Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 13:47   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!


Jesteś na diecie? A może po prostu często podjadasz i obawiasz się o swoją figurę? Zobacz sprawdzone sposoby, które pomogą ci poskromić apetyt i pozbyć się uczucia głodu! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:58   #2
ZuzanneP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 106
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

Ja zawsze 30 min przed obiadem wypijam szklankę wody No i zaczynam obiad od sałatki Wtedy nigdy nie zjem wszystkiego ;p
ZuzanneP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:56   #3
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 291
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

A ja ostatnio staram się pić duże ilości wody to też pomaga tylko ,że potem co chwile lata się siusiu ;P
Anahi1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 17:35   #4
pamela3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

Ja tam piję SlimCoffee i ta kawusia pomaga mi kontrolować apetyt
pamela3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 11:15   #5
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

Ostatnio właśnie mam większy apetyt, ale się z tego cieszę bo mam zamiar przytyć kilka kilo Nie wiem tylko z czego to się bierze, raz na jakiś czas nie mogę się najeść a potem mogła bym nie jeść pół dnia, coś rozregulowana jestem
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:43   #6
morgiss
Przyczajenie
 
Avatar morgiss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

hmm ale z ta mieta to chyba na odwrot, wlasnie zeby zmniejszyc apetyt nalezy przegryzc coc mietowego i tak wlasnie jesli chce sie nam jesc wieczorem, wystarczy odrobina pasty do zebow (!) i ochota na przekaski znika, proponuje sprobowac, na mnie to dziala
morgiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:40   #7
KamilaGZN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak poskromić wilczy apetyt? Poznaj 6 sztuczek!

Gdzieś kiedyś czytałam, że poskramiaczem apetytu miały być jabłka, na mnie w żaden sposób nie działają, jeżeli jestem głodna i zjem takowe, to praktycznie jakbym nic nie zjadła. Więc z tą teorią się nie zgodzę. Na mnie działają neutralnie, a jedzenie na zasadzie, byle szczęką poruszać to nie dla mnie. Natomiast praktycznie od zawsze, traktowałam kolację jako posiłek, który mogę zjeść ale nie muszę, nie było to dla mnie coś obowiązkowego. Byłam głodna to jadłam, nie to nie. I przestrzegałam jednaj zasady, jeżeli już jadłam to do 20 mógł być to "normalny" posiłek, to na co miałam apetyt, jednak jeśli minęła ta zaczarowana godzina, to jadłam suche płatki owsiane ("surowe") z dosłownie 1 łyżką dowolnego jogurtu. Fakt, że problemów z wagą nie mam od dłuższego czasu. Nie mniej do czasu jak do tego doszłam, też minęło trochę czasu i wylanych niejednokrotnie łez nad wagą. Obecnie tak jak piszę mam ją stałą i nie narzekam. Nie mniej mój sposób, pomimo, iż u mnie działa idealnie, w żaden sposób nie odnosi sie do jej osoby, Co prawda u niej pozostał brzuszek ciążowy, nie mniej moje podpowiedzi na nic się w jej przypadku zdały, co prawda teraz (od około półtora miesiąca) zaczęło coś się "ruszać". Ale żadna w tym moja zasługa, na nią jak na razie działa dieta oparta gotowanym mięsie i to tylko drobiowym z warzywami, do tego zdecydowała się na wspomaganie Foreverslim i 3 x w tygodniu basen. Oczywiście "lekkie" ćwiczenia w jej przypadku to obowiązkowa codzienność. Jak na razie jak rozmawiałyśmy to minus 8 kg. Co będzie dalej, nie wiem. Mi pomogło to co napisałam, jej co innego, ale siostry w naszym przypadku nie oznacza bliźniaczki jednojajowe... Może to jest wytłumaczeniem
__________________
W każdym z nas drzemie diabeł. Sztuką jest takie przejście przez życie by go nigdy nie obudzić...
KamilaGZN jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 21:40:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.