Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 13:52   #2161
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Ja prostuje codziennie... bez tego moje włosy mają nieokreślony kształt i wyglądam jak stara baba
Dlatego chciałam zrobić sobie prostowanie keratynowe ale po przeczytaniu opinii boję się że mogą kruszyc się jeszcze bardziej. ..
Moje stanęły ostatnio w miejscu. A tak chciałabym mieć w końcu swoje długie
ja miałam robione keratynowe 2 razy encanto (niestety włosy nie były tak proste jakbym chciała ) i raz przez przypadek zrobiłam chemiczne prostowanie (myślałam, że to keratynowe), tu efekt był super, zreszta jak widać dalej jest jak wysusze chłodnym powietrzem ale włosy już mi odrosły i ok 5cm od skóry głowy (na szczęscie pod spodem włosów) zaczynają życ swoim życiem mam jeszcze troche tego preparatu, ale chyba sobie odpuszcze, bo to właściwie błędne koło.. za chwile znowu mi odrosną naturalne przy skórze głowy a dół będzie w miare prosty
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:59   #2162
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
ja miałam robione keratynowe 2 razy encanto (niestety włosy nie były tak proste jakbym chciała ) i raz przez przypadek zrobiłam chemiczne prostowanie (myślałam, że to keratynowe), tu efekt był super, zreszta jak widać dalej jest jak wysusze chłodnym powietrzem ale włosy już mi odrosły i ok 5cm od skóry głowy (na szczęscie pod spodem włosów) zaczynają życ swoim życiem mam jeszcze troche tego preparatu, ale chyba sobie odpuszcze, bo to właściwie błędne koło.. za chwile znowu mi odrosną naturalne przy skórze głowy a dół będzie w miare prosty
Taki efekt jak masz na pierwszym zdjęciu by mi wystarczył. Jak się to robi? I na jak długo starcza i co najważniejsze - jak wygląda później kondycja włosów?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 14:12   #2163
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Taki efekt jak masz na pierwszym zdjęciu by mi wystarczył. Jak się to robi? I na jak długo starcza i co najważniejsze - jak wygląda później kondycja włosów?
http://www.fryzomania.pl/lisap-ultim...h-2x250ml.html

tu masz z instrukcją (test węzła jest w sumie zbędny)
tylko tak jak mówię, to jest chemiczne prostowanie, ale jak widać składu nie napisali na stronie i zamówiłam a na ulotce jest napisane, że krem prostujący zawiera sole kwasu tioglikolowego i amoniak, więc włosy są w kondycji jak mniej więcej po rozjaśnianiu. tylko, że ja głupia nie przeczytałam ulotki od razu i przeciągnęłam za drugim razem (bo zestaw starczy Ci na 2 razy) też na całe włosy i wtedy już były w opłakanym stanie.. po niecałym roku regeneracji, olejowania, podcinania wyglądają tak jak na pierwszej fotce i minęło 10 miesięcy od prostowania

Edytowane przez nextPage
Czas edycji: 2014-05-17 o 14:15
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 14:33   #2164
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
http://www.fryzomania.pl/lisap-ultim...h-2x250ml.html

