Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 15:31   #4561
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jak macie zamówienie no ok 50$ to jaka bierzecie przesyłkę ta najtańszą czy tą Priority Mail International ?? bo planuje takie zamówienie ale nie wiem czy jakbym wzięła tą najtańszą przesyłkę to nie wiem czy by mi zginęła paczka a z drugiej strony wydawać 30 $ na przesyłkę to tez tak średnio no i mam problem co wybrać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-02-15 o 15:39 Powód: poprawka
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:35   #4562
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie czy jak macie zamówienie no ok 50$ to jaka bierzecie przesyłkę ta najtańszą czy tą Priority Mail International ?? bo planuje takie zamówienie ale nie wiem czy jakbym wzięła tą najtańszą przesyłkę to czy mi zginęła by mi paczka a z drugiej strony wydawać 30 $ na przesyłkę to tez tak średnio no i mam problem co wybrać
Tu już decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Ryzkujesz płacąc mniej albo nie ryzykujesz i dopłacasz.
Większość z nas jednak ryzykuje, ale nie zawsze się to opłaca.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:46   #4563
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tu już decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Ryzkujesz płacąc mniej albo nie ryzykujesz i dopłacasz.
Większość z nas jednak ryzykuje, ale nie zawsze się to opłaca.
no nic pomyśle jeszcze bo chcę zrobić zamówienie jak flat top się pojawi a dziś zamówiłam darmowe próbki
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:47   #4564
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
cathy formuła o-glo jest bardzo mało kryjąca, dlatego też dopasowuje się znacznie łatwiej do koloru skóry. A poza tym minerały w ogóle mają sporą zdolność dopasowywania się, znacznie większą niż tradycyjna kolorówka.

P.S. Piękny policzek.
bardzo mało kryjąca U mnie właściwie wystarczająco, bo gdyby nie to, że wyskoczyło mi na brodzie jakies paskudztwo (mam nadzieję, że to nie od minerałów), którego nie zatuszował sam podkład, to własciwie krycie formuły oryg glo mi wystarczy...
i bądź tu mądry i zdecyduj, jaki odcień pełnowymiarowego opakowania zakupić
ps. dziękuję
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:48   #4565
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
bardzo mało kryjąca U mnie właściwie wystarczająco, bo gdyby nie to, że wyskoczyło mi na brodzie jakies paskudztwo (mam nadzieję, że to nie od minerałów), którego nie zatuszował sam podkład, to własciwie krycie formuły oryg glo mi wystarczy...
i bądź tu mądry i zdecyduj, jaki odcień pełnowymiarowego opakowania zakupić
ps. dziękuję
a może pomieszać dwie formuły? do krycia dodać trochę glo?
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:52   #4566
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
a może pomieszać dwie formuły? do krycia dodać trochę glo?
niegłupia myśl Jutro zobaczę, co mi z tego wyjdzie...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:52   #4567
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
bardzo mało kryjąca U mnie właściwie wystarczająco, bo gdyby nie to, że wyskoczyło mi na brodzie jakies paskudztwo (mam nadzieję, że to nie od minerałów), którego nie zatuszował sam podkład, to własciwie krycie formuły oryg glo mi wystarczy...
i bądź tu mądry i zdecyduj, jaki odcień pełnowymiarowego opakowania zakupić
ps. dziękuję
Jakbym miała taką ładną cerę jak Twoja to też bym mówiła że krycie formuły o-glo mi wystarcza.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 15:57   #4568
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jakbym miała taką ładną cerę jak Twoja to też bym mówiła że krycie formuły o-glo mi wystarcza.
odezwała się ta, co ma ma powody do narzekania A moją bez makijażu widziałaś i nawet skomentowałaś z właściwą sobie szczerością
Co do formuły o- glo.. Po kilku godzinach (dokładnie 9) od nałożenia makijażu jednak trochę się błyszczę, ale i tak nie jest tak źle, jak podejrzewałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:16   #4569
jaskra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Są tu osoby o wiele jasniejsze, najlatwiej by bylo gdybys wkleila czesc buzi z kawalkiem szyji, bo nie wiemy wsrod ktorej grupy odcieni szukac, bo nie tylko jasnosc jest wazna
Tak więc wstawiam zdjęcia mojej nieumalowanej buzi. Cera jest juz w lepszym stanie,ale jeszcze daaaaaaleko m ido normalnosci (do cery jaka mialam przed porodem). Moze uda sie Wam doradzić odcien i formułę podkładu,różu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,8 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez jaskra
Czas edycji: 2009-02-15 o 16:20
jaskra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:26   #4570
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

To i ja dodam fotkę moich dzisiejszych prób nauczenia się korzystania z EDM

Użyte:
podkład: Sunkissed fair (intensive)
korektor: Sunlight
wykończenie: Fair finishing powder
róże : New Car Smell oraz Soft Touch
+ cienie z gratisowej paletki.

