ciagle to samo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 12:54   #1
basia_tb
Raczkowanie
 
Avatar basia_tb
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
GG do basia_tb

ciagle to samo.


czy nie macie czasem tak ze chodzicie ciagle w tych samych rzeczach ??
ja, mimo iż mam pełną szafę to zauważyłam, że chodze ciągle w tych samych rzeczach.
gdy sprzątam sobie w szafie 9 bo jak wiadomo bałagan robi się sam :-P ) to "przypominam sobie , że mam przecież tyle ładnych rzeczy i w nich nie chodzę.
czy macie jakiś sposób na mój problem
(mam zbyt małą szafę aby wszystko mieć na wieszakach ... )
ps wiem ze to dziwne pytanie ale czesto sie oazuje ze mam cos super modnego ale o tym'zapominam" i potem musze to wyrzucić . :-(
basia_tb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:58   #2
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ciagle to samo.

mam tak samo jak Ty wiec niestety nic Ci nie poradze Ale też zawsze "uczepie" sie kilku ciuchow i chodze w nich dopoki dziury sie nie porobia no chociarz czasem jest tak ze cos mi sie podoba a po czasie wmowie sobie ze cos w tym ciuchu jest nie tak i lezy zapomniany na dnie szafy
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:11   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ciagle to samo.

dlatego ja ciagle "remontuje", zmieniam kolejnosc lezenia, przekladam kupki na rozne polki, zeby lapac za cos innego niz te 5 bluzek, ktore sa na wierzchu, a szafy z wieszakami w ogole nie otwieram

przydalaby sie garderoba... duza, oswietlona i wlasny stylista
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:13   #4
basia_tb
Raczkowanie
 
Avatar basia_tb
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
GG do basia_tb
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

przydalaby sie garderoba... duza, oswietlona i wlasny stylista
noooo , to chyba najpelszy pomysł :-P
basia_tb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:16   #5
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ciagle to samo.

Tak, tak, marzy mi się garderoba .
Hm chyba dużo osób ma ten problem
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:18   #6
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dlatego ja ciagle "remontuje", zmieniam kolejnosc lezenia, przekladam kupki na rozne polki, zeby lapac za cos innego niz te 5 bluzek, ktore sa na wierzchu, a szafy z wieszakami w ogole nie otwieram

przydalaby sie garderoba... duza, oswietlona i wlasny stylista
oo taaak
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:19   #7
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dlatego ja ciagle "remontuje", zmieniam kolejnosc lezenia, przekladam kupki na rozne polki, zeby lapac za cos innego niz te 5 bluzek, ktore sa na wierzchu, a szafy z wieszakami w ogole nie otwieram

przydalaby sie garderoba... duza, oswietlona i wlasny stylista
tez tak robie a i tak wyciągam bluzke lub spodnie z dna kupki
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 13:19   #8
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: ciagle to samo.

Ja mam garderobę i mam taki sam problem
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:20   #9
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ciagle to samo.

ostatnio sie rozstalam z ciuchami, ktorych nie mialam na sobie 3-4 lata, niby teraz jest bardziej przejrzyscie... i teoretycznie wiem, co mam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:35   #10
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: ciagle to samo.

A ja mam dziewczyny sposób. A nawet kilka Poleciła mi kumpela.
1) Zamknijcie ciuchy ktorych się "uczepiłyście" gdzies w słabo dostempnym miejscu. Na górze szafy czy coś. Nie bedzie wam sie chciało ciagle wchodzić i je wkładac/wyjmować. I po 3 tyg zamianka
2) Starajcie się wsadzić te ciuchy na dno kosza z praniem. I niepierzcie.
3) czepcie się metody z Beverly Hills. Ciuch zakładmy TYLKO 2 razy na 2 tyg. później odkładamy go na wydzieloną półkę w szafie. (Jak mnie nachodzi żeby tak robić to dodatkowo pisze na karteczce date ostatniego założenia )
4) Pożycz je komuś!!!
5) Idź na zakupy. Zawsze (przynajmniej u mnie) jest tak ze jak kupie np. nowe spodnie to stare mi sie nia podobają i chodze tylko w nowych.
6) Co np. tydzień, np. robiąc porządki w szafie ułóżcie po 2 zestawy na każdy dzień przyszłeo tyg. jeden jak jest cieplej drugi jak zimniej i ze 2-3 elegantsze. POotem zróbcie fotki i prowadźcie np. katalog komputerowy z zestawami. Kiedyś moja kumpela jak tylkokupiła ciuch robiła fote i wrzucała na kompa. potem planowała zestawy "komputerowo" i drukowała po czym wieszała na tablicy korkowej w pokoju. Zapisywała zestawy założone (!) z datą np. w Wordzie. I powiem wam było może czasochłonne (chociaz jak sie wprawisz to wiele mniej) ale zabawne, ciekawe i zadkokiedy powtarzała jakies ciuchy w zestawie.
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:39   #11
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: ciagle to samo.

