Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 07:23   #2761
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dzień dobry!
Idę na kawkę, ktoś ze mną?... tak tu dziwnie cicho
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:30   #2762
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Idę na kawkę, ktoś ze mną?... tak tu dziwnie cicho
Czesc

chetnie sie przylacze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:49   #2763
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Psik w powietrze i wejść w "chmurę" zapachu, który na Tobie osiądzie. Innego sposobu na jeden psik nie znam




A nadgarstki nie wchodzą do użycia globalnego? Ja zawsze je spryskuję, lubię


miałam iść spać... teraz już serio dobranoc
Nie lubie aplikowac perfum na nadgarstki-sporadycznie to robie,nawet jak testuje to to tez jest roznica w uzyciu pomiedzy globalnym a nadgarstkowym-ale to moje takie skrzywienie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:56   #2764
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

i ja chcę kawki
dzień dobry
no, może nie do końca - dzieć mnie zaraził jakąś francą, obudziłam się zatkana, kluk czerwony, w gardle kaktus ja chcę wiosnę już nienawidzę kaloryferów..

Hexx, Domi i no już pliz, bez przesady no bo teraz ja się wzruszę
Agusia - podcinanie na wypadanie guzik pomaga kręć tę wcierkę nawłosową

w temacie stanikowym - no na fotce to Fantasie wygląda na gąbczasty, bardzo przypomina to i freya jeszcze ma mieć coś podobnego w kolekcji wiosennej, ale zapomniałam, jak model się nazywa i nie mogę znależć

edit: przypomniałam sobie
Freya Deco

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-01-06 o 08:15
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:58   #2765
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dzień dobry - wcale nie taki dobry
jakoś podły nastrój mnie nie chce opuścić od zeszłego roku, i czuje się kiepsko, i nie podoba mi się to co widzę w lustrze, i włosy się nie układają, i płakać mi się chce wciąż

na dniach będę znać datę wylotu więc planuje tak to zorganizować, żeby wysłać przed samym wylotem ze dwa dni, żeby był czas na ewentualne korekty ze strony Moniki
jak Wam takie rozwiązanie pasuje to zapraszam, a jak nie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja wzięłam TAKI. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, ze będzie lekko gąbczasty, a on miękki jest + dodatkowo trochę marszczy się jak Freya, ale zostawiłam go sobie, bo jak przymierzyłam pod bluzkę to ładnie profil wygląda. Mam jednak nadzieję, że w końcu jakieś beżowe maskaradki kiedyś będą
a rozmiarowo to on jest standardowy?
maskaradka cielista - toż to oksymoron niemalże
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
brywieczor
No to Domi kiedy szlejesz na nartach. I mnie narty znów ominą na kolejne kilka lat, wszystko mnie omija po kolei. Właśnie złapałam doła... długo się broniłam, ale wiedziałam mimo wszystko, że ten dzień nadejdzie... życie mi ucieka przez palce.. i nawet tego terapeuty wam zazdroszczę... u mnie w tej zapadłej dziurze nawet takowego nie mówiąc, że dobrego niet....

doskonale wiem co czujesz, pocieszać że będzie lepiej nie będę...
ale musisz się nauczyć bycia egoistką bo długo nie wytrzymasz
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Ja sobie dzisiaj Was po cichutku podczytuję (popijając mleko), kompletnie nie mam weny na pisanie, może mnie nie zapomnicie



Atoja, młoda przecież jesteś, całe życie przed Tobą, jeszcze możesz zrealizować marzenia/plany, a ile już masz


Il LaurEssy mam w trakcie przeglądania, jakoś w tym tygodniu wkleję opisy.

w międzyczasie fundnęłam sobie sample Simple Matte z Aromaleigh

Hexx, nie zbieram
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:13   #2766
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Lemirko jeszcze nie wszystko stracone nie wszystkie osoby potwierdzily mi zakup wiec nie bede za nikim biegac tymbardziej,ze wyslalalm wiadomosc i czekam do konca tygodnia
Jaka ilosc Cie interesuje?
5 ml

