jak to jest z tym zapotrzebowaniem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-25, 13:04   #1
sunny_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3

jak to jest z tym zapotrzebowaniem?


Wszyscy wokół twierdzą ze najwyższy czas bym przestała się odchudzać i chyba muszę się dostosować bo inaczej rodzinka sama zacznie mnie dokarmiać. A to mogłoby być fatalne w skutkach I w zwiazku z tym wskoczyłam na 1400 kalorii. Wiem ze musze co tydzien dodawac po 100. Caly problem w tym ze nie wiem do ilu moge pociagnąć. Przwszukałam zasoby internetowe ale przez to mam mętlik w głowie bo podczas gdy jedna teoria głosi ze ok.1500(chyba troszke mało) to druga mówi że 1700 czwarta ze 1900 piata ze 2700 itd itp. Jednym slowem ile stron w internecie tylez samo teorii...
Moze Wy cos wymyslicie dodam tylko ze mam 18 lat z aktywnoscia fizyczna u mnie cienko(praktykuje jedynie codzienne spacerki)
sunny_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 18:50   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jak to jest z tym zapotrzebowaniem?

Niestety tak "zdalnie" nikt Ci nie powie jakie jest Twoje zapotrzebowanie. Wszystko zalezy od Twojej naturalnej szybkości przemiany materii. Żeby wiedzieć ile się potrzebuje po prostu trzeba dojśc do tego drogą "eksperymentalną" -zwiększać podaż kalorii i kontrolować raz na tydzień wagę. Póki wskazówka będzie na tym samym poziomie, to jeszcze można dodać, jeśli w pewnym momencie pójdzie w górę to znaczy, że jemy już odrobineczkę za dużo
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.