Nakładane na mokro z wodą termalną LRP.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09187m.jpg (19,8 KB, 156 załadowań)

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-15 o 16:34 Powód: dopisek ;>
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:30   #4571
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Nie było mnie 4 dni, a wy już zdążyłyście naprodukować, uwaga! 12stron. I to tylko w tym wątku Idę nadrabiać zaległości.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 17:56   #4572
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny proszę o pomoc . Postanowiłam dac drugą szansę podkładom mineralnym, potrzebuje porady kolorystycznej, potrzebuje czegoś z żółcią troszkę jaśniejszego ( ale dosłownie o ton , może pół ) od Sweet almond. Jeśli było takie pytanie to przepraszam .
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:04   #4573
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc . Postanowiłam dac drugą szansę podkładom mineralnym, potrzebuje porady kolorystycznej, potrzebuje czegoś z żółcią troszkę jaśniejszego ( ale dosłownie o ton , może pół ) od Sweet almond. Jeśli było takie pytanie to przepraszam .
nie wiem jaki jest sweet almond, z zółcia jest linen który jest fajny, jasny
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:13   #4574
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jaskra Pokaż wiadomość
Tak więc wstawiam zdjęcia mojej nieumalowanej buzi. Cera jest juz w lepszym stanie,ale jeszcze daaaaaaleko m ido normalnosci (do cery jaka mialam przed porodem). Moze uda sie Wam doradzić odcien i formułę podkładu,różu...

Jaskra, ja tu nowa jestem więc niech inne dziewczyny też się się wypowiedzą ale po fotkach które wkleiłaś wydajesz się mieć taką samą karnację jak ja (i włosy, i oczy) więc ze swojej strony doradzam to co mi pasuje: z neutralnych odcieni Buff: jaśniejszy Linen albo odrobinę ciemniejszy Perfect. Pewno potrzebujesz też korektora - mi pasuje multi-intensiv bo intensive fair trochę za jasny (chociaż po chwili sie stapia), może i mint by sie przydał do neutralizacji zaczerwienień. Z róży nic nie doradzę bo sama mam tylko 2 mineralne. Powodzenia w poszukiwaniach!
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:38   #4575
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Tego, że tyle stron naprodukowałyście w czasie mojej nieobecności (3 dni), to się spodziewalam.
Ale tego, co wyrabia EDM to już nie. Tak nagle zlikwidowali mini-kita ;( A biorąc pod uwagę obecny kurs dolara to za zestaw za 34$ z przesyłką wyjdzie jakieś 150 zl... Chyba trzeba się będzie powstrzymać od kupowania dużych opakowań i tylko sample do uzupełniania... Jakoś trzeba przetrwać ten kryzys...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:24   #4576
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Chyba już czas wyjść z ukrycia, a więc zgłasza się kolejna fanka proszku
Wątek podczytuję od czasu jego powstania a ostatnimi czasy już regularnie. Jak na maniaczkę kosmetyczną przystało łatwo dałam się skusić i aby mieć dostęp do tych wspaniałości wyrobiłam kartę kredytową, założyłam paypal no i oczywiście skorzystałam z nich robiąc jak dotąd 2 zamówienia samplowe na EDM. Mam cerę tłustą mimo wieku 30+, niestety stale problematyczną i skłonną do niespodzianek. O minerałach pomyślałam kiedy zaczęłam używać filtrów i dotychczas sotosowane przeze mnie tradycyjne podklady całkiem przestały mnie lubić - szybko warzyły się i wchodziły w linie mimiczne. Jako że z filtrów nie chciałam rezygnowac to sprawdziłam podkłady EDM i oczywiście dla nich duży plus - ładnie wyglądają, problem warzenia jak narazie zniknął. Trafiłam w drugim zamowieniu w swój idealny kolor (Buff Perfect) i formułę (Intensive), bo niestety narazie potrzebuję mocnego krycia. Dzięki za te wszystkie pomocne informacje i zdjęcia, bez tego byłoby ciężko coś dobrać. Tak więc może i ja się komus przysłużę wrzucając fotki moich kolorków. Aha, minerałków z EDM używam jakieś 3 tygodnie i zauważyłam poprawę cery. Jak narazie jestem zachwycona i mam ochotę na więcej! Tylko to moje nieszczęsne błyszczenie... Na to jeszcze nic nie znalazłam. Ach, zapomniałabym... te pędzle!!! Uwielbiam!!!