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Krystle rzuciłam okiem na link.. i takie drobne "ale" w Polsce nie można organizować ślubu w plenerze ja jako gość domyśliłabym się, że coś jest nie halo
Cywilny można - moja koleżanka właśnie taki miała - kwestia uzyskania zgody urzędu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:23   #2767
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dzień dobry

No to widzę, że nie jestem sama w tym klubie Atoja, Ila
Napiszę to, co chciałam wczoraj, ale jakoś mi nie poszło .
Zatem: ledwo się człowieku urodzisz,a już musisz się pakować i odchodzić. A to przemijanie powoduje, że coraz wiecej pustego miejsca wokół. Dodatkowo prespektywa mnie emeryta, przeglądającego ulotki z supermarketu w poszukiwaniu tańszego masła zamiast fajnych wycieczek z ciekawych zakątków świata, nie nastraja optymistycznie.
Chyba słońca mi brakuje

Kościelny też można Z dwa-trzy lata temu znajoma brała taki na łące
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 08:33   #2768
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

IlonaP konkurs w tvn na polska Nigelle jest, co Ty na to?

DominkaB ja tam ie znikne, remont, praca itd- nic przy komputerze nie mialam czasu robic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:38   #2769
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
i ja chcę kawki
dzień dobry
no, może nie do końca - dzieć mnie zaraził jakąś francą, obudziłam się zatkana, kluk czerwony, w gardle kaktus ja chcę wiosnę już nienawidzę kaloryferów..

Hexx, Domi i no już pliz, bez przesady no bo teraz ja się wzruszę
Agusia - podcinanie na wypadanie guzik pomaga kręć tę wcierkę nawłosową

w temacie stanikowym - no na fotce to Fantasie wygląda na gąbczasty, bardzo przypomina to i freya jeszcze ma mieć coś podobnego w kolekcji wiosennej, ale zapomniałam, jak model się nazywa i nie mogę znależć

edit: przypomniałam sobie
Freya Deco
Prosze bardzo

Odnosnie przesylek -pisze prawde i tylko prawde
Ila tez ma zawsze starannie przygotowane paczuszki,pamietam Nasza pierwsza wymianke-jak super oleje byly oddzielnie pozgrzewane w bablach.
Zreszta ja zwracam uwage na to,bo sama nie lubie wrzucac na slepo do koperty czy kartonika.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dobry - wcale nie taki dobry
jakoś podły nastrój mnie nie chce opuścić od zeszłego roku, i czuje się kiepsko, i nie podoba mi się to co widzę w lustrze, i włosy się nie układają, i płakać mi się chce wciąż

na dniach będę znać datę wylotu więc planuje tak to zorganizować, żeby wysłać przed samym wylotem ze dwa dni, żeby był czas na ewentualne korekty ze strony Moniki
jak Wam takie rozwiązanie pasuje to zapraszam, a jak nie


a rozmiarowo to on jest standardowy?
maskaradka cielista - toż to oksymoron niemalże


doskonale wiem co czujesz, pocieszać że będzie lepiej nie będę...
ale musisz się nauczyć bycia egoistką bo długo nie wytrzymasz


w międzyczasie fundnęłam sobie sample Simple Matte z Aromaleigh

Hexx, nie zbieram
W takim razie jak bedziesz znala date wylotu napisz i bedziemy podejmowac decyzje a ja przelicze wtedy stan konta

Ila to wiesz,zostaw butelke male a cieszy

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
5 ml
Lemirko bede o Tobie pamietac

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
dzień dobry

No to widzę, że nie jestem sama w tym klubie Atoja, Ila
Napiszę to, co chciałam wczoraj, ale jakoś mi nie poszło .
Zatem: ledwo się człowieku urodzisz,a już musisz się pakować i odchodzić. A to przemijanie powoduje, że coraz wiecej pustego miejsca wokół. Dodatkowo prespektywa mnie emeryta, przeglądającego ulotki z supermarketu w poszukiwaniu tańszego masła zamiast fajnych wycieczek z ciekawych zakątków świata, nie nastraja optymistycznie.
Chyba słońca mi brakuje


