Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 14:27   #271
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny a jaki odcień DW jest najjaśniejszy? Chciałabym taki który nie wpada w róż tylko żeby był bardziej żółty. Używam teraz vichy dermablend nr 15 i odcień jest idealny
W internecie znalazłam informacje że jasny jest fresco (ale tu przeczytałam że wpada w róż) oraz pale almond.
Co mogłbyście powiedzieć o kolorystyce?
Niestety nie mogę wziąc próbki z perfumerii bo oczywiście testery puste a Panie rozkładają recę tylko na moją prośbę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:33   #272
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Bardzo jasny beż z domieszką żółci , dla naprawdę jasnych karnacji jest odcień Bone, niedostępny w Polsce. Kolor porównywalny jest do Dermablend Opal, można nawet Bone jest deczko jaśniejszy. Poszukaj przez wyszukiwarkę, było gdzieś juz pisane o tym odcieniu.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:54   #273
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Mariola dzisiaj oglądałam te pudry brązujące amber coś tam w douglasie, co prawda nie miałam czasu na dokładne testy, ale musnęłam palcami i roztarłam na dłoni te dwukolorowe. Wersja medium wydała mi się dość mocno wpadająca w pomarańcz, lepiej wypadła wersja medium, natomiast też ma domieszkę pomarańczy. Nie wiem do jakiej karnacji by się nadawały. Amber kupiła chyba Reese.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:07   #274
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mariola dzisiaj oglądałam te pudry brązujące amber coś tam w douglasie, co prawda nie miałam czasu na dokładne testy, ale musnęłam palcami i roztarłam na dłoni te dwukolorowe. Wersja medium wydała mi się dość mocno wpadająca w pomarańcz, lepiej wypadła wersja medium, natomiast też ma domieszkę pomarańczy. Nie wiem do jakiej karnacji by się nadawały. Amber kupiła chyba Reese.
Strasznie mocno Ci dziękuję, że pamiętałaś o mnie Pomarańcze nie dla mnie niestety
Reese ma jaśniejszą cerę od mojej. Ona czeka właśnie na medium.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:00   #275
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mariola dzisiaj oglądałam te pudry brązujące amber coś tam w douglasie, co prawda nie miałam czasu na dokładne testy, ale musnęłam palcami i roztarłam na dłoni te dwukolorowe. Wersja medium wydała mi się dość mocno wpadająca w pomarańcz, lepiej wypadła wersja medium, natomiast też ma domieszkę pomarańczy. Nie wiem do jakiej karnacji by się nadawały. Amber kupiła chyba Reese.
o nie.... nie strasz mnie nawet pomarańczem
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:31   #276
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Oj bo namieszałam. Rich jest bardziej w pomarańcz, medium jest zimniejszym i ładniejszym brązem - tak na oko. Po maźnięciu palcem i naniesieniu na wierzch dłoni sprawiał wrażenie lekko brązowego, ale ja mam dziwny kolor skóry, no i to oświetlenie.
Mam nadzieję, że mimo wszystko Tobie się spodoba i będzie Ci kolorystycznie pasował.
Czekamy na testy!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 23:04   #277
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Oj bo namieszałam. Rich jest bardziej w pomarańcz, medium jest zimniejszym i ładniejszym brązem - tak na oko. Po maźnięciu palcem i naniesieniu na wierzch dłoni sprawiał wrażenie lekko brązowego, ale ja mam dziwny kolor skóry, no i to oświetlenie.
Mam nadzieję, że mimo wszystko Tobie się spodoba i będzie Ci kolorystycznie pasował.
Czekamy na testy!
ufff.... Tak juz bardziej optymistycznie Jeszcze nie doleciał niestety
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 17:52   #278
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny, jakby ktoras kiedys przy okazji mogla wkleic kropelke na dloni Double Wear Bone i Shell, badz jeszcze jakiegos jasniejszego odcienia od Fresco to bede naprawde wdzieczna.

Moze byc sam lub w porownaniu z innym podkladem, np Vichy (15 Opal), obojetne.

