Catrice - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 06:26   #4711
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że prędko do nas trafi, chociaż ja ostatnio mam pecha do limitowanek - coś mnie omijają
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No właśnie fioletów mam kilka, bo kupując myślałam: no ten to już podchodzi pod oberżynę. Ale niestety nie. I tak sobie szukam i szukam.
A to może do Inglota zajrzyj
Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
oj ja go nie polecam wg mnie jest mocno pomarańczowy w swietle dziennym, zwlaszcza w porównaniu z matte bronze elfa, chociaz duzo lepszej jakosci od elfowskiego.
Dzięki! Dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak podkład sprawdzi się u Ciebie
Ja też jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ciekawe czy na twarzy nie będzie zbyt pomarańczowy

kluseczko a ty masz swojego bloga bo ja dziś widziałam takiego z cieniami sunset ze sleeka i się zastanawiałam czy to ty czy nie, jeśli nie to bardzo podobna pani do ciebie była
Właśnie Klusiu! Dlaczego nie masz bloga?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:49   #4712
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
A to może do Inglota zajrzyj
Dobra, dzięki też pooglądam, ale to już chyba przy następnej wypłacie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:21   #4713
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Catrice

A u mnie w mieście wciąż limitka z londynem i berlinem
U mnie limitki zwykle nie schodzą i poten 2 poprzednie stoją na półkach obok. Jak np. wampirowa zEssence.
Jako że mój wyjazd za granicę stał sie baardzo prawdopodobny zakupiłam pudełko berlinowe Idealny kompakt dla mnie brązer,róż i duużo brązowych cieni (i szarości których też używam) i czarna kredka . No tylko tuszu brak i mam wszystko co potrzbne
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:58   #4714
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A u mnie w mieście wciąż limitka z londynem i berlinem
U mnie limitki zwykle nie schodzą i poten 2 poprzednie stoją na półkach obok. Jak np. wampirowa zEssence.
Jako że mój wyjazd za granicę stał sie baardzo prawdopodobny zakupiłam pudełko berlinowe Idealny kompakt dla mnie brązer,róż i duużo brązowych cieni (i szarości których też używam) i czarna kredka . No tylko tuszu brak i mam wszystko co potrzbne
W Świeciu też nie za bardzo ostatnio schodzą. Chyba uznał lud, że nieciekawe xD
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:40   #4715
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No i masz Wam los! Kupiłam dziś PF, ale pierwsze testy na buzi przejdzie dopiero jutro. Jednak już na pierwszy rzut oka widzę, że kolor, piękny beż zaraz po wydobyciu z pompki, po roztarciu ciemnieje i idzie delikatnie w kierunku pomarańczowych podtonów No nic, liczę na to, że jeszcze wtopi się w moją skórę jeśli ładnie go rozblednuję. Poza tym on ma strasznie taką... thick konsystencję! Jak to zobaczyłam to OMG, mało nie padłam bo w testerze taki nie był. Jednak akurat to mi zupełnie nie przeszkadza i powiem Wam, że lubię bardziej treściwsze podkłady (dlatego wolę klasycznego HM od wersji serum). Już nie mogę się doczekać, aż jutro go przetestuję. Aha i fajnie, że jest oil free a mimo to mam wrażenie, że będzie chronił zimą cerę






mnie też urzekł. To holosek z eveline nr 413
Czuprynuś i jak ten PF? Po tygodniu używania?

kurczę kurczę! To ten co go polecacie na wątku Paese. Przez Ciebie i Obsession muszę go mieć i ten złoty też
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przecież ja się nie gniewam,Kochana PF ma w sobie trochę żółci ale przeważa jednak kolor beżowy.
Co do opalenizny-jak są wakacje i jest upalnie,to ja ja jestem murzynem i lubię taka być ale jak zbliża się jesień i zima,to wolę jednak moją jasność.Używam jasnych odcieni podkładów i brązowię się brązerami bo nie mam cierpliwości do samoopalaczy