tu masz z instrukcją (test węzła jest w sumie zbędny)
tylko tak jak mówię, to jest chemiczne prostowanie, ale jak widać składu nie napisali na stronie i zamówiłam a na ulotce jest napisane, że krem prostujący zawiera sole kwasu tioglikolowego i amoniak, więc włosy są w kondycji jak mniej więcej po rozjaśnianiu. tylko, że ja głupia nie przeczytałam ulotki od razu i przeciągnęłam za drugim razem (bo zestaw starczy Ci na 2 razy) też na całe włosy i wtedy już były w opłakanym stanie.. po niecałym roku regeneracji, olejowania, podcinania wyglądają tak jak na pierwszej fotce i minęło 10 miesięcy od prostowania
Moje włosy bardzo źle zniosly rozjasnianie i fi dziś nie mogę ich doprowadzić do stanu przed...
strasznie się łamią a przed rozjasnianiem ścięłam bardzo mocno włosy i pięknie urosły i chyba teraz czeka mnie to samo. .
Podaruje sobie więc takie trwałe prostowanie może mi znów zaszkodzić
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 15:50   #2165
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Moje włosy bardzo źle zniosly rozjasnianie i fi dziś nie mogę ich doprowadzić do stanu przed...
strasznie się łamią a przed rozjasnianiem ścięłam bardzo mocno włosy i pięknie urosły i chyba teraz czeka mnie to samo. .
Podaruje sobie więc takie trwałe prostowanie może mi znów zaszkodzić
no mogłabyś spróbować to keratynowe prostowanie, ale tak jak mówiłam.. u mnie efektu prostych włosów nie było, tylko wygładzenie
a Ty który masz zestaw doczepianych?
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 16:09   #2166
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
no mogłabyś spróbować to keratynowe prostowanie, ale tak jak mówiłam.. u mnie efektu prostych włosów nie było, tylko wygładzenie
a Ty który masz zestaw doczepianych?
120g 55cm plus dwie taśmy zestawu 220g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140417_104741.jpg (76,4 KB, 48 załadowań)
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 16:36   #2167
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Domina a dokąd masz swoje naturale?Ile masz wzrostu?Bo jak na 40 cm włoski clip in są długie
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 17:18   #2168
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
120g 55cm plus dwie taśmy zestawu 220g
piękne
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:36   #2169
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Domina a dokąd masz swoje naturale?Ile masz wzrostu?Bo jak na 40 cm włoski clip in są długie
Swoje włosy mam troszkę za ramiona a wzrostu mam 161 cm . Zamówiłam 40cm ale teraz je mierzyłam i są dłuższe tak o 2-3 cm . Pewnie z czasem będą krótsze bo końcówki ścinam często no ale jestem zadowolona . Tylko przy takiej pogodzie strasznie mi się puszą... wam tak samo?
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 18:58   #2170
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Swoje włosy mam troszkę za ramiona a wzrostu mam 161 cm . Zamówiłam 40cm ale teraz je mierzyłam i są dłuższe tak o 2-3 cm . Pewnie z czasem będą krótsze bo końcówki ścinam często no ale jestem zadowolona . Tylko przy takiej pogodzie strasznie mi się puszą... wam tak samo?
Tak naturalne włosy indyjskie są puszyste i falujace z natury
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 19:21   #2171
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Tak naturalne włosy indyjskie są puszyste i falujace z natury
Ale pan z hurtowni kosmetycznej który doradzał mi farbę i fryzjer z zawodu znów powiedział że to mieszanka a nie 100% naturalne... i bądź tu mądry
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 20:43   #2172
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ale pan z hurtowni kosmetycznej który doradzał mi farbę i fryzjer z zawodu znów powiedział że to mieszanka a nie 100% naturalne... i bądź tu mądry
Do zwolnienia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:54   #2173
KarinaDPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ale pan z hurtowni kosmetycznej który doradzał mi farbę i fryzjer z zawodu znów powiedział że to mieszanka a nie 100% naturalne... i bądź tu mądry
A czy syntetyki albo nawet mieszanki sie pusza, faluja po myciu i mozna je farbowac ? nie wiem jak uzytkownik wlosow moze w ogole sie zastanawiac nad takimi opiniami

Troche juz tych opinii "fachowcow" bylo, wsrod nich fryzjerki z Holandii ktora ocenila ze to sa wlosy od KONIA (byla o tym rozmowa na forum). Pani najwyrazniej nie widziala na oczy ani wlosow doczepianych ani tez konia.

Tyle glupot juz slyszalam ze glowa boli. Prawda jest taka ze wiekszosc fryzjerow i fryzjerek nie ma pojecia o doczepianych wlosach.

Nie wiedza ze wlos to nie wlos - ze jednak jako wlosy martwe i preparowane maja zmieniona strukture i nie mozna na nie walic niewiadomo jakiego % utleniaczy. Wlosy wychodza siwe klientka z pretensjami wiec co trzeba zrobic ? zwalic na wlosy - to na pewno syntetyki, a jakie syntetyki mozna farbowac na cokolwiek nawet na siwo ? Fryzjer ktory nie potrafi skojarzyc takich banalnych faktow to amator nie fryzjer.

