Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 17:34   #1651
oczko100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witajcie mam do was pytanie, mam cerę trądzikową i stosuję cosmelan 2 już 4 miesiąc lecz...jest jeszcze gorzej niż przed zabiegiem. Mam pełno zaskórników i się strasznie świecę Dodam, iż w momencie kiedy przestaje używać cosmelanu przez kilka dni cera od razu mi się poprawia.
Czy któraś z was miała taki problem i czy to jest normalne?
oczko100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:07   #1652
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

oczko ja bym sie poradzila dermatologa. uzywasz cosmelanu z powodu przebarwien?? bo jesli cho0dzi o poprawe cery to sa inne kwasy, ktore dzialaja wlasnie na pory i zmarszczki a cosmelan jest glownie na przebarwienia i koloryt cery.

ja mam dzisiaj cisze, czyli spokoj, nie swedzi nie piecze
teraz kombinuje czy nie przeciagnac stosowania cosmelanu2 przez styczen i dopiero wtedy zrobic mezoterapie. bo umowilam sie na 19 grudnia na mezo juz, jednak jak czytam wiekszosc z Was kontynuuje cosm2 do 3 miesiecy
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:15   #1653
oczko100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Miałam już zabiegi kwasami i było o wiele lepiej ale niestety po krótkim czasie wszystko wróciło ;( Cosmelan poleciła mi moja dermatolog na wypryski ale martwi mnie to, że po tak długim czasie stosowania zamiast lepiej jest coraz gorzej. A może skóra się po prostu w ten sposób oczyszcza? ;(
oczko100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:14   #1654
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

jesli to dermatolog Ci zalecila to ja bym sie nie martwila ...moze to tak ma wygladac
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:00   #1655
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anetka 123 mam do Ciebie pytania. Z tego co czytałam i pamiętam z Twoich wypowiedzi też miałaś skórę trądzikową. Ale czy takie problemy miałaś (nie obraź się) w młodości, czy bezpośrednio przed zabiegiem też. Moja skóra, mimo moich 33 lat pozostawia wiele do życzenia i to nie tylko ze względu na plamy. Niestety teraz, już 11 dzień po derm, cały czas robią mi się nowe krostki, a ja moich rąk nie potrafię utrzymać przy sobie. Boję się, że będę miała nowe plamki
Może na za wiele liczyłam robiąc zabieg, a może jeszcze muszę poczekać. Ale ja jestem taka niecierpliwa i zrezygnowana
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:37   #1656
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
Anetka 123 mam do Ciebie pytania. Z tego co czytałam i pamiętam z Twoich wypowiedzi też miałaś skórę trądzikową. Ale czy takie problemy miałaś (nie obraź się) w młodości, czy bezpośrednio przed zabiegiem też. Moja skóra, mimo moich 33 lat pozostawia wiele do życzenia i to nie tylko ze względu na plamy. Niestety teraz, już 11 dzień po derm, cały czas robią mi się nowe krostki, a ja moich rąk nie potrafię utrzymać przy sobie. Boję się, że będę miała nowe plamki
Może na za wiele liczyłam robiąc zabieg, a może jeszcze muszę poczekać. Ale ja jestem taka niecierpliwa i zrezygnowana
Tak, w młodości () miałam problemy z trądzikiem, tak mniej więcej od 14 do 30 r. ż !! To był koszmar, nic nie pomagało. Ale gdy zdecydowałam się na dermamelan krostek już nie miałam, ale za to miałam ogromne błyszczenie się skóry, koszmar!!! Teraz nadal używam dermamelan, w chwili obecnej tak mniej więcej raz dziennie przez pięć dni w tygodniu, sobotra i niedziela pzrerwa, od poniedziałku znowu zaczynam smarowanie. Po prostu się boję, ze plamy wrócą, bo derm tylko pzrerywa ich powstawanie, więc jeśli się go odstawi to plamy z pewnością po niedługim czasie wrócą. Zabieg miałam 24 września, obecnie stosuję już trzeci słoiczek, od niedawna zaczęłam smarować cieniutką warstwą, wcześniej nakładałam ile się dało. Z torbami chyba pójdę.
Jeśli chodzi o Twoje krostki to nie martw się, skóra najzwyczajniej w świecie się oczyszcza, musi to zrobić, bo inaczej nie byłoby sensu. Trzymaj się i "łapki przy sobie", cierpliwości, powodzenia.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:56   #1657
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez anetka 123 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Twoje krostki to nie martw się, skóra najzwyczajniej w świecie się oczyszcza, musi to zrobić, bo inaczej nie byłoby sensu. Trzymaj się i "łapki przy sobie", cierpliwości, powodzenia.
Dziękuję
Dzisiaj dostaję szału, jeszcze tak twarz mnie nie swędziała.
Jeżeli chodzi o trzymanie łapek przy sobie, to się staram, ale mi nie wychodzi
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:44   #1658
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