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Długo już ich nie liczyłam więc może mam ich 20 sztuk,a nie 25 ale uwierz mi,że każdy kolor pasuje od każdego-liczy się tylko kwestia umiejętnego nałożenia na policzki.To jest moje zdanie i ja go nie zmienię i proszę się ze mnie nie śmiać ani nie wytykać palcami bo będę płakać,że nawet od Was nie dostaję wsparcia
Dzięki
Fakt, samoopalacze trochę wkurzające są zwłaszcza jak nierówno się ścierają ale chęć posiadania pięknego odcienia skóry zwyciężą i potem siedzę godzinami w łazience i trę żeby wyglądać jak człowiek
Oj tam oj tam, każdy ma swojego świra, Ty masz na róże, to chyba niegroźne
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Podkład to Rimmel ten w słoiczku jakiś nowy - ogólnie taki sobie, wyhaczyłam w promocji za 19 zł
OK dzięki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie ten nowy podkład Rimmel jest fantastyczny.
No własnie widzę jak wszystkie chwalicie ja tylko nie mam pojęcia jaki odcień chcieć, boję się tylko że 100 będzie tragicznie blady, a 103 leci w róż a z kolei jak swatchowałam następny 200 to już jest znacznie ciemniejszy.
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a dzisiaj kupiłam korektor z Catrice, ciekawe jak się będzie sprawował
Który? ten w pędzlu z nowości? Mam go, ale nie przepadam - tępy jakiś.
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
No i miałyście rację... NIE DAŁAM RADY Ale to oczywiście wina TŻ, nie umiem przejść koło Douglasa z 2 szafami Essence obojętnie
Też się bez bicia przyznaję, że czasami chodzę a solarium. Ale to głownie dlatego, że moje naczynka są bardzo widoczne i mam dużo blizn, a to wszystko a białej skórze widać z daleka, na lekko opalonej nie rzuca się aż tak w oczy. Naturalnie też nie jestem bledziochem. Jak podkład jest troszkę za ciemny to brązowię szyję i dekolt tak żeby było równo
Co to tych róży to w sumie nie spotkałam się z takim który by zupełnie do mnie nie pasował. Jeśli nawet z pozoru niepasujący odcień różu umiejętnie nałożymy i dobierzemy odpowiedni makijaż to może wyglądać dobrze Ja nie powinnam używać różowych róży przez naczynka (tzn. tak wszędzie piszą), a mam 2 takie i z powodzeniem używam.
Póki co wygrywam z photofinishem i zużywam moje podkłady, ale to tylko dlatego, że wczoraj koło natury przechodziłam z TŻ, a on nie pozwala mi tam wchodzić, a dzisiaj nie było żadnej na mojej trasie.
Też mi awantur nie robi, bo nie ma prawa - wydaje przecież swoje pieniądze. Ale zawsze się ze mnie śmieje i widzę to zwątpienie na jego twarzy gdy pokazuje mu kolejny nowy kosmetyk
Mam to samo - tragiczne naczynka.
A co do umiejętności nakładania różu zazdroszczę - ja nie posiadam. Zawsze wychodzą mi placki
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja swojemu pokazuje, bo nie ma nic do gadania przecież wydaję swoje pieniądze, a nie jego. Ale mimo to miny robi dziwne. To masz niezłego farto-pecha. Mój nie odróżnia tego wszystkiego. Jak mu pokazuje, że kupiłam nowy wkład do paletki to mi powiedział 'przecież masz już taki'. W ogóle na tą paletkę patrzy jakby te wszystkie cienie wydawały mu się identyczne...
Mam to samo
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem,że miałam wstawić zdjęcie róży ale niestety nie mam jak zrobić fotki bo aparat padł..Mogę jedynie wypisać Wam listę róży,które mam jeśli oczywiście nadal chcecie
Chcemy i żałujemy że będzie bez zdjęć
update: już widzę listę ja z tych co Ty mam tylko duo z elfa i Fenberry ze Sleeka (jeszcze nieśmigane) a sztuk około 10.
A powiedz Rose d'Or rzeczywiście jest taki wspaniały? bo ja się tak na niego czaję... a mam już 3 podobne.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja nakładam PF Beauty Blenderem,który testuję już kilka dnia i powiem Wam jedno-WOW Nie spodziewałam się,że kawałek gąbki w kształcie jajka za 80 zł może sprawić iż podkład będzie wyglądał na twarzy jak druga skóra ale muszę przyznać,że tak się właśnie dzieję i jestem zachwycona
Nie kuś
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:40   #4716
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

