w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-04, 14:26   #61
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeñ
Wiadomo¶ci: 9 180
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez sungold Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie, ja czasem my³am sama grzywke xD ale to tego wlasnie drugiego dnia, chociaz wiadomo, ze to nie to samo co mycie. ale to bylo dawno, potem jak mylam co 2 dni to jakos wlosy wytrzymywaly, chociaz na wyglad, bo jakby czulam ze z nimi juz cos nie tak
u mnie na reszcie glowy tego nie widac tylko na grzywce (grzywke prostuje a reszte mam lekko krecona).
no ja to raz wstalam o 5, bo zawsze jeszcze sie ucze rano, to musze sobie czas na wszystko odliczyc.
z kolei moje wlosy po spaniu, szczegolnie jak sie poloze z wilgotnymi to maja dziwne ksztalty, czasem czesc ich sie wyprostuje, ze musze dokrecac lokowka.
moze sprobuj jakic szamponow z wyciagami naturalnymi, np . rzepa, pokrzywa. ja uzywalam kiedys tego z Joanny, ale po lekturze wizazu, wyczytalam w skladzie Alcohol Denat i jakos mi sie odechcialo go stosowac;/ a szkoda, bo wydawalo mi sie ze mam lepsze wlosy(zdrowsze).
u¿ywam tylko takich jak: rumiankowy, pokrzywowy, czasem z rzep±. Unikam szamponów typu: prstuj±ce itp bo wiadomo czego mo¿na siê po nich spodziewaæ. Ja ju¿ tak mam, ¿e w³osy po jednym dniu s± ju¿ takie ¿e niezbyt mi siê podobaj±, ale ujd± (nie zawsze). Codziennie nie chcê ich myæ.
Ja nie chodzê spaæ z mokrymi w³osami, jak by³am ma³a to norma i mi to nie przeszkadza³o, ale teraz w³osy s± inne i po takiej nocy s± poprostu matowe i ¼le siê uk³adaj±, fatalnie...
__________________
Sen w³osomaniaka
Uzale¿niona od s³odyczy.
moje W £ O S Y
Smerfetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-04, 15:41   #62
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 833
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ywam tylko takich jak: rumiankowy, pokrzywowy, czasem z rzep±. Unikam szamponów typu: prstuj±ce itp bo wiadomo czego mo¿na siê po nich spodziewaæ. Ja ju¿ tak mam, ¿e w³osy po jednym dniu s± ju¿ takie ¿e niezbyt mi siê podobaj±, ale ujd± (nie zawsze). Codziennie nie chcê ich myæ.
Ja nie chodzê spaæ z mokrymi w³osami, jak by³am ma³a to norma i mi to nie przeszkadza³o, ale teraz w³osy s± inne i po takiej nocy s± poprostu matowe i ¼le siê uk³adaj±, fatalnie...
ja teraz tez nie chodze, bo wakacje to myje rano, ale czasem w roku mi sie zdarzylo, bo ja suszarki to praktycznie nie uzywam.
o wlasnie ja tez zauwazylam ze byly matowe.
ogolnie to nie narzekam az tak na nie, czasme tylko sa za suche ;/
sungold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-04, 16:24   #63
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeñ
Wiadomo¶ci: 9 180
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez sungold Poka¿ wiadomo¶æ
ja teraz tez nie chodze, bo wakacje to myje rano, ale czasem w roku mi sie zdarzylo, bo ja suszarki to praktycznie nie uzywam.
o wlasnie ja tez zauwazylam ze byly matowe.
ogolnie to nie narzekam az tak na nie, czasme tylko sa za suche ;/
dla mnie mycie rano to ostateczna ostateczno¶æ, bo jednak wolê d³u¿ej spaæ. Te¿ staram siê nie u¿ywaæ suszarki wiêc muszê myæ w dostatecznie wczesnym popoludniu ¿ebym potem nie musia³a i¶æ w mokrych spaæ albo ¿ebym ich suszyæ nie musia³a.... bo szkoda w³osów, z³e nie s±, ale suszenie itp mo¿e to zmieniæ
__________________
Sen w³osomaniaka
Uzale¿niona od s³odyczy.
moje W £ O S Y
Smerfetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-05, 11:47   #64
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 833
