Problem z orgazmem - pochwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 21:04   #1
lindenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37

Problem z orgazmem - pochwa


Witam,
od pewnego czasu wraz z moim chłopakiem przymierzamy się do pierwszego seksu. Ja wcześniej nikogo nie miałam, on natomiast jest w miarę doświadczony, miał wcześniej dziewczynę, z którą przez około 1.5 roku uprawiał seks.
Problem jest następujący - nie jestem wilgotna podczas pieszczot pochwy. On wszystko robi dobrze, nie spieszy się, zaczynamy od pocałunków itp., potem delikatnie dotyka mnie przez spodnie i dopiero później przechodzi do sedna sprawy. Jednak ja dość, że nie czuję orgazmu, to na dodatek nie jestem wilgotna. Trochę to dla mnie krępujące, ponieważ wiem, że w tych sprawach mój chłopak jest dość pewny siebie, wszystko teoretycznie robi dobrze, a ja jednak nic nie czuję.
Wiem, że mogę osiągnąć orgazm, głupi przykład, jednak czasem jeżdżac na rowerze go osiągam
Chłopak bardzo mi się podoba i naprawdę nie wiem co może być przyczyną. Boję się, że podczas 1 razu, nie będę wilgotna i stosunek będzie bolesny i krępujący.
lindenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 21:12   #2
Dudefix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 86
Dot.: Problem z orgazmem - pochwa

Na sucho, to jest duża szansa, że będzie boląco, ale moim zdaniem przyczyną może być po prostu zbyt duża spina z Twojej strony, czyli STRES.
Jak chłopak zaczyna Cię pieścić, a Ty masz w głowie tylko myśli w rodzaju "ojojoj, on już jest doświadczony, a ja nie", "ciągle nie jestem wilgotna i co on sobie teraz pomyśli...", to daleko nie zajedziesz. Spróbuj się odprężyć i nie myśleć co będzie, jak będzie i czy jemu się spodoba i jeszcze kilka innych co... jak... i dlaczego.... Myśl o tym czy jest Ci przyjemnie i tyle. A po drugie zawsze można użyć nawilżaczy (żel, oliwka czy chociażby ślina). Na początek wystarczy, a później (w sensie po kilku ruchach) będzie ok
I jeszcze pytanko tylko: masturbujesz się? Wtedy jesteś wilgotna?
Dudefix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 21:14   #3
lindenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: Problem z orgazmem - pochwa

W sumie to wcześniej się tym nie przejmowałam (podczas zbliżenia) więc spięta nie byłam. Nie masturbuje się, ponieważ nie potrafię sama sobie wsadzić palca do pochwy, a kiedy dotykam warg sromowych nie czuję niczego. Jedyną formą dzięki której osiągnęłam orgazm (jak dziwnie to pisać...) było pocieranie o siodełko na rowerze.
lindenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 23:04   #4
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z orgazmem - pochwa

Cytat:
Napisane przez lindenn Pokaż wiadomość
W sumie to wcześniej się tym nie przejmowałam (podczas zbliżenia) więc spięta nie byłam. Nie masturbuje się, ponieważ nie potrafię sama sobie wsadzić palca do pochwy, a kiedy dotykam warg sromowych nie czuję niczego. Jedyną formą dzięki której osiągnęłam orgazm (jak dziwnie to pisać...) było pocieranie o siodełko na rowerze.
O łechtaczce słyszałaś?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:20   #5
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Problem z orgazmem - pochwa

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
O łechtaczce słyszałaś?
toć napisała, że jedyny orgazm to pochwowy od ocierania się o siodełko

ps. podziwiam bo ja jakoś mimo jeżdżenia na rowerze orgazmu nigdy nie miałam
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:10   #6
JaPoczatkujacy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: Problem z orgazmem - pochwa

Kurczę orgazm na rowerze. To może być nawet niebezpieczne
Proponuję kupić jakiś żel. Będziesz wtedy wilgotna i przelamiesz swoją blokade. Potem już będzie tylko lepiej

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
JaPoczatkujacy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 09:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.