Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 17:45   #121
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Dziwny ten wątek... Nie ma co porównywać wg mnie do opinii o fryzjerach, lekarzach, etc. Tu sa tworzone osobne wątki, wszystko jest pisane wprost jasno i na temat. A tu wygląda to na zwykłe obsmarowywanie + coś w stylu "domyśl się o kogo chodzi".

Oczywiście nie popieram kupowania podróbek na allegro czy braku dobrego dialogu z klientką, ale wydźwięk posta autorki pozostawia wiele do zyczenia.

Pozdrawiam
A mnie zastanowiło cos jeszcze... Wogóle bym nie wiedziała o kogo chodzi, ale na innym wątku wizażanki poruszyły ten temat i niby nie wprost ;-) ale dały mocno do zrozumienie tym niedomyślnym o kim mowa. I teraz już wiem. Mało tego. Z tego co kojarzę, jest to osoba która naraziła się na wizażu i chyba niezbyt jest tu lubiana, przynajmniej tak wnioskuję z tonu dawnych postów.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:26   #122
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
wszyscy się rzucili na tę biedną dziewczynę, ale z drugiej str. też ją rozumiem, bo po prostu była niezadowolna
myślę,że powinnaś od razu powiedzieć tej wizażystce,ze Ci się nie podoba i już.

u nas robi się tak-po wykonanej usłudze-fryzjerskiej,kosmetycznej czy jeszcze jakiejś innej -po pytaniu czy wszystko się podoba -kiwa się głową a po wyjściu z salonu są łzy i przeklinanie_
nie wiem dlaczego brakuje nam w tym wypadku odwagi ...
nie wiem dlaczego my Polacy nie mamy odwagi powiedzie-nie podoba mi się i j
No właśnie - powinna była zwrócić uwagę i poprosić o poprawienie tego, a nie obsmarowywać na publicznym forum, i to w takim stylu... z takimi szczegółami...
pisanie że popularna osoba, ma yt, bloga i wszystko zawiera w sobie jakiś pierwiastek zawiści moim zdaniem...
Cytat:
Napisane przez Maita123 Pokaż wiadomość
Po drugie usunęłam zdjęcie, bo skoro część twierdzi, że może zidentyfikować panią makijażystkę, to nie wiem, może można zidentyfikować też mnie na co nie mam ochoty, ale skoro tak potrzebne jest zdjęcie, to wrzucam drugie. Moim zdaniem kolor widocznie się odcina, a wydaje mi się, że nie powinno tak być. Z większej odległości, kiedy widać całą twarze jest to jeszcze bardziej widoczne.

Po trzecie to chyba oczywiste, że wszyscy mnie zjadą. Przecież, jak ktoś śmie być niezadowolony z pracy wizażystki. Nie wiem czemu, powstają wątki ostrzegające przez kiepskimi fryzjerami, Same wizażystki narzekają na klientki w wątku o trikach profesjonalnej ekipy, ale jak komuś się nie spodoba praca makijażystki to już jest wielkie halo. Na pewno jest sporo dziewczyn niezadowolonych z efektu profesjonalnego makijażu, bo wizażystki też czasem potrafią coś schrzanić i wiele razy słyszałam o takich sytuacjach. Zostanę zresztą zaraz zjedzona, bo sporo wizażystek się tu wypowiada.

Po czwarte, nie mam pojęcia skąd taki naskok, jak śmiem mieć podejrzenia, co do benefita z allegro, bo mogę mieć, jest to dla mnie dziwne i nieprofesjonalne. I nie wierzę, że to oryginał, ale też wszyscy mnie oczywiście zjadą, bo przecież każda wizażystka jest mega uczciwa.

