jaki kolor włosów dla Pani Lata? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 12:56   #1
lexi0718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2

jaki kolor włosów dla Pani Lata?


hej, mam problem z wyborem koloru farby do włosów dla siebie. Jestem typem lata ale z ciemnymi brwiami, obecny kolor szaro brązowy. Jaki kolor polecacie?

Spodobał mi się ten, ale mam problem z jego identyfikacją:

http://xaxor.com/images/Beautiful-re...tography23.jpg

Pozdrawiam
lexi0718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 00:40   #2
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: jaki kolor włosów dla Pani Lata?

Cytat:
Napisane przez lexi0718 Pokaż wiadomość
hej, mam problem z wyborem koloru farby do włosów dla siebie. Jestem typem lata ale z ciemnymi brwiami, obecny kolor szaro brązowy. Jaki kolor polecacie?

Spodobał mi się ten, ale mam problem z jego identyfikacją:

http://xaxor.com/images/Beautiful-re...tography23.jpg

Pozdrawiam
Jeżeli faktycznie jesteś latem (masz chłodną karnację) to takie ciepłe kolory raczej nie będą pasować. Modelka na zdjęciu wygląda ładnie w tej fryzurze, ale widać że ma ciepły, brzoskwiniowy odcień skóry, który ładnie komponuje się z rudym (kasztanowym?) kolorem włosów.

Zawsze można zafarbować się szamponetką i zobaczyć czy dany kolor pasuje, tym bardziej, że jest wśród nich spory wybór rudych odcieni, a w razie wyboru nietrafionego koloru pocieszające jest to, że zmyje się on po kilku/kilkunastu myciach.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:52   #3
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaki kolor włosów dla Pani Lata?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie jesteś latem (masz chłodną karnację) to takie ciepłe kolory raczej nie będą pasować. Modelka na zdjęciu wygląda ładnie w tej fryzurze, ale widać że ma ciepły, brzoskwiniowy odcień skóry, który ładnie komponuje się z rudym (kasztanowym?) kolorem włosów.

Zawsze można zafarbować się szamponetką i zobaczyć czy dany kolor pasuje, tym bardziej, że jest wśród nich spory wybór rudych odcieni, a w razie wyboru nietrafionego koloru pocieszające jest to, że zmyje się on po kilku/kilkunastu myciach.
^Zgadzam się z przedmówczynią

Rudy przy chłodnej karnacji musi być też chłodnawy, taki miedziany wpadający lekko w róż (jak miedź, nie jak mosiądz:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...BPWYXj5rgTXapQ
Taki kolor mają naturalne rudzielce-lata ale jak to uzyskać farbą to już nie wiem. Kiedyś był dobry odcień Preference L'Oreala ale nie wiem czy dalej robią.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:15   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: jaki kolor włosów dla Pani Lata?

Zgoda w 100%.

Ja mam bardzo jasną karnację a natura obdarzyła mnie takim kolorem, jaki wybrałaś dla siebie. W dodatku mam włosy kręcone. To nie jest dobre połączenie bo bez pracy nad kolorytem cery wyglądam jak rudowłosy upiór. Wampierz dobrze Ci radzi. Ja sama nieźle muszę się napracować by moja twarz nabrała choć lekko brzoskwiniowej karnacji, solarium nie wchodzi w grę.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.