To ze ktos pol zycia macha nozyczkami albo sprzedaje kosmetyki fryzjerskie nie czyni z niego/niej eksperta w sprawie wlosow do przedluzania.

Zreszta nawet ekspert nie wypowiadalby sie po samym obejrzeniu/dotknieciu wlosow bo nie ma w oku mikroskopu z kilkuset krotnym powiekszeniem ktory jest tu konieczny. To troche jakby badac mieso u Pani z miesnego za rogiem. Bo cale zycie sprzedaje szyneczke to musi sie znac, pomaca powacha to i swinska grype wyniucha prawda ?
KarinaDPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:04   #2174
uluska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hey
Ja mam pytanie do dziewczyn , które kręcą\falują doczepki.
Czy efekt kręconych\pofalowanych trzyma się długo czy zaraz się rozprostowują ????
uluska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:36   #2175
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarinaDPL Pokaż wiadomość
A czy syntetyki albo nawet mieszanki sie pusza, faluja po myciu i mozna je farbowac ? nie wiem jak uzytkownik wlosow moze w ogole sie zastanawiac nad takimi opiniami

Troche juz tych opinii "fachowcow" bylo, wsrod nich fryzjerki z Holandii ktora ocenila ze to sa wlosy od KONIA (byla o tym rozmowa na forum). Pani najwyrazniej nie widziala na oczy ani wlosow doczepianych ani tez konia.

Tyle glupot juz slyszalam ze glowa boli. Prawda jest taka ze wiekszosc fryzjerow i fryzjerek nie ma pojecia o doczepianych wlosach.

Nie wiedza ze wlos to nie wlos - ze jednak jako wlosy martwe i preparowane maja zmieniona strukture i nie mozna na nie walic niewiadomo jakiego % utleniaczy. Wlosy wychodza siwe klientka z pretensjami wiec co trzeba zrobic ? zwalic na wlosy - to na pewno syntetyki, a jakie syntetyki mozna farbowac na cokolwiek nawet na siwo ? Fryzjer ktory nie potrafi skojarzyc takich banalnych faktow to amator nie fryzjer.

To ze ktos pol zycia macha nozyczkami albo sprzedaje kosmetyki fryzjerskie nie czyni z niego/niej eksperta w sprawie wlosow do przedluzania.

Zreszta nawet ekspert nie wypowiadalby sie po samym obejrzeniu/dotknieciu wlosow bo nie ma w oku mikroskopu z kilkuset krotnym powiekszeniem ktory jest tu konieczny. To troche jakby badac mieso u Pani z miesnego za rogiem. Bo cale zycie sprzedaje szyneczke to musi sie znac, pomaca powacha to i swinska grype wyniucha prawda ?
dokładnie tak
Zgadzam się co do linijki. A gorszej bzdury ze to syntetyki nie słyszałam. Przecież te włosy zachowują się jak w 100% naturalne
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 03:20   #2176
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uluska91 Pokaż wiadomość
Hey
Ja mam pytanie do dziewczyn , które kręcą\falują doczepki.
Czy efekt kręconych\pofalowanych trzyma się długo czy zaraz się rozprostowują ????

Ja kręce, nowe włosy trzeba zakręcić dokładniej i utrwalic, po jakims czasie na starszym komplecie ten skręt trzymał mi sie baardzo długo bez poprawek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 15:33   #2177
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
dokładnie tak
Zgadzam się co do linijki. A gorszej bzdury ze to syntetyki nie słyszałam. Przecież te włosy zachowują się jak w 100% naturalne
Dlatego tak bałam się oddać swoje włosy w ręce fryzjera.... jak to dobrze że zaryzykowałam i sama położyłam na nie farbę i wszystko się udało. O dziwo kolor się nie spłukuje no i.. na stałe zostawiam ciemniejsze włosy a kto wie może za parę miesięcy przejdę na poziom 7,0

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja kręce, nowe włosy trzeba zakręcić dokładniej i utrwalic, po jakims czasie na starszym komplecie ten skręt trzymał mi sie baardzo długo bez poprawek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A mi się trzyma skręt naprawdę bardzo długo. Kręcę zazwyczaj końcówki i akurat ten efekt utrzymuje mi się naprawdę długo
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 15:42   #2178
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
dokładnie tak
Zgadzam się co do linijki. A gorszej bzdury ze to syntetyki nie słyszałam. Przecież te włosy zachowują się jak w 100% naturalne
Też się zgadzam, one się zachowują na wietrze etc. jak moje naturalne no i przede wszystkim w dotyku są jak naturalne.