Witamy
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:25   #4577
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Nanomi moze Ty pomożesz Jaskra? bo na moją wiedzę za jasna cera..
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:26   #4578
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko


Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.

jak tak przeglądałam zdjęcia i swatche jeszcze raz to doszłam do wniosku że sunkissed jest dla Ciebie idealny ....
chyba nie musisz już szukać..

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Jaskra, ja tu nowa jestem więc niech inne dziewczyny też się się wypowiedzą ale po fotkach które wkleiłaś wydajesz się mieć taką samą karnację jak ja (i włosy, i oczy) więc ze swojej strony doradzam to co mi pasuje: z neutralnych odcieni Buff: jaśniejszy Linen albo odrobinę ciemniejszy Perfect. Pewno potrzebujesz też korektora - mi pasuje multi-intensiv bo intensive fair trochę za jasny (chociaż po chwili sie stapia), może i mint by sie przydał do neutralizacji zaczerwienień. Z róży nic nie doradzę bo sama mam tylko 2 mineralne. Powodzenia w poszukiwaniach!
popieram - może jeszcze Fairy Light Neutral.. ale bardziej Perfect niż Linen.

i od razu pytanie jak w jednym poście cytować kilka wypowiedzi ???
nie mordujcie poważnie nie wiem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:41 Powód: post pod postem
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:57   #4579
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

klikasz przy tych postach tą środkową ikonkę (wielocytuj post) i przy ostatnim na który chcesz odpowiedzieć dajesz cytuj - wklejają się wszystkie
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 20:13   #4580
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
klikasz przy tych postach tą środkową ikonkę (wielocytuj post) i przy ostatnim na który chcesz odpowiedzieć dajesz cytuj - wklejają się wszystkie

stokrotne dzięki Dobra Kobieto ...

naprawdę w ogóle nie zauważyłam, że ona tam jest....
oj, trzeba albo okulisty albo psychiatry....

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:14 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 22:36   #4581
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
jak tak przeglądałam zdjęcia i swatche jeszcze raz to doszłam do wniosku że sunkissed jest dla Ciebie idealny ....
chyba nie musisz już szukać..
Dzięki.. właśnie się nad tym zastanawiałam
Na początku wydawał mi się za jasny, ale po 2-3 godzinach ciemnieje i wydaje się idealny. Chyba pomyślę o jakimś poważniejszym związku

Kurde, ale mnie dołuje ten kurs dolara
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 23:06   #4582
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jaskra Pokaż wiadomość
Witam wszystkie zakochane w everyday minerals Od czasu porodu (10mcy)walczę ze strasznym stanem mojej cery (grudki, krosty,przebarwienia,swie cenie się,rozszerzone pory). Walcze antybiotykiem, kosmetykami la roche possay i juz dzieki Bogu widać efekty. Zmieniłam sposób odzywiania (słodycze od razu wywołują ogromny wysyp grudek i krost) i postanowiłam zmienić również sposób malowania się. Szukając informacji na temat kosmetyków mineralnych natknęłam się na ten wątek a z niego trafiłam na stronę everyday minerals. Strasznie spodobała mi sie oferta tej firmy, a Wasze opinie na temat tych kosmetyków pchnęły mnie do podjęcia decyzji o ich zamowieniu. Wątek jest straaaasznie długi a ja jako mama okropnego łobuza nie mam za bardzo czasu na przeczytanie go w całosci. Jezeli któras z Was miala by czas i ochote moze udałoby sie Wam doradzic mi odcien i formułę pudru i różu ? Jestem blada, bardzo blada (czesto pytaja czy dobrze sie czuję ). Ale nie jest to niestety porcelanowa bladość (pory,lekie przebarwienia, zaczerwienienia po krostkach). Mam cere mieszaną-swieci mi się głównie broda. MAm ciemnobrazowe włosy (nie kasztanowe, rudawe lecz raczej taki zimny brąż) i szaro-niebieskie oczy. Mój typ urody okresla sie jako mieszany (co troche komplikuje mi dobór odcieni). Ciezko mi porównac sie do kogos znangeo, jezeli chodzi o typ, ale liv tyler, katie holmes...Np. clinique repairwear 01 alabaster breeze jset dla mnie za jasny a dior sculpt 02 zbyt ciemny. Kiedys uzywałam podkladu z avonu rozwietlajaco-antystresowego porcelanowego odcienia i był prawie idealny. Z góry dziękuję z pomoc. Zrozumiem jezeli zadanie okaze sie zbyt trudne Pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez jaskra Pokaż wiadomość
Tak więc wstawiam zdjęcia mojej nieumalowanej buzi. Cera jest juz w lepszym stanie,ale jeszcze daaaaaaleko m ido normalnosci (do cery jaka mialam przed porodem). Moze uda sie Wam doradzić odcien i formułę podkładu,różu...
Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Jaskra, ja tu nowa jestem więc niech inne dziewczyny też się się wypowiedzą ale po fotkach które wkleiłaś wydajesz się mieć taką samą karnację jak ja (i włosy, i oczy) więc ze swojej strony doradzam to co mi pasuje: z neutralnych odcieni Buff: jaśniejszy Linen albo odrobinę ciemniejszy Perfect. Pewno potrzebujesz też korektora - mi pasuje multi-intensiv bo intensive fair trochę za jasny (chociaż po chwili sie stapia), może i mint by sie przydał do neutralizacji zaczerwienień. Z róży nic nie doradzę bo sama mam tylko 2 mineralne. Powodzenia w poszukiwaniach!
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nanomi moze Ty pomożesz Jaskra? bo na moją wiedzę za jasna cera..
Spróbuję.

