Studniowkowy problem, prosze o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 19:45   #1
eweli1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21

Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)


Hej drogie dziewczyny. Od poczatku chce zaznaczyc ze na forum jestem nowa i za bardzo sie nie orientowalam gdzie zamiescic moje pytanie. Jakies pol roku temu poznalam chlopaka no i bardzo mi sie spodobal poniewaz byl inny od wszystkich i mial w sobie to Coś. W kazdym razie bardzo mnie do niego ciagnelo jego do mnie też niestety pozniej okazalo sie ze jest strasznym babiarzem i postanowilam dac sobie z nim spokoj . Bylam niedostepna i staralam sie nie byc jak reszta dziewczyn ktore podrywal jednak nasze kontakty sie rozluznily. Ostatnio kreci z moja znajoma z klasy. ktora swoja droga jest jak to mowia moi koledzy latwa i w jego wypadku tez tak bylo, calowali sie itd. Ostatnio on zaprosil mnie na studniowke i nie wiem co mam o tym myslec. Bylam przekonana ze pojdzie z ta moja kolezanka ktora jest b. ladna ale nie umie tanczyc albo z kimkolwiek innym, dodam tez ze nie jestem jakos szalowo piekna ale ten chlopak stwierdzil ze swietnie sie ze mna bawi. Wedlug mnie studniowka to impreza na ktora idzie sie z osoba wazna i nie wiem co mam o tym myslec. Czy rzeczywiscie fajnie sie ze mna bawi i to tylko dlatego mnie zaprosil czy moze bedzie probowal mnie jakos tam "poderwac" . Co o tym sadzicie, mam isc czy nie isc ? Bardzo mi sie podoba ale boje sie ze zechce sie mna tylko zabawic.
eweli1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:22   #2
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

A czy Ty będziesz się z nim dobrze bawić? Bo jeśli miałabyś iść tylko, żeby zadowolić jego to nie ma sensu.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:37   #3
eweli1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Tak, uwielbiam z nim tanczyc i dobrze sie razem bawimy na wspolnych imprezach. Zastanawiam sie po prostu czemu zaprosil akurat mnie.
eweli1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:42   #4
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Bo studniówka jest po to, żeby się zabawić. A widać z Tobą faktycznie dobrze się bawi.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:49   #5
eweli1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Jak to ja zaczelam sobie wymyslac jakies scenariusze ze moze jednak go do mnie ciagnie czy cos w tym rodzaju :p Faktycznie masz racje dzieki za odpowiedz
eweli1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:59   #6
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez eweli1313 Pokaż wiadomość
Jak to ja zaczelam sobie wymyslac jakies scenariusze ze moze jednak go do mnie ciagnie czy cos w tym rodzaju :p Faktycznie masz racje dzieki za odpowiedz
Lepiej nie nadinterpretuj.
Może on chce się tylko fajnie na studniówce pobawić?
Po prostu.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 21:23   #7
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez eweli1313 Pokaż wiadomość
Hej drogie dziewczyny. Od poczatku chce zaznaczyc ze na forum jestem nowa i za bardzo sie nie orientowalam gdzie zamiescic moje pytanie. Jakies pol roku temu poznalam chlopaka no i bardzo mi sie spodobal poniewaz byl inny od wszystkich i mial w sobie to Coś. W kazdym razie bardzo mnie do niego ciagnelo jego do mnie też niestety pozniej okazalo sie ze jest strasznym babiarzem i postanowilam dac sobie z nim spokoj . Bylam niedostepna i staralam sie nie byc jak reszta dziewczyn ktore podrywal jednak nasze kontakty sie rozluznily. Ostatnio kreci z moja znajoma z klasy. ktora swoja droga jest jak to mowia moi koledzy latwa i w jego wypadku tez tak bylo, calowali sie itd. Ostatnio on zaprosil mnie na studniowke i nie wiem co mam o tym myslec. Bylam przekonana ze pojdzie z ta moja kolezanka ktora jest b. ladna ale nie umie tanczyc albo z kimkolwiek innym, dodam tez ze nie jestem jakos szalowo piekna ale ten chlopak stwierdzil ze swietnie sie ze mna bawi. Wedlug mnie studniowka to impreza na ktora idzie sie z osoba wazna i nie wiem co mam o tym myslec. Czy rzeczywiscie fajnie sie ze mna bawi i to tylko dlatego mnie zaprosil czy moze bedzie probowal mnie jakos tam "poderwac" . Co o tym sadzicie, mam isc czy nie isc ? Bardzo mi sie podoba ale boje sie ze zechce sie mna tylko zabawic.
Niekoniecznie.
Ja bym poszła, dobrze się bawiła i nie dorabiała do tego zaproszenia jakichś teorii
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 21:25   #8
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

