Technik administracji - Cosinus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 12:48   #1
izulcia_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93

Technik administracji - Cosinus


Technik administracji - Cosinus
Co myślicie o szkole policealnej zaocznie podczas studiów. Warto? Chodzi mi konkretnie o ten kierunek. Może macie jakieś doświadczenia. Informacje na temat poziomu nauczania, trudności itd Pytam bo nie znalazłam żadnego wątku na tek temat. Może ktoś ma technika.. Czy jest szansa po tym na pracę, czy teraz standard to studia..? Najlepiej skończonych kilka kierunków... ? Jak myślicie?
izulcia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:03   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez izulcia_90 Pokaż wiadomość
Technik administracji - Cosinus
Co myślicie o szkole policealnej zaocznie podczas studiów.
a jakich studiów? związanych z administracją?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:09   #3
izulcia_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Technik administracji - Cosinus

praca socjalna
izulcia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:27   #4
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Też chciałam iśc do Cosinusa na administrację ewentualnie do Wyższej szkoły administracji publicznej też zaocznie na administracje publiczną. Już najwyższy czas zdecydować a ja dalej nie wiem ;/
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:30   #5
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez izulcia_90 Pokaż wiadomość
Technik administracji - Cosinus
Co myślicie o szkole policealnej zaocznie podczas studiów. Warto? Chodzi mi konkretnie o ten kierunek. Może macie jakieś doświadczenia. Informacje na temat poziomu nauczania, trudności itd Pytam bo nie znalazłam żadnego wątku na tek temat. Może ktoś ma technika.. Czy jest szansa po tym na pracę, czy teraz standard to studia..? Najlepiej skończonych kilka kierunków... ? Jak myślicie?
A gdyby to był technik z zakresu finansów albo ekonomii i do tego studia na administracji? Przepraszam za "doczepienie'' się do tematu, ale nie chciałam zakładać osobnego wątku.
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:34   #6
izulcia_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
Też chciałam iśc do Cosinusa na administrację ewentualnie do Wyższej szkoły administracji publicznej też zaocznie na administracje publiczną. Już najwyższy czas zdecydować a ja dalej nie wiem ;/
Ja chyba w pn pójdę się zapisać. Chociaż chciałabym wcześniej poznać jakieś opinie. A można wiedzieć czym się teraz zajmujesz, ze zainteresowała Cię administracja? Czy to też taki luźny pomysł jak u mnie?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
A gdyby to był technik z zakresu finansów albo ekonomii i do tego studia na administracji? Przepraszam za "doczepienie'' się do tematu, ale nie chciałam zakładać osobnego wątku.
Moim zdaniem zawsze to dodatkowy papier i co ważniejsze poszerzenie horyzontów. Słyszałam opinie, że w policealnych kładą większy nacisk na praktykę niż na teorię (odwrotnie jak na studiach). Nie wiem czy to prawda.

Edytowane przez izulcia_90
Czas edycji: 2010-07-17 o 13:35
izulcia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 13:53   #7
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez izulcia_90 Pokaż wiadomość
Ja chyba w pn pójdę się zapisać. Chociaż chciałabym wcześniej poznać jakieś opinie. A można wiedzieć czym się teraz zajmujesz, ze zainteresowała Cię administracja? Czy to też taki luźny pomysł jak u mnie?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------
.
Tzn, jestem tegoroczną maturzystką, sytuację mam taką, że w grę wchodzą u mnie tylko studia zaoczne (muszę iść do pracy).
Ale nie chcę edukacji zakończyć na średnim maturalnym. Myślałam jeszcze o kosmetologii (tez zaocznie) bo to mnie serio interesuje, ale stwierdziłam z,ę to kierunek bez większej przyszłości. a po tej administracji to zawsze jakaś praca w urzędzie, czy przy innych papierkach.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a w przyszłości zrobić studia i mgr na UŁ.
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 14:49   #8
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
Też chciałam iśc do Cosinusa na administrację ewentualnie do Wyższej szkoły administracji publicznej też zaocznie na administracje publiczną. Już najwyższy czas zdecydować a ja dalej nie wiem ;/
Radziłabym wybrać szkołę wyższą, moja koleżanka skończyła administrację właśnie w cosinusie i nie znalazła pracy, wręcz jak mówiła pracodawcom, że uczyła się właśnie w tej szkole to tylko uśmiechali się pod nosem
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:53   #9
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
A gdyby to był technik z zakresu finansów albo ekonomii i do tego studia na administracji? Przepraszam za "doczepienie'' się do tematu, ale nie chciałam zakładać osobnego wątku.
ooo, to od razu mi się spodobało dobre, bo administracje masz już w kieszeni jako studia, a do tego taki bonus w postaci wiedzy z ekonomii. pracodawca bedzie wiedział że znasz nie tylko konstytucję i przepisy

