Targi Ślubne Wrocław HALA ORBITA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 16:42   #1
katarina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7

Targi Ślubne Wrocław HALA ORBITA


Długo mogłabym sie rozpisywać, totalna porażka, cena za wejście od osoby 20 zł, miałam nadzieje, że targi choć w małym stopniu rozwieją moje wątpliwości jednak po tej wizycie mam ich jeszcze więcej, to co zobaczyłam na miejscu totalna popielina, mydło i powidło itp. itd. KOSZMAR. Na wejściu Pani śpiewająca tak krzyczała, że nie dało się wytrzymać !!! Na samych targach kilkanaście stoisk, wieksza czesc z obraczkami i fotografami, na srodku scena, akurat ja natrafiłam na tanczacych fryzjerow, nic zupelnie nic z targow nie wynioslam, o przepraszam kilkadziesiat ulotek, ktorymi doslownie zostalam obrzucona, nie tak to sobie wyobrazlam... Ciekawa jestem tylko jak wygladaly targi slubne w Hali Stulecia, ktore odbyly sie miesciac temu.
katarina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 08:06   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Targi Ślubne Wrocław HALA ORBITA

Ja byłam na targach ślubnych w Hali Ludowej 2 razy 3 lata temu i powiem Tobie, że zawsze wychodziłam z mieszanymi odczuciami. Ludzi było od groma, za biletem stało się w masakrycznej kolejce (na dworze). Po wejściu dla większości zabrakło już Przewodników ślubnych. Grające orkiestry na szczęście były ulokowane z dala od tego zgiełku (w holu dookoła głównej sali), niby tyle prezentujących się Firm, a jednak nic mnie nie urzekło. Człowiek nabrał tonę przeróżnych wizytówek i na tym się skończyło.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:17   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Targi Ślubne Wrocław HALA ORBITA

eh, chyba wszystkie targi wyglądają podobnie, bo organizatorzy się nie wysilają. Fajnie jest "zasięgnąć języka", jeśli CI się coś spodoba, podpatrzeć na żywo ofertę, ale... tłum, czasem fatalna organizacja i płatny wstęp to zmora chyba większości takich imprez. Ja z targów w Poznaniu miałam podobne odczucia. Całość ratowały jedynie konkursy z nagrodami wybranymi przez samych młodych wśród prezentowanej oferty.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:45   #4
Wiosenny Deszcz
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenny Deszcz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 162
Dot.: Targi Ślubne Wrocław HALA ORBITA

Właśnie przestałam żałować, że nie poszłam.
Wiosenny Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.