Tez tak mam - szukam na to sposobu ale chyba najrozsadniej jest po prostu raz na jakis czas dac sobie weiecej czasu na skompletowanie fajnego zestawu i miec ich zamiast 3 na przyklad 20
Alepenliebe, Twoje rady sa ciekawe ale zdecydowanie zajmuja zbyt wiele czasu - szczegolenie to ze zdjeciami. Na dodatek stroj zalezy jeszcze od nastroju a tego raczej nie da sie przewidziec
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 13:56   #12
OOO Kika OOO
Rozeznanie
 
Avatar OOO Kika OOO
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 986
Dot.: ciagle to samo.

Zgadzam się- tak może robić tylko ktoś, kto ma czas, żeby cały dzień poświęcić na kompletowanie zestawu.

Ja zawsze zaraz po przebudzeniu leże 5 min na łóżku i myślę, co na siebie założyć, a jak już wymyślę to wstaję i biorę to z szafy. W moim wypadku ułożenie rzeczy nie ma takiego znaczenia
__________________
-Co dzisiaj robimy?
-To co zwykle: spróbujemy opanować świat!
OOO Kika OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:06   #13
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez Alpenliebe Pokaż wiadomość
Kiedyś moja kumpela jak tylkokupiła ciuch robiła fote i wrzucała na kompa. potem planowała zestawy "komputerowo" i drukowała po czym wieszała na tablicy korkowej w pokoju. Zapisywała zestawy założone (!) z datą np. w Wordzie. I powiem wam było może czasochłonne (chociaz jak sie wprawisz to wiele mniej) ale zabawne, ciekawe i zadkokiedy powtarzała jakies ciuchy w zestawie.
Takie cos to ja juz dawno wymyslilam takie wlasne polyvore tylko jak sobie pomysle ze mam wszystko wyjmowac, robic zdjecia, ukladac to spowrotem zdecydowanie mi sie odechciewa... No i u mnie jeszcze dochodzi ten problem ze nie zawsze to co wyglada fajnie na lezaco, wyglada fajnie na mnie poza tym nie mam kolorowej drukarki (poza tym ile forsy za tusz :/ ) wiec musialabym codziennie rano odpalac kompa
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:15   #14
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: ciagle to samo.

mam identycznie.. dopiero gdy zrobię porządek z ubraniami to zauważam inne fajne ciuchy.. pamiętam jak kiedyś podczas porządków znalazłam taki fajny sweterek na guziki i letnią sukienkę teraz staram się utrzymywać porządek cały czas
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:39   #15
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez Alpenliebe Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny sposób. A nawet kilka Poleciła mi kumpela.
1) Zamknijcie ciuchy ktorych się "uczepiłyście" gdzies w słabo dostempnym miejscu. Na górze szafy czy coś. Nie bedzie wam sie chciało ciagle wchodzić i je wkładac/wyjmować. I po 3 tyg zamianka
2) Starajcie się wsadzić te ciuchy na dno kosza z praniem. I niepierzcie.
3) czepcie się metody z Beverly Hills. Ciuch zakładmy TYLKO 2 razy na 2 tyg. później odkładamy go na wydzieloną półkę w szafie. (Jak mnie nachodzi żeby tak robić to dodatkowo pisze na karteczce date ostatniego założenia )
4) Pożycz je komuś!!!
5) Idź na zakupy. Zawsze (przynajmniej u mnie) jest tak ze jak kupie np. nowe spodnie to stare mi sie nia podobają i chodze tylko w nowych.
6) Co np. tydzień, np. robiąc porządki w szafie ułóżcie po 2 zestawy na każdy dzień przyszłeo tyg. jeden jak jest cieplej drugi jak zimniej i ze 2-3 elegantsze. POotem zróbcie fotki i prowadźcie np. katalog komputerowy z zestawami. Kiedyś moja kumpela jak tylkokupiła ciuch robiła fote i wrzucała na kompa. potem planowała zestawy "komputerowo" i drukowała po czym wieszała na tablicy korkowej w pokoju. Zapisywała zestawy założone (!) z datą np. w Wordzie. I powiem wam było może czasochłonne (chociaz jak sie wprawisz to wiele mniej) ale zabawne, ciekawe i zadkokiedy powtarzała jakies ciuchy w zestawie.
Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Takie cos to ja juz dawno wymyslilam takie wlasne polyvore tylko jak sobie pomysle ze mam wszystko wyjmowac, robic zdjecia, ukladac to spowrotem zdecydowanie mi sie odechciewa... No i u mnie jeszcze dochodzi ten problem ze nie zawsze to co wyglada fajnie na lezaco, wyglada fajnie na mnie poza tym nie mam kolorowej drukarki (poza tym ile forsy za tusz :/ ) wiec musialabym codziennie rano odpalac kompa
Może to jest czasochłonne, ale to całkiem niezły pomysł. Ja bym tylko nie drukowała, a zostawiała na komputerze, bo i tak jest prawie cały czas włączony.
Inna sprawa, że też mam ten problem - to co fajnie wygląda samo w sobie, niekoniecznie na mnie wygląda tak samo super :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:53   #16
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez Alpenliebe Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny sposób. A nawet kilka Poleciła mi kumpela.
1) Zamknijcie ciuchy ktorych się "uczepiłyście" gdzies w słabo dostempnym miejscu. Na górze szafy czy coś. Nie bedzie wam sie chciało ciagle wchodzić i je wkładac/wyjmować. I po 3 tyg zamianka
2) Starajcie się wsadzić te ciuchy na dno kosza z praniem. I niepierzcie.
3) czepcie się metody z Beverly Hills. Ciuch zakładmy TYLKO 2 razy na 2 tyg. później odkładamy go na wydzieloną półkę w szafie. (Jak mnie nachodzi żeby tak robić to dodatkowo pisze na karteczce date ostatniego założenia )
4) Pożycz je komuś!!!
5) Idź na zakupy. Zawsze (przynajmniej u mnie) jest tak ze jak kupie np. nowe spodnie to stare mi sie nia podobają i chodze tylko w nowych.
6) Co np. tydzień, np. robiąc porządki w szafie ułóżcie po 2 zestawy na każdy dzień przyszłeo tyg. jeden jak jest cieplej drugi jak zimniej i ze 2-3 elegantsze. POotem zróbcie fotki i prowadźcie np. katalog komputerowy z zestawami. Kiedyś moja kumpela jak tylkokupiła ciuch robiła fote i wrzucała na kompa. potem planowała zestawy "komputerowo" i drukowała po czym wieszała na tablicy korkowej w pokoju. Zapisywała zestawy założone (!) z datą np. w Wordzie. I powiem wam było może czasochłonne (chociaz jak sie wprawisz to wiele mniej) ale zabawne, ciekawe i zadkokiedy powtarzała jakies ciuchy w zestawie.
Chyba muszę zacząć się stosować do tych zasad. Mimo, że mam garderobę w niczym mi to nie pomaga. Wręcz przeciwnie, udaje mi się zagrzebać te ciuszki jeszcze głębiej.