Mam zamiar zamowic go internetowo wiec nie mam mozliwosci sprawdzenia odcienia. Poza tym w Polsce nie ma jasniejszych odcieni od Fresco niestety.
Czy to prawda, ze cena w perfumerii zostala podwyzszona, czy to tylko plotka? W moim miescie nie ma Sephory ani Douglasa...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:34   #279
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
W ten weekend sprawdzilam odcienie DW Light. I tak: albo 2.0 lub 3.0. Oba sa cieple, bez rozu, roznia sie tylko jasnoscia. 3.0 jest bardziej opalony. 4.0 jest baardzo ciemny wedlug mnie. Dla lekko opalonej tylko 2 lub 3.

Aha, ja zadnych drobinek sie nie dopatrzylam.
je też zastanawiam sie nad nową wersja DW i też mnie nurtuje pytanie czy intensity 1 ma coś z różu, bo fresco ze starej wersji był za chłodny i różowy,ja mam odcień 39 czyli ciepły beż-i jak tu znaleźć odpowiednik
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:01   #280
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Zakupiłam niedawno puder sypki So Ingenious EL kolor 04 (transparent) na strawberrynet i zdziwiło mnie to, że słoiczek nie jest przejrzysty kwadratowy (jak np na zdjęciu na KWC) tylko jest okrągły z granatowym deklem (podobnie jak ma nowy Lucidity). Czy to jest jakaś nowsza/starsza wersja opakowania ???
Dotychczas widziałam tylko w przejrzystych kwadratowych, miała/ma lub widział któraś z was So Ingenious w okrągłym ?
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:41   #281
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
Zakupiłam niedawno puder sypki So Ingenious EL kolor 04 (transparent) na strawberrynet i zdziwiło mnie to, że słoiczek nie jest przejrzysty kwadratowy (jak np na zdjęciu na KWC) tylko jest okrągły z granatowym deklem (podobnie jak ma nowy Lucidity). Czy to jest jakaś nowsza/starsza wersja opakowania ???
Dotychczas widziałam tylko w przejrzystych kwadratowych, miała/ma lub widział któraś z was So Ingenious w okrągłym ?
To nowsza wersja - So Ingenious ma teraz takie samo pudełeczko, jak Lu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 17:20   #282
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki za odpowiedź, to dobrze znaczy że że świeży, tym bardziej cieszę się z zakupu.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:55   #283
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny, mam pytanie co do odcienia Bone DW. Wiem, ze to cieply odcien, i chcialabym sie dowiedziec czy nie wpada bardziej w kolor zolty? Czy to jest moze bez?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:18   #284
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie co do odcienia Bone DW. Wiem, ze to cieply odcien, i chcialabym sie dowiedziec czy nie wpada bardziej w kolor zolty? Czy to jest moze bez?
Bone to bardzo jasny, ciepły beż, przesadnie żółtawy to on nie jest
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:20   #285
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzieki.

Zamowilam w ciemno na truskawce.

Z tego co mi wiadomo, to w Polsce nie ma tego odcienia wiec nawet nie mozna sprawdzic w perfumerii.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:36   #286
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki.

Zamowilam w ciemno na truskawce.

Z tego co mi wiadomo, to w Polsce nie ma tego odcienia wiec nawet nie mozna sprawdzic w perfumerii.
u nas nie ma Ja też miałam z Truskawy, on jest na pewno jasny, coś na poziomie buff Revlona, może nawet jaśniejszy, no i w tonacji ciepłej. Jeśli używasz podkładów o ciepłych odcieniach powinien być ok
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:01   #287
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
u nas nie ma Ja też miałam z Truskawy, on jest na pewno jasny, coś na poziomie buff Revlona, może nawet jaśniejszy, no i w tonacji ciepłej. Jeśli używasz podkładów o ciepłych odcieniach powinien być ok

Nie, wlasnie uzywam chlodnych lub neutralnych. Mam Vichy 15 Opal, i mam tez DW 39, ale jest dla mnie o pol tonu za ciemny. Chcialam wyprobowac jasniejszy odcien, ale byl tylko Bone wiec wzielam w ciemno. Najwyzej sprzedam na allegro.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:02   #288
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Nie, wlasnie uzywam chlodnych lub neutralnych. Mam Vichy 15 Opal, i mam tez DW 39, ale jest dla mnie o pol tonu za ciemny. Chcialam wyprobowac jasniejszy odcien, ale byl tylko Bone wiec wzielam w ciemno. Najwyzej sprzedam na allegro.
napisz jaki jest w porównaniu do 39,bo też go używam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:23   #289
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
napisz jaki jest w porównaniu do 39,bo też go używam