Hm.. myślę, że możesz zacząć od odcieni Buff, bo na zdjęciu twarz i szyja wyglądają na czysto beżowe, ani ciepłe, ani zimne (przynajmniej na moim monitorze).
Cera mieszana, więc polecam od semi-matte, przez matte do intensive.
Właściwie możesz zacząć od Fair Neutral (bardzo jasny), potem Ivory, Linen, może nawet Fairly Light Neutral, ale on już taki średnio jasny jest. Z Beige może Sandy Fair choć obstawiam kategorię Buff.

Korektor to może intensive fair - ten jest matowy.
Aussie Perk me Up jest rozświetlający i jasny. Sunlight wiele osób też chwali jako korektor pod oczy.

Róż - bezpiecznie jest zacząć od Soft Touch, chociaż ja na początku zamówiłam All Smiles

Puder - tu do wyboru kaolinowy, ryżowy.. trudno powiedzieć, bo każdemu co innego pasuje. Ryżowy jakby wygładza optycznie skórę, kaolinowy ma pomagać w trzymaniu matu. Kolory Fair lub Sunlight - są prawie transparentne, więc wszystko jedno.


Mam nadzieję, żę pomogłam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 01:01   #4583
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

odpisali mi dear Dimitri
no wiec dowiedzialam sie ze to normalne ze z pedzla wypadaja wlosy i tyle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 07:10   #4584
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
odpisali mi dear Dimitri
no wiec dowiedzialam sie ze to normalne ze z pedzla wypadaja wlosy i tyle
dzisiaj wyszedł mi z FT jeden.... no ale jeden a nie kilkanaście
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 07:44   #4585
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na zdjęciach zdecydowanie tak to wygląda.
A goldenów się nie bój, bo one zaczynają się od jasnych odcieni - golden fair będzie dla Ciebie na pewno za jasny i dość stopniowo ciemnieją.
Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
frantic ma rację - też bym spróbowała goldenów - sama mam chyba podobny odcień - zamówiłam sample golden light ale zerknę też na winged butter.

spójrzcie zresztą na powieki - tam też widać odcień żółtawy - chyba zresztą robienie sobie zdjęć to najlepszy sposób weryfikacji...
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Suzana, piękna buzia. Golden light powinien być akurat, jak wrócę do domku do wrzucę obiecane zdjęcie
Dzięki kochane za sugestie! Przy składaniu następnego zamówienia biorę pędzel i coś z goldenów Jesteście niezastąpione

