Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 16:51   #2311
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może takiś tajny kod do Douglas, żeby wszedł na kolorówkę ? jak na złość jest tylko na pielęgnację...
119TZPL 11%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 17:05   #2312
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
119TZPL 11%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje !
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 18:59   #2313
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dostalam swoja pake z Riska w koncu. Ciagle jednak dumam nad Mira i nie wiem czy klikac . Troche rekawy dziwne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 19:54   #2314
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja jeszcze raz chcę podziękować Jamestown za polecenie szamponu i odżywki Giovanni Smooth as silk Wróciłam do nich po różnych, mniej lub bardziej udanych eksperymentach szampono-odżywkowych i uwielbiam
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:30   #2315
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
To przyznaję, kolor ma mocny. Ja zawsze robię tak że po nałożeniu podkładu i korektora pod oczy myję gąbkę i pędzel do podkładu więc podkład ma chwilę żeby przyschnąć i dopiero wtedy nakładam puder. Gdybym nałożyła go na świeży mokry podkład to pewnie też by mi zrobił plamy. Zmiana pędzla też dużo u mnie zmieniła pod tym względem.
dziękuję, może to o to chodzi sprawdzę

nakładałam go dzisiaj na sypki podkład mineralny, tj omiotłam twarz i efekty był ok, może nie powinno się go stemplować tylko raczej omiatać?
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:12   #2316
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

z innej beczki to ostatnie moje zamowienie z douglasa - z kodem niespodzianka - niespodzianką tą była miniaturka 15 ml tego kremu, w takim jak na zdjęciu opakowaniu z pompką będę testować, ale pierwszy raz od długiego czasu niespodzianka faktycznie miło mnie zaskoczyła
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 10:52   #2317
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

A ja przyznam, że kliknęłam rozświetlacz Becca w kolorze moonstone i wczoraj przyszedł. I jest naprawdę boski <3
Na skórze nie daje koloru tylko mokrą taflę, mega subtelny, dzienny błysk jakby skóra sama z siebie tak błyszczała. Puder jest "kremowy" ładnie chwyta pędzla i ładnie się blenduje.

A stacjonarnie chciałam maseczkę nawilżającą, wybrałam Drink Up Origins. Ok kupiłam, w domu nakładam, maseczka jakaś tępa, śmierdząca - o co chodzi? Oczywiście wzięłam nie tę co chciałam tylko Out of Trouble :/ Głupia ja. Znacie coś fajnego co nawilży?

A co Wy kupiłyście ostatnio w S.?
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 14:33   #2318
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z innej beczki to ostatnie moje zamowienie z douglasa - z kodem niespodzianka - niespodzianką tą była miniaturka 15 ml tego kremu, w takim jak na zdjęciu opakowaniu z pompką będę testować, ale pierwszy raz od długiego czasu niespodzianka faktycznie miło mnie zaskoczyła
Fajna niespodzianka , wartościowa
Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja przyznam, że kliknęłam rozświetlacz Becca w kolorze moonstone i wczoraj przyszedł. I jest naprawdę boski <3
Na skórze nie daje koloru tylko mokrą taflę, mega subtelny, dzienny błysk jakby skóra sama z siebie tak błyszczała. Puder jest "kremowy" ładnie chwyta pędzla i ładnie się blenduje.

A stacjonarnie chciałam maseczkę nawilżającą, wybrałam Drink Up Origins. Ok kupiłam, w domu nakładam, maseczka jakaś tępa, śmierdząca - o co chodzi? Oczywiście wzięłam nie tę co chciałam tylko Out of Trouble :/ Głupia ja. Znacie coś fajnego co nawilży?