c.d.
Ingeborg ze szminek mam Be Natural oraz Marię Antoninę i Elizabeth z UB oraz Gentle Nude, Spicy Coral i Caramel Beige z AM
Kluska z cieni prócz kameleona polecam My First Copperware Party
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak mało tu widać. Ale i tak nie wiem,czy cokolwiek będę chciała
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 13:07   #4717
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki
Fakt, samoopalacze trochę wkurzające są zwłaszcza jak nierówno się ścierają ale chęć posiadania pięknego odcienia skóry zwyciężą i potem siedzę godzinami w łazience i trę żeby wyglądać jak człowiek
Oj tam oj tam, każdy ma swojego świra, Ty masz na róże, to chyba niegroźne

Chcemy i żałujemy że będzie bez zdjęć
update: już widzę listę ja z tych co Ty mam tylko duo z elfa i Fenberry ze Sleeka (jeszcze nieśmigane) a sztuk około 10.
A powiedz Rose d'Or rzeczywiście jest taki wspaniały? bo ja się tak na niego czaję... a mam już 3 podobne.

Nie kuś
KAŻDA z Nas musi mieć swojego świra bo bez świra nie ma prawdziwego życia-to moje hasło na przyszły rok
Fotki róży będą jak aparat raczy zadziałać,a powiem szczerze,że nie jest do tego wcale skory
Co do różu z Bourjois - rzeczywiście jest super Akurat ten kolor,który ja mam jest różowy ze złotymi drobinkami i one tak pięknie połyskują na twarzy i w ogóle to same ochy i achy Pięknie pachnie i skubaniec jest wydajny Moim pierwszym różem był właśnie z Bourjois z tej samej serii ale inny kolor i miałam tylko wtedy ten jeden kolor(jak to możliwe?!) i używałam go codziennie przez rok
Co do BB - to jest mój hicior nad hiciorami więc będę kusiła-przepraszam:brzydal :

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
c.d.
Ingeborg ze szminek mam Be Natural oraz Marię Antoninę i Elizabeth z UB oraz Gentle Nude, Spicy Coral i Caramel Beige z AM
Kluska z cieni prócz kameleona polecam My First Copperware Party

Szkoda, że tak mało tu widać. Ale i tak nie wiem,czy cokolwiek będę chciała
No właśnie oglądałam swatche w necie i wiem,że wiele dziewczyn poleca ten kolor ale jakoś nie mogę się do niego do końca przekonać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:37   #4718
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Czuprynuś i jak ten PF? Po tygodniu używania?

kurczę kurczę! To ten co go polecacie na wątku Paese. Przez Ciebie i Obsession muszę go mieć i ten złoty też


A co do umiejętności nakładania różu zazdroszczę - ja nie posiadam. Zawsze wychodzą mi placki

Powiem tak, odkąd go kupiłam to używam codziennie i do tej pory żaden inny podkład nie zagościł na mojej buzi Jest delikatnie za ciemny, ale rozjaśniam go dermacolem i jest git. Dzięki temu uzyskuję też większe krycie. Nie żeby PF sam w sobie nie był kryjący, bo uważam że jeśli o to chodzi to nie ma się co czepiać- jest bardziej niż przyzwoicie (dermacol to to nie jest, ale też nie HM od burżuja), ale moja cera jest teraz w koszmarnie tragicznym stanie- nie dość że opryszczki zmasowały swój atak przyozdabiając mi okolice pod nosem i na brodzie to wywaliło mnie okrutnie na czole z racji comiesięcznej burzy hormonów, czytaj: @
No i powiem Wam, że jak na razie to PF ratuje mnie z opresji bo nie wygląda to tak dziadowsko jak mogłoby, ale nie tworzy też efektu maski i co najważniejsze nie podkreśla mi moich skórek, które również postanowiły dołączyć do ogólnej tragedii na buzi i dzielnie wspierać pryszczową rewolucję
Dodatkowo bardzo się cieszę, że nie ciemnieje mi na buźce w ciągu dnia (a tego się bałam) i nadaje skórze ładne wykończenie, w którym jak najbardziej gustuję (możecie się śmiać, ale nawet w zimie lubię mieć glow, a nie płaski mat). Ogólnie polubiłam sie z nim, jest naprawdę bezproblemowy, gęsty i treściwy, ale nie zauważyłam zapchania czy czegoś w tym stylu.
Jedyny minus to ten jego wyczuwalny zapach, bleee... ale już powoli się przyzwyczajam i myślę, że z czasem nie będę zwracać na niego uwagi

