Peeling - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-11, 14:34   #1
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34

Peeling


[img]icons/icon40.gif[/img] Mam do was takie pytanie. Czy mogę używać [img]icons/icon20.gif[/img] peelingu do twarzy? [img]icons/icon37.gif[/img] (mam cerę tłustą z lekkim trądzikiem), jeśli tak [img]icons/icon37.gif[/img] to czy powinnam używać [img]icons/icon20.gif[/img] peelingu do cery tłustej czy do cery trądzikowej?

PS. Chciałabym spróbować któryś z peelingów Ziaji, 1. Tin Tin Antybakteryjny, 2. Ogórkowy do tłustej i miesanej, 3. Bio Balans do tłustej i mieszanej

Z góry wszystkim dziękuję!!! [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peeling antybakteryjny.jpg (7,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Peeling ogórkowy do cery tłustej.jpg (9,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Peeling do cery tłustej i mieszanej w żelu.jpg (16,7 KB, 0 załadowań)
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 17:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Peeling

uzywalam kiedys ogorkowego ale wg mnie jest zbyt delikatny za to moja kolezanka strasznie zachwala ten ostatni
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 17:08   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Peeling

Witam!
Mam cere taką jak ty i polekacam Ci , moim zdaniem,rewelacyjny- antybakteryjny,brzoskwini owy peeling St.Ives. Naprawde warto spróbować, skóra jest gładziutka [img]icons/icon7.gif[/img]i pozbawiona wyprysków!
POzdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 19:22   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Peeling

Peeling TinTin jest w porządku i jest dość delikatny. Peelingi St.Ives są fajne ale są bardzo ostre i może lepiej żebyś za pierwszym razem kupiła coś delikatniejszego. Ogórkowego i BioBalans nie próbowałam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 09:34   #5
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Peeling

Cherry, nie znam zadnego z wymienionych przez Ciebie peelingow, ale chcialabym Ci zwrocic uwage na jedna rzecz. JEsli chcesz stosowac peeling zawierajacy drobinki trace, to musisz omijac wypryski. Jesli masz ich duzo, to lepiej zrezygnowac z peelingu mechancznego na rzecz enzymatycznego.
Pozdrawiam T.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 09:58   #6
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Peeling - pytanie do Pani Beatki

Proszę o wyjaśnienie czym rózni sie peeling mechaniczny od enzymatycznego, jak rozpoznać który jest który (nie kojarzę opisów na opakowaniach) i jaki do jakiej cery i z jakimi problemami, jakich efektów można oczeiwać po jednym i po drugim.
Pozdrawiam serdecznie AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 10:31   #7
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Peeling - pytanie do Pani Beatki

Peeling mechaniczny - zawiera drobinki (np ze zmielonych skorupek orzechów lub migdałów), które ścierają wierzchnie warstwy naskórka. Taki rodzaj peelingu jest odpowiedni dla cery normalnej, mieszanej i tłustej.

Peeling enzymatyczny - zawiera składniki, które rozpuszczają "zużyty" naskórek. Najlepszy dla cer suchych, wrażliwych, ze skłonnością do pękających naczynek.
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-12, 10:44   #8
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Peeling - pytanie do Anetki

Dziękuję - już wszystko jasne
AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 13:01   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Peeling - pytanie do Anetki

Jest jeszcze jeden rodzaj peelingu - to gommage - preparat , który nakłada się na skórę cieniutką warstwą , trzeba poczekać aż zaschnie i dopiero potem delikatnie opuszkami palców ściera się go z twarzy (gumkuje), obumarłe komórki naskórka są ścierane razem z gommagem.
Także maseczki typu peel- off (takie , które zastygają na twarzy , a po kilkunastu minutach zdejmuje się taką maseczkę jak błonkę )mają podobne działanie do peelingu.
Gommage można stosować dla każdego rodzaju cery , peel-off także (poza wyjątkowo wrażliwą).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 22:44   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
peeling

Chciałabym sie dowiedzieć jak można zrobić peeling domowymi sposobami.Chce uzycz samoopalacza na twarzy czy wiec tez tu musze zastosowacpeeling?Jezeli tak to poradzicie jaki jest najlepszy(domowy)lub kosmetyk.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 00:00   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: peeling

