24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 09:48   #1
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11

24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore


Witajcie,
Jestem nowa na forum (choć dość dawno już je podczytuję) i od razu proszę Was o pomoc
Tak jak napisałam w temacie (aż wstyd!) - mam 24 lata i nie wiem jak powinnam się malować. Chodzi mi głównie o dobór odpowiednich kolorów cieni, podkładu itd. Od dwóch lat na codzień i od święta używam Inglot Sprint 46 i....trochę już mi się znudził
Dlatego gównie prosiłabym o wszelkie sugestie co do kolorów jakich powinnam używać. Także prosiłabym Was o ocenę mojego typu kolorystycznego i dobór odpowiednich kolorków ubrań. Wiem, że niby na pierwszy rzut oka do głowy przychodzi jesień,ale zastanawiam się też nad wiosną (bo naturalny kolor moich włosów to ciemny blond z miedzianymi refleksami). No ale już nie przynudzam, odpowiadam na pytani i niecierpliwie czekam na pomoc Pozdrawiam.


1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, na czerwono, potem czerwony kolor się ulatnia i nic z opalenizy nie pozostaje.

2. Kolor oczu - zielone, z miodowymi plamkami, obwódka wokół tęczówki zielona. Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)- brąz

3. Piegi - występują, złotawe.

4. Cera - jasna, chyba ciepły odcień, nie widać znacznych rumieńców, zaczerwieniona od zmian trądzikowych.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, miedziane refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czuję się dobrze w kolorach ziemi, brązach,pomarańczach, zgniłych zieleniach, ale także czarnym, czerwonym. Lubię też bardzo jaskrawe barwy - np. "sztuczne" róże, fiolety itd. Moim zdaniem zupełnie nie pasuje mi niebiseki, biały i wszystkie jasne kolory (kość słoniowa, beż, cappuccino itd.)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 09:55   #2
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

No i oczywiście miałam problem ze zdjęciami.Mam nadzieję, że się uda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (35,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w4.jpg (111,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi.jpg (85,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi2.jpg (73,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi3.jpg (59,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizz.jpg (82,9 KB, 73 załadowań)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 10:18   #3
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

A tak wyglądam na codzień i chciałabym to zmienić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (83,2 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (56,1 KB, 123 załadowań)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 12:11   #4
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

hejka ... no wiec mam wrazenie ze jestes zbyt blada w stosunku do koloru Twoich wlosow.Podklad powinien byc idealnie dobrany do koloru Twojej skory(tak aby nie bylo widac roznicy) przy czym musisz pamietac rowniez o szyii (rozetrzec granice) aby podklad na twarzy nie sprawial wrazenia maski.Ja na Twoim miejscu ozywila bym twarz rozem(podkreslajac kosci policzkowe).Oczy masz powiedzmy blisko osadzone wiec mozesz stosowac makijaz oddalajacy je troszke,czyli jasny cien w wewnetrznym kaciku oka,a ciemny w zewnetrznym kaciku oka(pamietajac o dokladmy rostarciu granicy miedzy cieniami).Masz zielone oczy,mysle ze cienie w ktorych wygladalabys kozystnie to zloto,odcienie bezy,brudne roze,szarosci,a nawet odcienie pomaranczumrzesy tuszuj na zewnatrz..Pamietaj ze teraz mozna eksperymentowac z cieniami,nie modne jest juz cos takiego z e jak masz oczy koloru zielonego to stosujesz zielone cienie,poniewaz wtedy wszystko sie zlewa i wyglada dosc nudnie..Warto poeksperymentowac i dobrac ciekawe kontrasty..Co do ust masz gorna warge miejsza od dolnej i ogolnie sa male,powinnas je powiekszac,stosuj konturowke(obrysowujac usta) i jasne szminki (pamietaj ze kontorowka najlepiej jak jest tylko o ton ciemniejsza od szminki) na to mozesz stosowac blyszczyki (ktore idealnie powiekszaja usta) jest tez trik wizazystyczny ze na szminke(na srodku ust) nakladasz plamke bialego cienia(np cienia do uczu) i rozcierasz to (wtedy usta tez sa optycznie powiekszone. Nakladaj rowniez bialy cien pod lukiem brwiowym(ale rostarty,aby wygladalo to naturalnie) ozywia to oko,sprawia iz nie wydaje sie zmeczone i wyglada swiezo ...pozatym nie wiem,zmienila bym Twoj kolor wlosow na jakis braz..ale to jest kwestia gutu Ty sie powinnas dobrze czyc...POZDRAWIAM CIE
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:11   #5
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

