Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 17:30   #1411
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję pognieciona, nie prasowałam jeszcze

i nie zjadłam całej tej pizzy, zostawiłam 2 kawałki
ładnie wyglądasz ale może jakiś pasek do tego np pleciony, tak luźno w talii? Chodzi mi o to, że szczuplutka jesteś i tak to troszkę jak w worku wyglądasz a bluzeczka sama w sobie bardzo fajna podoba mi się


Buahhot wizażanka wrzuciła zdj po vitality's https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=308 kolor na długości śliczny ale odrost ciepły bardzo a ma jasne naturalki chyba średni blond też.. Ja chyba nie będę ryzykować
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:36   #1412
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w każdym razie i tak lepiej niż u nas, mnie się nie chce w ogóle z domu wyjść, a muszę pójść coś zjeść mam knajpy pod domem, ale w taką piździawkę to chyba zamówię niech mi przyniosą
no ja właśnie na piechotę mam do biedry 10 minut, 10 szalenie długich minut... dobrze że jest czynna do 21.00

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26237509]
Katie
, niech mama spróbuje tego http://www.farmona.pl/pielegnacja-wl...itaminami.html Mnóstwo naturalnych skłądników, bez alkoholu i nie obciąża włosów. Może coś pomoże. A cena też śmieszna - ja dałam 9zł w zwykłej drogerii.
[/QUOTE]

oo dziękuję, na pewno jej o tym powiem
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:36   #1413
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ładnie wyglądasz ale może jakiś pasek do tego np pleciony, tak luźno w talii? Chodzi mi o to, że szczuplutka jesteś i tak to troszkę jak w worku wyglądasz a bluzeczka sama w sobie bardzo fajna podoba mi się
coś tam później pokombinuję, ale ja ogólnie lubię takie luźne ostatnio, mam kilka
jeszcze na bloga wrzuciłam i weźcie powiedzcie mi... czy ja mam za duży łeb?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:42   #1414
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
coś tam później pokombinuję, ale ja ogólnie lubię takie luźne ostatnio, mam kilka
jeszcze na bloga wrzuciłam i weźcie powiedzcie mi... czy ja mam za duży łeb?
będzie lanie ślicznie wyglądasz i nie masz dużego łba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:43   #1415
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
będzie lanie ślicznie wyglądasz i nie masz dużego łba
tak czasem na niego patrzę i mi się wydaje ogromny, jak dynia no ale gdzieś trzeba pomieścić ten mój wielki mądry mózg
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:45   #1416
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak czasem na niego patrzę i mi się wydaje ogromny, jak dynia no ale gdzieś trzeba pomieścić ten mój wielki mądry mózg
hehehh oj Kitkulka
apropo wielkich łbów to Herbuś ma strasznie wielki i nieproporcjonalny do swojej sylwetki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:54   #1417
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehehh oj Kitkulka
apropo wielkich łbów to Herbuś ma strasznie wielki i nieproporcjonalny do swojej sylwetki
ona w ogóle mi się nie podoba, taki mały trollik, nie wiem po kiego grzyba się nią zachwycają, wygląda jak skrzacik nie to żebym miała coś do niskich osób BROŃ BOŻE, ale ona naprawdę wygląda jak dziecko no i jest głupiutka, więc tym bardziej nie wiem po co jej ten wielki łeb

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Boooooooooże, robiłam wszystko, żeby tylko z domu nie wyjść, ale mój plan się nie powiódł i kuzynka mnie na piwo ciągnie, fuckin' shit
idę strzelę sobie stronga i wracam zresztą muszę, bo później muszę ochrzanić TŻta, już ja mu dam, nie ja się będę zadręczać, cholera

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-04-08 o 17:52
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 17:55   #1418
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ona w ogóle mi się nie podoba, taki mały trollik, nie wiem po kiego grzyba się nią zachwycają, wygląda jak skrzacik nie to żebym miała coś do niskich osób BROŃ BOŻE, ale ona naprawdę wygląda jak dziecko no i jest głupiutka, więc tym bardziej nie wiem po co jej ten wielki łeb
jak fajnie to nie jestem sama bo też jej nie trawię ani nie podoba mi się
miłego piwkowania
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:27   #1419
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Smacznego kochana! oj tam, raz w czas mozna zjesc cos ekstra tuczacego i niezdrowego jadzis aby przegnac depresje robie na obiad kotlety z piersi kurczaka i frytki plus oczywiscie suroweczka a co sobie bede zalowala
humor mi poprawilyscie jak was od rana poczytalam zdystansowalam sie do calej sytuacji i jest juz ok, tylko nie wiem czemu nadal nie mam @ ?
u nas tez tak strasznie wieje w lubelskim, rano padalo... teraz slonce wyszlo. a ja musze pojsc na mini zakupy do biedro... zbieram sie ale trzeba sie ruszyc w koncu, ech...
Pewnie ze stresu sie spoznia
A u mnie też tak wieje, że ja jeden krok w przód, a cztery w tył