Po piąte założyłam wątek, żeby powiedzieć, o tym, że można się zawieść na osobie, której zdjęcia makijaży w internecie wprost oszałamiają i po czymś takim miałam prawo oczekiwać czegoś innego. I tak pewnie wszyscy uznają, że zdjęcie przecież jest ok, i że wszystko po prostu pięknie.
Ad. 2 nie wiem jak reszta ale ja na tym zdj nic nie widzę. Nie widzę także żeby kolor się specjalnie odcinał (nie jestem pro ale ślepa tez nie jestem)
Ad. 3 Dziewczyno - nikt nie kwestionuje tego, że wizażystka też człowiek i popełnia błędy, ale Ty to zrobiłaś - wybacz - bez klasy! miło by Ci było jakbyś czytała coś takiego o sobie? Zamiast szczerze jej powiedzieć, nawet nie że źle coś robi czy ma złe kosmetyki, ale chociaż - przepraszam ale źle się tak czuję, nie pasuje mi taka kolorystyka, proszę to poprawić, itd.
Ad. 4 już chyba dziewczyny odpisały odnośnie Benefit.
Poza tym są też kosmetyki ze Stanów z outletów i nikt nie wyklucza że można na all kupić oryginał za pół ceny...
zresztą - skąd wiemy czy to wszystko prawda?
Ad. 5 może po prostu miała inną koncepcję... nie wiem. Nie znam tej sprawy, nie będę się wypowiadać.
BTW co do MF LP ja też go używam bez bazy i może delikatnie coś tam korektorem. A tez mam naczynkową cerę i wory pod oczami. On daje radę i nie potrzebuje wspomagaczy. Może uznała że nie ma takiej potrzeby u Ciebie.
Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Chciałabym wypowiedzieć się odnośnie tego co pojawiło się w pierwszym poście- zakładając że nikt nic później nie pisał...

Po pierwsze zastanawia mnie cel zakładania takiego wątku i staram się to rozpatrzeć na kilka sposobów.. Czy ma to być wątek w których ludzie wymieniają się negatywnymi doświadczeniami?? Czy mamy rozmawiać o tym jak powinien zachowywać się profesjonalista?? Czy chcesz podyskutować o oryginalności produktów....
O ile uważam, że prawo do krytyki i reklamacji ma każdy- to toleruje jedynie krytykę konstruktywną- a niestety z Twojej strony można doszukać się wiele złośliwości.
Wszelkie uwagi mogłaś zgłosić w stanowczy sposób do osoby, która Cię malowała- wtedy to by miało jakikolwiek sens- po co wytykać komuś błędy za jego plecami? Czy to jakkolwiek polepszy jakość jego pracy?? Poza tym pamiętaj, że wszystko co piszesz jest Twoją subiektywną opinią i wcale nie świadczy o tym, że makijaż nie był wykonany profesjonalnie.
Jeśli jednak zależało CI tylko na wymianie niemiłych doświadczeń wystarczyło pominąć całą historię o tym kto cie malował...i tyle! Dyskusja toczyłaby się o tym co się stało a nie o tym kto brał w tym udział.
Kwestia czy wizażystki używają oryginalnych produktów też mogła być przedyskutowana bez tego całego wstępu.
Powiem jedno.... bez względu jaki był twój cel i co chciałaś tym osiągnąć zrobiłaś to szalenie nieelegancko.
Popieram i podpisuję sie pod tym wszystkim. Właśnie o to mi chodziło.
Najgorsze że to nie uderzyło w jedną osobę tylko w całe środowisko bloggerek...
I to chyba było zamierzone...
Przepraszam ale mi to pachnie prowo...
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
prawda jest taka że rynek usług jest ogromny i mamy do wyboru do koloru pań od makijażu, kosmetyczek, stylistek paznokci, fryzjerek itp. jeśli nie zapoznajemy się wcześniej z opiniami zwyczajnych (takich jak my) klientów, a bazujemy tylko na reklamie którą robi sobie ta osoba w Internecie czy na billboardzie przed swoim salonem, to podejmujemy z nią współpracę na własną odpowiedzialność. i jeśli fryzjer nie obstrzyże nam głowy na łyso albo stylistka nie zrobi 5-centymetrowych łopat na paznokciach, to nie mamy (niestety) jawnych podstaw do reklamacji.
Właściwie od strony prawnej wydaje mi się że byłoby ciężko uznać niepłacenie. Uważa się raczej że tego typu usługi są umowami starannego działania i płacisz nie za rezultat ale wykonaną pracę. Ale to w Polsce, nie wszędzie taka jest koncepcja.
Co nie zmienia faktu że jak takiej osobie zależy na klientach, dobrym wizerunku itd. to powinna wysłuchać prośby o poprawkę. Taki dobry zwyczaj handlowy zwłaszcza jak klientka mówi że źle się w czymś czuje - w końcu nikt z nas nie chciałby makijażu niewygodnego w noszeniu, zwłaszcza jak się słono zapłaciło.
Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Ale fakt faktem my jesteśmy nienauczeni, że można nie zapłacić, skoro się nam nie podoba. Kwestia wychowania chyba.
Wątpię. I nie wychowania a świadomości prawnej w tym przypadku.
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
mary_poppins - co do płacenia zgadzam się. To samo podejście mam u fryzjera. O ile długość włosów zostawił mniej-więcej taką na jaką się dogadaliśmy to płacę. Choćby fryzura mi się nie podobała. W końcu ściął włosy, więc wykonał pracę, a że wizję miał inną niż ja to inna sprawa. Najwyżej nie dam napiwku.
Napiwku?
Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja rozumiem autorke, bo sama jestem osoba ktora miala kilka nieudanych wizyt w salonach kosmetycznych i fryzjerskich i nigdy nie powiedzilam slowa, placilam i po drodze do domu plakalam.Wiem ze to trudne do zrozumienia, ale mam taka nature szarej myszki i nie zmienie tego.
Ale nam nie chodzi o to że każdy ma mieć odwagę ale trochę średnio wygląda nie mieć odwagi powiedzieć w oczy a mieć odwagę napisać na forum!!!
Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem podejścia, że wizażystka nie może pracować na kosmetykach ELF'a czy MaxFactor. Niektóre produkty są naprawdę bardzo dobre, a chyba chodzi o efekt, a nie o to, że mam na sobie Chanel?