do autorki: hmm, pomysł jest niezły, ale trzeba się zastanowić czy nie mógłby być lepszy. wydaje mi się że lepsza praca po administracji niż po pracy socjalnej, ale jeśli chcesz robić administracje w szkole policealnej to zawsze będziesz wypadać gorzej na tle ludzi którzy ukończyli ten kierunek na uczelni. dlatego czy nie warto zastanowić się nad administracja jako drugi kierunek studiów?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:50   #10
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Radziłabym wybrać szkołę wyższą, moja koleżanka skończyła administrację właśnie w cosinusie i nie znalazła pracy, wręcz jak mówiła pracodawcom, że uczyła się właśnie w tej szkole to tylko uśmiechali się pod nosem
Dziekuję w takim razie zaczynam kombinować ze szkoła wyższą
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:26   #11
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Technik administracji - Cosinus

jasna sprawa, nie ma co kłaść na jednym poziomie studiów i szkoły policealnej, w tym porównaniu wybór jest prosty.
w moim przypadku studio walam marketing a reklamę na policealnej, właśnie we wspominanym coisnusie robiłam dodatkowo- nie spotkałam się dotąd z jakimiś uśmieszkami ze str pracodawców, ale myślę ze to tez zależy od osoby. ja głównie starałam się sprzedac to czego się na reklamie nauczyłam, a nie sam fakt ze skończyłam szkole- mówiłam o programach graficznych, kreowaniu kampanii reklamowych.
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-14, 08:27   #12
elunia2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Technik administracji - Cosinus

jestem na techniku administracji w szkole publicznej CKU w krakowie jestem bardzo zadowolona ze szkoły
elunia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:52   #13
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Opinie o tym kierunku są różne - po prostu szukajcie szkół, gdzie ten program jest faktycznie praktyczny i przygotowuje do zawodu - bo w większości przypadków to raczej produkcja ludzi z papierami. Szukamy szkoły dla mojej siostry, uparła się na administrację i przynajmniej w Wawie widać duże zróżnicowanie. W Szkole Mydłowskiej ten program jest dosyć przyzwoity, ale też jeszcze nie ma żadnej decyzji, sama nie wiem do końca. Po prostu sugeruję co powinno mieć znaczenie.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 13:19   #14
Iza7734
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Jasne, że podstawową rzeczą jest dokładne sprawdzenie programu! Ale też nie odrzucałabym całkiem szkół policealnych. Sytuacje są różne, ja też chciałam pójść gdzieś, gdzie nie będzie mi to kolidowało z pracą w tygodniu i padło na cosinusa, wprawdzie na kosmetologię, ale mam pozytywne zdanie o tej szkole - było dużo praktyki, a o to mi chodziło
Iza7734 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 21:18   #15
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cosinus nie jest dobrym wyborem. Typowa sieciówka rozwiązująca kierunek po semestrze. Szukaj placówek publicznych.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:19   #16
sararadwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 8
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez Zoska1212 Pokaż wiadomość
Ja miałam do czynienia z Cosinusem w Rzeszowie i nie mam się do czego przyczepić. Zajęcia były wartościowe i prowadzone w interesujący sposób. To czy jest po szkole policealnej praca to nie jest dobrze postawione pytanie. Są ludzie po kilku kierunkach studiów (sama znam takich) i pracy znaleźć nie mogą. Papierek to tylko papierek, a obecnie na rynku pracy liczy się faktyczna wiedza i umiejętności praktyczne, a tego prędzej nauczysz się w szkole policealnej na kierunku, który Cię interesuje niż na studiach, gdzie będziesz miała bardzo dużo niepotrzebnej teorii.