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Juz wrocilam z biedry- lola robila za obciążnik to mnie nie zwiało
A z tymi testami dajcie spokoj...
wiecie ze ja nigdy w zyciu nie robilam
zawsze dbam o zabezpieczenie i nie mam nieprzemyslanych akcji
ja sie nie nadaje na matke i zadnego dziecka bym nie skazala na to by bylo moim
czuje ze zaraz chyba @ nadejdzie... bo mnie cos skurcze lapia...

zycie w blondzie jest piekniejsze, ale nie kazdy to rozumie
i oczywiscie pokaz nam fotki
Ja to z dnia na dzień zaczynam rozumieć coraz bardziej
Blond power forever

Szkoda tylko ze mi sie ciagle chce zmian Bo wiecznie czegos mi brakuje i dopada mnie jakiś dół i bach nagle zmiana koloru
Ale w sumie jakos dzieki wam przystopowałam bo chodze z kupa na głowie i jestem w stanie to przezyc bo wiem ze bede miala w koncu sliczny blondzik
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochaaaana wiem co czujesz, mam dokładnie to samo. Zbieram w sobie, zbieram, a potem wystarczy pierdoła i wybucham i tak zbierałam znowu i w poniedziałek strasznie przegięłam, co nawygadywałam temu mojemu ale taka jestem i nie wiem co już na to poradzić

a przesyłka przyszła
Ja też tak mam :/ Tylko że ja to po prostu dusze w sobie dusze, a koniec końców nie krzycze... ja po prostu wpadam w ryk i ledwo co wykrztuszam o co mi chodzi.
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny, co Wy z tymi cebulkami? przeciez to zgrubiałe na koncu włosa to kolba, cebulka to komorki macierzyste produkujące włos- nie moga wypasc.. Włosy bez zgrubien na koncu, to połamane włosy. Włos w naturalnym cyklu obumiera i tworzy kolbe, wiec to zupelnie normalne, zadna tam cebulka. Źle, gdy włos ma na koncach czarną badz ciemną kropę zamiast białej kolby, bo to znaczy, ze komorki obumierają i za chwile tam juz nie bedzie nic rosnac.
Ja cebulki mówie hmm potocznie Wiem, że to nie cebulki ale jakos tak z przyzwyczajenia mówie.
A z tymi czarnymi to ja też słyszałam że to po prostu słabe włosy które powinny dalej rosnąć, ale że są osłabione to wypadają szybciej niż normalnie powinny? Ale pewnie cos pokreciłam
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dupa wyszło a nie zdjęcie, pstrykałam na szybko komórką a potem musiałam zabazgrać połowe fotki, bo tak się spieszyłam, że wystapiłam w staniku, cos tam widać, za jakiś czas zrobię aparatem. Jedno w lekkim słońcu, które cudem przebiło się przez chmury, drugie przy zachmurzonym niebie.
Śliczny kolorek!

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26237509]
Katie
, niech mama spróbuje tego http://www.farmona.pl/pielegnacja-wl...itaminami.html Mnóstwo naturalnych skłądników, bez alkoholu i nie obciąża włosów. Może coś pomoże. A cena też śmieszna - ja dałam 9zł w zwykłej drogerii.

Też żeście mnie zachęciły tą farbką Vitality's, chyba wypróbuję


PS Bunny - trzymam kciuki za Ciebie[/QUOTE]
Mam w planie tą odżywke po mojej rzepce kupić
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję pognieciona, nie prasowałam jeszcze

i nie zjadłam całej tej pizzy, zostawiłam 2 kawałki
Ślicznie wyglądasz


Cholera... farby leżą i czekają a ja juz tak bym chciała pofarbować Ale raz ze jutro chyba przyjdzie @, i boje sie ryzykowac ze cos nie wyjdzie, ale kurcze.. no mam 2 cm odrostu, połowe rudą połowe swoją :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:38   #1420
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję pognieciona, nie prasowałam jeszcze

i nie zjadłam całej tej pizzy, zostawiłam 2 kawałki
swietnie wygladasz masz swietna figure

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ładnie wyglądasz ale może jakiś pasek do tego np pleciony, tak luźno w talii? Chodzi mi o to, że szczuplutka jesteś i tak to troszkę jak w worku wyglądasz a bluzeczka sama w sobie bardzo fajna podoba mi się