A moim skromnym zdaniem powinnaś iść i się zabawić. Ale nie daj się! Jeśli sądzisz, że on jest taki babiarz, to Ty to wykorzystaj, skoro Cię zaprosił. No, a co Ci szkodzi, to nie żadne zobowiązanie.
__________________
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:11   #9
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

też bym poszła, ale bez dorabiania sobie teorii o podrywaniu, czy jemu zależy.
Poznaj go najpierw, a potem filozofuj czy jest wart
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:44   #10
Agathie
Raczkowanie
 
Avatar Agathie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl / De
Wiadomości: 47
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Jeśli dobrze Wam się razem bawi to pewnie bym poszła, tylko pamiętaj, żeby mieć głowę na karku bo w euforii możesz sie zgodzić na coś czego mozesz żałować.
A może po studniowce go usidlisz i z psa na baby stanie się kimś wiernym jak pies?
Udanej zabawy!
Agathie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 18:04   #11
eweli1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Dziekuje wam wszystkim bardzo Dzieki wam otworzylam oczy i mysle ze nie bede juz dorabiac drugiego dna. Wszystko wyjdzie mam nadziene swietnie chociaz do studniowki jeszcze sporo czasu Jak bawilyscie sie na swoich ?
eweli1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 19:48   #12
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez eweli1313 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam wszystkim bardzo Dzieki wam otworzylam oczy i mysle ze nie bede juz dorabiac drugiego dna. Wszystko wyjdzie mam nadziene swietnie chociaz do studniowki jeszcze sporo czasu Jak bawilyscie sie na swoich ?
Szczerze? Nuuuda. Ledwo swoją pamiętam, nie ze względu na %, bo wcale nie piję. Prawie 14 lat temu to prehistoria, fajniejsze imprezy się wydarzyły - bal dyplomowy, wesele.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:56   #13
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Ja swoją miło wspominam. Było wesoło i ogólnie cała szkoła bawiła się fajnie. Tylko nauczyciele za mało wódki wzięli i koło północy przyszli do nas po fanty.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 10:26   #14
corka Elzbiety
Rozeznanie
 
Avatar corka Elzbiety
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 659
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Idź i baw się dobrze
I nie wyobrażaj sobie za dużo, lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż niemiło rozczarować
__________________
było 72, a jest 48 kg!
corka Elzbiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:34   #15
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Jeżeli masz ochotę z nim iść, tym bardziej, że dobrze się razem bawicie, to jak najbardziej! Studniówka jest od tego. No i na takiej imprezie nie bawisz się tylko ze swoim wpółtowarzyszem, ale z innymi też
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 22:32   #16
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Szczerze? Nuuuda. Ledwo swoją pamiętam, nie ze względu na %, bo wcale nie piję. Prawie 14 lat temu to prehistoria, fajniejsze imprezy się wydarzyły - bal dyplomowy, wesele.
To chyba zależy od osoby. Ja żadnego balu dyplomowego nie maiłam, a uczelnia jedna z lepszych w EU. Wesela też nie planuję. Swoją 100dniówkę/prom wspominam bosko. Ale to chyba jak z każdą większą imprezą. Dla jednego wesela to lipa - bo słabe jedzenie, bo muzyka kiepska, bo coś tam, drugi będzie miło wspominał sylwester 1999/2000 A trzeci biwak z klasa i wychowawcą po maturach. No i jakby nei patrzeć bal studniówkowy to pierwsza taka dorosła impreza. Chociaż teraz to są ponoc te bale gimnazjalne, długich sukienek już nie ma.. czar prysnął.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 14:39   #17
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Studniowkowy problem, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Szczerze? Nuuuda. Ledwo swoją pamiętam, nie ze względu na %, bo wcale nie piję. Prawie 14 lat temu to prehistoria, fajniejsze imprezy się wydarzyły - bal dyplomowy, wesele.
Ja swojej też nie pamiętam i mówię, że to były czasy prehistoryczne. 2001 rok
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.