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
I ja jestem zdziwiona takimi reakcjami na post autorki. Moim zdaniem dziewczyna i tak zachowala sie mega ladnie, ze nie podala, o ktora wizazystke chodzi.
Nie podała... a i tak wiele osób się domyśliło.

Nikt nie mówi że nie mogła skrytykować - ona zrobiła to po prostu tak, że wzbudziła niesmak. U wielu osób. stąd ten "lincz".

Ja nie wiem o kogo chodzi i nie chcę wiedzieć. Współczuję tej osobie.
Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Dziwny ten wątek... Nie ma co porównywać wg mnie do opinii o fryzjerach, lekarzach, etc. Tu sa tworzone osobne wątki, wszystko jest pisane wprost jasno i na temat. A tu wygląda to na zwykłe obsmarowywanie + coś w stylu "domyśl się o kogo chodzi".
Dokładnie!!!
Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A mnie zastanowiło cos jeszcze... Wogóle bym nie wiedziała o kogo chodzi, ale na innym wątku wizażanki poruszyły ten temat i niby nie wprost ;-) ale dały mocno do zrozumienie tym niedomyślnym o kim mowa. I teraz już wiem. Mało tego. Z tego co kojarzę, jest to osoba która naraziła się na wizażu i chyba niezbyt jest tu lubiana, przynajmniej tak wnioskuję z tonu dawnych postów.
Ale dym.
Zmalowana musi się tłumaczyć, bo ktoś rzuca na nią podejrzenia.
a innych wątkach wszyscy się zastanawiają o kogo chodzi. Co więcej naprowadzają innych.
Teraz już nie ma samego niesmaku - jest niesmak i smród.
idę stąd
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-31 o 10:28
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:01   #123
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
...

Popieram i podpisuję sie pod tym wszystkim. Właśnie o to mi chodziło.
Najgorsze że to nie uderzyło w jedną osobę tylko w całe środowisko bloggerek...
I to chyba było zamierzone...
Przepraszam ale mi to pachnie prowo...

...
Dooooooobre

Może niech szanowne 'środowisko bloggerek' przestanie się oburzać jednym postem z krytyką jakby ktoś co najmniej 3 wojnę światową wywołał Nie staję ani po stronie krytykującej ani krytykowanej - tak na marginesie nie wiem o kogo chodzi i nie chcę wiedzieć a jak widać masa plotkujących wizażanek ma zajęcie (cyt. 'a innych wątkach wszyscy się zastanawiają o kogo chodzi. Co więcej naprowadzają innych') jakby się nie można było czymś bardziej konstruktywnym zająć. Wrzućcie na luz bo same robicie dym zupełnie nieadekwatny do całej sprawy.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:10   #124
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dooooooobre

Może niech szanowne 'środowisko bloggerek' przestanie się oburzać jednym postem z krytyką jakby ktoś co najmniej 3 wojnę światową wywołał Nie staję ani po stronie krytykującej ani krytykowanej - tak na marginesie nie wiem o kogo chodzi i nie chcę wiedzieć a jak widać masa plotkujących wizażanek ma zajęcie (cyt. 'a innych wątkach wszyscy się zastanawiają o kogo chodzi. Co więcej naprowadzają innych') jakby się nie można było czymś bardziej konstruktywnym zająć. Wrzućcie na luz bo same robicie dym zupełnie nieadekwatny do całej sprawy.
Właśnie na tym polega problem. Na tych domysłach, i na tym, że autrka myślała o jednej dziewczynie, a dostaje się wielu.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:21   #125
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Właśnie na tym polega problem. Na tych domysłach, i na tym, że autrka myślała o jednej dziewczynie, a dostaje się wielu.
Ale to już nie wina samej autorki posta tylko skłonności do plotek, domysłów i wałkowania jednego i tego samego przez pół forum