Kościelny też można Z dwa-trzy lata temu znajoma brała taki na łące
Gadmarko mysle,ze to nie tylko kwestia slonca tylko nasza szara rzeczywistosc,to potrafi dolowac.Przemijanie dodatkowo wzmacnia ten efekt,kiedy odchodza ludzie,ktorzy wypelniaja Nasze zycie i powstaje pytanie-co dalej?
Czasami jak patrze na to,co dzieje sie wokol mnie to opuszcza mnie optymizm i wiara w lepsze jutro....Staram sie przezwyciezac podly nastroj i isc przed siebie ale bywaja dni,ze nie chce mi sie wstac z lozka...
Tyle mojego smucenia.
Zycze sobie i Wam tylko dobrych chwil
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:48   #2770
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

czytam o Waszych planach zapachowych i ocenach i czuje sie uposledzona w tym temacie - z czego zreszta sie cieszy moj portfel

Hexx bolt jest przebojem, moja corka pol filmu jest w stanie ogladnac szukam teraz maskotki zeby jej kupic tego pieska
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:54   #2771
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
czytam o Waszych planach zapachowych i ocenach i czuje sie uposledzona w tym temacie - z czego zreszta sie cieszy moj portfel

Hexx bolt jest przebojem, moja corka pol filmu jest w stanie ogladnac szukam teraz maskotki zeby jej kupic tego pieska
Pastereczko ciesze sie,ze jestes zadowolona a tymbardziej córcia
mam jeszcze troche roznosci wiec podesle pakiet niebawem

Tutaj jest tylko,ze niedostepny
http://www.maskotkowo.pl/galeria25.html
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-01-06 o 08:56
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 08:54   #2772
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Vi, Aniołek, Gadunia, Hann dziękuję... ale jakoś całe zycie nie bardzo wyobrażam sobie poświęcać wciąż innym. Ciągle czyjeś dobro ważniejsze, czyjeś plany, obowiązki itd... Mam wrażenie, że przestałam żyć już od baaaardzo dawna (pewnie dlatego tak uciekam w net). Może to głupio zabrzmi, ale chciałabym bardzo być egoistką, ale nie umiem postawić siebie wyżej za wszelka cenę, bez względu na konsekwencje, ciągle patrze tym pryzmatem, o którym piszecie, a doskonale wiem, że nie jest on pisany mnie... rozczarowują mnie nawet drobnostki... e tam kończę smutacenie... A tak dla informacji nie sądzę, by to co osiągnęłam było czymś wybitnym. Dobrze wiemy wszystkie, że z roku na rok nie będziemy bardziej korzystać z życia

Viol, mam do Ciebie pytanie na PW
dasz radę, Maleństwo się urodzi, będzie cudne a my Cię nauczymy być egoistką

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
koleżanka właśnie taki miała - kwestia uzyskania zgody urzędu.
a kiedy brała, pytam z ciekawości, bo pamiętam jak miałam wykłady z prawa rodzinnego to facet mówił, że można tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach i że mają zmienić przepisy. Może mnie coś ominęło

w ogóle to witam przy porannej kawie
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:12   #2773
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie lubie aplikowac perfum na nadgarstki-sporadycznie to robie,nawet jak testuje to to tez jest roznica w uzyciu pomiedzy globalnym a nadgarstkowym-ale to moje takie skrzywienie
A ja po prostu łączę użycie globalne z nadgarstkowym - dla mnie to ostatnie jest elementem pierwszego Lubię sobię wąchnąć ze skóry, a to jest możliwe raczej tylko z rąk


Dzień dobry idę myć łepetynę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:14   #2774
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
dzień dobry

No to widzę, że nie jestem sama w tym klubie Atoja, Ila
Napiszę to, co chciałam wczoraj, ale jakoś mi nie poszło .
Zatem: ledwo się człowieku urodzisz,a już musisz się pakować i odchodzić. A to przemijanie powoduje, że coraz wiecej pustego miejsca wokół. Dodatkowo prespektywa mnie emeryta, przeglądającego ulotki z supermarketu w poszukiwaniu tańszego masła zamiast fajnych wycieczek z ciekawych zakątków świata, nie nastraja optymistycznie.
Chyba słońca mi brakuje

Kościelny też można Z dwa-trzy lata temu znajoma brała taki na łące

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
IlonaP konkurs w tvn na polska Nigelle jest, co Ty na to?

