Brak seksu, brak orgazmu. WHY? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 07:47   #1
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37

Brak seksu, brak orgazmu. WHY?


Witam.
Moj problem polega na tym ze mialam juz czterech partnerow seksualnych (nadal jestem z czwartym w zwiazku) ale żaden z nich nigdy nie doprowadzil mnie do orgazmu.

Mam 22 lata moj TZ ma 31. Mial przede mna dwa dlugie zwiazki w ktorych nie mial problemu doprowadzic partnerki (tak twierdzi).
Sama umiem sie doprowadzic w 3 min. O co wiec chodzi?

Dodam ze coraz rzadziej uprawiamy seks bo jest wiecznie zmeczony i wiecznie nie ma czasu, a gdy juz go uprawiamy to nie ma gry wstepnej tak jak kiedys i nawet sie nie przyklada do tego aby mnie doprowadzic.

Ostatnio kochalismy sie pare minut, on doszedl i mnie zostawil (jak zwykle) a ja pytam "juz??" na co on "a jeszcze Ci malo?".......

Nie sadze aby mnie zdradzal- brzydzi sie zdrada.
Mieszkamy razem kochamy i dogadujemy sie. Jestesmy razem lekko ponad rok.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-04-12 o 11:40 Powód: odtworzenie tresci postu
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:13   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość
Witam.
Moj problem polega na tym ze mialam juz czterech partnerow seksualnych (nadal jestem z czwartym w zwiazku) ale żaden z nich nigdy nie doprowadzil mnie do orgazmu.

Mam 22 lata moj TZ ma 31. Mial przede mna dwa dlugie zwiazki w ktorych nie mial problemu doprowadzic partnerki (tak twierdzi).
Sama umiem sie doprowadzic w 3 min. O co wiec chodzi?

Dodam ze coraz rzadziej uprawiamy seks bo jest wiecznie zmeczony i wiecznie nie ma czasu, a gdy juz go uprawiamy to nie ma gry wstepnej tak jak kiedys i nawet sie nie przyklada do tego aby mnie doprowadzic.

Ostatnio kochalismy sie pare minut, on doszedl i mnie zostawil (jak zwykle) a ja pytam "juz??" na co on "a jeszcze Ci malo?".......

Nie sadze aby mnie zdradzal- brzydzi sie zdrada.
Mieszkamy razem kochamy i dogadujemy sie. Jestesmy razem lekko ponad rok.
Nie wiem, jakim cudem on chce Cię doprowadzić do orgazmu, skoro pomija grę wstępną i jeszcze uważa, że "wystarczy Ci". Jak dla mnie on jest totalnym egoistą - on jest zaspokojony, więc ma gdzieś, czy Tobie było przyjemnie. Gdyby mój seks tak wyglądał, to w ogóle nie chciałabym się kochać. Pogadaj z nim poważnie. A tak na marginesie: jesteś pewna, że on Cię kocha? Bo wg mnie kochający mężczyzna dba o swoją partnerkę nie tylko podczas seksu, ale też i po nim - a nie zostawia ją i odchodzi, bo on już doszedł.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:21   #3
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

l

Edytowane przez szczepionka
Czas edycji: 2010-04-12 o 07:37
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:27   #4
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Jeżeli on tak podchodzi teraz do sexu ,to potem w życiu tak samo będzie Cię olewał . To tylko kwestia czasu ... nie umie starać się o Twoje szczęście .
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:52   #5
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Powiedz, że żartujesz Ja nie mam wcale dużego biustu, ale mój TŻ uwielbia moje piersi. Moja koleżanka jest praktycznie płaska, ale jej facet ciągle jej powtarza, że jej ciało jest piękne. Skoro Twój facet nie potrafi podnieść Twojej samooceny i sprawić, że będziesz się dobrze czuła w swoim ciele, to nie nazywałabym go towarzyszem życia. Uważasz, że Wasze problemy seksualne wynikają z tego, że masz małe piersi?! Dziewczyno, opamiętaj się! To jego wina, że nie poświęca Ci uwagi i szczędzi czułości, a nie Twoja! Powiedz, gdyby miał mniejszego penisa, to nie dotykałabyś go albo Twój facet podobałby Ci się mniej? Nie rób sobie tej operacji, bo sztuczne piersi są wg mnie czymś okropnym, tylko poszukaj faceta, któremu spodobasz się taka, jaka jesteś.