Mówiłaś, że chciałabyś zrobić trwałe prostowanie. Ja robiłam, u mnie się utrzymał efekt długo 4-5mies. Z tym, że zależy to od włosa, włos kręcony mało zniszczony się nie wyprostuje. Jeśli masz natomiast trochę bardziej zniszczona i falujące (tj. u mnie), to będziesz mogła efektem cieszyć się przez kilka miesięcy. Na początku pierwsze 2 dni włosy były proste jak druty - ulizane (albo po prostu tak ja to widziałam bo sama szopę puszącą się miałam). Potem już u nasady odbiły ale nadal były idealnie proste. Polecam jak najbardziej, ja robiłam Encanto tylko chyba 100ml musiałam zamówić (lepiej mieć więcej niż na styk).
Włosy myłam szamponem dla małych dzieci - Bambino.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Pracowałam w sekretariacie szkoły policealnej... po prostu nie przedłużyli mi umowy... taka niespodzianka dzień przed końcem umowy... nie dali się ani przygotować na to tylko nara... Jeszcze do tego nie mieli odwagi mi tego powiedzieć sami prezesi tylko kogoś przysłali...

Wstawiam zdjęcia w nowym kolorku.
Jakie ładne włoski <3
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 15:44   #2179
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Też się zgadzam, one się zachowują na wietrze etc. jak moje naturalne no i przede wszystkim w dotyku są jak naturalne.

Mówiłaś, że chciałabyś zrobić trwałe prostowanie. Ja robiłam, u mnie się utrzymał efekt długo 4-5mies. Z tym, że zależy to od włosa, włos kręcony mało zniszczony się nie wyprostuje. Jeśli masz natomiast trochę bardziej zniszczona i falujące (tj. u mnie), to będziesz mogła efektem cieszyć się przez kilka miesięcy. Na początku pierwsze 2 dni włosy były proste jak druty - ulizane (albo po prostu tak ja to widziałam bo sama szopę puszącą się miałam). Potem już u nasady odbiły ale nadal były idealnie proste. Polecam jak najbardziej, ja robiłam Encanto tylko chyba 100ml musiałam zamówić (lepiej mieć więcej niż na styk).
Włosy myłam szamponem dla małych dzieci - Bambino.
Będę musiała kupić nową prostownice bo niestety moja nagrzewa się już tylko do 100 stopni. .. albo pogadam z moja fryzjerka. Czekają mnie wakacje i nie chce się martwić jak zawsze tym ze mam fatalna fryzurę ...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 16:47   #2180
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

dostałam zwrot podatku, więc mogę już zamawiać włoski
tylko dalej nie wiem który kolor zastanawiam się nad jasnym blondem i średnim blondem.. ten drugi może być troche za ciemny, z tego co widziałam na zdjęciu, które wrzucała kaja2301
a co do długości to hm.. takie proste 45cm to dość dłuuugaśne są jak dla mnie, więc myśle też o 40cm
pomóżcie
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 17:49   #2181
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
dostałam zwrot podatku, więc mogę już zamawiać włoski
tylko dalej nie wiem który kolor zastanawiam się nad jasnym blondem i średnim blondem.. ten drugi może być troche za ciemny, z tego co widziałam na zdjęciu, które wrzucała kaja2301
a co do długości to hm.. takie proste 45cm to dość dłuuugaśne są jak dla mnie, więc myśle też o 40cm
pomóżcie
Według mnie jasny blond ale mogę się mylić
napisz do DPL na pewno pomogą w doborze koloru
chyba ze przemówi któraś z naszych blondyneczek
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 18:18   #2182
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Według mnie jasny blond ale mogę się mylić
napisz do DPL na pewno pomogą w doborze koloru
chyba ze przemówi któraś z naszych blondyneczek
teraz zobaczyłam, że siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, więc mogłabym włoski odebrać osobiście i wtedy ewentualnie zobaczyć czy kolor jest odpowiedni w razie czego chyba istnieje możliwość wymiany, prawda?