Dlatego z tego miejsca chciałam podziękować Kluseczce za udane próby kuszenia mnie i poważnie zastanawiam się nad tym czy czasem nie jego wybrać do mojego ślubnego makijażu (obecnie szukam czegoś na maksa trwałego bo postanowiłam się malować sama- nie wiem czy dobrze robię, ale wyszłam z założenia, że nikt tak dobrze nie znam mojej twarzy jak ja sama)

Co do 413 to jest boski i muszę zrobić buteleczkowy zapas Polecam bo jest naprawdę warty uwagi


A co do nauki nakładania różu to mnie bardzo pomogły filmiki Lisy E. z YT Przyuważyłam jak ona dokładnie robi to na swoich makijażowych tutorialach i rzeczywiście tym sposobem nigdy nie robię sobie plam, a mam zamiłowanie do tych dobrze napigmentowanych proszę przykładowy link http://www.youtube.com/watch?v=YdoL_...7&feature=plcp
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 15:47   #4719
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Catrice

byłam dziś na "małych" zakupach w naturze, w końcu się przekonałam do pomadek i lakierów nude i kupiłam szminkę be natural i lakier nude 030. I jeszcze rusty but sexy, zakochałam się w tym kolorze. I mój upragniony liner żelowy srebrny, jeszcze gdzieś muszę dopaść jakiś grafitowy, na razie widziałam tylko w inglocie, jak znacie jakiejś innej marki to dajcie znać z big city life zostały tylko 2 paletki london, jakby ktoś był zainteresowany.
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:19   #4720
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Powiem tak, odkąd go kupiłam to używam codziennie i do tej pory żaden inny podkład nie zagościł na mojej buzi Jest delikatnie za ciemny, ale rozjaśniam go dermacolem i jest git. Dzięki temu uzyskuję też większe krycie. Nie żeby PF sam w sobie nie był kryjący, bo uważam że jeśli o to chodzi to nie ma się co czepiać- jest bardziej niż przyzwoicie (dermacol to to nie jest, ale też nie HM od burżuja), ale moja cera jest teraz w koszmarnie tragicznym stanie- nie dość że opryszczki zmasowały swój atak przyozdabiając mi okolice pod nosem i na brodzie to wywaliło mnie okrutnie na czole z racji comiesięcznej burzy hormonów, czytaj: @
No i powiem Wam, że jak na razie to PF ratuje mnie z opresji bo nie wygląda to tak dziadowsko jak mogłoby, ale nie tworzy też efektu maski i co najważniejsze nie podkreśla mi moich skórek, które również postanowiły dołączyć do ogólnej tragedii na buzi i dzielnie wspierać pryszczową rewolucję
Dodatkowo bardzo się cieszę, że nie ciemnieje mi na buźce w ciągu dnia (a tego się bałam) i nadaje skórze ładne wykończenie, w którym jak najbardziej gustuję (możecie się śmiać, ale nawet w zimie lubię mieć glow, a nie płaski mat). Ogólnie polubiłam sie z nim, jest naprawdę bezproblemowy, gęsty i treściwy, ale nie zauważyłam zapchania czy czegoś w tym stylu.
Jedyny minus to ten jego wyczuwalny zapach, bleee... ale już powoli się przyzwyczajam i myślę, że z czasem nie będę zwracać na niego uwagi