Ok, ale to dopiero za kilka tygodni bo nie mam jeszcze shipment status. No chyba, ze moja paczka utknie w UC, to niestety troche pozniej.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 16:18   #290
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
napisz jaki jest w porównaniu do 39,bo też go używam

Używasz 39 z double wear? Bo właśnie chcę go kupić
A może masz porównanie do dermablendu vichy nr 15? Bo jak dla mnie to ten kolor był idealny i podkład zresztą też bardzo dobry tylko mam tłustą skórę i nie bardzo ją matuje
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:26   #291
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Używasz 39 z double wear? Bo właśnie chcę go kupić
A może masz porównanie do dermablendu vichy nr 15? Bo jak dla mnie to ten kolor był idealny i podkład zresztą też bardzo dobry tylko mam tłustą skórę i nie bardzo ją matuje

Jest ciemniejszy od Vichy 15. I ciut jasniejszy od Vichy 25. Matuje lepiej. I nie podkresla porow. Moim zdaniem jest mniej wydajny od Vichy. Ale lepszy.


Aha, a matowienia skory nie zlatwisz kupujac dobry podklad. Idz do kosmetyczki, powiedz jaki masz problem, i jesli jest dobra to tak Ci ustawi kremy i w ogole kosmetyki, ze pielegnacja Twojej cery da jakis efekt i skora bedzie mniej tlusta. Sam podklad do tego niestety nie wystarczy.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:47   #292
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Jest ciemniejszy od Vichy 15. I ciut jasniejszy od Vichy 25. Matuje lepiej. I nie podkresla porow. Moim zdaniem jest mniej wydajny od Vichy. Ale lepszy.


Aha, a matowienia skory nie zlatwisz kupujac dobry podklad. Idz do kosmetyczki, powiedz jaki masz problem, i jesli jest dobra to tak Ci ustawi kremy i w ogole kosmetyki, ze pielegnacja Twojej cery da jakis efekt i skora bedzie mniej tlusta. Sam podklad do tego niestety nie wystarczy.
Byłam u kosmetyczki i już mam kosmetyki dzięki którym stan mojej skóry ma się poprawić Pracuję nad tym i już widzę efekty- myślę że będzie tylko lepiej

No to jak ciemniejszy jest to nie za bardzo Nie wiem czy zamówić go w ciemno A nie wiesz może czy jest dużo ciemniejszy?

Ciekawe jaki ten bone jest
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:52   #293
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Byłam u kosmetyczki i już mam kosmetyki dzięki którym stan mojej skóry ma się poprawić Pracuję nad tym i już widzę efekty- myślę że będzie tylko lepiej

No to jak ciemniejszy jest to nie za bardzo Nie wiem czy zamówić go w ciemno A nie wiesz może czy jest dużo ciemniejszy?

Ciekawe jaki ten bone jest

Ciezko mi powiedziec... Nie chce Cie wprowadzic w blad. Ale to 2 rozne firmy i w zwiazku z tym 2 rozne odcienie. Wydaje mi sie, ze Vichy w porownaniu do EL wpada bardziej w zolty odcien, a EL w bezowy z nutka pomaranczy, ale to jest oczywiscie niewidoczne. W zwiazku z tym Vichy jest jasniejszy. Ale czy duzo... moze o ton, chyba nie wiecej. Moze zamow, a najwyzej sprzedasz na allegro... W Polsce nie ma tego odcienia wiec nie sprawdzisz w perfumerii.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:11   #294
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ciezko mi powiedziec... Nie chce Cie wprowadzic w blad. Ale to 2 rozne firmy i w zwiazku z tym 2 rozne odcienie. Wydaje mi sie, ze Vichy w porownaniu do EL wpada bardziej w zolty odcien, a EL w bezowy z nutka pomaranczy, ale to jest oczywiscie niewidoczne. W zwiazku z tym Vichy jest jasniejszy. Ale czy duzo... moze o ton, chyba nie wiecej. Moze zamow, a najwyzej sprzedasz na allegro... W Polsce nie ma tego odcienia wiec nie sprawdzisz w perfumerii.
Właśnie wiem że nie ma Byłam w sephorze ale wybór marny i najjaśniejszy odcień dla mnie zbyt ciemny;/
Vichy właśnie był idealny, lubię takie żółte odcienie Oj chyba zamówię w ciemno, cena na truskawie zachęca

Znalazłam tutaj odcienie podkładu:
http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD7654
i ten bone wydaje mi się najbardziej żółty
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.

