Telefony dotykowe - Jakie polecacie?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 10:08   #61
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
motorola milestone, ma fizyczną wysuwaną klawiaturę qwerty do tego jest solidnie zbudowany i ma bardzo dobrą opinię wśród użytkowników, ale wątpię czy będą go mieć bo już ma kilka lat chyba

jeśli szukasz jakiegoś lepszego, z androidem itp. to warto założyć temat na forum androida, tam po wpisaniu wymagan użytkownicy doradzają co kupić, mnie pomogli

No właśnie chodzi o to, że android potrzebny mi nie jest. Chcę żeby to był jakiś nowszy model, ale ma być to telefon służący do pisania, dzwonienia, słuchania muzyki, robienia zdjęć, a nie typowo do internetu.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Testowałam... Jak dla mnie telefon jest.... No, nie jest najlepszy. Dotyk działał ciężko, niemal musiałam naciskać na ekran, słabe zdjęcia, ciekawy bajer z dotykaniem środkowego guzika, działa jak touchpad... Dobry do internetu całkiem, wi fi działało w porządku. Jednak ogólne moje wrazenie raczej były negatywne, nie kupiłabym tego telefonu.

Ja też testowałam ten telefon i właśnie nie chciałabym takiego. Też nie mam dobrego zdania o nim.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała Avillę i mówiła że pisanie smsów zimą na tym telefonie to masakra bo to nie wygodnie, rękawiczki itp.
ja NIGDY nie wezmę dotykowego telefonu, choćby nie wiem co cenie sobie standardowe klawiatury. Dużo piszę smsów i szybko a na dotykowym sobie tego nie wyobrażam jeszcze mam wrażenie że tam piórko wystarczy żeby sie coś wcisneło;/

No właśnie ja też piszę bardzo dużo smsów i szybko to robię, więc boję się, że na dotykowym będzie mi bardzo niewygodnie... Ale kurde chciałabym mieć dotykowy telefon... Dalej nie wiem jaki wybrać... heh

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

A co myślicie o Nokii 5530 abo o tym Samsungu http://www.play.pl/pl/telefony/samsu...ane-techniczne ??

Edytowane przez karolinka91lca
Czas edycji: 2011-11-07 o 10:18
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 10:46   #62
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

a mi własnie chyba całkiem padł dotyk w avili
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:30   #63
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

samsung galaxy jest ok
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:18   #64
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cześć.

Wklejam swojego posta z poprzedniego tematu, bo wydaje mi się, że tutaj pasuje.

"To może ja się podzielę moimi spostrzeżeniami dotyczącymi telefonów komórkowych. Otóż zacznę od tego, że jestem maniaczką sprzętu i w swoim życiu miałam go naprawdę wiele - co jest dziwne, bo jestem dziewczyną. I właśnie o to chodzi. Dawno temu postanowiłam zrobić coś na przekór stereotypom i w dniu dzisiejszym to koledzy radzą się mnie, jaki komputer/telefon/drukarkę itd. wybrać.

W tej chwili Nokię 5530 mam od marca i muszę powiedzieć, że jest to pierwszy telefon, który mi odpowiada i z którym nie mogę się rozstać. Miałam m.in. Nokię 6300, LG Swift z Androidem, Huawei z Androidem, Samsunga Delphi, Samsunga Wave, Nokię E51, Nokię C3, różne Sony Ericssony i wiele innych (było ich tak dużo, że niektórych już nie pamiętam ) i z każdym z nich był jakiś problem. Teraz zatrzymałam się na dobre na 5530, z wielu powodów.

Wiele osób narzeka na Symbiana - moim zdaniem nie potrafią się nim posługiwać. Kiedy złamie się system, możliwości są ogromne. Procesor ARM 1136JF-S , 434 MHz jest bardzo szybki, świetnie sobie radzi z ogromem aplikacji, dlatego system się nie zawiesza (nie zawiesił mi się ANI RAZU, a jako fanatyczka mam mnóstwo aplikacji, złamany system, mnóstwo patche i wiele innych), bo trzeba wszystko robić z głową.

Ekran dotykowy działa bez zarzutu. Aparat robi GENIALNE zdjęcia - mam aparat cyfrowy, który ma 16Mpix, a nie robi na makro tak dobrych zdjęć, np. rozkładu jazdy autobusów na przystanku, jak moja Nokia! Jakbyś chciała to mogę wkleić przykładowe zdjęcia robione telefonem przez szybę.

Jedynym mankamentem jest to, że przy ostrym słońcu trzeba przypatrywać się w wyświetlacz, co się na nim wyświetla. Jednak w tym miejscu napiszę, że w każdym telefonie, jaki miałam w dłoni, było dokładnie to samo, z wyjątkiem Huawei (dziadostwo jakich mało, ale wyświetlacz pojemnościowy to żyleta - dotyk działał słabo, ale jakość obrazu była powalająca - w sensie intensywności, bo kolory też nie były świetne). No i brak GPS.

Nokia 5530 działa naprawdę rewelacyjnie. Gdybyś go kupiła, chętnie pomogę Ci go dopasować do Twoich potrzeb. Generalnie to bardzo dobry telefon i o ile nigdy nie miałaś w ręce HTC, to 5530 będzie Ci w zupełności wystarczał.