Dziękuję za pierwsze rady

Co do podkładu to właściwie dopiero na tych zdjęciach zobaczyłam, że rzeczywiście jest za jasny(Maybaelline-Dream Matte Mousse, nr 020 Cameo).
Jednym z moich większych rpblemów jest właśnie malowanie oczu:/ Próbowałam tak jak piszesz złota, pomarańczów, ceglastych itd i z tymi wszytkimi odcieniami mam wrażenie, że pogłębiają moją bladość (obecnie używam tylko brązu Inglota).
A czy mogłabym Was prosić o jakieś makijaże w Photoshopie? Tzn o dobranie kolorków i sposobu malowania oka. Chciałabym jesczze dowiedzieć się, jaki mam kształt twarzy i w związku z tym jak mam rozkładać róż; jakie oczy i jak je malować. Bo ja nadal nie mam pojęcia...
Z góry dziękuję za wszelkie rady.
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:14   #6
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

Hej co do oczu juz sie wypowiadalam ...Twarz masz wedlug moich obserwacji trujkatna (ale roz najlepiej nalozysz wciaghajac policzki do srodka wtedy widzisz dokladnie swoje kosci policzkowe i to wlasnie na nie nanosisz roz pedzelkiem) twarz trujkatna mozna tez modelowac ciemniejszym rozem w nastepujacy sposob :koncowke brody robimy lekko ciemniejsza i czolo (oczywiscie nie cale:P) tylko po bokach z prawej i lewej strony... Tym zbliza sie optycznie twarz do owalnego ksztaltu twarzy (ktory uwazany jest za idealny). Pozdrawiam!
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:37   #7
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

Barwy jesieni to kolory jesiennych liści.

Cera jesieni ma złocisty odcień, który może być kolorem całej skóry lub piegów na bardzo jasnym tle prawie przezroczystej karnacji. Możemy spotkać jesień o cerze koloru brzoskwiniowego lub kości słoniowej, podobnie jak u wiosny. Od wiosny odróżnia ją brak rumieńców i mocniejsze nasycenie koloru włosów (jaskrawo rudy lub w kolorze złocistego lub rudego brązu). Twarz jesieni może być tak blada, że bez makijażu wygląda chorobliwie. Jesień powinna chronić się przed słońcem, bo ulega łatwo oparzeniu. Jeśli zyska trochę opalenizny, będzie to złoty beż. Oczy jesieni są wyraziste, mają kolor zielony, żółtobursztynowy, brązowy, zielonobrązowy. Na tęczówce dostrzegamy złote plamki. Czasami jesień ma turkusowe oczy (zielononiebieskie). Włosy jesieni najczęściej są rude, od marchewki do ciemnych miedzianych. Czasami są to włosy ciemnoblond ze złotym połyskiem. Lato może podszyć się pod jesień, jeżeli końcówkom popielatych włosów słońce lub trwała ondulacja nadadzą żółty odcień. Włosy niektórych jesieni, spotykamy takie w Irlandii, można porównać do gryczanego miodu. Są prawie czarne, z czerwonymi refleksami.


Idealnym kolorem jesieni jest brąz - jasny beż, khaki, złocisty rudy, musztardowy aż po ciemny brąz, który jest czernią jesieni. Wśród brązów powinna pani jesień wybierać takie dodatki, jak buty, paski, torby. Biel powinna być kremowa, nigdy zimna, tzw. kredowa. Jesień świetnie wygląda w ciepłych zieleniach, od groszkowej, przez oliwkową, do butelkowej, a także zielono-granatowym. Czerwienie jesieni są w odcieniach rdzawych, morelowych, pomidorowych i ceglastych. Gdyby porównać palety barw wiosny i jesieni, to pierwsza kojarzy się z jasnym słońcem, a druga ze starym złotem.