Ni mogę się odzwyczaić od chodzenia ciągle w tym samym.
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:57   #17
basia_tb
Raczkowanie
 
Avatar basia_tb
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
GG do basia_tb
Dot.: ciagle to samo.

ja chyba porobie sobie takie zestawy ...
czasochlonne ale sadze ze bardzo pomocne
basia_tb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:05   #18
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: ciagle to samo.

Ja mam podobnie, mimo, ze mam garderobę i wszystko na wieszaczkach poukładane. Ale to chyna dlatego, ze ja zakupoholiczka jestem.
Ostatnio braklo mi miejsca (i wieszaczków) na moje ciuchy z letnich wypadow po sklepach, wiec lezaly spokojnie w reklamowce, dopóki nie zrobiłam porządków. I wywaliłam ok 100 ubrań (liczyłam, bo powoli je wystawiam na all), a niektóre to nawet z metkami. I wiecie co, jak dołaożyłam nowe ciuchy to znowu jest ciasno
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:20   #19
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: ciagle to samo.

też mam ten problem, w dodatku mało miejsca w szafie, ale zawsze sprawdzonym rozwiązaniem jest dla mnie wypad do szafy siostry, lub wymiana z koleżanką, od razu coś nowego.
Ale najgorsze jest to, że czasem kupuję sobie naprawdę fajną bluzkę, czy tunikę, w sklepie mam w głowie cały ciekawy zestaw, lub nawet kilka, a w domu kończy się na opcji dżinsy+bluzka, najczęściej zapominam nawet o biżuterii.
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 20:26   #20
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: ciagle to samo.

moja garderoba, niestety nie zalatwia tego problemu... dla mnie najlepsza opcja to "wszystko na wieszaku", chociaz gdybym to restrykcyjnie wpowadzila w zycie to musialabym zamienic cala sypialnie na szafe najgorsza rzecz to miec ubrania w roznych czesciach pokoju/mieszkania, wtedy korzysta sie glownie z tego co jest najblizej.

ukladnanie zestawow na komputerze i drukowanie to dobre dla ludzi, ktorzy nic nie robia w ciagu dnia...
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:54   #21
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: ciagle to samo.

ja mam tak, ale dlatego, że mam swoje ulubione i te mniej ulubione.
Chociaż ostatnio i tak sie poprawiłam i wygrzebuję z szafy ciuchy, które poszły w zapomnienie.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:59   #22
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ciagle to samo.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dlatego ja ciagle "remontuje", zmieniam kolejnosc lezenia, przekladam kupki na rozne polki, zeby lapac za cos innego niz te 5 bluzek, ktore sa na wierzchu, a szafy z wieszakami w ogole nie otwieram

przydalaby sie garderoba... duza, oswietlona i wlasny stylista
Muszę to zastosować,bo niby nigdy nie mam się w co ubrać,a są bluzki które są w mojej szafie rok,miałam na sobie tylko raz bo o nich zapominam
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.