EDIT: Na koniec dodam, że bateria jest niczego sobie. Bawię się telefonem średnio 5h dziennie (oprócz pisania sms-ów, bo po prostu uwielbiam się nim bawić ) i bateria wytrzymuje 2-3 dni. Ci, którzy mówią, że bateria jest słaba, polecam zapoznać się z parametrami baterii i wyświetlacza oraz z wielkością telefonu. Siemens C60 (już chyba 8-letni telefon) może i miał baterię trzymającą tydzień, ale jakiej wielkości była ta bateria, a jakiej wielkości wyświetlacz... Nie mówiąc już o możliwościach telefonu, typu jakość dźwięku itd. Ja mawiam: coś za coś. "

Na dotykowym wyświetlaczu pisze się bardzo dobrze, o ile nie prowadzisz wtedy samochodu i o ile skalibrujesz sobie dobrze ekran - możesz to robić nawet codziennie, aż zrobisz to sobie tak, żeby Ci odpowiadało. Opcja dostępna w Ustawieniach telefonu.

Jedyne czego brakuje mi w Nokii 5530 to wysuwanej klawiatury QWERTY (nie tej wirtualnej, bo jej nie używam) i GPS.

A i przypomniało mi się, że miałam Avilę i to był dla mnie koszmar. Nie wiem, dlaczego, ale wszystko mnie w nim denerwowało. No i nie miał wi-fi, co jest niezwykle przydatne - w CH Internet jest niemal wszędzie darmowy i dostępny, a czasami takie wi-fi się przydaje, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy żadnego pakietu MB na Internet - choćby po to, żeby sprawdzić sobie autobus, pociąg lub godziny otwarcia jakiegoś sklepu, kiedy jesteśmy na mieście, a nie chce nam się dreptać w jakąś stronę bez potrzeby - to takie babskie spostrzeżenie.

Galaxy podobno jest niezły, tak słyszałam, ale jeszcze nie miałam okazji nic na nim zrobić. Jednak ja bardzo zraziłam się do Samsungów - oprogramowanie nigdy nie działało jak powinno, opcje i menu zupełnie mi nie pasowały, z aplikacjami też było ciężko, no i ogólnie żeby go dostosować pod siebie graniczy z cudem. Stawiałabym na HTC, Nokię lub nowego Sony Ericssona, np. Xperia X10 z Androidem, ale poza abonamentem są bardzo drogie, nad czym BARDZO ubolewam, bo z chęcią bym się w taki telefon zaopatrzyła.

Dużo zależy od funduszy. Niestety...

Edytowane przez Cathe_Elen
Czas edycji: 2011-11-10 o 10:29
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:10   #65
wtycza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Polecam Samsunga dotykowego i do muzyki i do sms-ów i do zdjęć. Do każdego telefonu trzeba sie przyzwyczaić.
wtycza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 10:56   #66
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Polecam HTC 7 Mozart
__________________
[euc3]207905[/euc3]
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:34   #67
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Dziękuję wszystkim za opinie, jednak zdecydowałam się na Samsunga Diva S7070 i jak na razie jestem zadowolona

Edytowane przez karolinka91lca
Czas edycji: 2011-11-23 o 19:21
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 23:44   #68
Tygrysiczka
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 110
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Decyzja już podjęta, ale naprawdę do wszystkiego można się przyzwyczaić - do pisania sms-ów w telefonie dotykowym również. Mam HTC Wildfire i nie zamieniłabym go na żadnego innego
Tygrysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:53   #69
karmala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

nokia 5228 jest super, tylko wifi brakuje
__________________

karmala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:25   #70
madzia153
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Smile Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja mam samsunga avile i jest bardzo fajny. Bateria długo trzyma, smsy też się dość dobrze pisze. Może aparat nie jest zbyt dobry, ale telefon do smsów i muzyki się nadaje. Nie narzekam.
madzia153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:22   #71
karolinka91lca
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinka91lca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 380
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Cytat:
Napisane przez madzia153 Pokaż wiadomość
Ja mam samsunga avile i jest bardzo fajny. Bateria długo trzyma, smsy też się dość dobrze pisze. Może aparat nie jest zbyt dobry, ale telefon do smsów i muzyki się nadaje. Nie narzekam.
No właśnie Diva to taka zmieniona trochę Avilla. Ja z Divy też jestem zadowolona, łatwa w obsłudze i ma ładny wygląd
karolinka91lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 22:54   #72
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Czy ktoras z was ma moze SGS 2?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:24   #73
Frytka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja mam od 2 miesięcy Nokię C5-03 i jestem bardzo zadowolona. Nie ma w ogóle klawiatury i jest leciutki.
Frytka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 16:25   #74
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Moja siostra posiada już ok. 1,5 roku lg kp 500 uważam, że jest super używałam go ponad pół roku. Przetrzymał nawet zalanie.

Mój tż ma avilkę i jednak jej bym nie polecała ma ją dość długo. Niestety wiesza się oraz nie reagują klawisze fizyczne.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:01   #75
LalalaGirl91
Raczkowanie
 
Avatar LalalaGirl91
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Chotomów
Wiadomości: 224
Dot.: Telefony dotykowe - Jakie polecacie??

Ja mam od 2 miesięcy samsunga Galaxy mini i jestem ogólnie zadowolona, nie licząc aparatu - zdjęcia robi nieciekawe.
__________________
Jeśli spytasz co kocham najbardziej.. odpowiem, że życie...Ty odwrócisz się i odejdziesz, nie wiedząc, że moim życiem jesteś Ty....
LalalaGirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.