A co Wy kupiłyście ostatnio w S.?
Jeśli chodzi o maseczki Drink Up to mam tę w białym i zielonym opakowaniu i zdecydowanie lepsza jest ta druga (Drink Up Intensive Overnight). Może tyłka nie urywają, ale lubię

Mój ostatni zakup w S. to eyeliner Givenchy (Liner Vinyl). Spodobał mi się kolor Black Blue Vinyl, a że ponoć limitowany, to kupiłam. Gdyby nie to, że to nowość, to pomyślałabym, że trafiła mi się jakaś purchawa, bo jest trochę za gęsty, ale widocznie ten typ tak ma

Rozumiem, że Moonstone z Becci masz w wersji kremowej? Na stronie rozświetlacze są w wersji Pressed i Poured Creme (nie licząc wersji płynnej) - ciekawe czy różnica jest widoczna na skórze
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2017-04-07 o 14:38
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:08   #2319
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja przyznam, że kliknęłam rozświetlacz Becca w kolorze moonstone i wczoraj przyszedł. I jest naprawdę boski <3
Na skórze nie daje koloru tylko mokrą taflę, mega subtelny, dzienny błysk jakby skóra sama z siebie tak błyszczała. Puder jest "kremowy" ładnie chwyta pędzla i ładnie się blenduje.

A stacjonarnie chciałam maseczkę nawilżającą, wybrałam Drink Up Origins. Ok kupiłam, w domu nakładam, maseczka jakaś tępa, śmierdząca - o co chodzi? Oczywiście wzięłam nie tę co chciałam tylko Out of Trouble :/ Głupia ja. Znacie coś fajnego co nawilży?

A co Wy kupiłyście ostatnio w S.?

Ja się zastanawia nad podkładem Becca, ale chyba najpierw musze potestować stacjonarnie jak kolory wypadają.

Czy one stacjonarnie już są?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:19   #2320
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja przyznam, że kliknęłam rozświetlacz Becca w kolorze moonstone i wczoraj przyszedł. I jest naprawdę boski <3
Na skórze nie daje koloru tylko mokrą taflę, mega subtelny, dzienny błysk jakby skóra sama z siebie tak błyszczała. Puder jest "kremowy" ładnie chwyta pędzla i ładnie się blenduje.

A stacjonarnie chciałam maseczkę nawilżającą, wybrałam Drink Up Origins. Ok kupiłam, w domu nakładam, maseczka jakaś tępa, śmierdząca - o co chodzi? Oczywiście wzięłam nie tę co chciałam tylko Out of Trouble :/ Głupia ja. Znacie coś fajnego co nawilży?

A co Wy kupiłyście ostatnio w S.?
Super, dzięki za opinie

No out of trouble śmierdzi, ja jej nie znoszę, ale miałam małą za 16. Natomiast drink up i ta 10 minutes są super.
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja się zastanawia nad podkładem Becca, ale chyba najpierw musze potestować stacjonarnie jak kolory wypadają.

Czy one stacjonarnie już są?
Od 18.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 18:51   #2321
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Ja jeszcze raz chcę podziękować Jamestown za polecenie szamponu i odżywki Giovanni Smooth as silk Wróciłam do nich po różnych, mniej lub bardziej udanych eksperymentach szampono-odżywkowych i uwielbiam

A co to za cudeńka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 19:46   #2322
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dostałam sukienki z Riska i S leży ładnie, ale rękawy są za wąskie i ciężko się zakłada, a M leży trochę gorzej, ale za to jest komfortowa... i którą powinnam zostawić?
czy jest szansa, że się trochę rozciągnie czy lepiej wziąć luźniejszą? ma ktoś tą sukienkę?

ta ciasniejsza wygląda jak u tych modelek
https://www.riskmadeinwarsaw.com/products/mala-czarna - widać jakie mają wąskie rękawy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2017-04-07 o 19:51
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 20:39   #2323
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Smile Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A co to za cudeńka?
Szampon i odżywka Smooth as silk, mam włosy dość suche i raczej sztywne, a po ich zastosowaniu są mięciutkie Nie wiem, jak sprawdzą się na innym rodzaju włosów, ale mi odpowiadają bardziej niż np. Kevin Murphy Hydrate me czy różne Living Proof. Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem Davines, ale póki co Giovanni rulez
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 21:34   #2324
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajna niespodzianka , wartościowa

