Fitness w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 16:27   #1
martuchna6661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4

Fitness w domu


Cześć wszystkim
Nie raz już ćwiczyłam w domu robiąc np. brzuszki, czy szóstkę Weidera,
tym razem pomyślałam o fitnessie.
Jeszcze niedawno dużo tańczyłam z konsolą wii, ale prawda jest taka, że nie męczyłam się zbytnio, mimo, że się przykładałam.
Ma ktoś może do polecenia jakieś filmiki online, lub do pobrania, w ostateczności jakieś nazwiska albo tytuły ?
Przeglądałam to co jest na you tube, tam są tylko filmiki 30 min, to nie za mało?
martuchna6661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 16:31   #2
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness w domu

Gdybym była złośliwa, napisałabym: racz przejrzeć, o Pani, to forum, przynajmniej pierwszą stronę.

Ale że nie jestem złośliwa, napiszę: odpal YT i wpisz w okienko 'Fitness blender' tak na początek. I nie wiem jakim cudem znalazłaś tylko filmiki po 30min, bo są baaardzo zróżnicowane, a jeśli Ci za mało to zawsze możesz wziąć dwa na trening
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 18:27   #3
maggie90
Przyczajenie
 
Avatar maggie90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fitness w domu

A ja polecę Zuzkę Light. Jeśli nie jesteś całkowicie początkująca, to dasz radę. W razie czego zajrzyj do mojego spisu jej treningów, w którym oznaczyłam (subiektywnie) poziomy trudności ZWOWów. Powodzenia
maggie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 09:55   #4
klaudus_94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Fitness w domu

ja polecam zumbę na youtube, Ewkę Chodakowską, Fitappy, Mel B i wiele wiele innych Prowadzę bloga o takiej tematyce i staram się wklejać codziennie inne ćwiczenia, które można wykonywać w domu. Może znajdziesz coś dla siebie.


---------------------------

http://piekniezdrowokolorowo.blogspot.com/

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

a no i Fitness Blender polecam! Cudo cudo ! maja cala mase filmikow na youtube o roznym poziomie zaawansowania
klaudus_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 10:25   #5
MalaCzyta
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzyta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 90
Dot.: Fitness w domu

Ja lubię ćwiczyć z Shaunem T (filmiki można znaleźć na vimeo). Treningi są wyczerpujące, ale tylko przy Insanity czułam się tak zmotywowana W Internecie jest mnóstwo materiałów, więc masz z czego wybierać. Dziewczyny podały Ci również wiele ciekawych nazwisk, a i na ich blogach pewnie znajdziesz coś ciekawego, więc pozostaje szybko się zdecydować i ćwiczyć
__________________
2016

Przeczytane: 14
Obejrzane: 98
MalaCzyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 11:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.