Buahhot wizażanka wrzuciła zdj po vitality's https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=308 kolor na długości śliczny ale odrost ciepły bardzo a ma jasne naturalki chyba średni blond też.. Ja chyba nie będę ryzykować
faktycznie cieplo na odroscie, ja jednak wole zeby odrost wychodzil chlodno... no chyba, ze ten 1008 wychodzi jeszcze jasniej, ale tez nie bede ryzykowac

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
coś tam później pokombinuję, ale ja ogólnie lubię takie luźne ostatnio, mam kilka
jeszcze na bloga wrzuciłam i weźcie powiedzcie mi... czy ja mam za duży łeb?
ale gluptas nie masz duzej glowy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:09   #1421
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

hej laseczki!

Bunny nie martw się o @ bo pewnie Ci się spóźni tak jak mi teraz ( o 7 dni ) pewnie jakies przesilenie wiosenne albo rzeczywiście stres

AnnaMK bardzo ładnie wyszło

kitkulka tuniczka fajna ,ale faktycznie trochę wydaje się że wisi jak worek niegniewaj się oczywiście bo figurke masz zgrabniutką i szkoda pod takim workiem ją skrywać może faktycznie jakiś paseczek i będzie super a głowisie masz śliczną i zgrabniutką w porównaniu do ciałka

czekoladka ja nie chce namawiać ale ja bym niewytrzymała z odrostem i jeszcze z farbami pod ręką a przypomnij jakie te farbki masz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:11   #1422
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja też tak mam :/ Tylko że ja to po prostu dusze w sobie dusze, a koniec końców nie krzycze... ja po prostu wpadam w ryk i ledwo co wykrztuszam o co mi chodzi.
o to też tak mam, duszę duszę, a później tylko ryczę i nic nie mówię oprócz tego, że mnie nie rozumie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
swietnie wygladasz masz swietna figure


ale gluptas nie masz duzej glowy
dziękuuuję

teraz to u mnie normalnie APOKALIPSA! Tak wieje i leje, że masakra, jeszcze wyszłam z pubu i od razu jest kościół i droga krzyżowa była na dworze, masakra poczułam się jak w jakimś armagedonie! bo tu taka pogoda a tu z krzyżem lecą! masakra wypiłam jedno piwo i jestem z powrotem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:12   #1423
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej laseczki!

Bunny nie martw się o @ bo pewnie Ci się spóźni tak jak mi teraz ( o 7 dni ) pewnie jakies przesilenie wiosenne albo rzeczywiście stres

AnnaMK bardzo ładnie wyszło

kitkulka tuniczka fajna ,ale faktycznie trochę wydaje się że wisi jak worek niegniewaj się oczywiście bo figurke masz zgrabniutką i szkoda pod takim workiem ją skrywać może faktycznie jakiś paseczek i będzie super a głowisie masz śliczną i zgrabniutką w porównaniu do ciałka

czekoladka ja nie chce namawiać ale ja bym niewytrzymała z odrostem i jeszcze z farbami pod ręką a przypomnij jakie te farbki masz?
No schowałam farbki w szafce specjalnie
A farbki mam 8/1 i 9/0 z Wellatonu. Ostatnio robiłam 9/1 wiec tak pomyślałam że bedzie ciemniej o pół tonu właściwie i może to bedzie to, i sie wyrówna ładnie. Chociaż cykam sie jak cholerka
No ale to w sumie hmm 3,5 tygodnia bedzie już...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:18   #1424
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

kitkulka nie rób mi smaka na piwko bo właśnie dzis kupiłam dla mnie i Tż ,ale jeszcze nie mogę bo biorę dzis ostatnią tabs antybiotyku

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No schowałam farbki w szafce specjalnie
A farbki mam 8/1 i 9/0 z Wellatonu. Ostatnio robiłam 9/1 wiec tak pomyślałam że bedzie ciemniej o pół tonu właściwie i może to bedzie to, i sie wyrówna ładnie. Chociaż cykam sie jak cholerka
No ale to w sumie hmm 3,5 tygodnia bedzie już...
aż sama jestem ciekawa co to wyjdzie no to sporo wytrzymałaś bo ja po dwóch tygodniach to już mam dość swoich włosków ,ale jak zafarbuje to znóe mi się tak strasznie podobają