w piatek koncze kuracje comelanem ufffff
no i umowilam sie na mezo
juz sie nie luszcze wiec chyba skora przestala reagowac od czasu do czasu swedzi ale tez do wytrzymania


mam pytanko co zrobic z reszta kremu?? bo chcialabym go jeszcze wykorzystac. ale musze zrobic sobie przerwe ...

czy mozna go wsadzic do lodowki i po kilku miesiacach ( np. 2) powtorzyc kuracje juz samym cosmelanem2 ??
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:00   #1659
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość

mam pytanko co zrobic z reszta kremu?? bo chcialabym go jeszcze wykorzystac. ale musze zrobic sobie przerwe ...

czy mozna go wsadzic do lodowki i po kilku miesiacach ( np. 2) powtorzyc kuracje juz samym cosmelanem2 ??
Możesz
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:27   #1660
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

zadrapalam sie tak konkretnie i chyba przedluze kuracje cosmelanem a chcialam sie juz od niego na chwile uwolnic...eh
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:48   #1661
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja mam pełno "zadrapań". Oczyszczanie powoduje, że chyba będę miała nowe przebarwienia i to nie wiem czy nie więcej
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:45   #1662
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witajcie poswiatecznie
jak efekty??

ja postanowilam kontynuowac kuracje cosmelanem 2 w styczniu i lutym, zwlaszcza ze w lutym lecimy na Teneryfe i troche slonca tam bedzie

generalnie po miesiacu stosowania wiekszosc przebarwien zniknela, zostaly dwie plamki ale to chyba bede traktowac dodatkowo albo laserem albo dwa x dziennie smarowac cosmelanem2
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:41   #1663
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

podbijam, nikt się już cosmelanem nie smaruje oprócz mnie??
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 21:32   #1664
lajtus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej dziewczyny!!!!!!!!! pamietniki cosmelanowo-dermamelanowe czytam od hu hu hu uzywam dermamelanu juz ponad2 lata i moje drogie Panie te ktore lecza sie na piegi tak jak ja -beda im wracaly za kazdym razem kiedy przestana go uzywac,wiem bo ja tak mam i sie dalej nie poddaje!! wiec jezeli jest jakas dziewczyna ktora ma do odsprzedania derm lub cosmelan lub chcialaby kupic na pol to jetstem chetna-po swietach i sylwestrze krucho z kasa wiec dlatego nie moge pozwolic sobie na caly sloikpozdrawiam
lajtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:32   #1665
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej. Ja niestety chyba na za dużo liczyłam. Owszem "stare" przebarwienia mi zeszły, ale reakcja mojej skóry na derm była taka, że oczyszczając się wszystko wychodziło mi na zewnątrz. Ja niestety nie potrafiłam trzymać rąk z dala od twarzy i teraz mam nowe przebarwienia pozapalne. Po miesiącu codziennego smarowania lekarz kazał mi ograniczyć do 2-3 razy w tygodniu. Ja jednak smaruję częściej ze względu na nowe plamy. Skóra cały czas mi schodzi (zabieg miałam 29.11., czasami się łuszczy, czasami schodzi płatami). Z jednej strony się cieszę, bo jest nadzieja, że zejdą nowe plamy, ale z drugiej mam już tego dość
Renka, gratuluję tak dużego spadku wagi, ale (nie chcę, żebyś pomyślała, że się wymądrzam) dieta Dukana podobno bardzo źle wpływa na nerki, więc mam nadzieję, ze jesteś świadoma.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lajtus Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!!!!!!! pamietniki cosmelanowo-dermamelanowe czytam od hu hu hu uzywam dermamelanu juz ponad2 lata i moje drogie Panie te ktore lecza sie na piegi tak jak ja -beda im wracaly za kazdym razem kiedy przestana go uzywac,wiem bo ja tak mam i sie dalej nie poddaje!! wiec jezeli jest jakas dziewczyna ktora ma do odsprzedania derm lub cosmelan lub chcialaby kupic na pol to jetstem chetna-po swietach i sylwestrze krucho z kasa wiec dlatego nie moge pozwolic sobie na caly sloikpozdrawiam
Witamy. Mam pytanie jak często teraz smarujesz twarz? Nie boisz się, że tak długie stosowanie tego kremu może powodować jakieś skutki uboczne?