Aha, no i jesteś pewna, że on Cię kocha i fajnie. Tylko on jakoś Ci tej miłości nie okazuje.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2010-04-11 o 08:54
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:54   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość
Mysle ze problemem moze byc moj wyglad- maly biust :/ mozliwe ze nie jestem dla niego przez to atrakcyjna choc twierdzi ze jest inaczej. Na jesien ide na operacje biustu...nie tylko ze wzgledu na niego ale nie powiem zeby to nie mialo znaczenia.
Na pewno nie.
Tysiące kobiet ma mały biust i udane życie seksualne. Sama mam niewielki i nie narzekam, a mój mąz go uwielbia od 15tu lat, takim jaki on jest.

jesli chodzi o operację- jestes dorosła wiesz co robisz.
Ale nie licz na to, że ona zmieni coś na dłużej niz na chwilkę, albo ze w ogóle coś zmieni.
Zdajesz sobei sprawę, ze wszczepienie silikonu w biust nie sprawi, że twój facet stanie się wirtuozem w sparwie doprowadzenia cie do orgazmu?

Moze ew. wzrosnie Twoja pewnośc siebie i kopniesz tego pana w 4 litery i znajdziesz lepszego. Bo jak połaczyłam to co napisałaś w tym i tamtym watku na intymnym, to wygląda to po prostu żle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:23   #7
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

k

Edytowane przez szczepionka
Czas edycji: 2010-04-12 o 07:37
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 11:37   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość

szczerze mowiac licze na to ze dzieki tej operacji wzrosnie moja pewnosc siebie w lozku...

wiesz...pewnie jest masa lepszych mezczyzn w lozku ale za bardzo zapatrzona w niego jestem-odpowiada mi jako partner do zycia (poza seksem).
pewnosc moze wzroscie ale dochodzic nadal nie bedziesz, bo brak org to nie kwestia wielkosci piersi.

wiec odpowiedz sobie na pytanie czy jesli nic sie nie zmieni to bedziesz zyc z nim bez satysfakcjonujacego seksu?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:49   #9
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
wiec odpowiedz sobie na pytanie czy jesli nic sie nie zmieni to bedziesz zyc z nim bez satysfakcjonujacego seksu?
zadalam sobie to pytanie. Kiedys bez wahania bym odpowiedziala ze tak ale wtedy seks byl (liczylam na to ze z czasem i org beda) a pytanie bylo teoretyczne.
A dzis odpowiem "nie wiem"...

Edytowane przez szczepionka
Czas edycji: 2010-04-11 o 11:50
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:57   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Dodając Twój 1 i 2 wątek to nie widzę ani dobrego związku, ani zbytniego zainteresowania tego pana Tobą.

Potrwa to jeszcze jakiś czas i pójdzie w w którąś z 2 stron: albo sfrustrowana z workiem kompleksów odejdziesz, albo zaczniesz myśleć, że na nic lepszego nie zasługujesz i jakkolwiek nie będzie Cię traktował będziesz się go trzymała kurczowo i pozwalała mu na wszystko.

Mam nadzieję, że opcja nr. 1. Szkoda życia.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:06   #11
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Jeśli nie lubisz siebie, to żadna operacja nie sprawi, że będziesz się czuła dobrze w swoim ciele. Niby Twój facet Cię akceptuje, ale jednak żartuje z Twoich małych piersi - więc ja tu żadnej akceptacji nie widzę. Ciekawe, jakby się czuł, gdybyś mówiła, że jego penis jest mały? Na pewno nieźle by się wkurzył, a Ty to potulnie znosisz. Miał dziewczynę z silikonami i jakoś im nie wyszło - sama więc chyba rozumiesz, że większe piersi nie naprawią problemów w Waszym związku i nie sprawią, że Pan Egoista bardziej się o Ciebie zatroszczy. On chce, żebyś to Ty zadowalała jego - masz mieć większe piersi, bo on takie lubi, masz uprawiać z nim seks, żeby jemu było dobrze... A gdzie tu jesteś TY? Dziewczyno, opamiętaj się i zastanów poważnie nad tym związkiem. Ten facet to palant i lepiej, żebyś zdała sobie z tego sprawę wcześniej niż później.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 12:21   #12
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość
Ostatnio kochalismy sie pare minut, on doszedl i mnie zostawil (jak zwykle) a ja pytam "juz??" na co on "a jeszcze Ci malo?".......
jakby mój tak się zachował, to przestałabym się z nim kochac aż by troche pomyslał co robi,
Egoista i tyle.
Gdzie to uczucia?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:29   #13
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
jakby mój tak się zachował, to przestałabym się z nim kochac aż by troche pomyslał co robi,
Egoista i tyle.
Gdzie to uczucia?
Nie odpyskowalam mu bo on nie powiedzial tego wrednie tylko na prawde byl zdziwiony ze mi jeszcze malo... a ja tylko " "
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:37   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość
Nie odpyskowalam mu bo on nie powiedzial tego wrednie tylko na prawde byl zdziwiony ze mi jeszcze malo... a ja tylko " "
To jest niewiarygodne. Byc może, ten pan, mimo 2 związków za soba i siły wieku, po prrostu jest seksualnym analfabetą
Byc może nikt go nie nauczył na czym polega dobry seks, a sam nie był w stanie sobie tego doczytać, chcieć spróbować, przemysleć? Albo jest po prostu w tej dziedzinie kompletnie bez talentu i zdolności- no tak tez przecież może być. jedni są extra kochankami, inni wystarczająco dobrymi a inni beznadziejnymi i nienauczalnymi i już.