Jesienie mogą przyciemniać swoją bladą karnację podkładem i różem. Dla nich zarezerwowane są złociste brązy cieni do powiek oraz ciepłe, głębokie zielenie i pomarańcze. Jesień może zapożyczać od wiosny niektóre bardziej żywe kolory, z wyjątkiem niebieskiego. Rzęsy maluje na brązowo lub brunatno. Wargi zaś szminką w łososiowym, brązowym, miedzianoczerwonym kolorze.
Włosy jesieni mają naturalny atrakcyjny kolor. Można podkreślić ich odcień szamponem, pianką koloryzującą lub balayage'em w różnych odcieniach czerwieni. Rude osoby wcześnie siwieją. Z powodzeniem tuszują to barwniki ziołowe.

Pani jesień wygląda elegancko w "pamiątkach z wakacji" - koralach z muszli, drewna, bursztynu. Zwykła skórzana bransoletka czy miedziany pierścionek na jej ręku prezentują się szykownie. Bardziej kosztowne ozdoby powinny być wykonane ze złota, a ozdobione koralem, nefrytem lub agatem w ciepłym odcieniu.

Pani jesień ubrana w czarny, elegancki kostium z kolią brylantową na szyi będzie ciągle wyglądała jak kopciuszek. W stroju o odpowiedniej tonacji brązu, ozdobionym biżuterią z bursztynu, rozkwitnie. Tajemnicą kolorystyki jest fakt, że kolor nic nie kosztuje, a może z kopciuszka uczynić księżniczkę."

Biel – kosć słoniowa, szampan, śmietana
Beż – cynamon, złotożółty, kukurydziany
Złoty
Żółty – musztardowym cuury, kukurydza
Pomarańcz – intensywny oranż, rdza, brązowo-pomarańczowy
Czerwony – cegła, rdzawo-czerwony, czerwono-brązowy, papryka, koral
Fiolet – śliwka, bakłażan
Niebieski – z domieszką żółtozłotą
Zielony – mech, oliwka, khaki, turkus
Szary – ciepły: z domieszką brązu i zieleni
Brąz – ciepły, nasycony, z domieszka złota, ochra
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 17:18   #8
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

Ja proponuje ciemny brąz w zewnętrznych kącikach a złoty w wewnętrznych. Też mam zielone oczy i takie zestawienie najbardziej mi odpowiada.
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:29   #9
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

Tapcia, genialna charakterystka,

sorry za off-topic, ale czy sa na forum Twoje charakterystki dla innych typow ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 19:57   #10
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować:(((

to nie moja charakterystyka ale nie niestety nie pamietam kogo. A powinnam napisać... ups! Wystarczy poszperac w wyszukiwarce
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:47   #11
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Cytat:
Napisane przez washoe Pokaż wiadomość
Witajcie,
Jestem nowa na forum (choć dość dawno już je podczytuję) i od razu proszę Was o pomoc
Tak jak napisałam w temacie (aż wstyd!) - mam 24 lata i nie wiem jak powinnam się malować. Chodzi mi głównie o dobór odpowiednich kolorów cieni, podkładu itd. Od dwóch lat na codzień i od święta używam Inglot Sprint 46 i....trochę już mi się znudził
Dlatego gównie prosiłabym o wszelkie sugestie co do kolorów jakich powinnam używać. Także prosiłabym Was o ocenę mojego typu kolorystycznego i dobór odpowiednich kolorków ubrań. Wiem, że niby na pierwszy rzut oka do głowy przychodzi jesień,ale zastanawiam się też nad wiosną (bo naturalny kolor moich włosów to ciemny blond z miedzianymi refleksami). No ale już nie przynudzam, odpowiadam na pytani i niecierpliwie czekam na pomoc Pozdrawiam.


1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, na czerwono, potem czerwony kolor się ulatnia i nic z opalenizy nie pozostaje.