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2011-01-09 o 19:06
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 07:05   #1666
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anka0802 ja też niestety nie potrafię utrzymać rąk z daleka od twarzy
i też wychodzą mi nowe plamki ale postanowiłam smarować się cosmelanem tak długo aż wykończę cały słoiczek, z tym ze teraz ograniczam się do 2x w tygodniu. Pewnie jak słońce będzie bardziej intensywne to zacznę stosować częściej może co drugi dzień.
a dukana się nie boję, rozmawiałam z lekarką i za jakiś czas sprawdzimy jak na mnie działa oprócz spadku wagi oczywiście

Nie przejmuj się zmianami, to w końcu zejdzie, tylko się nie poddawaj
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 11:20   #1667
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny ja juz nie wiem... Stosuje Neo od 3 miesiecy i nic, przynajmniej ja nic nie widze, plamy jak byly tak sa i nie widze aby sie zmniejszyly. Do tego poszlam do mojej kosmetyczki a ona mi mowi ze mam cienka skore taka przejrzysta jakas i mowi ze mam stosowac kolagen tylko ze ja mam krem kolagenowy na dzien i na noc, moze taka juz moja uroda, no ale co z plamami, czy naprawde bede musiala kupic cosmelan ktorego jednak za bardzo nie chce?
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:31   #1668
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez cyprysik Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz nie wiem... Stosuje Neo od 3 miesiecy i nic, przynajmniej ja nic nie widze, plamy jak byly tak sa i nie widze aby sie zmniejszyly. Do tego poszlam do mojej kosmetyczki a ona mi mowi ze mam cienka skore taka przejrzysta jakas i mowi ze mam stosowac kolagen tylko ze ja mam krem kolagenowy na dzien i na noc, moze taka juz moja uroda, no ale co z plamami, czy naprawde bede musiala kupic cosmelan ktorego jednak za bardzo nie chce?
No bo neostrata jest do kitu Odstaw, zdaje się że 3 m-ce najwyzej mozna smarować i potem przerwa...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:46   #1669
Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam,

Od jakiegos czasu po kazdej kroscie na twarzy zostaja mi ciemne przebarwienia pozapalne. Z tego powodu chce zastosowac zabieg cosmelan. Zrobie to raczej sam w domu.
Mam tylko jedno pytanie, czy zeby rozpoczac zabieg nalezy miec idealnie wygojona skora na twarzy, czy moze wystepowac tradzik, lub jakies inne gojace sie zmiany?

Pozdrawiam
Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 15:23   #1670
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Pikus Pokaż wiadomość
Witam,

Od jakiegos czasu po kazdej kroscie na twarzy zostaja mi ciemne przebarwienia pozapalne. Z tego powodu chce zastosowac zabieg cosmelan. Zrobie to raczej sam w domu.
Mam tylko jedno pytanie, czy zeby rozpoczac zabieg nalezy miec idealnie wygojona skora na twarzy, czy moze wystepowac tradzik, lub jakies inne gojace sie zmiany?