Zgodzę się! Tzn. ja nie chodziłam do Cosinusa w Rzeszowie, ale w Rdm i jak najbardziej polecam. Podoba mi się nacisk kładziony na praktyczne przedmioty! To bardzo ważne, praktyka i umiejętności są bardziej cenione niż papierek. A po kierunku technicznym macie przecież egzamin w OKE! Więc i uprawnienia i potwierdzenie kwalifikacji.
Warto~!
sararadwa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 10:28   #17
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez izulcia_90 Pokaż wiadomość
Technik administracji - Cosinus
Co myślicie o szkole policealnej zaocznie podczas studiów. Warto? Chodzi mi konkretnie o ten kierunek. Może macie jakieś doświadczenia. Informacje na temat poziomu nauczania, trudności itd Pytam bo nie znalazłam żadnego wątku na tek temat. Może ktoś ma technika.. Czy jest szansa po tym na pracę, czy teraz standard to studia..? Najlepiej skończonych kilka kierunków... ? Jak myślicie?
Ja jednocześnie studiowałam dziennie pedagogikę na uniwerku i zaocznie robiłam administrację. Studia ok...ale szczerze, to więcej nauczyłam się w Cosinusie...i nawet pracuję w administracji. Pracodawcy patrzą na zaangażowanie i umiejętności, a praktykę zdobyłam właśnie w Cosinusie. Polecam
PatiKowal93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 13:47   #18
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Cytat:
Napisane przez PatiKowal93 Pokaż wiadomość
Ja jednocześnie studiowałam dziennie pedagogikę na uniwerku i zaocznie robiłam administrację. Studia ok...ale szczerze, to więcej nauczyłam się w Cosinusie...i nawet pracuję w administracji. Pracodawcy patrzą na zaangażowanie i umiejętności, a praktykę zdobyłam właśnie w Cosinusie. Polecam

Ja też tam się dużo nauczyłam. Sporo też weszło do głowy podczas obowiązkowych praktyk. Również pracuję w zawodzie, czas nauki w Cosinusie wspominam bardzo dobrze, jeżeli się zastanawiacie warto dać im szansę, nie stracicie nic bo nie musicie płacić żadnych czesnych, wpisowych itp. Szkoła jest za free.
Gabi_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 09:59   #19
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 12
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Uważam, że zawsze warto. Kończysz i masz dwa kierunki skończone za jednym zamachem. A zawsze warto mieć coś dodatkowego.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Trzeba przyznać, że na kosmetyce jest dużo praktyki, szkoła zapewnia kosmetyki i dużo zajęć praktycznych, nawet praktyki załatwia.
Olaje15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 14:35   #20
PtakKarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Technik administracji - Cosinus

Wybrałam szkołę Cosinus, ponieważ chciałam zmienić coś w swoim życiu. Postanowiłam że wybiorę się do szkoły policealnej najważniejsze dla mnie było to aby była ona w weekendy . Przejrzałam ofertę szkoły Cosinus Toruń i bardzo spodobało mi się to że mają duży wybór kierunków . Kierunek który wybrałam to Technik Administracji ,nie żałuję tego wyboru. Nauczyciele w tej szkole są bardzo mili i wyrozumiali . W szkole panuje bardzo miła atmosfera. Na pewno po ukończeniu tego kierunku wybiorę następny ! Polecam z całego serduszka tą szkołę osobą które jeszcze zastanawiają się nad wyborem
PtakKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 11:06   #21
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Technik administracji - Cosinus

Hehe - ciekawe jak zmieniają się opinie na przestrzeni lat.
2005-2010 - trzy kierunki studiów wyższych i może jakoś to będzie.
2021 - jakieś ukończone cotangensy czy tym podobne szkółki i zatrudnienie na pniu.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 12:06:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.