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Chyba już czas wyjść z ukrycia, a więc zgłasza się kolejna fanka proszku
Wątek podczytuję od czasu jego powstania a ostatnimi czasy już regularnie. Jak na maniaczkę kosmetyczną przystało łatwo dałam się skusić i aby mieć dostęp do tych wspaniałości wyrobiłam kartę kredytową, założyłam paypal no i oczywiście skorzystałam z nich robiąc jak dotąd 2 zamówienia samplowe na EDM. Mam cerę tłustą mimo wieku 30+, niestety stale problematyczną i skłonną do niespodzianek. O minerałach pomyślałam kiedy zaczęłam używać filtrów i dotychczas sotosowane przeze mnie tradycyjne podklady całkiem przestały mnie lubić - szybko warzyły się i wchodziły w linie mimiczne. Jako że z filtrów nie chciałam rezygnowac to sprawdziłam podkłady EDM i oczywiście dla nich duży plus - ładnie wyglądają, problem warzenia jak narazie zniknął. Trafiłam w drugim zamowieniu w swój idealny kolor (Buff Perfect) i formułę (Intensive), bo niestety narazie potrzebuję mocnego krycia. Dzięki za te wszystkie pomocne informacje i zdjęcia, bez tego byłoby ciężko coś dobrać. Tak więc może i ja się komus przysłużę wrzucając fotki moich kolorków. Aha, minerałków z EDM używam jakieś 3 tygodnie i zauważyłam poprawę cery. Jak narazie jestem zachwycona i mam ochotę na więcej! Tylko to moje nieszczęsne błyszczenie... Na to jeszcze nic nie znalazłam. Ach, zapomniałabym... te pędzle!!! Uwielbiam!!!
Hahah super to napisałas I wspaniałe zamówienie musze na spokojnie potem w domku zerknąć na nazwy i odcienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zgłupiałam totalnie... Wydawało mi się, że golden light jest dla mnie idealnym odcieniem, ale nałożyłam dzisiaj buff light neutral, który jakby nie było, jest kilka tonów jaśniejszy (miałam probkę, więc postanowiłam wypróbowac formułę glo) i... stopił się idealnie, nic mi się nie odcina..
Zastanawiam się, jak to możliwe Czyżbym jednak była aż tak jasna
A formuła oryginal glo chyba odpowiada mi najbardziej.. Daje taki fajny zupełnie naturalny efekt na mojej twarzy, że chyba przyjrzę się jej bliżej, mimo iż na początku ją skreśliłam, jako nie pasującą do mojej mieszanej cery
Oo jaki ładny policzek! Eh i nie masz żadnych "niespodzianek"
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 09:06   #4586
jaskra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziękuje Wam ślicznie. Zamówię i odezwę się
jaskra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 09:29   #4587
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny pomożecie mi dobrać kolorki podkładu, korektora i różu z Everyday Minerals? na zamieszczonym zdjęciu miałam co prawda lekki makijaż, ale generalnie raczej mam taki kolor cery jak na twarzy. Na zdjęciu szyja wyszła prawie sinawa;P jestem bledzioszek (kwasy), nie chciała bym nic co wpada w róż. Tochę mam przebarwień do zakrycia i do tego lekkie cienie pod oczami, które też by się przydało zamaskować. Cera mi się wydaje raczej w oliwkę wpada, bo tym bardziej jak się opalę. Chciała bym coś dość kryjącego. z różu to raczej może jakieś ceglaste kolory bardziej (takie przynajmniej zawsze miałam). Mam brązowe oczy i z natury takie szaro jakieś włosy:P farbowane przeważnie na jakieś brązy.
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi bo chciałam zamówić i zupełnie nie wiem co wybrać:/
dopiero zaczynam moją przygodę z minerałami, mam nadzieję, że słusznie wybrałam firmę:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,7 KB, 79 załadowań)
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 10:37   #4588
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
dzisiaj wyszedł mi z FT jeden.... no ale jeden a nie kilkanaście
no a mi za kazdym razem wychodzi min po 5 ostatnio wylazlo ich z 11...nic poczekam ten tydzien jeszcze i jak sie nic nie zmieni to pisze jeszcze raz do nich bo on predzej wylysieje zanim przestanie wypadac...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 11:33   #4589
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

To faktycznie "nie przepisowo". Kilka włosków od czasu do czasu może się zdarzyć ale regularne lnienie to już przesada.
Myślę, że kolejny mail nie zaszkodzi. To zresztą nie ich wina, trudno jest sprawdzić ileś tam (może tysięcy nawet) pędzili jak je otrzymują. Ale jeśli ktoś zwraca się do nich z takim problemem to nie powinni udawać, że to tylko Twoja fanaberia. Może nie zrozumieli, że to nie jest "zwyczajne" wypadanie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 11:36   #4590
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
To faktycznie "nie przepisowo". Kilka włosków od czasu do czasu może się zdarzyć ale regularne lnienie to już przesada.
Myślę, że kolejny mail nie zaszkodzi. To zresztą nie ich wina, trudno jest sprawdzić ileś tam (może tysięcy nawet) pędzili jak je otrzymują. Ale jeśli ktoś zwraca się do nich z takim problemem to nie powinni udawać, że to tylko Twoja fanaberia. Może nie zrozumieli, że to nie jest "zwyczajne" wypadanie.
napisalam im ze wiele osob ktore ma te pedzle nie mowilo nic o tym zeby z ich pedzli wypadaly tak wlosy. Podoba mi sie ten pedzel, no ale jak ja ledwno musne nim twarz a tu juz niespodzianka? moze jakis wadliwy mi sie trafil albo niedopracowany odpisalam im na tego ich maila wiec poczekamy i zobaczymy co to bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.