Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 22:17   #2731
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

z szamponów mam teraz drugą butlę 1 litrową Rusk Sensories Wellness, szampon naturalny za 39 zł
Beets a skąd masz taki szampon?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 22:19   #2732
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj porobiłam przegląd przydatności, zatęskniłam za zakupami ale sie nie da oleje jakie mam to śliwkowy, arganowy, z moreli, orzechów laskowych, z kiełków pszenicy, ryżowy, sojowy, rycynowy, z miodli indyjskiej, nasion bawełny, kokosowy (dwa rodzaje), z nasion słodkich migdałów, czarnuszki, masła shea dwa rodzaje (w tym rozpuszczalne w wodzie), kakaowe, tucuma, hydrolaty lipowy, z róży damasceńskiej, stulistnej, bławatkowy, oczarowy, geraniowy, wit. A,E,B3,B5,c, kolagen z elastyną, żele hialuronowe, kolagen z elastyną. ceramidy i jeszcze kilka składników aktywnych i kilka dla nawilżenia, podrasowania szamponów i składniki do zrobienia olejków do mycia, maceratów, ale nie wytrzymałam i zamówiłam maseczke do włosów z morza martwego i anty-age. Zakupy zrobiłam w polecanej przez Was drogerii i owszem, kontakt super w dwa dni realizacja. Paczuchę już mam i jutro testy. Dzięki
Też poproszę o linka do tej drogerii i Tych cudeniek
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:38   #2733
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Phenome kupuje tylko na wyprzedażach (to wszystko co powyżej za -50%) a bywają i większe obniżki...
Z Khadi maseczki nie miałam, ale ten olej to już mój drugi - antycellulit pachniał mocno orientalnie,ale mnie od niego nie mdliło, jak od tego) mam szampon, olejek do włosów... ogólnie są to całkiem przyjemne rzeczy... jakoś przekonujące
trochę już dawno o tym było ale może komuś się przyda ja miałam maseczkę różaną khadi i szykuje się do recenzowania jej:P ogólnie jest przeciwstarzeniowa- troszkę rozjaśnia i ściąga skórę z khadi moja mama miała olejek przeciw starzeniu się- zapach yahh :P ale ona była zachwycona działaniem a aktualnie mam mydełko różane z tej firmy i bardzo je lubię pięknie pachnie i nie wysusza, ale nie sądzę żeby miało jakieś cudowne właściwości


Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj porobiłam przegląd przydatności, zatęskniłam za zakupami ale sie nie da oleje jakie mam to śliwkowy, arganowy, z moreli, orzechów laskowych, z kiełków pszenicy, ryżowy, sojowy, rycynowy, z miodli indyjskiej, nasion bawełny, kokosowy (dwa rodzaje), z nasion słodkich migdałów, czarnuszki, masła shea dwa rodzaje (w tym rozpuszczalne w wodzie), kakaowe, tucuma, hydrolaty lipowy, z róży damasceńskiej, stulistnej, bławatkowy, oczarowy, geraniowy, wit. A,E,B3,B5,c, kolagen z elastyną, żele hialuronowe, kolagen z elastyną. ceramidy i jeszcze kilka składników aktywnych i kilka dla nawilżenia, podrasowania szamponów i składniki do zrobienia olejków do mycia, maceratów, ale nie wytrzymałam i zamówiłam maseczke do włosów z morza martwego i anty-age. Zakupy zrobiłam w polecanej przez Was drogerii i owszem, kontakt super w dwa dni realizacja. Paczuchę już mam i jutro testy. Dzięki
spora kolekcja jeśli chodzi o hydrolaty- miałam rumiankowy i strasznie mnie uczulił :/ więc przerzuciłam się na wodę różaną a co to za firma tej maseczki do włosów z morza martwego ? i ja też poproszę namiary mydlarnii, jeśli można

Edytowane przez seszene
Czas edycji: 2012-01-18 o 23:57
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 07:49   #2734
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj porobiłam przegląd przydatności, zatęskniłam za zakupami ale sie nie da...
Jak to się nie da? Z nami wszystko się da załatwić Ale zbiorek masz imponujący

