Wymodelowac nogi- bieganie, rower?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 15:15   #1
martusia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9

Wymodelowac nogi- bieganie, rower??


Hej dziewczyny! Mozecie mi powiedziec jak bieganie i jazda na rowerze wplywaja na nogi? Ja mam taki problem,ze mam grube nogi (udo-58cm, lydka-36cm) i zalezy mi aby zgubic w udzie 10 cm i zeby nogi byly ladnie wyrzezbione,ale zeby nie przybylo mi miesni!! Czy mozecie cos poradzic? Jak myslicie czy w miesiac moge tego dokonac, jesli codziennie bede cwiczyc?
martusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:16   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

10cm w miesiąc? Ojj, nie...
A łydek grubych wg mnie nie masz
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 20:46   #3
martusia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Czy ktos mi moze odpowiedziec??
martusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 21:48   #4
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Witam!!!!!Bieganie, rowerek i wogóle ruch ma ogromny wpływ na kształtowanie naszej sylwetki tylko stety czy niestety czeba czasu na widoczne efekty, więc nie łódź się że stracisz tyle w ciagu miesiąca, ale przy systematycznych biegach i ćwiczeniach w końcu uda się zrzucić parę centymetrów. Nie martw się o mięśnie bo byś musiała juz naprawdę długo trenować, brać suplementy i intensywnie ćwiczyć żeby je mocno rozwinąć, jedynie ciało będzie bardziej jędrnniejsze elastyczne i mniej otłuszczone. W biegu pamiętaj o tym aby przed i po dobrze się rozciagnąć to przed biegiem przygotuje mięśnie do wisiłku a po biego nieco spowoduje że następnego dnia będą mniejsze zakwasy, biegaj minimum 3-4 razy w tygodniu starając sie biegać więcej niż 30 min. A jak nadal boisz się o rozrost mięśni popatrz czasem na jakieś zawody lekkoatletyczne i jak wyglądają biegacze, a zwłaszcza długodystansowce bo sprinterzy są masywni bo wykonuja ogromna pracę siłową.
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 21:57   #5
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Witam!!!!!Bieganie, rower i wogóle ruch mają ogromny wpływ na naszą sylwetkę tylko stety czy niestety na efekty trzeba poczekać więc nie łodź sie że w miesiąc to dokonasz , ale przy systematycznych ćwiczeniach w koncu się uda. Nie martw się o zbytni rozrost mięśni gdyż byś musiała juz duzo trenować, brac suplementy i ciężko pracować na siłowni, ale mozesz być pewna że po jakimś czasie ciało będzie jędrniejsze elastyczne i mniej otłuszczone. Biegi uprawiaj najlepiej 3-4 razy w tygodniu , starając sie biegać mnin. 30 min, przed i po biegu rozciągaj się 5- 10 min. A jeśli nadal obawiasz się rozrostu mięsni popatrz czasem na zawody lekkoatletyczne, a zwłaszcza na zawodników i zawodniczki biegające na długich dystansach, bo oni naprawdę sa bardzo szczupli wręcz czasem wychudzeni.
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:02   #6
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

moim dzaniem bieganie to super sprawa.sama zaczelam jakis tam temu.polecam ci stronke www.bieganie.pl.tam jest taki trening ktory warto realizowac.ja biegam sobie 4 razy w tyg po okolo 15 min i dodatkowo robie 6 weidera na brzuszek i juz.rozciagnie przed i po jest wazne i picie wody.moja kondycja jest raczej w marnym stanie wiec ja robie wszytsko po malu.duzo zalezy wiec od twojej kondycji i wydolnosci fizycznej.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:54   #7
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

dziewczyny, powiedzcie mi, w jaki sposob wy się rozciągacie PRZED bieganiem?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 10:32   #8
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

ja sie w ogole nie rozciagam,jedyne co robie to zbiegam ze schodow z 4 pietra
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:19   #9
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

A więc najpierw trzeba rozgrzać trochę mięśnie czyli porobić skipy a,b,c. trochę poskakać, potem stanąć z złączonymi nogami i schylając się starac dotknąć palców u nogi, położyc cała dłoń na ziemi a jak ktoś umie dotknąć głową kolan, potem zrobić siad potkarski i tak 5 razy do każdej nogi chwilę wytrzymać, potem do wyprostowanych nóg, stanąć i rozciągnąć łydki w taki sposób że jedna noga jest wyprostowana a druga opiera sie o podłożę pietą schylać sie do tej nogi chwilę wytrzymując tak po 5 razy, potem rozciągnąć uda : stojąc jedna noga wyprostowana drugą dociskamy do pośladka i tak też 5 razy na nogę,potem stoimy w rozkroku i pogłebiamy skłon do każdej nogi.Tyle powinno starczyć.
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:00   #10
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

brawurka własnie opisałas czesc mojego strechingu PO intensywnym długim bieganiu. Takie skipy jak dla mnie nie są wystarczającą rozgrzewką dla takiego rozciągania.
Wszystko zależy od naszego zamiaru.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:58   #11
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Na wyszczuplenie nóg polecam pływanie. 10 cm w miesiąc to raczej plan nierealny, ale cierpliwości Bieganie i rower tez pomogą, ale myślę, że basen jest najskuteczniejszą formą. I najprzyjemniejszą
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 14:18   #12
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Ja oprócz sportu polecam mniej jeść oczywiście. Nie chodzi by ograniczyć kolacje czy obiad, ale po prostu zrezygnować z kolorowych napojów (cola, fanta itd) oraz słodyczy.

Pozdrawiam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 11:41
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:27   #13
kumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 186
Dot.: Wymodelowac nogi- bieganie, rower??

Jeśli 89 w Twoim nicku oznacza date Twojego urodzenia, to napewno jeszcze masz trochę czasu, aż Twoja sylwetka się ostatecznie ukształtuje. Jeszcze rośniesz, dojrzewasz i to nie czas, aby szaleńczo zrzucać centymetry, bo może się to odbić na zdrowiu.
Kiedy ciało już w pełni się ukształtuje, można wtedy się odchudzać. Będę szczery- trudno ćwiczeniami zgubić 10 cm, szczególnie jeśli ktoś ma obwód uda 58. Zobacz,że to prawie 20%...
Ćwiczenia są dobre,ale jeśli ktoś myśli o zrzuceniu większej ilości kilogramów, to niestety odpowiednio zblilansowana dieta wyda się być niezbędna.
Powodzenia
kumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.