Jeśli chodzi o maseczki Drink Up to mam tę w białym i zielonym opakowaniu i zdecydowanie lepsza jest ta druga (Drink Up Intensive Overnight). Może tyłka nie urywają, ale lubię

Mój ostatni zakup w S. to eyeliner Givenchy (Liner Vinyl). Spodobał mi się kolor Black Blue Vinyl, a że ponoć limitowany, to kupiłam. Gdyby nie to, że to nowość, to pomyślałabym, że trafiła mi się jakaś purchawa, bo jest trochę za gęsty, ale widocznie ten typ tak ma

Rozumiem, że Moonstone z Becci masz w wersji kremowej? Na stronie rozświetlacze są w wersji Pressed i Poured Creme (nie licząc wersji płynnej) - ciekawe czy różnica jest widoczna na skórze
Oooo dziękuję

Moonstone mam w wersji prasowanej ale konsystencję ma niemal mokrą jeżeli wiecie o co mi chodzi. Na opuszek palca, po delikatnym dotknięciu, nabiera się sporo pudru, jest to opalizujący cielisty, ładnie się rozciera i wtapia w skórę dając tylko refleksy.Piękny <3
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 22:07   #2325
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Oooo dziękuję

Moonstone mam w wersji prasowanej ale konsystencję ma niemal mokrą jeżeli wiecie o co mi chodzi. Na opuszek palca, po delikatnym dotknięciu, nabiera się sporo pudru, jest to opalizujący cielisty, ładnie się rozciera i wtapia w skórę dając tylko refleksy.Piękny <3
Dzięki za info
W sumie to i tak przymierzałam się do tej wersji prasowanej, tylko nadal nie mogę się zdecydować, który ewentualnie wziąć odcień
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 23:13   #2326
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za info
W sumie to i tak przymierzałam się do tej wersji prasowanej, tylko nadal nie mogę się zdecydować, który ewentualnie wziąć odcień
Ja to samo, bo poza Moonstone podoba mi się CPop i Gold Pop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 07:42   #2327
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Szampon i odżywka Smooth as silk, mam włosy dość suche i raczej sztywne, a po ich zastosowaniu są mięciutkie Nie wiem, jak sprawdzą się na innym rodzaju włosów, ale mi odpowiadają bardziej niż np. Kevin Murphy Hydrate me czy różne Living Proof. Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem Davines, ale póki co Giovanni rulez

A gdzie to można kupić?


Jeśli chodzi o rozświetlacza Becca jestem mega fanka ich starej wersji, kolor opal w kremie <3
Piekny efekt daje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 09:34   #2328
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja się zastanawia nad podkładem Becca, ale chyba najpierw musze potestować stacjonarnie jak kolory wypadają.

Czy one stacjonarnie już są?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajna niespodzianka , wartościowa

Jeśli chodzi o maseczki Drink Up to mam tę w białym i zielonym opakowaniu i zdecydowanie lepsza jest ta druga (Drink Up Intensive Overnight). Może tyłka nie urywają, ale lubię

Mój ostatni zakup w S. to eyeliner Givenchy (Liner Vinyl). Spodobał mi się kolor Black Blue Vinyl, a że ponoć limitowany, to kupiłam. Gdyby nie to, że to nowość, to pomyślałabym, że trafiła mi się jakaś purchawa, bo jest trochę za gęsty, ale widocznie ten typ tak ma