DominkaB ja tam ie znikne, remont, praca itd- nic przy komputerze nie mialam czasu robic
eee, ja mało medialna jestem
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Prosze bardzo

Odnosnie przesylek -pisze prawde i tylko prawde
Ila tez ma zawsze starannie przygotowane paczuszki,pamietam Nasza pierwsza wymianke-jak super oleje byly oddzielnie pozgrzewane w bablach.
Zreszta ja zwracam uwage na to,bo sama nie lubie wrzucac na slepo do koperty czy kartonika.



W takim razie jak bedziesz znala date wylotu napisz i bedziemy podejmowac decyzje a ja przelicze wtedy stan konta

Ila to wiesz,zostaw butelke male a cieszy



Lemirko bede o Tobie pamietac



Gadmarko mysle,ze to nie tylko kwestia slonca tylko nasza szara rzeczywistosc,to potrafi dolowac.Przemijanie dodatkowo wzmacnia ten efekt,kiedy odchodza ludzie,ktorzy wypelniaja Nasze zycie i powstaje pytanie-co dalej?
Czasami jak patrze na to,co dzieje sie wokol mnie to opuszcza mnie optymizm i wiara w lepsze jutro....Staram sie przezwyciezac podly nastroj i isc przed siebie ale bywaja dni,ze nie chce mi sie wstac z lozka...
Tyle mojego smucenia.
Zycze sobie i Wam tylko dobrych chwil
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:23   #2775
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę będę łysa. Właśnie umyłam włosy. Po rozczesaniu policzyłam te co wypadły podczas czesania. 136 sztuk plus na oko drugie tyle schnie pod prysznicem do policzenia...
Muszę iść do lekarza...
agusiu, mi tak wypadały przez ostatnie.... no rok prawie? to było straszne, wszędzie moje włosy na poscieli, na dywanie,w łazience jak wrzucałam pranie do pralki to w okienku widać było kłębuszek włosów o się zebrał z ubrań próbowalam różnych rzeczy polecanych na wizażu (przewertowane wątki włosowe), pomagały ampułki z placenty, szampon z rzepy- ale tylko chwilowo, potem problem wracał.

zbadałam hormony-ok. lekarz kazał iść do dermatologa. a że u nas dermatolożka przypisuje każdemu co samo, czy trądzik czy uczulenie czy lysienie, to postanowiłam sama się "podkurować".

no i jakieś dwa tygodnie temu/miesiąc się uspokoiły. mam nadzieję że na dłużej

łykam krzem+biotyna, humavit, salfazin, z pielęgancji seboradin niger szampon + odżywka

jednak przyczyną była "chora" skóra głowy - łupież, swędzenie, pieczenie, raz za tłusta, raz za sucha, podrażniona -potwierdził to lekarz. seboradin to unormował
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-06 o 09:27
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:37   #2776
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

hej, czuje sie jak poturbowana z deka... ojj, zle spalam, siedze jeszcze w pizamie, mam marny humor i czekam na listonosza. wrrr

Atoja, Ilona, gadmarka... hmm.. moge sie dopisac do klubu? co prawda ostatnio z moim samopoczuciem lepiej, pewne rzeczy zdaje sie zaakceptowalam, ale jak mnie zlapie to hoho.

Ja tez psikam perfumy na nadgarstki bo lubie niuchac sobie tak bezposrednio. no i zwykle psik za uchem i w dekold tez, ale na kark nie probowalam.