Mozesz z zrobic sie sobie cos w rodzaju maseczki z peelingiem razem [img]icons/icon7.gif[/img]. 2 lyzeczki platkow owsianych pomieszaj z woda i odrobina oliwy. Naloz na buzke i trzymaj 10-15 min. Zmywanie zajmuje troche czasu, ale jakie efekty [img]icons/icon7.gif[/img]. Pozdrowionka!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-26, 07:57   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kosmetyki domowej roboty

Tutaj znajdziesz kilkanaście ciekawych przepisów na kosmetyki własnego wytwórstwa do pielęgnacji wszystkich części ciała [img]icons/icon12.gif[/img] http://www.virtuela.de/natural.htm
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 17:57   #13
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
peeling

Ja wiem, że moje pytanie jest głupie, ale nie wiem, po prostu nie wiem... Za to wiem, że tu znajdę pomoc.
Czy przed peelingiem trzeba zmyć makijaż, czy też można go użyć zamiast? A jak nie miałam makijażu, to czy przed peelingiem trzeba umyć twarz żelem? Używam na razie peelingu aloesowego z kiwi Avonu. A jeżeli przed tym trzeba myć lub nie, to jak jest z innymi? Czy jest jakaś ogólna zasada, czy to zależy od peelingu?
Mam nadzieję, że ktoś coś zrozumiał z mojego bełkotu.
Będę wdzięczna za pomoc mnie, sierocie.
Wolę zapytać kogoś doświadczonego i zrobić z siebie idiotkę, niż używać nieprawidłowo.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 18:28   #14
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: peeling

Pytanie wcale nie jest takie głupie [img]icons/1ehem.gif[/img]

1.
Na większości peelingów znajdziesz informację, żeby nakladać na twarz oczyszczoną. To ma podwójny sens: peeling ma reagować ze skórą, a nie z makijażem - dobre peelingi zawierają oprócz składnków złuszczających mechanicznie także składniki rozpuszczające martwe komórki, nawilżające i pielęgnujące; ale wszystko razem to chemia - ktoś to projektował żeby oddziaływało na substancje, które budują naskórek, a nie na podkład (spora szansa, że nakładając peeling bez zmycia makijażu skorzystasz tylko z jego mechanicznych właściwości, a taki gommage moze wcale nie podziałać). No i jeszcze : podkład nie został pomyślany, żeby go wcierać w skórę - nawet jeśli nie jestes wrażliwcem, ryzyko podrażnienia przy pomieszanu go z peelingiem istnieje.

2.
A czy wczesniej twarz oczyszczać żelem (albo czymkolwiek innym)
Myślę, że zawsze lepiej jest to zrobić - z przyczyn wyżej opisanych. jeśli kosmetyk będzie reagował z oczszczona skórą, będzie skuteczniejszy. ALE - jeśli skład peelingu jest ubożuchny, nie zawiera ani składników odżywczych, ani np. kwasów, i w istocie niewiele różni się od skladu żelu poza zawartością złuszczających drobinek - to mycie chyba można sobie darować; wystarczy zwilżyć skórę.

3.
Ja tam jestem prostsza w obsłudze :
- albo używam żelu myjąceo-złuszczającego (z Neutrogeny Visibly Refined, polecam Ci szczerze, jeśli masz tłusta cerę)
- albo zawsze zmywam skórę przed nałożeniam peelingu [img]icons/icon7.gif[/img] chociażby dlatego, że uzywam to tego celu mleczka 3w1 z Vichy, a kocham jego zapach [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 18:46   #15
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: peeling

Dzięki!!!
Będę zawsze zmywać twarz przed peelingiem. Chociażby dlatego, że uwielbiam używać kosmetyków... A dzięki twojej odpowiedzi będę wiedziała, że robię bardzo słusznie, a nie, jak do tej pory, miałam wrażenie, że marnuję kosmetyki!
Wieeeeelkie dzięki!!! [img]icons/1cmok.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 22:27   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: peeling