Dlatego z tego miejsca chciałam podziękować Kluseczce za udane próby kuszenia mnie i poważnie zastanawiam się nad tym czy czasem nie jego wybrać do mojego ślubnego makijażu (obecnie szukam czegoś na maksa trwałego bo postanowiłam się malować sama- nie wiem czy dobrze robię, ale wyszłam z założenia, że nikt tak dobrze nie znam mojej twarzy jak ja sama)

Co do 413 to jest boski i muszę zrobić buteleczkowy zapas Polecam bo jest naprawdę warty uwagi


A co do nauki nakładania różu to mnie bardzo pomogły filmiki Lisy E. z YT Przyuważyłam jak ona dokładnie robi to na swoich makijażowych tutorialach i rzeczywiście tym sposobem nigdy nie robię sobie plam, a mam zamiłowanie do tych dobrze napigmentowanych proszę przykładowy link http://www.youtube.com/watch?v=YdoL_...7&feature=plcp

Nie ma sprawy Niezmiernie się cieszę iż podkład sprawdził się u Ciebie i oby Twoje zadowolenie z niego nigdy nie minęło
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:32   #4721
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Tutaj również swatche Hidden World:

http://buntewollsocke.blogspot.com/2...d-edition.html

http://danib001.blogspot.com/2011/12...den-world.html

A czy wiadomo już, czy ta limitka się u nas pojawi?
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 16:52   #4722
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak podkład sprawdzi się u Ciebie
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Myślę, że się nie zawiedziesz Ja go bardzo lubię Nie ciemnieje, fajnie kryje, dobrze nałożony jest niewidoczny i wygląda naturalnie. Tylko kolorki mogłyby być trochę jaśniejsze.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Ja też jestem ciekawa
Niektórzy mogą powiedzieć, że podkład za 25zł cudów nie zdziała - i rzeczywiście cudów nie było, ale i tak jestem z niego zadowolona Dobrze się nakłada, prawie niewidoczny, fajnie się stapia z cerą, spokojnie może konkurować z podkładami z wyższych półek! Niestety ja zauważyłam, że trochę ciemnieje po nałożeniu więc nie wiem, może to ja mam jakąś inną cerę, bo ogólnie każdy podkład którego używałam mi ciemniał na twarzy ale ogólnie podoba mi się! może nie powalił mnie na kolana, ale efekt końcowy jak za tą cenę był naprawdę bardzo fajny niestety nie wiem dokładnie ile się na mojej cerze trzyma, bo nałożyłam go dopiero o 14, a że po 16 jest już ciemno to w takim łazienkowym świetle nie potrafię dokładnie ocenić czy spłynął czy nie nie opdkreśla suchych skórek, więc duży plus za to, no i opakowanie
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra



Edytowane przez iamcookie
Czas edycji: 2011-12-21 o 16:58
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 19:44   #4723
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tylko czy dobrze się depotują, bo nie chciałabym ich poniszczyć.
Bardzo dobrze się je wyciąga z opakowania, tylko niestety nie trzymają się w palecie magnetycznej i trzeba przykleić im folię od spodu.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To jak przetestujesz to proszę o recenzje, bo czaje się na obie te rzeczy.
Ja już tu parę razy pisałam, że nie polecam bazy pod cienie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 19:48   #4724
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak z kryciem i wchodzeniem w zmarszczki ?
Kryje ok co do wchodzenia w zmarszczki to nie zauważyłam. Jak na razie korektor ok, ale mojego ulubieńca Alverde nie pobije.