mi ostatnio wrocilo swedzenie skory glowy i lupiez tez i nie wiem dlaczego, bo ciagle uzywam szamponu Babydream, teraz mam plan przerzucic sie na mycie ich plynem do mycia. do tego gloria, najczesciej stosowana jako odzywka ze splukiwaniem musze kupic cos na lupiez i powalczyc z tym. u mnie wypadanie wlosow to norma, zawsze mi wypadaja, tylko ilosc sie zmienia. i wlasciewie teraz pore roku obwiniam o ich stan. wypada mi znowu wiecej niz jeszcze z miesiac temu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:45   #2777
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Psik w powietrze i wejść w "chmurę" zapachu, który na Tobie osiądzie. Innego sposobu na jeden psik nie znam
Czesto wlasnie tak robie
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Uzywam w ilosci jeden maly psik na nadgarstek i potem to rozsmarowuje na drugi, za uszami i na dekolt albo jeden maly psik w powietrze i wchodze w mgielke. Zwykle zapachy czuje na sobie caly dzien.
ale niektore perfumy podobaja mi sie tylko na ciele a na ubraniu pachna juz bardzo tak sobie
no wiem, zawsze moge sie rozrebrac przed perfumowaniem
oczywiscie sa tez takie ktore nie podobaja mi sie na skorze a na ciuchach jak najbardziej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 09:46   #2778
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Vi, Aniołek, Gadunia, Hann dziękuję... ale jakoś całe zycie nie bardzo wyobrażam sobie poświęcać wciąż innym. Ciągle czyjeś dobro ważniejsze, czyjeś plany, obowiązki itd... Mam wrażenie, że przestałam żyć już od baaaardzo dawna (pewnie dlatego tak uciekam w net). Może to głupio zabrzmi, ale chciałabym bardzo być egoistką, ale nie umiem postawić siebie wyżej za wszelka cenę, bez względu na konsekwencje, ciągle patrze tym pryzmatem, o którym piszecie, a doskonale wiem, że nie jest on pisany mnie... rozczarowują mnie nawet drobnostki... e tam kończę smutacenie... A tak dla informacji nie sądzę, by to co osiągnęłam było czymś wybitnym. Dobrze wiemy wszystkie, że z roku na rok nie będziemy bardziej korzystać z życia

Viol, mam do Ciebie pytanie na PW
Atojka, mi się wydaje, że to przez dzieciory - bo gdy się pojawiają na świecie przestaje się być sobą/kobietą czy kim tam jeszcze a jest się głównie MAMĄ. mi na przykład to mamowanie już wychodzi bokiem, chociaż kocham Kaśkę do szaleństwa. tak jak napisałaś, w miłości do dzieci zapomina się o miłości do siebie, a przydałoby się trochę zdrowego egoizmu, ech ... ale taki już chyba mechanizm ewolucyjny - żeby zabezpieczyć nowo wyklute pisklaki zapomina się chwilowo o sobie.
pomyśl sobie, że jeszcze parę lat z maluchem i już
ja ułożyłam sobie już nawet plan pocieszający pt: "Zaczynam życie po czterdziestce" (i mam nadzieję, że jeszcze te parę lat wytrzymam i nie porzucę rodziny wyjeżdżając śpiewać do Las Vegas na przykład )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:05   #2779
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
O! Nie wiedzialam
A znasz jakis inny sposob, zeby sie wypachniec jednym psikiem?
Ja nie psikam, bo mam same slash'e, znaczy flaszki z dziurka, bo ja miniaturowa jestem ale uzywam tak, ze wale krople na jeden nadgarstek i druga na drugi i wsio. A jak mi sie cos trafi w spray'u to psikam jeden nadgarstek i delikatnie dotykam drugim, nie rozcieram, tylko przenosze "wilgoc" i gotowe

Agusia, to moze jakis kosmetyk zmienilas do wlosow? Szampon, odzywka?
Z podcieciem to chodzilo mi o to zeby skrocic jak sie bedzie nosic rozpuszczone zeby nie przeszkadzaly, gdy sie ma dlugie - sciecie samo w sobie nic nie daje. Skoro nie zwiazywalas mocno wlosow, to przyczyna raczej nie jest mechaniczna. Moze zbadaj sobie wlosy, skore glowy - w niektorych aptekach robia bezplatnie takie testy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 10:07   #2780
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