i przeszło mi narazie z tym obcinaniem dziś umyłam głowke i zrobiłam kucyka( bo przecież tak piździ że nic bym nie widziała w rozpuszczonych bo pewnie by mi latały po całej buzi) i stwierdziłam ,że jest ok bo jest jaśniutko dookoła i nie widać tych pojedyńczych blondorudzików
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:20   #1425
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kitkulka nie rób mi smaka na piwko bo właśnie dzis kupiłam dla mnie i Tż ,ale jeszcze nie mogę bo biorę dzis ostatnią tabs antybiotyku
nie robię nie robię, piwo jest bleee, obżarłam się pizzą i wypiłam szybko całego browca nie żyję. I jeszcze w tym pubie można nadal palić fajki, nawet godziny tam nie byłam a cała już jadę tym smrodem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:21   #1426
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Heloł pamiętacie moje rudo-żółte włosy po rozjaśniaczu ? Poszłam do salonu (tak jak pisałam) i jestem meeega zadowolona, mam piękny blond bez oznak zniszczenia włosów i rudo-żółtych odcieni, wyglądają bardzo naturalnie. Także spotkanie ze stylistą uważam za bardzo udane, pójdę tam też na odrosty
Pozdrawiam blondasy!
PS> Jakoś lepiej się w blondzie czuję świat piękniejszy hehe
Czekamy na fociaczki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Juz wrocilam z biedry- lola robila za obciążnik to mnie nie zwiało
A z tymi testami dajcie spokoj...
wiecie ze ja nigdy w zyciu nie robilam
zawsze dbam o zabezpieczenie i nie mam nieprzemyslanych akcji
ja sie nie nadaje na matke i zadnego dziecka bym nie skazala na to by bylo moim
czuje ze zaraz chyba @ nadejdzie... bo mnie cos skurcze lapia...
Dbanie o zabezpieczenie i brak nieprzemyślanych akcji to nie wszystko Ja byłam na tabletkach i brałam regularnie co do sekundy o tej samej porze nigdy nie zapominałam a robiłam aż dwa razy test bo okres się spóźniał (co przy tabletkach się nie zdarza ) spokojnie mnie za to był za wcześnie, a poprzedni też się spóźnił - taka pora - przesilenie jest

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a w ogóle to są już Vampirki online wprawdzie na razie tylko wersja eng, ale to mi nie przeszkadza i zaraz idę z psem, a potem sobie przy nich zasiądę
No nareszcie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
aż Wam pokaże mój widok za oknem
Ale jesteś okropna Aż TŻ podniósł się z wyrka by się bliżej przyjrzeć Ludzie w krótkich spodenkach i rękawku.. ach

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz to u mnie normalnie APOKALIPSA! Tak wieje i leje, że masakra, jeszcze wyszłam z pubu i od razu jest kościół i droga krzyżowa była na dworze, masakra poczułam się jak w jakimś armagedonie! bo tu taka pogoda a tu z krzyżem lecą! masakra wypiłam jedno piwo i jestem z powrotem
Apokalipsa
Przepraszam ale nie mogę ze śmiechu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:22   #1427
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kitkulka nie rób mi smaka na piwko bo właśnie dzis kupiłam dla mnie i Tż ,ale jeszcze nie mogę bo biorę dzis ostatnią tabs antybiotyku



aż sama jestem ciekawa co to wyjdzie no to sporo wytrzymałaś bo ja po dwóch tygodniach to już mam dość swoich włosków ,ale jak zafarbuje to znóe mi się tak strasznie podobają

i przeszło mi narazie z tym obcinaniem dziś umyłam głowke i zrobiłam kucyka( bo przecież tak piździ że nic bym nie widziała w rozpuszczonych bo pewnie by mi latały po całej buzi) i stwierdziłam ,że jest ok bo jest jaśniutko dookoła i nie widać tych pojedyńczych blondorudzików
No ja dlugo wytrzymuje... miesiąc, czasem i ponad miesiąc, bo sam odrost mi sie nie rzuca tak w oczy. Dopiero po miesiącu juz tak sie zaczyna odznaczać. Ale teraz mam podwójny, a po tym jakmi sie ten Viking spłukał no to taki misz masz na głowie

A co wyjdzie to tez jestem ciekawa. Ale optymistyczną wersje założyłam taką, że wyjdzie ciemno, ale równo, i sie wypłucze i bede mogła robic potem spokojnie 9 poziomem. Chyba ze sie nierowno wyplucze to zobaczymy, wszystko zalezy od tego co teraz wyjdzie bo to trudno powiedzieć

