Pierwszy raz. Problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 15:34   #1
Marta.164
Przyczajenie
 
Avatar Marta.164
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Question

Pierwszy raz. Problem.


Wczoraj miałał z chłopakiem swój pierwszy raz (o ile można to tak nazwać).
Podczas stosunku towarzyszył mi straszny ból, krwawiłam, a poza tym jego penis "nie wchodził" zbyt głęboko. W związku z tym mam pytanie.
Nie wiem czy została przebita błona, czy ten ból jest konieczny? Czy jest on regułą? Jak przeżywała to każda z Was? Boję się, że jest coś nie tak. No i sprawa z "wejściem". Powinny być problemy? Jak głęboko powinien wejść?
Proszę o odp. Pozdrawiam.
Marta.164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:46   #2
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

u mnie nie było żadnego bólu,żadnego krwawienia-wszedł gładko do samego końca-oczywiście udało się to dopiero za którymś razem bo wcześniej chłopak nie mógł trafić albo penis opadał bla bla
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:47   #3
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Cytat:
Napisane przez Marta.164 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałał z chłopakiem swój pierwszy raz (o ile można to tak nazwać).
Podczas stosunku towarzyszył mi straszny ból, krwawiłam, a poza tym jego penis "nie wchodził" zbyt głęboko. W związku z tym mam pytanie.
Nie wiem czy została przebita błona, czy ten ból jest konieczny? Czy jest on regułą? Jak przeżywała to każda z Was? Boję się, że jest coś nie tak. No i sprawa z "wejściem". Powinny być problemy? Jak głęboko powinien wejść?
Proszę o odp. Pozdrawiam.
Myślę że jak pojawiła się krew to błona została przebita. Pierwszy raz przeważnie boli, mnie też bolało ale delikatnie nie był to jakiś ból nie do wytrzymania Nie ma reguły jak głęboko powinien wejść, jest to raczej sprawa indywidualna Przy pierwszym razie przeważnie jest problem z wejściem z czasem dopasuje się do wielkości penisa i nie będzie z tym większego problemu więc bądźcie cierpliwi nie ma się czego bać
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:51   #4
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

no wlasnie...ja tez nie mialam ani zadnego bolu ani krwawienia...i tez bylo do samego konca i tez nie za pierwszym razem...cierpliwosci...
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:02   #5
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Mój pierwszy raz wyglądał dokładnie jak Twój, potem jeszcze ze 3 razy tak było, ale teraz już jest wszystko ok. Nie martw się
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:28   #6
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

A z chwilą rozpoczęcia współżycia tak czy siak warto się wybrać do ginekologa. Wtedy w ogóle będziesz miała pewność, czy wszystko ok.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:01   #7
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

U mnie też był bol...mimo,że na poczatku nie wchodzil do konca...Wiec mysle,że wszystko z Toba w porzadku Nie martw sie za którymś razem się dopasujecie do siebie i nie bedzie ani krwawilo ani bolalo..
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 09:53   #8
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

hej u mnie tez nie bylo zadnych objawow typu bol czy krwawienie. wiesz wszystko zalezy od grubosci blony dziewiczej i jej ze tak powiem "zarosniecia" w pochwie. moze twoja blona byla po prostu grubsza i dlatego cie moglo zabolec i mogla lecie krew. ale to tylko kwestia czasu na pewno nastepny juz bedzie w porzadku mojego penis tez nie chcial zmiescic sie za pierwszym razem ale to zalezy od nawilzenia i rozciagniecia pochwy. nie martw sie bajki o wspanialym pierwszyma razie nie istnieja
pozdrawiam
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:42   #9
efelinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

moj pierwsz raz wygladal tak ze rowniez byl maly klopot z 'wejsciem' poniewaz penis co chwile 'wychodzil' ale potem juz bylo okej.. zaczełam krwawic dopiero prae godzin i trwało to ok 1 dnia. Bólu strasznego nie bylo podczas stosunku aczkoliwiek troszke na pocztaku zabolało. Wiec nie martw sie, wszystko wporzadku z Toba;]
efelinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:29   #10
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Przesuwam na forum 'seks'
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:46   #11
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

u mnie za pierwszym razem penis wogole nie wszedl....
zmienilismy pozycje i bylo dobrze co prawda tez mnie b bolalo i nie pozwolilam TZowi wejsc do konca ale za kardzym razemy bylo coraz lepiej juz po 3 4 razach jest zdecydowana roznica
ale to wszystko zalezy od organizmu wiec sie niczym nie martw
monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 19:20   #12
Aluuu
Przyczajenie
 
Avatar Aluuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Aluuu
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

...out massage...