Twoje pytanie wcale nie jest głupie, a błędy w stosowaniu kosmetyków popełnia mnóstwo osób dlatego lepiej upewnić się jak dobrze stosować kosmetyki - peeling zawsze na czystą skórę. Uważaj jednak jeśli cera jest wrażliwa ,a Ty użyjesz np. antybakteryjnego żelu i zaraz po tym zrobisz peeling to skóra może być podrażniona , dlatego jeśli na twarzy nie makijażu to możesz zrobić peeling bez zmywania twarzy (chyba ,że przebywałaś wcześniej w zakurzonych miejscach , odbyłaś spacer po ruchliwym mieście lub np. byłaś na gimnastyce i skóra jest spocona i zakurzona - wówczas lepiej zmyć twarz).
Pamiętaj o bardzo dokładnym zmywaniu twarzy wieczorem , niedopuszczalne jest pójście spać z resztkami makijażu na twarzy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 06:48   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: peeling/ jeszcze jedno pytanko

Dziękuję!!!
Zawsze zmywam makijaż wieczorem, nawet jak padam. Brr, jak można się położyć z niezmytym? Dla mnie to byłby ogromny dyskomfort.
Mam jeszcze jedno pytanko. Czy przy mojej tłustej skórze powinnam używać żelu do mycia codziennie też rano, czy tylko wystarczy przemyć ją tonikiem?
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 11:47   #18
Niusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15
GG do Niusiek
peeling

Mam cerę mieszaną naczynkową. Szukam dobrego peelingu. Przeglądnęłam KW i nie mogę się zdecydować. Boję sie troche stosować peelingi ziarniste, chociaż moja kosmetyczka takiego własnie używała. Nie wiem już co mam robić. Czy enzymatyczne dokładnie oczyszczą buzię. Nie jestem już młoda i cera jest już trochę zmęczona. Co robić?
Niusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 13:55   #19
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: peeling

a może zamiast peelingu ziarnistego spróbujesz gommage - jest już troszkę propozycji tego typu peelingów - nie zawierają drobinek ściernych ,zasychają na skórze i palcami delikatnie ścierasz gommage ze skóry.Ja zdecydowanie wolę tego typu kosmetyki niż peelingi ziarniste (chociaż są też łagodne peelingi ziarniste w żelu - świetny jest De Noyle's , Isabelle Lancray - to kosmetyki dostępne w gabinetach),ktoś na forum chwalił gommage Faberlic - enzymatyczne peelingi działają bardzo delikatnie ,ale niestety nie dają widocznych efektów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-27, 14:08   #20
drobinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 58
Re: peeling

Ja również mam cerę płytko unaczynioną a do tego tłustą i odwodnioną jednocześnie więc trudno mi było znaleźć odpowiednio delikatny a jednocześnie dobrze oczyszczający pilling. I w końcu znalazłam, jest to pilling Avonu z białą herbatą z nowej serii Planet Spa. Jest to co prawda pilling ziarnisty ale bardzo delikatny, po użyciu moja cera jest oczyszczona, rozjaśniona i nie mam żadnych zaczerwienień. Weź od konsultantki próbkę może i Tobie będzie pasował.
drobinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:27   #21
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
peeling

heh,jak już zaczęłam pytać,to zasypie Was pytaniami chodzi mi konkretnie o peeling.Przeczytalam gdzies niedawno cos,co wydaje mi sie hm..zacofane???ale...otóż nie polecano tam peelingu,gdyż ,jak pisano,używanie go regularnie sprawia,że buzia coraz szybciej pokrywa się warstwą zrogowaciałego naskórka i juz nie można zaprzestać używania go.Wiem,troche to skomplikowanie napisałam,ale..aha,jak czesto w takim razie należy go używać?mam tłustą cere,z rozszerzonymi porami..1 raz w tyg?czesciej w lecie?przepraszam,za to zagmatwanie:cmok
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:34   #22
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: peeling