2. Kolor oczu - zielone, z miodowymi plamkami, obwódka wokół tęczówki zielona. Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)- brąz

3. Piegi - występują, złotawe.

4. Cera - jasna, chyba ciepły odcień, nie widać znacznych rumieńców, zaczerwieniona od zmian trądzikowych.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, miedziane refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czuję się dobrze w kolorach ziemi, brązach,pomarańczach, zgniłych zieleniach, ale także czarnym, czerwonym. Lubię też bardzo jaskrawe barwy - np. "sztuczne" róże, fiolety itd. Moim zdaniem zupełnie nie pasuje mi niebiseki, biały i wszystkie jasne kolory (kość słoniowa, beż, cappuccino itd.)
zmienilabym kolorek wloskow na ciemny cieply braz
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 12:42   #12
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Czyli już druga osoba jest za brązem<wow>. A mogłybyście wkleić jakieś próbki koloru tego brązu? Bo ja o jakim brązowym nie pomyślę, to wydaje mi się, że będzie za ciemny dla mnie i będę wyglądała za blado. Z góry dzięki, pozdrawiam.
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:01   #13
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Cytat:
Napisane przez washoe Pokaż wiadomość
Czyli już druga osoba jest za brązem<wow>. A mogłybyście wkleić jakieś próbki koloru tego brązu? Bo ja o jakim brązowym nie pomyślę, to wydaje mi się, że będzie za ciemny dla mnie i będę wyglądała za blado. Z góry dzięki, pozdrawiam.
wiesz mysle ze to jest mit, blado wyglada sie w jasnych wlosach + jasna cera. ciemne wlosy wlasnie podkreslaja rysy twarzy i czynia ja "wyrazniejsza". przy jasnych wlosach + jasna cera wszystko sie "zlewa" i aby dobrze wygladac trzeba sie mocniej malowac, opalac itp (wiem bo moja przyjaicolka to przechodzila, miala ciagle problem ze swoim wygladem ze wyglada tak jakos nijako, musi sie malowac ciagle i chodzic na solarium lub smarowac samoopalaczami, ale od kiedy przefarbowala wlosy na cieply ciemny braz sytuacja zmienila sie diametralnie i zawsze wymalowana teraz widuje ja bez makijazu i rzeczywiscie wszyscy mowia ze wyglada o wiele lepiej). zreszta Ty nie masz az tak bialej cery zeby byla jakas nienaturalnie blada, po prostu normalny kolor karnacji dla Polki, zupelnie naturalny.
gdzies tutaj byl watek jak podkreslic blada cere czy cos takiego i dziewczyny wrzucaly fotki wlasnie polaczenia jasna cera + ciemne wlosy, poszukaj sobie, moze akurat dobierzesz jakis kolorek. niekoniecznie czarny, ale jestem za cieplym brazikiem bo widze ze w cieplych kolorkach czujesz sie dobrze i tez jest Ci w takich ladnie (tak mi sie wydaje )

uff ale sie rozpisalam... no to udanej metamorfozy zycze
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:21   #14
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

tak ja tez jestem za cieplym brazem
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:15   #15
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

HEj

Zredukowałam na Twoim zdjęciu rudy kolor na włosach bardziej do w stronę brązu i również uważam że w brązie byłoby Tobie bardziej do twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wi3a.jpg (74,0 KB, 61 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:23   #16
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
HEj

Zredukowałam na Twoim zdjęciu rudy kolor na włosach bardziej do w stronę brązu i również uważam że w brązie byłoby Tobie bardziej do twarzy.
zdecydowanie lepiej, jeszcze bardziej "zbrazowilabym" kolorek i przyciemnila. masz ladne wloski z tego co widze nie sa zniszczone wiec brazik ladnie by lsnil na nich jak zrobisz jakas dobra farba i fajnie podkresli Twoja urode
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:55   #17
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

A oto moja propozycja sposobu podkreślania oczu (z brązowymi włosami ). Zrobiłam ten niby mejkap na szybko więc to taki ogólny zarys

Myślę że nie powinnaś tak mocno rozjaśniać buzi jasnym kolorem podkładu. Myślę że w Twoim przypadku lepszy byłby lekki podkład który nie będzie zakrywał uroczych piegów ale ładnie wyrówna koloryt skóry.
Powinnaś zakupić puder brązujący i musnąć nim skronie i policzki, może odrobinkę nos po bokach.
Na usta może błyszczyki
Co do oczu, to tu użyłam bordowego koloru i myślę że mogłabyś podkreślać barwę oczu żywymi kolorami cieni. Jakaś śliwka, cieplejsze fiolety, brązy również będą ładnie wyglądać.
Nad linią rzęs proponuję robić kreski kredką, które następnie mozna lekko rozetrzeć pacynką z ciemnym cieniem żeby linia stała się miękka.
Linię dolnych rzęs możesz zaznaczyć/ przyciemnić samym cieniem.
Zaznaczaj ciemniejszym cieniem zagłębienia powiek a ruchomą ich część jaśniejszym. Nada to głębi spojrzeniu.