Nie rozumiem czemu zaraz 'dostaje się wielu'... jakoś nie zauważyłam żeby nagle spadła 'renoma' osób z PORZĄDNYMI blogami a może przy okazji część osób się zastanowi czy blog/kanał YT świadczy o wysokiej jakości wizażystki-blogerki bo taka korelacja jednak nie jest powszechną zasadą.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:08   #126
Maita123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Tak, jak pisałam nie chodziło mi o ujawnienie tożsamości tej dziewczyny, dane jakie podałam to:
- dziewczyna jest najpopularniejsza w moim mieście
- ma bloga i kanał na yt
Jeśli po takich informacjach którakolwiek z Was pisze, że wie(!) kim jest ta dziewczyna to gratuluję ;/ Nie mam też zamiaru odpisywać na prywatne wiadomości z zapytaniem kim jest ta osoba.

Zakładając wątek chciałam rozpocząć dyskusję o tym, czy w stu procentach możemy zaufać wizażystce, co do kosmetyków, jakie posiada, jej wizji, i zapytać czy Wy też miałyście niemiłe doświadczenia związane z oddaniem się w ręce wizażystki.

Co do wypowiedzi odnośnie tego, że nie powinnam zapłacić- pani przyjechała punktualnie, pokonała całe miasto, poświęciła czas, nie widziałam powodów, żeby nie płacić. Nie podobało mi się, ale nie fair byłoby odmówić zapłaty.

Już pisałam kilka razy, że zwróciłam uwagę i poprosiłam o poprawki. Za każdym razem, gdy mi się nie podoba o nie proszę, czy jestem u wizażystki, czy u fryzjera. A to, że panie mają tłumaczenie np. a to światło takie, a to ja nic nie widzę, a to no przecież jest równo, a to musi tak być, bo tak pasuje do włosów to już jest inna sprawa. W wątku o trikach profesjonalnej ekipy (chyba jakoś tak) też panie, które malują narzekały, że trafiają się klientki, które patrzą na ręce i narzekają na to, że jest krzywo. Wydaje mi się, że ok, piszecie, że trzeba mówić, co nie pasuje, co poprawić ale jak się tak robi to jest westchnięcie i wielka łaska. Nie generalizuję, to moje własne doświadczenia.

Miałam nadzieję, że wątek pójdzie w innym kierunku, niż domyślanie się o kogo chodzi.

ps. Nawiązując jeszcze do prywatnych wiadomości zawierających pytanie o tożsamość. Nawet, gdybym odpowiedziała, co to da? Pani się wyprze, bo przecież się nie przyzna, a odezwie się za to ileś tam obrończyń, które nie znając sytuacji będzie po mnie jechać broniąc swojej idolki. Dajcie więc spokój domysłom.

Edytowane przez Maita123
Czas edycji: 2012-01-31 o 14:12
Maita123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:31   #127
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Mogłaś się w sumie domyślić, w jaki sposób ewoluuje podobnie napisany post....
Idea może słuszna, ale sposób.... No juz niekoniecznie- tym bardziej że usunęłaś zdjęcia
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 14:32   #128
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez Maita123 Pokaż wiadomość
W wątku o trikach profesjonalnej ekipy (chyba jakoś tak) też panie, które malują narzekały, że trafiają się klientki, które patrzą na ręce i narzekają na to, że jest krzywo. Wydaje mi się, że ok, piszecie, że trzeba mówić, co nie pasuje, co poprawić ale jak się tak robi to jest westchnięcie i wielka łaska. Nie generalizuję, to moje własne doświadczenia.

