słowiańskiej.ogólnie mam włosy leciutko pofalowane, raczej niesforne, ale za to mega puszące.po mnie jakies diameralnej zmiany nie widać , dlatego że zawsze je prostowałam ale mi chodziło o odstawienie prostownicy całkowicie.efekt jest taki że mi się teraz mi się nie puszą i są prościutkie, szcególnie nie mogę się napatrzeć na końce.płaciłam 450 zł ale ja mam długie włosy, za łopatki
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 15:07   #2391
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
ja prostowałam ponad tydzień temu w poznaniu w farouku na słowiańskiej.ogólnie mam włosy leciutko pofalowane, raczej niesforne, ale za to mega puszące.po mnie jakies diameralnej zmiany nie widać , dlatego że zawsze je prostowałam ale mi chodziło o odstawienie prostownicy całkowicie.efekt jest taki że mi się teraz mi się nie puszą i są prościutkie, szcególnie nie mogę się napatrzeć na końce.płaciłam 450 zł ale ja mam długie włosy, za łopatki
a kto Ci prostował? pamiętasz?
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 15:36   #2392
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mi prsotowała magda, blondynka,sprawia dziwne wrażenie, bo mało się uśmiecha, ale w sumie jest miła -dostałam od niej próbkę jedwabiu farouka na końcu i trochę mi włosy wyrównała w cenie
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:32   #2393
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
mi prsotowała magda, blondynka,sprawia dziwne wrażenie, bo mało się uśmiecha, ale w sumie jest miła -dostałam od niej próbkę jedwabiu farouka na końcu i trochę mi włosy wyrównała w cenie
Mi prostowala taka brunetka. Byla na zdjeciach obok półek z jedwabiem itp. To moze wlascicielka? Sama nie wiem. Ale jestem bardzo zadowolona Minęły 4 miesiące a wloski nadal idealnie proste również dostałam jedwab
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:38   #2394
fabulous_bunny
Przyczajenie
 
Avatar fabulous_bunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gw
Wiadomości: 28
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny, a kogo polecacie do prostowania w poznaniu na słowiańskiej?
__________________
don't you cry tonight.. there's a heaven above you baby... ;*
fabulous_bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:09   #2395
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Mi prostowala taka brunetka. Byla na zdjeciach obok półek z jedwabiem itp. To moze wlascicielka? Sama nie wiem. Ale jestem bardzo zadowolona Minęły 4 miesiące a wloski nadal idealnie proste również dostałam jedwab
Ta blondynka też była na zdjęciach obok może to ta sama tylko teraz ma blond, ale wyglądała na najstarsza z tych wszytkich dziewczyn, więc też sobie pomyślaam ze to właścicielka
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 18:40   #2396
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
Ta blondynka też była na zdjęciach obok może to ta sama tylko teraz ma blond, ale wyglądała na najstarsza z tych wszytkich dziewczyn, więc też sobie pomyślaam ze to właścicielka

hmm...moze masz racje pamietam,że wtedy gdy prostowala mi wlosy była w ciąży ale tez wlasnie sprawiala takie dziwne wrazenie...nie usmiechala sie...
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:06   #2397
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam wyprostowane. Przebrnelam przez caly watek i mam pytanie do dziewczyn z Bialegostoku. W salonie Ellafryz na Zelaznej robia prostowanie goldwellem. Czy moze ktoras wizazanka prostowala tam wlosy i moze sie podzielic opinia? Z gory dzieki
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:56   #2398
yolcia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

mam 43 lata ico prawda nie wyrywam ale ciagle obrywam końcówki i to też kiepsko wygląda, ale moja córka już 4 lata wyrywa włosy i ich już nie ma ...wyrwała wszystkie .jeżeli chcesz kontakt ze mną -napisz na blogu J.

Edytowane przez yolcia13
Czas edycji: 2009-01-05 o 15:01
yolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 16:54   #2399
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Również przyszłam do Was z pytaniem.Ponieważ żeby jakoś wyglądać muszę prostować grzywkę,ale neistety jest gruba i przy maleńkiej wilgoci od razu się skręca.Noszę się z zamiarem chemicznego prostowania grzywki,czy jest taka możliwość?
Chciałabym tez spytać,jak długo taki efekt się utrzymuje?
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 20:08   #2400
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
no i to rozumiem, ja prostowałam w Szczecinie Goldwellem za 220pln, dla mnie ceny typu 1000pln są śmieszne
No a ja tego nei rozumiem. Jak mogłas zapłacic tak mało, skoro wszędzie ceny sa minimum 700 zł do 1600 zł za włosy do ramion?? Jesteś pewna że to było prostowanie Goldwellem? Jaki jest efekt?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.