Mi znowu obcinanie wpada do łba
Ale nie nie... bede zalowac w cholere wiec nawet nie próbuje.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:24   #1428
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Apokalipsa
Przepraszam ale nie mogę ze śmiechu

a ja wypiłam tego bro na odwagę i jak na złość TŻ nie oddzwania boi się, bo go uprzedziłam, że mnie denerwuje i później to ja mu coś powiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:29   #1429
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie robię nie robię, piwo jest bleee, obżarłam się pizzą i wypiłam szybko całego browca nie żyję. I jeszcze w tym pubie można nadal palić fajki, nawet godziny tam nie byłam a cała już jadę tym smrodem
o wiem cos o tym też tego nieznoszę ostatnio weszłam do baru co jest po drodze jak wracam do domciu od taty i może byłam tam ze 3 minuty bo straszny tłok był i zrezygnowałam i normalnie tak prześmiergłam że mi nawet dłonie śmierdziały dymem ble

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja dlugo wytrzymuje... miesiąc, czasem i ponad miesiąc, bo sam odrost mi sie nie rzuca tak w oczy. Dopiero po miesiącu juz tak sie zaczyna odznaczać. Ale teraz mam podwójny, a po tym jakmi sie ten Viking spłukał no to taki misz masz na głowie
a no chyba że tak bo ja przy moim ciemnym odroście to nie daje rady dłużej niż 3 tygodnie zresztą boję się, że jak będzie większy to mi źle farbka pokryje i będzie się bardzo odznaczał także góra do 3 , 3,5 tygodnia
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:31   #1430
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o wiem cos o tym też tego nieznoszę ostatnio weszłam do baru co jest po drodze jak wracam do domciu od taty i może byłam tam ze 3 minuty bo straszny tłok był i zrezygnowałam i normalnie tak prześmiergłam że mi nawet dłonie śmierdziały dymem ble


a no chyba że tak bo ja przy moim ciemnym odroście to nie daje rady dłużej niż 3 tygodnie zresztą boję się, że jak będzie większy to mi źle farbka pokryje i będzie się bardzo odznaczał także góra do 3 , 3,5 tygodnia
No ja mam dziwnie z odrostem bo doslownie mija miesiac i dopiero wtedy go widze i dostaje cholery Bo tak to mi sie wydaje ciągle jakby prawie nie rósł
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:42   #1431
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja mam dziwnie z odrostem bo doslownie mija miesiac i dopiero wtedy go widze i dostaje cholery Bo tak to mi sie wydaje ciągle jakby prawie nie rósł
ja bym tak chciała
a ja dziś jestem 4 dni po farbowaniu i już czarne włoski przebijają takie 2 milimetry i mnie to denerwuje najgorsza jest dla mnie ta faza wzrostu od zaraz po farbowaniu do 2 tygodnia ,a później już nie a dziwne bo odrost wtedy już jest mega duży
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:51   #1432
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja bym tak chciała
a ja dziś jestem 4 dni po farbowaniu i już czarne włoski przebijają takie 2 milimetry i mnie to denerwuje najgorsza jest dla mnie ta faza wzrostu od zaraz po farbowaniu do 2 tygodnia ,a później już nie a dziwne bo odrost wtedy już jest mega duży
Haha no ja do 2 tygodni to nic nie widze Tak jak sie 3 tygodnie zblizaja to juz cos widziec zaczynam, a jak mija miesiac to nagle "o kurna felek ale odrost"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 19:57   #1433
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Kupiłam dziś farbę Loreala, 910 lodowy blond. Jutro zafarbuję, to wstawie Wam zdjęcia. mam tylko nadzieję, że nie wyjdą za ciemne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:07   #1434
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o wiem cos o tym też tego nieznoszę ostatnio weszłam do baru co jest po drodze jak wracam do domciu od taty i może byłam tam ze 3 minuty bo straszny tłok był i zrezygnowałam i normalnie tak prześmiergłam że mi nawet dłonie śmierdziały dymem ble
mi tak samo :/ normalnie wszystko śmierdzi, a włoski to już w ogóle, na tym punkcie mam największego świra, wszystko może prześmierdnąć, byle nie włosy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:10   #1435
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...dy-zyciowe.png

z góry przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:13   #1436
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...dy-zyciowe.png

z góry przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
haha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:14   #1437
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...dy-zyciowe.png

z góry przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
aaaaaaaahahahahaha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:15   #1438
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...dy-zyciowe.png

z góry przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
DOBRE dokładnie wszystko się zgadza
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:15   #1439
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

haha juz co najmniej cztery blondyny sprawwdzily
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:22   #1440
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
haha juz co najmniej cztery blondyny sprawwdzily
no co mnie pokusiło, żeby sprawdzać

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

wiecie co?
kasuję bloga, nie chce mi się go już
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.