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
trochę już dawno o tym było ale może komuś się przyda ja miałam maseczkę różaną khadi i szykuje się do recenzowania jej:P ogólnie jest przeciwstarzeniowa- troszkę rozjaśnia i ściąga skórę z khadi moja mama miała olejek przeciw starzeniu się- zapach yahh :P ale ona była zachwycona działaniem a aktualnie mam mydełko różane z tej firmy i bardzo je lubię pięknie pachnie i nie wysusza, ale nie sądzę żeby miało jakieś cudowne właściwości
A jaki to olejek??? Rzuć linkiem proszę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:56   #2735
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Olejek grapefruitowy nadaje sie do twarzy????
Chciałabym pomoc zagoic sie pozostałościom po twarzowych paskudach i przyspieszyc ich rozjaśnienie, bo na razie jeszcze mam zaczerwioną skórę w tych miejscach.
Brać????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:58   #2736
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah - ta http://biolander.com/produkty/pokaz/...jskiego-100gr/


a moze moja buzia musi sie przyzwyczaic do takiego mydelka i w ogole.. do tej pory uzywalam olejek z BU ( naturalny, a potem z drzewa herbacianego, teraz chce pomaranczowy ) + glinke, jeszcze zobacze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:27   #2737
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Olejek grapefruitowy nadaje sie do twarzy????
Chciałabym pomoc zagoic sie pozostałościom po twarzowych paskudach i przyspieszyc ich rozjaśnienie, bo na razie jeszcze mam zaczerwioną skórę w tych miejscach.
Brać????
Solo nie radzę nakladać na skórę, tylko dodać do kremu albo maseczki można 2-3 krople, albo do kąpieli. Z olejków eterycznych bezpośrednio na skórę mozna nakladac tylko z drzewa herbacianego albo eukaliptusowy.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah - ta http://biolander.com/produkty/pokaz/...jskiego-100gr/


a moze moja buzia musi sie przyzwyczaic do takiego mydelka i w ogole.. do tej pory uzywalam olejek z BU ( naturalny, a potem z drzewa herbacianego, teraz chce pomaranczowy ) + glinke, jeszcze zobacze

No nie wiem, ale nie powinno się tak dziać. Odstaw mydelko w suche miejsce na ok miesiąc i potem zobaczysz czy dalej podrażnia. Co do błotka to ja na ten poluje, ale obecnie biolander nie ma go na magazynie. Czyste blota i glinki bardzo ściagają skórę, trzeba je mieszac z kremami, albo wodami nawilżającymi, ew miodem jeśli nie masz uczulenia, lub gdy czujesz, ze maseczka zaczyna bardzo ściągac skórę, to zwilżyc twarz termalką lub tonikiem w sprayu, ostatecznie przegotowaną wodą w spryskiwaczu.


Anakazar, dziewczyny, bardzo fajna ta maseczka z hibiskusa Balm Balm. Doskonale oczyszcza, napina i wygladza skórę. Dzięki za cynk.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-19 o 10:31
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 10:32   #2738
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

nowlasnie bo mi sciagnelo bardzo twarz
sprobuje jeszcze raz a jak mi nie podpasuje to chetnie Ci oddam

pomyje moja resztka olejku z BU + glinka (myje najpiew olejkiem zmywam i glinka) wczoraj po mydelku uzylam glinki i tak mnie porzadnie szczypalo az poczulam ze to mydlo mnie myje dobrze szkoda ze mam takie dziwne reakcje

a mam jeszcze pytanie... ja jak umyje buzie, wytre reczniczkiem to doslownie skora mi sie wrecz luszczy - jak potre recznikiem mocniej to sciagam taka zrolowana skore (fuj ale opis :P ) i az 'wagierki' mi wyskakuja same... ja nie wiem, to jest normalne? Bo mam tak codziennie !

ja jestem jakims dziwnym przypadkiem
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:38   #2739
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Nie mam pojecia, ale mogą Ci sie rolowac resztki olejku, kremu lub makijażu, może nie do końca domywasz pory, albo za dużo i za często nakladasz kremy, a olejek i glinka wtedy nie wystarczają do usuniecia tego. W sumie mydo zalatwiloby sprawę do końca, albo micel, a moze po prostu buzia Ci się zaczęla oczyszczać i regenerować szybciej, co za tym idzie, przyspieszylo to powstawanie martwego naskórka, to bardzo dobrze.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 11:08   #2740
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Solo nie radzę nakladać na skórę, tylko dodać do kremu albo maseczki można 2-3 krople, albo do kąpieli. Z olejków eterycznych bezpośrednio na skórę mozna nakladac tylko z drzewa herbacianego albo eukaliptusowy.

ja wiem
planuje sobie hydrolat wymieszać z paroma kroplami - zobaczymy co będzie

info od pur&rub
Wszystkie scruby, pilingi, masła,
olejki, balsamy do ciała w naszym sklepie o 15% taniej! W tym oczywiście
karnawałowy błyszczący i pielęgnujący
Olejek Rozświetlający. Promocja trwa do 22 lutego.