Edytowane przez mmagdaa_p
Czas edycji: 2008-06-27 o 21:34
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:07   #295
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Właśnie wiem że nie ma Byłam w sephorze ale wybór marny i najjaśniejszy odcień dla mnie zbyt ciemny;/
Vichy właśnie był idealny, lubię takie żółte odcienie Oj chyba zamówię w ciemno, cena na truskawie zachęca

Znalazłam tutaj odcienie podkładu:
http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD7654
i ten bone wydaje mi się najbardziej żółty

Wlasnie kilka dni temu zamowilam na truskawce Bone, ale nigdy nie widzialam go na zywo. Mam 39 i jest ciut za ciemny wiec postanowilam zamowic w ciemno jasniejszy odcien, a wtedy z jasnych byl tylko ten. Zobaczymy co z tego bedzie. Ciekawa jestem czy przyleci do mnie bez zadnych przygod po drodze. Ostatnio UC wylapuje wiecej paczek niz wczesniej, wiec i pewnie mojej nie ominie, a to oznacza czekanie nie tydzien a miesiac na przesylke...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:14   #296
Gambolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny, czy któraś z Was używa/używała kiedyś błyszczyków EL High Gloss? Jeśli tak , to w jakim/jakich kolorach? Ja mam jeden w kolorze 11 Blush i jestem nim zachwycona. Ciekawa jestem, jaki efekt dają kolorki 09 Flamingo, 08 Coral, 02 Ivory (wiem, wiem, powinnam sobie przetestować, ale jakoś nie mogę dotrzeć do żadnej perfumerii, bo czasu brak). Szczególnie chciałabym wiedzieć, czy któreś z nich są bezdrobinkowe, bo wolę takie , czy dają efekt mokrej tafli, tak jak ten, który mam i czy dają widoczny kolor na ustach.
Gambolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:08   #297
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Używasz 39 z double wear? Bo właśnie chcę go kupić
A może masz porównanie do dermablendu vichy nr 15? Bo jak dla mnie to ten kolor był idealny i podkład zresztą też bardzo dobry tylko mam tłustą skórę i nie bardzo ją matuje
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
napisz jaki jest w porównaniu do 39,bo też go używam

No wiec dotarl do mnie Bone i bardzo przypomina mi on Vichy 15, a z kolei EL 39 przypomina mi bardziej Vichy 25 (choc EL jest ciut jasniejszy).

Bone rzeczywiscie ma odcien leciutko podchodzacy pod zolty, ale bez przesady. Na skorze wychodzi jasny bez.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:21   #298
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No wiec dotarl do mnie Bone i bardzo przypomina mi on Vichy 15, a z kolei EL 39 przypomina mi bardziej Vichy 25 (choc EL jest ciut jasniejszy).

Bone rzeczywiscie ma odcien leciutko podchodzacy pod zolty, ale bez przesady. Na skorze wychodzi jasny bez.
aha,to dla mnie za jasny będzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 13:59   #299
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Zamowilam na truskawce podklad 17 Bone EL i ma inna konsystencje niz 39 Ivory Cream. Bone jest bardziej zbity i ciezko wychodzi z buteleczki. A Ivory Cream jest prawie ze lejacy... Obydwa maja ten sam kod AC7. Myslicie, ze byl ktorys zle przechowywany? A zamawialam najpierw Ivory Cream, jakies 3 miesiace temu. A teraz Bone.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:24   #300
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No wiec dotarl do mnie Bone i bardzo przypomina mi on Vichy 15, a z kolei EL 39 przypomina mi bardziej Vichy 25 (choc EL jest ciut jasniejszy).

Bone rzeczywiscie ma odcien leciutko podchodzacy pod zolty, ale bez przesady. Na skorze wychodzi jasny bez.
Dziękuję CI za porównanie
W takim razie zamawiam bone
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.