Z nowej limitki podoba mi się tylko ciemniejszy lakier .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 21:33   #4725
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Catrice

Dzisiaj byłam w Naturze przy okazji zakupów świątecznych i nie mogłam się powstrzymać- tak zachwalałyście, że musiałam kupić sobie ten cień C'mon Chameleon. Teraz mam wyrzuty sumienia, bo cieni mam masę a tak de facto na codzień używam tylko beżowego z linerem, ale on jest taki cudowny, że muszę się chyba przełamać i zacząć nieco inaczej malować.
Do tego nabyłam Circus Confetti z Essence- wszyscy tak o tym topie pisali, mi wydawał się nieco kiczowaty, a teraz widzę, że do Sylwestra będę malowała nim paznokcie cały czas, w różnych konfiguracjach kolorystycznych.
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 21:34   #4726
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Tutaj również swatche Hidden World:

http://buntewollsocke.blogspot.com/2...d-edition.html

http://danib001.blogspot.com/2011/12...den-world.html

A czy wiadomo już, czy ta limitka się u nas pojawi?
dobrze, że nie widziałyście jak się ślinie na widok tej limitki róż i lakier morelowo-różowy, bo nie umiem nazwać koloru, i te cienie...
Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Niektórzy mogą powiedzieć, że podkład za 25zł cudów nie zdziała - i rzeczywiście cudów nie było, ale i tak jestem z niego zadowolona Dobrze się nakłada, prawie niewidoczny, fajnie się stapia z cerą, spokojnie może konkurować z podkładami z wyższych półek! Niestety ja zauważyłam, że trochę ciemnieje po nałożeniu więc nie wiem, może to ja mam jakąś inną cerę, bo ogólnie każdy podkład którego używałam mi ciemniał na twarzy ale ogólnie podoba mi się! może nie powalił mnie na kolana, ale efekt końcowy jak za tą cenę był naprawdę bardzo fajny niestety nie wiem dokładnie ile się na mojej cerze trzyma, bo nałożyłam go dopiero o 14, a że po 16 jest już ciemno to w takim łazienkowym świetle nie potrafię dokładnie ocenić czy spłynął czy nie nie opdkreśla suchych skórek, więc duży plus za to, no i opakowanie
chyba się też skuszę na pf, jak dokończę ten, który mam

dziewczyny a co polecacie do brwi? te kredki z grzebyczkiem są fajne? bo od lat używam tej samej wysuwanej i pora coś zmienić

Edytowane przez Aalicia24
Czas edycji: 2011-12-21 o 21:35
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 08:06   #4727
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Do brwi mam kredkę z grzebyczkiem z Essence ciemniejszą i jest super, można stopniować efekt
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
KAŻDA z Nas musi mieć swojego świra bo bez świra nie ma prawdziwego życia-to moje hasło na przyszły rok
Fotki róży będą jak aparat raczy zadziałać,a powiem szczerze,że nie jest do tego wcale skory
Co do różu z Bourjois - rzeczywiście jest super Akurat ten kolor,który ja mam jest różowy ze złotymi drobinkami i one tak pięknie połyskują na twarzy i w ogóle to same ochy i achy Pięknie pachnie i skubaniec jest wydajny Moim pierwszym różem był właśnie z Bourjois z tej samej serii ale inny kolor i miałam tylko wtedy ten jeden kolor(jak to możliwe?!) i używałam go codziennie przez rok
Co do BB - to jest mój hicior nad hiciorami więc będę kusiła-przepraszam:brzydal :
BB = Bourjois Blush?
Ja mam 92 Santal na razie, ale chciałam zawsze mieć Rose d'Or
Czuję się skuszona i jak kiedyś będzie gdzieś promocja to go biorę :lovE:
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No właśnie oglądałam swatche w necie i wiem,że wiele dziewczyn poleca ten kolor ale jakoś nie mogę się do niego do końca przekonać
Ja polecam Copperware jest wielowymiarowy jak Kameleon - to znaczy może nie aż tak bardzo, ale tez ma tą swoją głębię
Mi się też wydawało że e tam, że już mam takie kolory ale naprawdę nie żałuję że go wzięłam
Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Tutaj również swatche Hidden World:

http://buntewollsocke.blogspot.com/2...d-edition.html

http://danib001.blogspot.com/2011/12...den-world.html

A czy wiadomo już, czy ta limitka się u nas pojawi?