---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
nowlasnie bo mi sciagnelo bardzo twarz
sprobuje jeszcze raz a jak mi nie podpasuje to chetnie Ci oddam

pomyje moja resztka olejku z BU + glinka (myje najpiew olejkiem zmywam i glinka) wczoraj po mydelku uzylam glinki i tak mnie porzadnie szczypalo az poczulam ze to mydlo mnie myje dobrze szkoda ze mam takie dziwne reakcje

a mam jeszcze pytanie... ja jak umyje buzie, wytre reczniczkiem to doslownie skora mi sie wrecz luszczy - jak potre recznikiem mocniej to sciagam taka zrolowana skore (fuj ale opis :P ) i az 'wagierki' mi wyskakuja same... ja nie wiem, to jest normalne? Bo mam tak codziennie !

ja jestem jakims dziwnym przypadkiem
Ciężko Ci dogodzić
a może za mocno oczyszczasz buziaka? Za często albo za silne kosmetyki stosujesz? Może skóra sie łuszczy, bo za ostro ją traktujesz?
Piszesz o mydle, glince i z tego co zrozumiałam uzywałas jeszcze maseczke z błotem ostatnio - takiego maratonu to nawet moja pancerna paszcza by nie wytrzymała a Ty masz delikatną facjatkę .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 11:54   #2741
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kupisz sobie autko, kupisz
Nowsze, ładniejsze i szybsze
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A samochodzik to będziesz miała i to duuużo ładniejszy
Kupie, jak nie będziecie wszystkim tak kusić
Jedyny minus mojego nowego mieszkania jest taki że chyba nie powinnam się myć mydłami bo szorowanie wanny codziennie to nie to co tygryski lubią najbardziej
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 11:59   #2742
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kupiłam sobie ten koncentrat AMB i cytrynowy szampon Lavery.

Jakiś czas temu zmobilizowalyscie mnie do pójścia do endokrynologa, zdiagnozowal mi hashimoto. Przynajmniej wiem, skąd moje otepienie i kilka innych rzeczy.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:01   #2743
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupie, jak nie będziecie wszystkim tak kusić
Jedyny minus mojego nowego mieszkania jest taki że chyba nie powinnam się myć mydłami bo szorowanie wanny codziennie to nie to co tygryski lubią najbardziej
dokładnie.......
zgadnij dlaczego scrubu do ciała użyłam dopiero 2 razy ( a mam go juz hoho!)..... domycie brodzika po oleju w nim zawartym jest wyzwaniem.
ale to taki osad, którego nie da sie spłukac prysznicem? musisz myć wannę?


Zetuzetia - koncentrat boski!
Dobrze, że masz diagnozę. - mozna zacząć działać!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-19 o 12:05
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:15   #2744
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale to taki osad, którego nie da sie spłukac prysznicem? musisz myć wannę?
taki ze przylepie się do niego wszystko i wanna jest taka poszarzałą
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:19   #2745
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Maseczki kupiłam tutaj http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html.
Dz1siaj jestem po tej anty-age trzymałam pół godzinki pod turbanem (z folii i czapeczki) włosy delikatne, sypkie, nie obciążone, nawilżone, mają poslizg i piekny zapach (jak dla mnie, chociaz nie o to tu chodzi, ale miłe) na końcówki i tak musiałam dać kapke mojej mieszanki olejowej (ale przy moich słabotkach i tak zawsze muszę to robić), jestem zdecydowanie na tak. W sobotę test maski z morza martwego.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:28   #2746
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
taki ze przylepie się do niego wszystko i wanna jest taka poszarzałą
kiepsko..... tez by mi sie nie chciało
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maseczki kupiłam tutaj http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html.
Dz1siaj jestem po tej anty-age trzymałam pół godzinki pod turbanem (z folii i czapeczki) włosy delikatne, sypkie, nie obciążone, nawilżone, mają poslizg i piekny zapach (jak dla mnie, chociaz nie o to tu chodzi, ale miłe) na końcówki i tak musiałam dać kapke mojej mieszanki olejowej (ale przy moich słabotkach i tak zawsze muszę to robić), jestem zdecydowanie na tak. W sobotę test maski z morza martwego.
ale w tym sklepie tanie maski organique - chyba, że cos mi się pokręciło? Wydaje mi się, że ja płaciłam 39
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:34   #2747
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ten koncentrat AMB i cytrynowy szampon Lavery.

Jakiś czas temu zmobilizowalyscie mnie do pójścia do endokrynologa, zdiagnozowal mi hashimoto. Przynajmniej wiem, skąd moje otepienie i kilka innych rzeczy.
Też byłam jakiś czas temu u endokrynologa i najprawdopodobniej mam PCOS, stąd np. kłopoty z cerą. Z Hashimoto da się żyć i stosunkowo łatwo się leczy, więc nie ma co się martwić
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:09   #2748
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jak to się nie da? Z nami wszystko się da załatwić Ale zbiorek masz imponujący

