Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat; - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 11:18   #331
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Hihi....Wyrodna i leniwa matka jestem w zasadzie wg niektórych, butlę dziecku daję..i jeszcze tuczę. Pani Doktór jest innego zdania. Żałuję że poszłam tam...ale dziecku chciałam pomóc. Ogólnie babka dość sensowna sie wydawała, ale z 1 strony mi mówi że dziecko grube a z drugiej żeby nadal karmić piersią ile się da i butlą dokarmiać. Ale ja nie wiem ile ona z piersi zeżre...bo skąd...może nic a może jednak. Laktator na mnie nie działa.
Zmieniłam mleko na stare....od wczoraj rana, nadal jest nieciekawie. Po każdym jedzeniu gazy, pręzenie i wycie.
Przy tym delicolu odstawic juz Sab Simlplex? Nie chcę mieszać za bardzo.
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:31   #332
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Cytat:
Napisane przez naisha Pokaż wiadomość
Hihi....Wyrodna i leniwa matka jestem w zasadzie wg niektórych, butlę dziecku daję..i jeszcze tuczę. Pani Doktór jest innego zdania. Żałuję że poszłam tam...ale dziecku chciałam pomóc. Ogólnie babka dość sensowna sie wydawała, ale z 1 strony mi mówi że dziecko grube a z drugiej żeby nadal karmić piersią ile się da i butlą dokarmiać. Ale ja nie wiem ile ona z piersi zeżre...bo skąd...może nic a może jednak. Laktator na mnie nie działa.
Zmieniłam mleko na stare....od wczoraj rana, nadal jest nieciekawie. Po każdym jedzeniu gazy, pręzenie i wycie.
Przy tym delicolu odstawic juz Sab Simlplex? Nie chcę mieszać za bardzo.
Zmień lekarkę, to taki typ z kategorii terroru laktacyjnego, najgorszy typ, probuje wzbudzic u ciebie poczucie winy.
Wspolczuje kolek.
Dla pewności bym się przeszla jeszcze do innego lekarza, czy na pewno to kolki czy nie coś innego.

Widzisz roznice po Sab Simplex?
Nie musisz odstawiać. Mozna oba. Ale jak odstawisz to bedziesz wiedziec jak reaguje na poszczegolne.

Czasami jeszcze polecają Debridat, ale to na recepte.
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2014-07-25 o 11:33
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:16   #333
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Dziękuję za rady. Na razie obserwuję.
Do innego lekarza mam zamiar iść jak znajdę kogos sensownego. Oby..
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:27   #334
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Czy myślicie że można przygotować mleko modyfikowane na herbatce koperkowej zamiast na wodzie? Mały mój ma czasem problemy brzuszkowe i tak pomyślałam że może zamiast dawać herbatkę a za jakiś czas mleko to może by po prostu dosypać mleko do tej herbatki? Czy nie bardzo
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 20:07   #335
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Ja do mleka juz wszystkie lekarstwa lałam, więc gdyby była potrzeba to herbatę też bym dała
Rozumiem że nie wypije samej?

Pamiętam jak moja była mala to czytałam dużo dobrych opinii o Wodzie koperkowej, a tego się chyba tylko łyżeczkę daje.
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2014-07-25 o 20:09
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:31   #336
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

No właśnie nie zbyt chętnie pije sama herbatkę. I tez tak myślę że chyba lepiej nie zapychac brzusia sama herbata jak będzie chciał pić tylko mleko dać z ukryta herbata
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 12:27   #337
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Karmienie niemowląt butelką - dawki, mleka, dodatki i wszystko inne na temat;

Widziałam ostatnio kilka pytań o karmienie mm, więc może spróbujemy odświeżyć ten wątek, niech będzie skarbnicą wiedzy, miejscem gdzie można się poradzić na temat tej metody karmienia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-07 12:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.