Edytowane przez Aluuu
Czas edycji: 2010-02-08 o 22:01
Aluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:41   #13
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Gratulejszyns
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:47   #14
eeewwwcikkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

U mnie krwi nie było wcale, ale mocno bolało, tak, że za długo wytrzymac nie mogłam... Potem jeszcze pare razy bolało, ale juz mniej.
Teraz mieliśmy przerwe w kochaniu sie (ok. 2 miesięcy) i pierwszy raz po tej przerwie też troche bolał..
Moze musi sie trochę rozepchnąć?
Życzę miłych doznań kolejnym razem
__________________
eeewwwcikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:28   #15
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

przytoczę ulubione powiedzonko mojego kumpla[*] :
"Jak popieści, to się zmieści"
Mój Miś jeszcze w wakacje próbował przebić błonę. Było to bez żadnej gry wstępnej, tak po prostu. Wszedł spokojnie na ok. 3 cm, ale dalej za nic w świecie... Teraz planujemy najpiękniejszy pierwszy raz na świecie i na pewno się uda
Wtedy po prostu wykorzystaliśmy to, że uczyliśmy się zakładać prezerwatywę, którą dostał na dzień chłopaka od dziewczyn z klasy :-P
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 10:55   #16
Aluuu
Przyczajenie
 
Avatar Aluuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Aluuu
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

...out massage...

Edytowane przez Aluuu
Czas edycji: 2010-02-08 o 22:01
Aluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 11:45   #17
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Aluuu zabawnie to opisałeś
No i gratuluje oczywiście
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:29   #18
Aluuu
Przyczajenie
 
Avatar Aluuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Aluuu
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

...out massage...

Edytowane przez Aluuu
Czas edycji: 2010-02-08 o 22:07
Aluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:43   #19
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Cytat:
Napisane przez Aluuu Pokaż wiadomość
Heycia^^ co prawda na wizarzu goszczę i radzę się już od ładnych 2 tygodni, to jednak dopiero dziś znalazłem nieco chęci by się zadomowić i serdecznie przywitać szanowne grono płci pięknej co właśnie czynie*kłaniam się niziutko* heh:P
Jestem ze swoją gwizdką' 5 miesięcy a dziś mieliśmy pierwszy raz Wcześniej Ani Ona ani ja nierobilismy tego z innymi partnerami. Bardzo się kochamy i mamy oboje bardzo radosne i milusiśńskie usposobienie^^ więc o wszystkim rozmawiamy z humorem i zawsze nam to pomaga!) To samo było dzisiaj kiedy podjelismy te kroczki'
Skręcalismy zwałkę już od wciągania gumki(durex-jak później się okazało miały włściwości niczym dentki do rowerów wyczynowych! MEGA GRUBE GUMISKO! No ale miało byc bezpiecznie więc ByŁo..xD):P
Moja jedynie troszkę bała się tego właśnie 'bólu w związku z przerwaniem błony' Okazało się jednak że większym problebem było samo wejście 'małego' do środka choćby na 4 cm! Aaa ból się nie pojawiał.. więc próbowaliśmy w każdej pozycji! ale nie szło:P w końcu zaczęliśmy się śmiać do reszty aż 'zmiękłem';D
Zaczęlismy rozprawiać na temat swojej anatomi i już mysleliśmy że nic z tego nie będzie.. ale Ona była wtedy już spokojniejsza -bo wiedziała że mimo siły z jaką próbowalismy się 'dostać małym do środka'- to nic nie boli
Powiedziała żeby się nie poddawać i próbować dalej, wymyślilismy więc pozycje w której oboje siedzieliśmy przodem do siebie(Ona oplotła mnie troszkę nóżkami w pasie a ja nózki rozkraczone) i wtedy Oboje moglismy spoglądać dokładnie na manewry
Znowu zaczęlismy cisnąć zawzięcie:P ale było Ciężko jak poprzednio,aż tu nagle w momencie kiedy choć 'twardy' to już lekko zrezygnowany miałem odpuścić to Moja gwiazdka pomogła mi bardzo dokładnie swoją rączką i dosłownie H O P! Byliśmy w środku!!! To był dla nas obojaga istny szok ponieważ wpadłem z 'małym' po sam brzuch w jednej sekundzie! Jej nic nie bolało tylko powiedziała że czuję spore ciepło w tym miejscu i i zauważyliśmy sporą porcję śluzu po wyciągnięciu(nie było tam jednak krwi..) Póxniej spróbowaliśmy wejść jeszcze raz a wtedy już szło gładziutko i gwiazdeczce nawet zrobiło się milusio') tak jak i mnie^^
Pozdrawiam Serdecznie i skromnie się przyznam że Czekam na gratulacje! hihi
Uśmiałam się
Gratulacje

tylko niebardzo rozumiem co oznacza "skręcaliśmy zwałkę już od wciągania gumki"
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 23:17   #20
paulinaaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwszy raz.