czesc (tu wymuszony usmiech)
chce zeby moj okres juz przyszedl i poszedl bo tez od kilku dni humor mam paskudny. przez TZ sie nie wyspalam i go dzisiaj nienawidze.
A szefowa mnie denerwuje.
Violl sukienka jeszcze nie doszla?
Annie twoja mikolajka jeszcze nie doszla?
Kamila twoj korektor nigdy nie dotarl?
przepraszam was i nie wiem co powiedziec Nie bylo to moja intencja i jeszcze mam nadzieje ze to wszytko dotrze.
Za to do mnie EGM doszlo po 4 dni a listki w 2. Kupilam sobie Maie sliwkowa - sliczna jest. na listkach przeceny do 70% - zajrzejcie kto szuka bielizny i kto jeszcze ma kase( o zdobylam sie na czarny humor )
A w ogole to w Anglii jest sniezna katastrofa i wszyscy sie ciesza bo jak tak dalej pojdzie to nie beda musieli chodzic do pracy
W poludniowym londynie spadlo wczoraj ok 8cm sniegu, rano o 7 bylo juz 3cm i w trakcie topnienia , drogi czarne a i tak polowy ludzi w moim budynku nie przyszlo do roboty . lenie patentowane .
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:20   #2781
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Bea - kiecki jeszcze nie ma, ale jeszcze się nie martwię może dotrze dzisiaj lub jutro.

Widzę, że powstaje klub wisielczego humoru i doła Ja właściwie też mam powody do podłamania (totalna niechęć do pisania pracy, coraz większa presja czasu, świadomość że licząc od jutra moja mama przez jakieś 3-4 miesiące będzie miała niesprawną prawą dłoń plus świadomość że w związku z tym wszystkie jej obowiązki spadają na mnie, od nowa psująca się cera, niechęć do swojej fryzury, brak motywacji do ćwiczeń - a cellulit i brzuch rosną , brak kasy... mam wymieniać dalej? ) ale trzymam się, myślę o pozytywnych rzeczach (mam kochającego TŻ, mój tata zmienia się na lepsze, jestem zdrowa, ...). Może wypiszcie sobie na kartkę pięć pozytywnych rzeczy z waszego obecnego życia? Zobaczycie, jak szybko wam pójdzie. Pomaga


Ale u nas padaaaaaa... śnieg oczywiście. Auto przez noc mi zasypało na amen. Zaraz się ubieram, maluję i jadę. Trzeba kupić mamie szynę, obczaić gdzie ten ośrodek, wpaść na uczelnię, do Auchan i zaliczyć urodzinową kawę u kumpeli
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-06 o 10:22
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:21   #2782
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Vril no to tez sprobuje delikatniej

U nas cos rano spadlo ale nie widac, byl lekki przymrozek i szkoly juz pozamykane
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:26   #2783
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Czesc Dziewczynki

Te zima zupełnie mnie zdołowałaSnieg sypie cały czas
Chce wiosny.Dla polepszenia humoru błąkam sie po ebay'u
miłego dzionka
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:40   #2784
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

aa no to ja jeszcze dopisuje sie do klubu niezadowolonych z wlosow moje jakies ciotowate sa od tygodnia. przydaloby sie strzyzenie. ale pewnie wiekszosc naszych wlosowych problemow to od kaloryferow, klimy, farelek, no i czapek.
i polecam ten sam szampon co winly - pozbylam sie dzieki niemu upierdliwego swedzenia skory glowy.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:46   #2785
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
5 ml



Cywilny można - moja koleżanka właśnie taki miała - kwestia uzyskania zgody urzędu.


Lemirko z nieba mi spadłaś!!!! Byłam przekonana że nie można! Bo mojemu tżtowi marzy się w plenerze.... Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła zdradzić coś więcej jak ślub koleżanki wyglądał tak w paru słowach

A o malo tego posta nie przegapiłam bo przyznaję się że nadrabiam Was dziś co trzeci post


Jeszcze chciałam powiedzieć że niektóre dziewczyny odkąd tu byłam ostatnio mają śliczne nowe avki. Dominka, selene, aljaka, Paula - ślicznie!

bea nie martw się, to napewno przez święta i śnieg na wyspach poczta zwolniła, dojdzie wszystko tylko z opuźnieniem pewnie.

ok idę zrobić sobie kanapeczki z pieczonym schabem i kawkę
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:47   #2786
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dziewczyny, głowy do góry, nie dajcie się zimie!

