Dopinki na ślub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 07:34   #1
Madleine_
Przyczajenie
 
Avatar Madleine_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Madleine_
Smile

Dopinki na ślub?


Cześć, wciąż zastanawiam się jaką fryzurę wybrać na ślub. Ostatnio marzy mi się elegancki, prosty kok, ale mam problem. Moje włosy są średniej długości, więc takiego efektu nie otrzymam... Ale że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych wygooglowałam dopinki Sensi Hair w całkiem rozsądnej cenie jak na taką imprezę. Tylko boję się trochę, że mogą mi się odczepić w tym moim najważniejszym dniu, bądź coś innego może się z nimi stać. Nie wiem, czy je kupować. Doczepialiście tak włosy??
Madleine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:03   #2
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Dopinki na ślub?

Nieee
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 14:23   #3
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Dopinki na ślub?

Na Twoim miejscu poszłabym to salonu fryzjerskiego i dopytała czy faktycznie masz za krótkie włosy do Twojej wymarzonej fryzury A jeśli chodzi o dopinki to ja nie miałam,ale słyszałam,że jeśli są dobrze zrobione to nic Ci się z nimi nie dzieje
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 10:34   #4
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Dopinki na ślub?

Ja będę dopinać 1-2 taśmy (mam chyba z 6) żeby zagęścić włosy bo moje nie zachwycają chociaż są długie, jakieś 50cm. Ale przedłużać nie chcę bo wtedy chyba od razu wiadomo że włoski nie są własne
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 13:01   #5
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Dopinki na ślub?

Cytat:
Napisane przez Madleine_ Pokaż wiadomość
Cześć, wciąż zastanawiam się jaką fryzurę wybrać na ślub. Ostatnio marzy mi się elegancki, prosty kok, ale mam problem. Moje włosy są średniej długości, więc takiego efektu nie otrzymam...
Prosty, elegancki kok nie wymaga wcale przedłużonych włosów
Nawet z loba go można zrobić Wystarczy popatrzeć na to, co ma na głowie Gwyneth Paltrow czy Jessica Alba.
Najlepiej zapytaj fryzjera Oni mają różne sposoby na to, żeby fryzura wyglądała fajnie.

No, chyba że post jest reklamą dopinek firmy SH...
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 15:53   #6
ciasteczkowaaa123
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowaaa123
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 158
Dot.: Dopinki na ślub?

Tak jak już poleciły Ci dziewczyny wyżej, najlepiej byłoby pójść do fryzjera i zapytać. Z tego co mi wiadomo to nawet z włosów średniej długości da się zrobić kok. Teraz jest już tyle różnych wypełniaczy i innych tego typu rzeczy, że nie powinno być z tym problemu. Jeżeli jednak będziesz musiała doczepić włosy, a będą solidnie wykonane, to nie będziesz miała się o co martwić, bo na pewno się nie odczepią (jeśli będą dobrze założone). Moja sąsiadka doczepiała włosy w dniu ślubu i jeszcze później na poprawiny i była bardzo zadowolona. Pięknie to wyglądało no i co najważniejsze nic się z nimi nie działo, wytrzymały aż do samego rana
__________________
[...] bo nieufność wobec ludzi stała się od dziś moim murem obronnym,
który sobie postawiłam...
K.
Ćwiczę z Ewką!
ciasteczkowaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 07:37   #7
Madleine_
Przyczajenie
 
Avatar Madleine_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Madleine_
Dot.: Dopinki na ślub?

Nie wiem, czy kojarzycie jaka fryzure miala na slubie Agnieszka Popielewicz, o cos takiego mi chodzi, tylko kok upiety troche wyzej. Jest tam ogrom wlosow, wiec chyba sie zdecyduje na doczepy. W srode podejde do fryzjera i sie zapytam sie o koniecznosc zakupu dopinek
Madleine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 14:10   #8
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Dopinki na ślub?

Cytat:
Napisane przez Madleine_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy kojarzycie jaka fryzure miala na slubie Agnieszka Popielewicz, o cos takiego mi chodzi, tylko kok upiety troche wyzej. Jest tam ogrom wlosow, wiec chyba sie zdecyduje na doczepy. W srode podejde do fryzjera i sie zapytam sie o koniecznosc zakupu dopinek
Chodzi o coś takiego?
http://1.s.dziennik.pl/pliki/2358000...22-643-482.jpg

Byłam kiedyś świadkiem, jak fryzjerka bardzo podobny kok wyczarowała z włosów nieco za ramiona. Jako wypełnienia użyła takiej poduszeczki z gąbki w kolorze identycznym jak włosy. Sporo też było tapirowania, sprayu nadającego objętość i takie tam. Tak że naprawdę nie zawsze niezbędne są włosy do pasa Moja fryzjerka wręcz twierdzi, że z takich bardzo długich jest trudniej zrobić upięcie niż z krótszych.
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 11:48   #9
Monaana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Dopinki na ślub?

Cześć Wam. Jestem tu nowa Potrzebowała bym Waszej pomocy. W nie długim czasie biorę ślub i stąd moje pytanie... Mam bardzo rzadkie, cienkie włosy, dlatego zastanawiam się nad dopinką, może któraś zna jakiegoś sprawdzonego fryzjera, salon fryzjerski na Śląsku który robi takie dopinki i przy jej pomocy stworzyłby mi jakąś fryzure? Byłabym wdzięczna za info;-)
Monaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 12:48:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.