Rozumiem, że Moonstone z Becci masz w wersji kremowej? Na stronie rozświetlacze są w wersji Pressed i Poured Creme (nie licząc wersji płynnej) - ciekawe czy różnica jest widoczna na skórze
Dziewczyny będę robić na blogu porównanie odcieni Moonstone, Opal i C pop w wersji prasowanej i płynnej to wrzucę Wam zdjęcia
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 09:50   #2329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja juz wybrałam sobie Becce.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 10:05   #2330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny będę robić na blogu porównanie odcieni Moonstone, Opal i C pop w wersji prasowanej i płynnej to wrzucę Wam zdjęcia
O, fajnie, bo akurat nad tymi trzema się zastanawiam.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 11:26   #2331
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A gdzie to można kupić?
Ja kupowałam na iHerb.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 11:39   #2332
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny, gdyby któraś z Was nie była zadowolona z tego sypkiego pudru Laury Mercier, co to jakiś czas temu był w dobrej cenie w Douglasie - to ja chętnie odkupię
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 12:13   #2333
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
dziękuję, może to o to chodzi sprawdzę

nakładałam go dzisiaj na sypki podkład mineralny, tj omiotłam twarz i efekty był ok, może nie powinno się go stemplować tylko raczej omiatać?
O to to, ja nakładam go mało na pędzel i właśnie omiatam dokładając tyle warstw aż mi się wszystko "zagruntuje". Trochę trzeba z nim popracować ale warto. Nie wiem jak u ciebie wypada efekt końcowy ale u mnie rewelacja, bardzo wygładza skórę.


Otworzyłam wczoraj próbkę rozświetlacza w płynie z Narsa (orgasm) i jest okropny nie mam jakoś bardzo jasnej skóry (w kolorówce Mac około NC30) i wypada na mnie tak okrutnie ciemny że nie wiem co z nim zrobię, może spróbuję nałożyć jak róż. Nie wiem czemu ludzie tak się zachwycają tym kosmetykiem, 100 razy bardziej lubie sztyft z golden rose.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 12:18   #2334
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny mam pytanie.
Zrobiłam zakup internetowy - chciałabym zwrócić stacjonarnie 1 z 2 produktów. Czy to możliwe? Zwrot gotówki/karta/karta podarunkowa? Czy muszę zabierać ze sobą wszystko co dostałam (drugi produkt, próbki etc?).
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 13:19   #2335
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.
Zrobiłam zakup internetowy - chciałabym zwrócić stacjonarnie 1 z 2 produktów. Czy to możliwe? Zwrot gotówki/karta/karta podarunkowa? Czy muszę zabierać ze sobą wszystko co dostałam (drugi produkt, próbki etc?).
Za zakup w sklepie internetowym zwrot w stacjonarce jest w gotówce . Jeśli chodzi o gratisy to przynajmniej u mnie w Sephorze nie wymagają zwracania giftów i próbek.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 14:52   #2336
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Co za dziadostwo w tym Douglasie Zamówiłam olejek do masażu ze Stenders i przysłali ważny do 10.2016 roku
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 15:40   #2337
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny,
orientujecie się czy nadal przesyłają z kartą gold jakiegoś gifta?
Kiedyś przesyłali perfum/serum EL advanced night repair a teraz?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 16:53   #2338
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
orientujecie się czy nadal przesyłają z kartą gold jakiegoś gifta?
Kiedyś przesyłali perfum/serum EL advanced night repair a teraz?
Co jakis czas prezent się zmienia, ostatnio chyba była jakaś miniaturka perfum i bon na 50 zł na zakupy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 16:59   #2339
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Za zakup w sklepie internetowym zwrot w stacjonarce jest w gotówce . Jeśli chodzi o gratisy to przynajmniej u mnie w Sephorze nie wymagają zwracania giftów i próbek.
Dziękuję za informację!
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:15   #2340
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Od trzech lat sie chyba juz zbieram, zeby kupic steamer do prasowania ubran. Opinie sa tak mieszane, ze boje sie wtopy. Moze ktoras z Was ma?

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdyby któraś z Was nie była zadowolona z tego sypkiego pudru Laury Mercier, co to jakiś czas temu był w dobrej cenie w Douglasie - to ja chętnie odkupię
Nie chcesz prasowanca Nars moze? Chetnie oddam za cos ladnego. Uzylam chyba ze 3 razy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.