Czy to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 19:51   #1
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389

Czy to możliwe?


Kiedy kochałam się pierwszy raz z chłopakiem, wiadomo byłam dziewicą, w ogóle nie krwawiłam. Mój chłopak do mnie, że pewnie przebiła mi się podczas uprawiania sportu czy coś. Dodam, że nie był zbyt hojnie obdarzony. Później zrobiłam to z nim jeszcze może ze 2 razy. Później miała kolejnego, który był jeszcze mniej obdarzony. Wracając do tematu. Niedawno sama się zaspokajałam czymś co było dużo większe od ich sprzętu i zauważyłam krew. Myślałam, że to okres, ale okazało się, że nie. Czy to możliwe, że moi partnerzy nie przebili mi błony, a sama to zrobiłam?
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:02   #2
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Kiedy kochałam się pierwszy raz z chłopakiem, wiadomo byłam dziewicą, w ogóle nie krwawiłam. Mój chłopak do mnie, że pewnie przebiła mi się podczas uprawiania sportu czy coś. Dodam, że nie był zbyt hojnie obdarzony. Później zrobiłam to z nim jeszcze może ze 2 razy. Później miała kolejnego, który był jeszcze mniej obdarzony. Wracając do tematu. Niedawno sama się zaspokajałam czymś co było dużo większe od ich sprzętu i zauważyłam krew. Myślałam, że to okres, ale okazało się, że nie. Czy to możliwe, że moi partnerzy nie przebili mi błony, a sama to zrobiłam?
Tak możliwe. Jeśli sobie tam nic nie uszkodzilaś tym czymś...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.