moj pierwszy raz byl niedawno. Poznalam chlopaka na dyskotece do niczego nie doszlo na nastepny dzien poslzismy do jego akademika bylo spoko fajnie sie bawilam . Potem znowu mnie zaprosil i bylo jeszcze lepiewj nie tlyko z nim ale jego znjaomymi.Gdsy zostalismy sami jakso tak wyszlo stalo sie szczerze znalam go dwa dni ale nie zaluje tego . To bylo pod wplywem emocji ale wiewm ze nie zrobilam tego bo on chcial ale ja i to jesdt dobre mielismy male problemy bo nie mogl znalesc drugiej gumki i musial po kumpla dzwonic ale smiech byl;d troche bolalo nawet nie troche ale rpzezylam byl delikatny jak tylko mogl co chwile pytal czy mnie bardzo boli i czy przestan wiec martwil sie i to mine ciesdzy bo inie zachowal sie jak bydle Chcial zebym spedzila te noc z nim sale nie moglam musiaal wracac niestety jeszcze tego nie powtorzylismy drugi raz bo wyjecha na jaksi czas ale mamy kontakt ze soba i jest git nie ejstesmy ze soba ale to mnie nie martwi .I wiem ze nie bede zalowac bo sama tego chcialam .A to ze znam go krotko to i moze lepiej bo nie cuzje potrzeby bycia ciagle z nim i wiem ze jak skonczy sie w jakis sposob ta znajomosc to i tak ten moj pierwszy raz z nim bede mile wspominala. Chlopaka znam jakies 2 tygodnie a zapamietam go do konca zycia jak milopozdrawiam I jelsi ktos ma jakis komentarz do tego nawet zly to pisac
paulinaaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 23:35   #21
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pierwszy raz.

Jak sie chcialo to sie zrobilo o tyle :P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 00:51   #22
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierwszy raz.

To jest odpowiednie podejscie moim zdaniem paulina twoje ciało twoj wybór Ja swoj pierwszy raz przezyłam rok temu z stalym facetem chociash jush nie jesteśmy razem ...
byl to brdazo namietny seks troche bolalo ale tylko na poczatku a potem tylko relax ... za drogim razem tesh trosheczke ale to dlatego ze nie bylismy jescze dopasowani do siebie .pozdrawiam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 00:53   #23
Carmeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

ja miałam poduszkę pod biodrami i nic mnie nie bolało, nie krwawiłam ..na 2 dzień poszłam do ginekologa gdy ten mi powiedział,że mam tak mocna błonę ,że nie została przebita...dopiero za którymś razem jak bardzo ostro sie kochaliśmy i głęboko wchodził to mi przebił...
Carmeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:47   #24
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

U mnie było tak, że mój chłopak nie umiał trafić nie wiem może byliśmy zbyt spięci.To był nasz wspólny pierwszy raz. Ogólnie później jakoś "wszedł" chociaż on zbyt tego nie czuł ja czułam duży ból ale dało się wytrzymać. Krwi nie było nie wiedziałam czy przebił mi błone czy nie , ale ginekolog powiedział mi, że tak. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Mamy zamiar w najbliższym czasie to powtórzyc mam nadzieje, że mnie nie bedzie juz boleć a moje kochanie "wejdzie"głębiej i cos poczuje
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:24   #25
gosia455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Aluuu - twoja wypowiedz jest boska )) Z humorem opowiedziana i tak trzymaj
No i gratuluje !
Pozdrawiam
gosia455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:56   #26
Aluuu
Przyczajenie
 
Avatar Aluuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Aluuu
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

....out massage...

Edytowane przez Aluuu
Czas edycji: 2010-02-08 o 22:03
Aluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:17   #27
gosia455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

Wiec jak prezerwatuywa nie pekla watpie w to ze jest wciazy Czasem tez mam takie uczucie dziwne i sobie juz w podswiadomosci wkrecam niewiadomo co ;D Ja swojego chopaka wole nie stresowac takimi manipulacjami ;D Bo mi zawalu dostanie :P
Pozdrawiam
gosia455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:03   #28
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

U mnie za trzecim razem dopiero się udało bo nie mógł wejść - troszke bolało a krwawienie było minimalne. i było wspaniale!!
Więc głowa do góry
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 01:32   #29
BesSstia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 19
GG do BesSstia
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

u mnie penis wchodzi tylko do ok.10 cm bo czuje ogromny bol... Czy to znaczy ze blona nie zostala przebita??? pomocy!!!
BesSstia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 08:10   #30
Seszana
Przyczajenie
 
Avatar Seszana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Pierwszy raz. Problem.

U nas udało się za trzecim razem, czułam okropny ból, nie krwawiłam i penis nawet za 3 razem nie wszedł do końca. Dopiero za którymś tam razem udało się do końca ;D Nie obawiaj się, początki zawsze są trudne, z czasem będzie o wiele lepiej. Buziak i powodzenia
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę."
Seszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.