Jeszcze odnośnie koloru włosów. Myślę że mając ciemniejsze włosy będziesz mogła używać szerszej palety kolorów cieni do oczu.
Teraz przy rudych włosach cień np. fioletowy sprawiłby że ogólnie wyszedłby taki misz masz, bez ładu i składu. A do włosów bardziej stonowanych więcej kolorów będzie ładnie pasować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wi1.jpg (91,4 KB, 49 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 22:06   #18
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

masz zielone oczy? uzywaj rozy, fioletow, takze "brudnych", szarosci ( z umiarem ). do braziku jak znalazl
__________________
S E S J A

staram się ograniczać komputer


jak zaliczę to...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 07:55   #19
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Rzeczywiście dopiero symulacja madie pokazała mi, że brąz nie wydobywa mojej "bladości". Oczy też super pomalowane (gdybym ja tylko tak umiała..). Oczywiście jeśli będziesz miała chwilkę i ochotę na to, żeby się jeszcze w PS pobawić to byłabym bardzo wdzięczna

Lil' Hottie właśnie bardzo lubię te kolory w makijażu, choć nigdy ich nie używałam. A jaki makijaż taki prawie niewidoczny, tak żeby wyglądać naturalnie? Najbardziej podobają mi się makijaże dziewczyn z reklam Nivea (bo napewno mają jakieś makijaże ) a są prawie niewidoczne.
Co do podkładu to jak wiele dziewczyn proszących o radę mam z nim największy problem. Uważam, że potrzebuję kryjącego, bo mam problemy z trądzikiem i mimo, że bardzo lubię swoje piegi,wolę zakrywać trądzikową cerę. Zresztą zaraz wstawię zdjęcie, robione na zewnątrz, które pokazuje moja cerę (koloryt) w rzeczywistości. Wklejam też zdjęcie, na którym nie miałam aż tak pomarańczowych włosów.
A wiecie co jest najlepsze? Mój chłopak przyznał się, że wolał mnie w ciemniejszych włosach. Może jednak ci faceci czasami mają rację ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0004.JPG (97,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0282.JPG (114,2 KB, 69 załadowań)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 08:07   #20
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

A przed założeniem wątku marzyłam o takim kolorku jak w załącznikach. Jest cudowny. A swoją drogą Nicole Kidman też ma jasną cerę i jej jasne włosy pasują. Dlaczego? (pytam na poważnie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole.jpg (29,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole-kidman-2.jpg (16,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paula.jpg (39,4 KB, 8 załadowań)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 08:10   #21
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Hahaha, sama sobie odpowiedziałam. Bo to Nicole Kidman
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 08:14   #22
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

Wow, zdecydowanie lepiej w takim ciemniejszym kolorze!!. Powiedz mi gdzie Ty masz trądzik?? Wyglądasz super na tych zdjęciach. Gdybyś zobaczyła moje fotki i to jak może wyglądać trądzikowa cera to od razu przestałabyś się malować
Co do reklam kremów to nie wierz że one tam nie mają tapet A na żywo napewno są widoczne
Zmień kolor włosów na ciemniejszy ślicznie wyglądałaś w takich.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:15   #23
dubel__washoe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: 24 lata i nadal nie wiem jak mam się malować. Washore

A mam jeszcze jedno pytanko (obiecuję, że ostatnie-na dziś).
Chciałam kupić sobie Dermacol, ale tradycyjnie nie wiem jaki odcień wybrać.Zastanawiałam się nad 212 lub 213 , ale może znów źle kombinuje i powinnam wybrać coś z ciepłych odcieni? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 157174918_1.jpg (48,1 KB, 24 załadowań)
dubel__washoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.