Edytowane przez nextPage
Czas edycji: 2014-05-18 o 18:22
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 18:49   #2183
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
dostałam zwrot podatku, więc mogę już zamawiać włoski
tylko dalej nie wiem który kolor zastanawiam się nad jasnym blondem i średnim blondem.. ten drugi może być troche za ciemny, z tego co widziałam na zdjęciu, które wrzucała kaja2301
a co do długości to hm.. takie proste 45cm to dość dłuuugaśne są jak dla mnie, więc myśle też o 40cm
pomóżcie
Ja bym brała jasny blond 613 chyba, zobacz na stronie zakładkę "stylizacje", tam jest pokazany ten kolor . 140g 45cm ja bym brała.

Jeśli nie zakładałaś włosów i nie stylizowałaś to problemu z wymianą nie powinno być, skoro masz blisko do siedziby sklepu to na 100% idealnie dobierzesz tam kolor.

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2014-05-18 o 18:51
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 18:56   #2184
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Ja bym brała jasny blond 613 chyba, zobacz na stronie zakładkę "stylizacje", tam jest pokazany ten kolor . 140g 45cm ja bym brała.

Jeśli nie zakładałaś włosów i nie stylizowałaś to problemu z wymianą nie powinno być, skoro masz blisko do siedziby sklepu to na 100% idealnie dobierzesz tam kolor.
dziękuje pięknie

jak kiedyś kupowałam clip-iny na allegro to też brałam 613 i było idealnie
a czy przy składaniu zamawiania jest opcja "odbiór osobisty", czy po prostu napisać mejla i nie składać zamówienia online?
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:21   #2185
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
dziękuje pięknie

jak kiedyś kupowałam clip-iny na allegro to też brałam 613 i było idealnie
a czy przy składaniu zamawiania jest opcja "odbiór osobisty", czy po prostu napisać mejla i nie składać zamówienia online?
Ja zamawiałam i przez maila, i przez fb. Tylko zerknij ten kolor - on jest najjaśniejszy i mi się wydaje, że jest właśnie podobny do Twojego.
A lepiej wziąć 45cm 140g gdyż lepiej wyglądają gęstsze włosy a zawsze można jednej taśmy nie zakładać - na zmianę.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:42   #2186
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam i przez maila, i przez fb. Tylko zerknij ten kolor - on jest najjaśniejszy i mi się wydaje, że jest właśnie podobny do Twojego.
A lepiej wziąć 45cm 140g gdyż lepiej wyglądają gęstsze włosy a zawsze można jednej taśmy nie zakładać - na zmianę.
Dokładnie tak klaski
zawsze możesz schować z dwie taśmy do szafy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:49   #2187
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ten gestszy zestaw wezme na pewno, tylko wahalam sie nad dlugocia, ale chyba wezme 45cm a nie 40cm zawsze mozna podciac pozniej

A co do koloru to jest jeszcze b. Jasny blond, ale to juz platyna takze za jasny na bank by byl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez nextPage
Czas edycji: 2014-05-18 o 19:51
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 20:15   #2188
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
Ten gestszy zestaw wezme na pewno, tylko wahalam sie nad dlugocia, ale chyba wezme 45cm a nie 40cm zawsze mozna podciac pozniej

A co do koloru to jest jeszcze b. Jasny blond, ale to juz platyna takze za jasny na bank by byl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz rację, najwyżej podetniesz sobie końce według uznania
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 20:17   #2189
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dzieki dziewczyny, w takim razie pisze mejla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 20:26   #2190
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nextPage Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, w takim razie pisze mejla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pisz pisz szybko zamawiaj i fotki dla nas
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.