Tak czy tak naskorek narasta wiec jakos trzeba go usunac,gdy nie usuwamy naskorka to kremy gorzej dzialaja itp.
Przy tlustej 2-3razy w tygodniu,ale nie przy ropnych wypryskach.
Ja uzywam i zyje
Jakbym cos niejasno napisala to napisz,a ja odpisz ejutro bo zaraz uciekam
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:43   #23
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: peeling

hmm, mi ostatnio Moja Pani Kosmetyczka powiedziała, że lepiej nie używać ziarnistych peelingów, bo są zbyt ostre dla skóry. bardziej polecane są peelingi enzymatyczne. szzcególnie przy cerze trądzkowej - peeling ziarnisty nie jest wskazany,a nawet zabroniony (na tych, które używałam, była zwykle nota że nie są dla takich cer polecane), bo drobinki ścierne mogą otworzyć ropne wypryski (nawet te najmniejsze) i roznieść ich zawartość po całej twarzy, co dorowadza do namnożenia bakterii i nasilenia zmian trądzikowych.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:47   #24
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: peeling

joannea napisał(a):
> hmm, mi ostatnio Moja Pani Kosmetyczka powiedziała, że lepiej nie używać ziarnistych peelingów, bo są zbyt ostre dla skóry.

Jasne,ale nie wszystkie,to zalezy od peelingu.
A co do enzymatycznych-dla niektorych moga byc za slabe,jesli mamy bardzo tlusta,zanieczyszczona skore,bez wypryskow to lepiej uzywac ziarnistego,moze jakis antybakteryjny?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 23:38   #25
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: peeling

Wiesz co, po moich wieloletnich zmaganiach z trądzikiem moge pwiedzieć jedno: silne, inwazyjne środki kosmetyczne, aplikowane na własną rekę, przynoszą wiecej szkody niż pożytku. Skóra trądzikowa jest podrażniona, wymagajaca, a wszystkie znane mi z moich nastoletnich czasów środki są silnie działające, bardziej szkodzą i nabijają kasę producentów niż mają dobre działanie. Podobnie jak kremy matujące. Jedyne, co może tak naprawdę pomóc, to DOBRY dermatolog. Kolejny krem, peeling, tonik - a jeszcze nie daj Bóg do cery trądzikowej właśnie, nie są dobrym pomysłem. Nie wiem, może teraz, po kilku latach, jest lepiej, ale ja z perspektywy czasu widzę, że silne kosmetyki zamiast pomóc, zniszczyły mi cerę.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 10:56   #26
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
Re: peeling

thx,i jeszcze jedno pytanko:czy oczyszczajace maseczki peel-off mogą być alternatywą dla peelingów?,pozdrowionka
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 10:50   #27
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Peeling

Dziewczyny, czy znacie jakiś preparat z kwasami do peelingu w domu? Albo jakie znacie dobre preparaty do domowego peelingu mającego na celu złuszczanie, wygładzenie i rozjaśnienie cery? Pozdrawiam i z góry dziękuję
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 11:52   #28
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: Peeling

Ostatnio zakupilam w internetowym sklepie bardzo fajny peeling enzymatyczny. W sumie kupilam go przy okazji jak zamawialam Papke Jadwigi Peeling jest tez firmy Jadwiga, z granulkami wosku jojoba. Jak narazie jestem z niego zadowolona, jest delikatny a ja mam cere naczynkowa, więc dla mnie jak znalazł. Wygładza skóre i ją delikatnie rozjaśnia oraz zmiękcza. Uważam, że to godny polecenia produkt. Jak się go nałoży na twarz to trzeba trzymać przez 15 min i w tym czasie utrzymywać wilgotność i ciepło, ja najczęściej stosuję go więc w czasie kąpieli. Pozdrawiam!
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 14:18   #29
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Peeling

Rozumiem że szukasz nie takiego zwykłego peelingu, tylko czegoś do głębszego złuszczenia cery? Taki produkt ma w swej ofercie SVR Hydracid SP
http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...95cc7219c7996d
Aktualnie używam głęboko złuszczającego peelingu Lieraca - ale ja mam swój z Niemiec, w Polsce oferta Lieracajest niepełna i nie wiem czy jest u nas dostępny...
Trzeba by było jeszcze przejrzeć dokładnie ofertę firm aptecznych - takie preparaty mają Neostrata, Mene & Moy System itd.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 14:35   #30
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: Peeling

Witam Tutaj daje ci link do peelingu z AVONU ( w promocji 10,90 ) recenzje ma godne uwagi, a moją opinie znajdziesz wlasnie tu : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=759
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 17:44:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.