szlag!
róż i sufle do oczu
lakiery niekoniecznie bo już takie mam.
ale reszta.... ojojojojoj
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Powiem tak, odkąd go kupiłam to używam codziennie i do tej pory żaden inny podkład nie zagościł na mojej buzi Jest delikatnie za ciemny, ale rozjaśniam go dermacolem i jest git. Dzięki temu uzyskuję też większe krycie. Nie żeby PF sam w sobie nie był kryjący, bo uważam że jeśli o to chodzi to nie ma się co czepiać- jest bardziej niż przyzwoicie (dermacol to to nie jest, ale też nie HM od burżuja), ale moja cera jest teraz w koszmarnie tragicznym stanie- nie dość że opryszczki zmasowały swój atak przyozdabiając mi okolice pod nosem i na brodzie to wywaliło mnie okrutnie na czole z racji comiesięcznej burzy hormonów, czytaj: @
No i powiem Wam, że jak na razie to PF ratuje mnie z opresji bo nie wygląda to tak dziadowsko jak mogłoby, ale nie tworzy też efektu maski i co najważniejsze nie podkreśla mi moich skórek, które również postanowiły dołączyć do ogólnej tragedii na buzi i dzielnie wspierać pryszczową rewolucję
Dodatkowo bardzo się cieszę, że nie ciemnieje mi na buźce w ciągu dnia (a tego się bałam) i nadaje skórze ładne wykończenie, w którym jak najbardziej gustuję (możecie się śmiać, ale nawet w zimie lubię mieć glow, a nie płaski mat). Ogólnie polubiłam sie z nim, jest naprawdę bezproblemowy, gęsty i treściwy, ale nie zauważyłam zapchania czy czegoś w tym stylu.
Jedyny minus to ten jego wyczuwalny zapach, bleee... ale już powoli się przyzwyczajam i myślę, że z czasem nie będę zwracać na niego uwagi

A co do nauki nakładania różu to mnie bardzo pomogły filmiki Lisy E. z YT Przyuważyłam jak ona dokładnie robi to na swoich makijażowych tutorialach i rzeczywiście tym sposobem nigdy nie robię sobie plam, a mam zamiłowanie do tych dobrze napigmentowanych proszę przykładowy link http://www.youtube.com/watch?v=YdoL_...7&feature=plcp
Dzięki za recenzję. Na pewno się skuszę na Photo Finish (i na Rimmela) jak zużyję trochę podkładowych zapasów.

Dzięki, dodałam do ulubionych, obejrzę sobie w domku

Echhhh... chcę Hidden World
A wiadomo coś o Las Vegas?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 08:40   #4728
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
BB = Bourjois Blush?
Ja mam 92 Santal na razie, ale chciałam zawsze mieć Rose d'Or
Czuję się skuszona i jak kiedyś będzie gdzieś promocja to go biorę :lovE:

Ja polecam Copperware jest wielowymiarowy jak Kameleon - to znaczy może nie aż tak bardzo, ale tez ma tą swoją głębię
Mi się też wydawało że e tam, że już mam takie kolory ale naprawdę nie żałuję że go wzięłam
Dobre z tym BB BB to oczywiście skrót od wielce uwielbianego przeze mnie różowego jajeczka do makijażu
Róż w odcieniu Rose d'Or jest must have'em
Muszę się przyjrzeć temu cieniowi Copperware.Chyba czuję się skuszona...
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 11:14   #4729
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja polecam Copperware jest wielowymiarowy jak Kameleon - to znaczy może nie aż tak bardzo, ale tez ma tą swoją głębię
Mi się też wydawało że e tam, że już mam takie kolory ale naprawdę nie żałuję że go wzięłam

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Muszę się przyjrzeć temu cieniowi Copperware.Chyba czuję się skuszona...


