japoński styl dla europejki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 17:27   #1
Joanna Markiewicz
Przyczajenie
 
Avatar Joanna Markiewicz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21

japoński styl dla europejki


Witam, postanowiłam poprosic was o rade jako że narazie nie mam jeszcze dosc odwagi, żeby działac. Mianowicie, uwielbiam japoński styl: ubiór, uroda, kultura, wszystko. jestem tez osoba troche zwariowaną, lubie eksperymentować i np. nie wytrzymam bez farbowania włosów dłużej jak 2 miesiace. ostatnio mnie korci zeby zaszalec i zrobic włosy granatowa czerń. Prosze doradzice czy mam zaryzykować? kiedys byłam juz blond, ale mam dosc ciemne odrosty no i ten blond szybko bledł, był ohydny wiec blondów juz nie chce na 100%. Miałam tez brązik i nadal mam ale on szybko płowieje i staje sie nudny i szary..a ja uwilbiam kontrasy, tajemniczosc a zarazem stylowośc. Cere mam dość jasno, ale mysle ze nie całkiem bladą, oczy zielone. Wiec robic tą czern czy nie? co myslicie na ten temat?
w załaczniku są moje zdjecia jak miałam jasne i jak miałam ciemniejsze. w których lepiej??????????????

Edytowane przez Joanna Markiewicz
Czas edycji: 2009-08-09 o 20:49
Joanna Markiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:35   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: japoński styl dla europejki

szkoda, ze zalączylaś mało wyrazne zdjęcia

odradzam czern

pasuje Azjatkom, a u Europejek wyglada zazwyczaj bardzo sztucznie

taki mocny kolor stłumi Twoją delikatna urodę.

jaki masz naturalny kolor włosów? w dziecinstwie byly jasne?

chyba bardziej pasowalyby mi do Ciebie cieple odcienie, moze czekoladowy brąz? zawsze wart sprobowac zanim sprobuje się czerni, b tego koloru baaardzo ciężko sie pozbyc, gdy nam się znudzi
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:43   #3
Joanna Markiewicz
Przyczajenie
 
Avatar Joanna Markiewicz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: japoński styl dla europejki

kolor moich włosów z natury to coś miedzy ciemny, mysi blond a sredni brąz. jedno co wiem to to, że chyba pasują mi odcienie popielate bo raczej jestem typem lata. A ta granatowa czerń chyba daje taki popielaty odcień, prawda? Juz sama nie wiem. Ale uwielbiam takie kontrasy jak ma np. Bjork: ciemne włoski i zielone oczy. to jest boskie..........
Joanna Markiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:01   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: japoński styl dla europejki

Cytat:
Napisane przez Joanna Markiewicz Pokaż wiadomość
kolor moich włosów z natury to coś miedzy ciemny, mysi blond a sredni brąz. jedno co wiem to to, że chyba pasują mi odcienie popielate bo raczej jestem typem lata. A ta granatowa czerń chyba daje taki popielaty odcień, prawda? Juz sama nie wiem. Ale uwielbiam takie kontrasy jak ma np. Bjork: ciemne włoski i zielone oczy. to jest boskie..........
do czerni trzeba miec bardzo wyraziste rysy twarzy, bo inaczej mozna wygladac na chorą, wiem cos o tym.

a moze sprobuj najpierw jakiegos chlodnego brązu?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.