Pozdrawiam
Pikuś spróbuj najpierw skinorenu.
Jest dobry na slady potrądzikowe
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 16:36   #1671
Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Probowalem juz kwasow AHA, PHA i nawet hydrochinonu, myslisz ze Skinoren moze bardziej pomoc?
Obecnie po kazdej zmianie zapalnej na twarzy zostaje mi czarna plamka - przebarwienie, kiedys ladnie wszystko sie goilo. Swoja droga nie mam pojecia czemu tak zaczelo sie dziac ?
Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:23   #1672
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beti,Cati,Lapi:cmok :i wszystkie pozostałe Paniehe jLapi jak neo te kremidła i inne specyfiki..działają??? mnie wiecznie brak czasu na przymusowe siedzenie w domu patrz i czytaj -odplamianie..za to moja córka Niki och ta ma silną wolęstosuje pigmanorm na blizny potradzikowe i chodzi do szkoły czerwona jak burak łuszcząca..ale tak sie zawzieła,ze podziwiam..za to ma fory u nauczycielijak na nia popatrza żywe ,płonące 40 stopni goraczki to karzą usiąść i nie biora do tablicyBeti a Ty czyś smarujesz sie teraz??? Cati a Ty?Szymus prześliczny i juz taki duzyCałuski lasencje soczyste
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 08:25   #1673
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti,Cati,Lapi:cmok :i wszystkie pozostałe Paniehe jLapi jak neo te kremidła i inne specyfiki..działają??? mnie wiecznie brak czasu na przymusowe siedzenie w domu patrz i czytaj -odplamianie..za to moja córka Niki och ta ma silną wolęstosuje pigmanorm na blizny potradzikowe i chodzi do szkoły czerwona jak burak łuszcząca..ale tak sie zawzieła,ze podziwiam..za to ma fory u nauczycielijak na nia popatrza żywe ,płonące 40 stopni goraczki to karzą usiąść i nie biora do tablicyBeti a Ty czyś smarujesz sie teraz??? Cati a Ty?Szymus prześliczny i juz taki duzyCałuski lasencje soczyste
Odpuściłam sobie wybielanie...Potrzebowała m przerwy Filtry też tylko, jak mocno świeci. W pozostale dni Olay albo Arden z spf 30...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:07   #1674
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tez odpuścilam sobie roca teraz..zreszta moja cera jakby sie zbuntowala,walcze z pryszczami na brodzie..ale to moja wina bo wiecznie lapami pypram ..detromycynum teraz mam zapisana i zobaczymy..Beti zobacz na ten kremik--LIERAC ARKESKIN

Jak sie corka zgodzi wkleje fotki jej linienia i efektu paszczy czerwonej..bozesz ja stosowalam pigmanorm na czoło i kolo nosa..a ona cała paszcze smaruje i jezeli po cosmelanie wyglada sie jeszcze gorzej to ja Wam współczuje..a le najwazniejsze ze działaLapi-- ktore to serum z lieraca???

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

moja córka w trakcie pigmanormu smarowaniaw trakcie,przed,po

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2011-01-27 o 13:14
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:31   #1675
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

laski jak ja mam dodac te zdjecianie chca mi wejsc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:23   #1676
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
laski jak ja mam dodac te zdjecianie chca mi wejsc
Spróbuj wstawić jako załącznik - zaczynając pisać wiadomość w edytorze naciśnij na SPINACZ i tam załadujesz plik (zdjęcie) z Twojego komputera.
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:15   #1677
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzięki Ankajak mi teraz nie wejda to sie wnerwię

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

no i d..anacisnełam na spinacz,załadowałam 4 fotki,kliknelam wyslij wiadomosc i nie mawrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:26   #1678
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzięki Ankajak mi teraz nie wejda to sie wnerwię

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

no i d..anacisnełam na spinacz,załadowałam 4 fotki,kliknelam wyslij wiadomosc i nie mawrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
No to ja spróbuję
Jeżeli się uda, to będzie moja śpiąca córcia

Chyba się udało. A może Twoje zdjęcia mają za duży rozmiar.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P051010_23.02.jpg (96,5 KB, 61 załadowań)
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:43   #1679
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
No to ja spróbuję
Jeżeli się uda, to będzie moja śpiąca córcia

Chyba się udało. A może Twoje zdjęcia mają za duży rozmiar.
Śliczna córcia Ile ma lat ? Bo jest bardzo podobna jak śpi do mojej Moja w grudniu skończyła 6 lat, więc teraz niby liczy się, że jest 7-mio latka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:35   #1680
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Śliczna córcia Ile ma lat ? Bo jest bardzo podobna jak śpi do mojej Moja w grudniu skończyła 6 lat, więc teraz niby liczy się, że jest 7-mio latka
Dziękuję Tak słodko wygląda tylko jak śpi Po przebudzeniu od razu wyrastają jej różki. Ma 5 lat, skończyła ... w grudniu

A jak tam Wasze plamiaste buźki? Szczerze mówiąc (no chyba, ze coś się jeszcze zmieni, ale się nie łudzę) jeżeli chodzi o dermamelan, to owszem na przebarwienia pomaga, ale inne problemy skórne (np. zaskórniki, rozszerzone pory, gródki itp.) pozostają prawie bez zmian, niestety

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2011-01-30 o 09:39
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.