Bo nie wyobrażam sobie, zeby mój partner miał watpliwości czy mi jest mało czy nie. Przecież WIDZI i CZUJE w trakcie. A nawet jakby przeoczył w ferworze "walki" to jakby usłyszał że mało to by dokończyła w taki czy inny sposób, bez marudzenia.
Nie ma opcji że któreś z nas zostaje na lodzie i z chcicą.


szczepionka, ja teraz napisze całkiem serio, bo obie jestesmy dorosłe, twój partner też.
Może podyskutujcie o innej formie związku niz tradycyjny duet. Skoro dla niego "seks to nie wszystko i nie chce mu się i ogólnie,marudzisz i Ci mało" to niech on sobie bedzie idealnym partnerem na codzień, ale niech da Ci przyzwolenie na "kolege do seksu bez zobowiązań"

Bo ja nie wiem, po prostu nie widzę tego , żeby miało wyjść Wam tak jak jest teraz
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:55   #15
szczepionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

ech...
szczepionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:35   #16
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

ja do tej pory myślałam że facet chce podnieść swoje "ego" sprawiając jak najlepszą satysfakcję kobiecie a jeśli chodzi o seks to już całkowicie...wiec nie rozumiem jego podejścia
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:42   #17
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez szczepionka Pokaż wiadomość
Ostatnio kochalismy sie pare minut, on doszedl i mnie zostawil (jak zwykle) a ja pytam "juz??" na co on "a jeszcze Ci malo?".......
Bosh
nie wierzę
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 23:44   #18
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
Bosh
nie wierzę


straszne.
szczepionka, zasługujesz na fajniejszego, bardziej zainteresowanego Tobą faceta. Chyba czas już postawić sprawę na ostrzu noża- jeśli chcesz zmian.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:14   #19
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Brak seksu, brak orgazmu. WHY?

jezeli Ty czesto doprowadzasz sie sama do orgazmu to Twoje cialo przyzwyczailo sie do sposobu w jaki to robisz. I pieszczoty partnera nie dzialaja tak jak Twoje wlasne. Sprobuj zaspokoic sie w troszke inny sposob i zobacz czy tez Ci to zajmie 3 minuty.
a jeżeli ogolnie o jego podejscie chodzi to moze wyczul u Ciebie wielkie niezadowolenie,moze jakies pretensje ze nie potrafi Cie zaspokoic i zamiast jego to zmotywowac do poprawy to on wręcz przeciwnie, kompletnie to olał. Może myśli, że nie potrafi,albo, że co by nie robił to i tak to na Ciebie nie zadziała. Tacy są faceci niestety.
Sprobuj w jakis podstępny sposob ''wymusic'' na nim gre wstepna, jakas bielizna, albo ganianiem sie po domu. Moze seks oralny i zero penetracji? Ciężko mi doradzic tak naprawde.

Mój facet dopiero po 3 miesiacach odkad zaczelismy ze soba sypiac zaspokoil mnie w pelni.
__________________
Kocham Cie bombusiu

Edytowane przez fiolka400
Czas edycji: 2010-04-14 o 22:18
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.