Oj wariatki, wariatki Ja ostatnio trzymałam go w łapce i zastanawiałam się, ale stwierdziłam, że co za dużo to niezdrowo i ostatecznie powstrzymałam się (to jest odpowiednia chwila na oklaski i podziw dla mojej self- resistance). Jednak czuję jakieś dziwne iskrzenie miedzy mną, a tym cieniem i chyba na dłuższą metę nie ma się co opierać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:11   #4730
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
byłam dziś na "małych" zakupach w naturze, w końcu się przekonałam do pomadek i lakierów nude i kupiłam szminkę be natural i lakier nude 030. I jeszcze rusty but sexy, zakochałam się w tym kolorze. I mój upragniony liner żelowy srebrny, jeszcze gdzieś muszę dopaść jakiś grafitowy, na razie widziałam tylko w inglocie, jak znacie jakiejś innej marki to dajcie znać z big city life zostały tylko 2 paletki london, jakby ktoś był zainteresowany.
oba mam i bardzo lubię
ten nudziak ma fajny odcień
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:20   #4731
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
oba mam i bardzo lubię
ten nudziak ma fajny odcień
rusty but sexy wypatrzyłam właśnie na twoim blogu, jest taki niepowtarzalny
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:21   #4732
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
rusty but sexy wypatrzyłam właśnie na twoim blogu, jest taki niepowtarzalny
hehe
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:25   #4733
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Oj wariatki, wariatki Ja ostatnio trzymałam go w łapce i zastanawiałam się, ale stwierdziłam, że co za dużo to niezdrowo i ostatecznie powstrzymałam się (to jest odpowiednia chwila na oklaski i podziw dla mojej self- resistance). Jednak czuję jakieś dziwne iskrzenie miedzy mną, a tym cieniem i chyba na dłuższą metę nie ma się co opierać
Od razu wariatki Po prostu lubimy mieć wybór w kolorach cieni-tyle w tym temacie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 15:41   #4734
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Catrice

Witam. Dziewczyny powiedzcie mi, czy Las Vegas, to stara limitka czy nowa? Bo wczoraj ją znalazłam u mnie w naturze, a catrice mamy tu dopiero jakieś 2-3 miesiące no i aż byłam w szoku, że coś tak szybko tu doszło, bo nigdzie zapowiedzi nie widziałam (tylko hidden world) a tu nagle coś takiego w naturze.

Wstawiłam na bloga zdjęcia.

Swoją drogą odkąd wstawili mi szafę catrice, to przepadłam, mam już dwie pomadki (princess peach i taką nude, nie pamiętam nazwy), dwa lakiery, cień w kremie, eyeliner, ocziwiście słynnego Kameleona (pierwsze co kupiłam) no i teraz z limitki dwa pudry.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 15:51   #4735
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Wow, Las Vegas to nowość
Miała być jakoś na przełomie grudzien/styczen u nas

Natura zaczyna mnie coraz bardziej pozytywie zaskakiwać jeśli idzie o limitki wszelakie

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2011-12-22 o 15:56
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:02   #4736
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Catrice

No i pojawienie się Las Vegas popsuło moje plany niekupowania kosmetyków do końca roku Chcę puder fixujący jak na razie ale jak zobaczę na żywo to pewnie jeszcze coś dokupię
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:14   #4737
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Catrice

dzisiaj w mojej Naturze zastałam pełny stand Welcome to Las Vegas
wziełam puder w kamieniu i rozświetlacz, bo był tester więc mogłam go wypróbować

kusiły mnie jeszcze rzęsy
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:38   #4738
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

LV?! Już?! No no, natura się stara jak może, widzę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:54   #4739
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Nabyłam kameleona
Właśnie wyciągnęłam go z tego opakowania i normalnie szok. Cień niby wyprodukowany w Niemczech, ale klej chyba radziecki Musiałam trzymać go na prostownicy z 15 minut żeby nie uszkodzić cienia przy wyjmowaniu... Wszystkie inne to 3 do 5 minut i same wyskakiwały. Aż pudełko się od spodu wybrzuszyło
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:58   #4740
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nabyłam kameleona
Właśnie wyciągnęłam go z tego opakowania i normalnie szok. Cień niby wyprodukowany w Niemczech, ale klej chyba radziecki Musiałam trzymać go na prostownicy z 15 minut żeby nie uszkodzić cienia przy wyjmowaniu... Wszystkie inne to 3 do 5 minut i same wyskakiwały. Aż pudełko się od spodu wybrzuszyło

No wiesz, solidne opakowanie to dodatkowy plus produktów Catrice.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.