Wrzucam Wam na szybko kilka obiecanych zdjęć i życzę miłego mimo wszystko dnia

Kamila, w Wawie będziesz i w dodatku całe 2 tygodnie, i w dodatku po moim egzaminie... sesesese

Ehh, tak bym się kopsnęła na jakieś zakupy (kozaki piękne w Venezii widziałam, ale nie wiem, jaka jakość tych butów), zwłaszcza, że przecenki się zaczynają... Ale do lutego nie ma mowy, finanse rozparcelowane. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się coś później upolować.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:58   #2787
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

Lemirko z nieba mi spadłaś!!!! Byłam przekonana że nie można! Bo mojemu tżtowi marzy się w plenerze.... Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła zdradzić coś więcej jak ślub koleżanki wyglądał tak w paru słowach

bea nie martw się, to napewno przez święta i śnieg na wyspach poczta zwolniła, dojdzie wszystko tylko z opuźnieniem pewnie.

ok idę zrobić sobie kanapeczki z pieczonym schabem i kawkę
peorth dziekuje pocieszylas mnie troche
no i pochwal sie , czyzby powazne plany ???
i smacznego


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głowy do góry, nie dajcie się zimie!

Wrzucam Wam na szybko kilka obiecanych zdjęć i życzę miłego mimo wszystko dnia

Ehh, tak bym się kopsnęła na jakieś zakupy (kozaki piękne w Venezii widziałam, ale nie wiem, jaka jakość tych butów), zwłaszcza, że przecenki się zaczynają... Ale do lutego nie ma mowy, finanse rozparcelowane. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się coś później upolować.
dzieki fanka
zdjecia piekne, bardzo wakacyjne. Ale widze ze czasem kurteczki a czsem bikini? czy slusznie kombinuje ze bylo sliczne sloneczko ale wiaterek czasem zimny zacinal? czy jak to z ta pogoda na Canarach?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 11:19   #2788
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

zdjęcia
Wenezii mam półbuty, wygodne, skórka, ale różnie to z nimi podobno bywa

zrobiłam tortille będzie fajitas na obiad

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Rzabko, jak przesłać należność
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 11:40   #2789
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dzieki fanka
zdjecia piekne, bardzo wakacyjne. Ale widze ze czasem kurteczki a czsem bikini? czy slusznie kombinuje ze bylo sliczne sloneczko ale wiaterek czasem zimny zacinal? czy jak to z ta pogoda na Canarach?

Takie uroki żeglowania, musi wiać A ja wrażliwa na zimno jestem, więc niemiarodajne moje odczucia - chłopaki na okrągło w szortach i krótkich rękawkach Jak słońce się chowało za chmurami, to dawał się odczuć wiatr, ale w porcie o 9-10 rano już niezła smażalnia była. Poprzedni tydzień był podobno trochę gorszy, dużo mocniej wiało (sztormowo). Bardzo polecam Kanary na zimę do podładowania baterii, ale w żadnym razie hotel, te ich kompleksy hotelowe to coś strasznego

Ilona, no właśnie - zastanowię się nad tymi kozakami, jeszcze TŻ zmuszę do zaopiniowania.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-01-06 o 11:42
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 11:55   #2790
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość

Takie uroki żeglowania, musi wiać A ja wrażliwa na zimno jestem, więc niemiarodajne moje odczucia - chłopaki na okrągło w szortach i krótkich rękawkach Jak słońce się chowało za chmurami, to dawał się odczuć wiatr, ale w porcie o 9-10 rano już niezła smażalnia była. Poprzedni tydzień był podobno trochę gorszy, dużo mocniej wiało (sztormowo). Bardzo polecam Kanary na zimę do podładowania baterii, ale w żadnym razie hotel, te ich kompleksy hotelowe to coś strasznego
no tak, wiatr to dobra rzecz dawaj wiecej fotek
a no i widze ze NABURMUSZONY ZLY MIS tez byl z wami

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zdjęcia

zrobiłam tortille będzie fajitas na obiad
a wegetarianskie moze ?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.