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie mycie rano to ostateczna ostateczno¶æ, bo jednak wolê d³u¿ej spaæ. Te¿ staram siê nie u¿ywaæ suszarki wiêc muszê myæ w dostatecznie wczesnym popoludniu ¿ebym potem nie musia³a i¶æ w mokrych spaæ albo ¿ebym ich suszyæ nie musia³a.... bo szkoda w³osów, z³e nie s±, ale suszenie itp mo¿e to zmieniæ
ja to jeszcze niedawno je prostowalam, wiec pomysl sobie jaki byl ich stan;]
nic tylko zeby nam ten plan zrobili na pozniejsze godziny chociazby na 9 :rolleyeys: dowiem sie dopiero ok 30 pazdziernika;//
fajny podpis masz xD
sungold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 21:23   #65
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeñ
Wiadomo¶ci: 9 180
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez sungold Poka¿ wiadomo¶æ
ja to jeszcze niedawno je prostowalam, wiec pomysl sobie jaki byl ich stan;]
nic tylko zeby nam ten plan zrobili na pozniejsze godziny chociazby na 9 :rolleyeys: dowiem sie dopiero ok 30 pazdziernika;//
fajny podpis masz xD
ja bym musia³a na 11 ¿eby zd±¿yæ bo na 9 ¿eby tam dotrzeæ na uczelnie to musia³±bym o 6 wstaæ - normalnie bez mycia
a prostuje rzadko, staram siê nie suszyæ ale i tak konczy sie na tym ze prawie zawsze muszê
__________________
Sen w³osomaniaka
Uzale¿niona od s³odyczy.
moje W £ O S Y
Smerfetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 22:51   #66
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Ja normalnie myjê wieczorem. Staram siê robiæ to 2-3 godziny przed snem, ¿eby podesch³y i idê spaæ. Nie czeszê ich od pory mycia. Rano rozczesujê z g³ow± w dó³ i s± ¶wietne
__________________
Denerwowaæ siê to m¶ciæ na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych.
Serendipity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-16, 13:34   #67
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeñ
Wiadomo¶ci: 9 180
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Poka¿ wiadomo¶æ
Ja normalnie myjê wieczorem. Staram siê robiæ to 2-3 godziny przed snem, ¿eby podesch³y i idê spaæ. Nie czeszê ich od pory mycia. Rano rozczesujê z g³ow± w dó³ i s± ¶wietne
a d³ugie masz w³osy?? ja bym sie w tym czasie nie wyrobi³a niestety samo schniêcie w³osów u mnie zajmuje ok 3 godziny lub d³u¿ej a z myciem moich w³osów te¿ nie schodzi krótko choæ mam je dopiero do zapiêcia stanika
__________________
Sen w³osomaniaka
Uzale¿niona od s³odyczy.
moje W £ O S Y
Smerfetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 14:53   #68
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Poka¿ wiadomo¶æ
Ja normalnie myjê wieczorem. Staram siê robiæ to 2-3 godziny przed snem, ¿eby podesch³y i idê spaæ. Nie czeszê ich od pory mycia. Rano rozczesujê z g³ow± w dó³ i s± ¶wietne
przy d³ugich w³osach to nie zdaje egzaminu... jak kto¶ ma do zapiêcia stanika to w³osy schn± bardzooooo d³uuuuggggooo....

równie¿ czeszê z g³ow± w dó³ - to najlepszy sposob czesania wlosow ; ))
__________________
CZYTAJ SK£AD ! ! !


masz prawo wiedzieæ co jesz.

BJean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-16, 15:52   #69
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
a d³ugie masz w³osy?? ja bym sie w tym czasie nie wyrobi³a niestety samo schniêcie w³osów u mnie zajmuje ok 3 godziny lub d³u¿ej a z myciem moich w³osów te¿ nie schodzi krótko choæ mam je dopiero do zapiêcia stanika
Robi³am tak na d³ugich za ³opatki, robiê tak teraz przed ³opatki

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez BJean Poka¿ wiadomo¶æ
przy d³ugich w³osach to nie zdaje egzaminu... jak kto¶ ma do zapiêcia stanika to w³osy schn± bardzooooo d³uuuuggggooo....

równie¿ czeszê z g³ow± w dó³ - to najlepszy sposob czesania wlosow ; ))
Mia³am takie i zdawa³o egzamin
Chodzê spaæ z wilgotnymi w³osami.
__________________
Denerwowaæ siê to m¶ciæ na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych.
Serendipity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.