Miałam nadzieję, że wątek pójdzie w innym kierunku, niż domyślanie się o kogo chodzi.
To może mogłaś to od razu zaznaczyć na początku wątku. Ja rozumiem, że mogło Ci się nie podobać, bo każdy ma prawo do tego, żeby podobało mu się coś innego Mogłaś nie pisać o kanale YT, podać mniej szczegółów... sama nie wiem, mnie to nie interesuje kto to i nie mam zamiaru dochodzić

Jak najbardziej trzeba zwracać uwagę, że coś wg. nas jest krzywo czy chciałybyśmy to inaczej wykonane... ale jak już zostało powiedziane w tym wątku, ocena pracy wizażystki jest bardzo trudną oceną, bo każdemu podoba się co innego. Wizażystka ma swoją wizję i jest niektórych rzeczy wyuczona, klientka też ma swoje wizje i jest do niektórych rzeczy przyzwyczajona... nie ma łatwo.

Inna sprawa, co się podoba a co nie podoba, a inna jak coś jest po prostu źle zrobione czy wizażystka używa kosmetyków nieoryginalnych lub można ją o to podejrzewać, dla mnie to jest nie do przejścia.

Wizażystek jest cała masa - tych początkujących jak i doświadczonych, jest też masa osób które podają się za wizażystki a nimi nie są, po prostu coś tam potrafią namalować na buźce... więc trafić do prawdziwego profesjonalisty nie jest łatwo, a nawet jak do takiego trafimy to i tak możemy się nie dogadać.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:01   #129
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez Maita123 Pokaż wiadomość
czy Wy też miałyście niemiłe doświadczenia związane z oddaniem się w ręce wizażystki.
dwukrotnie. W dwóch przypadkach wizażysta nie widział, że mnie oszpecił (raz mogłam pójść na poprawkę do innego, bo niestety nie byłam w stanie powiedzieć miłej Pani, że zaraz umrę; za drugim razem musiałam spędzić podróż w okularach przeciwsłonecznych).

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wizażystka ma swoją wizję i jest niektórych rzeczy wyuczona, klientka też ma swoje wizje i jest do niektórych rzeczy przyzwyczajona... nie ma łatwo.
zgadzam się.

Jak w każdym zawodzie - są profesjonaliści, którzy traktują twarz jak płótno oraz pacykarze, którym wydaje się że potrafią odtworzyć schemat. Tylko nie każda twarz jest schematyczna

Zdjęć nie widziałam, więc trudno mi mówić/pisać o abstrakcie. Ale rozumiem doskonale problem.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:07   #130
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
dwukrotnie. W dwóch przypadkach wizażysta nie widział, że mnie oszpecił (raz mogłam pójść na poprawkę do innego, bo niestety nie byłam w stanie powiedzieć miłej Pani, że zaraz umrę; za drugim razem musiałam spędzić podróż w okularach przeciwsłonecznych).


zgadzam się.

Jak w każdym zawodzie - są profesjonaliści, którzy traktują twarz jak płótno oraz pacykarze, którym wydaje się że potrafią odtworzyć schemat. Tylko nie każda twarz jest schematyczna

Zdjęć nie widziałam, więc trudno mi mówić/pisać o abstrakcie. Ale rozumiem doskonale problem.

Ja bym powiedziała nawet że nie ma schematycznej twarzy. Każda jest inna.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:34   #131
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
(...)
Wizażystek jest cała masa - tych początkujących jak i doświadczonych, jest też masa osób które podają się za wizażystki a nimi nie są, po prostu coś tam potrafią namalować na buźce... więc trafić do prawdziwego profesjonalisty nie jest łatwo, a nawet jak do takiego trafimy to i tak możemy się nie dogadać.
I trochę szkoda, że nie ma takiego wątku jak o fryzjerach - gdzie dziewczyny pisałyby konkretnie kogo polecają, ile zapłaciły itp. Bo jednak makijaż swoje kosztuje, a trudno przed makijażem znaleźć informację kto jest profesjonalistą, a kto nie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 21:36   #132
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
I trochę szkoda, że nie ma takiego wątku jak o fryzjerach - gdzie dziewczyny pisałyby konkretnie kogo polecają, ile zapłaciły itp. Bo jednak makijaż swoje kosztuje, a trudno przed makijażem znaleźć informację kto jest profesjonalistą, a kto nie.
Zawsze można założyć

Choć też może się zrobić z tego wątek marketingowy... czyli która wizażystka namówi więcej swoich znajomych, aby dobrze o niej napisali ^^
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 20:34   #133
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez wizazystka_olsztyn Pokaż wiadomość
No to właśnie , nie wiem czemu tyle maili dostałam że ktoś mnie obsmarowuje Ale pomyślałam że dodam coś na swoją obronę
szkoda, ze takie fajne osoby jak TY, Zmalowana, odchodza z forum przez takie glupie plotkarskie sytuacje
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 20:34:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.