A jaki to olejek??? Rzuć linkiem proszę
proszę bardzo http://www.magiczne-indie.pl/kosmety...owy-khadi.html
trochę opakowanie zmienili, ale to na pewno to.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maseczki kupiłam tutaj http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html.
Dz1siaj jestem po tej anty-age trzymałam pół godzinki pod turbanem (z folii i czapeczki) włosy delikatne, sypkie, nie obciążone, nawilżone, mają poslizg i piekny zapach (jak dla mnie, chociaz nie o to tu chodzi, ale miłe) na końcówki i tak musiałam dać kapke mojej mieszanki olejowej (ale przy moich słabotkach i tak zawsze muszę to robić), jestem zdecydowanie na tak. W sobotę test maski z morza martwego.
to czekam na drugą recenzję i dziękuję za link
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 13:59   #2749
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny! oto moje nowe zakupy

- zakupiony w poniedzialek krem aktywny alva (z tej serii mam tez mleczko do demakijazu i spray reparujacy - oba produkty polubilam, a krem jest na dobrej drodze - ladnie pachnie, wszystko sie fajnie wygoilo i to tylko po 4 uzyciach, no i moje drogie: dzisiaj mi sie paszcza nie swiecila, a zazwyczaj w porze obiadowej juz odciskam tluszcz papierowymi recznikami )
- do zakupu kremu z alvy dostalam probki dwoch kremow lavera: neutral odzywczy i z nagietkiem balansujacy
- podklad living nature - kolor pure fawn (swatche czterech kolorow z szesciu dostepnych do obejrzenia u mnie w albumie) - testy na paszczy juz jutro
- peeling enzymatyczny living nature (czaje sie na niego od lat!!! )
Cloche pięknie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kiepsko..... tez by mi sie nie chciało

ale w tym sklepie tanie maski organique - chyba, że cos mi się pokręciło? Wydaje mi się, że ja płaciłam 39
Anulka w weekend kupowałam maske organique i cena 39 zl
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 14:02   #2750
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ale w tym sklepie tanie maski organique - chyba, że cos mi się pokręciło? Wydaje mi się, że ja płaciłam 39
Masz rację-ja też płaciłam na stoisku 39,90

Dzisiaj umyłam włosy szmponem yves rocher-rzeczywiście pachnie zielskiemale za to bardzo dobrze się pieni, dobrze zmył mi olej, a włosy mam takie lekkie że mi te mniejsze latają wokoło głowy
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:08   #2751
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cloche pięknie



Anulka w weekend kupowałam maske organique i cena 39 zl

Ona 40 dyszki wszędzie kosztuję.Aż podejrzanie,że tam tylko 25 zł kosztuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:17   #2752
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Masz rację-ja też płaciłam na stoisku 39,90

Dzisiaj umyłam włosy szmponem yves rocher-rzeczywiście pachnie zielskiemale za to bardzo dobrze się pieni, dobrze zmył mi olej, a włosy mam takie lekkie że mi te mniejsze latają wokoło głowy
kusicielka a byłam w YR i zapomnialam o nim no

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ona 40 dyszki wszędzie kosztuję.Aż podejrzanie,że tam tylko 25 zł kosztuję
dokladnie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:46   #2753
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Beets a skąd masz taki szampon?
gayenka, zakupiony w TK MAXX, bardzo wydajny i super odżywiający włosy, obecnie mój nr 1 wśród szamponów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 14:50   #2754
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maseczki kupiłam tutaj http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html.
Dz1siaj jestem po tej anty-age trzymałam pół godzinki pod turbanem (z folii i czapeczki) włosy delikatne, sypkie, nie obciążone, nawilżone, mają poslizg i piekny zapach (jak dla mnie, chociaz nie o to tu chodzi, ale miłe) na końcówki i tak musiałam dać kapke mojej mieszanki olejowej (ale przy moich słabotkach i tak zawsze muszę to robić), jestem zdecydowanie na tak. W sobotę test maski z morza martwego.
Dziękuję, pochwal się koniecznie jak włoski zareagowały na maskę z morza martwego. Swoją drogą kusicie ta anty age, ale mam tyle odżywek się zapieram się przed kupnem, czym mogę

Dziękuję też za linka, nie znałam tego sklepu, a takie fajne tam rzeczy mają, szczególnie mydełka
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 16:43   #2755
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
gayenka, zakupiony w TK MAXX, bardzo wydajny i super odżywiający włosy, obecnie mój nr 1 wśród szamponów
rzucisz zdjęciem lub linkiem co bym wiedziała jak wygląda

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ona 40 dyszki wszędzie kosztuję.Aż podejrzanie,że tam tylko 25 zł kosztuję
no własnie, 31zł w promocji płaciłam a tu tylko 25
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:14   #2756
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
proszę bardzo http://www.magiczne-indie.pl/kosmety...owy-khadi.html
trochę opakowanie zmienili, ale to na pewno to.


Przy okazji powiem, że z TEGO śmierdzielka do ciała jestem bardzo zadowolona Niby dość krótko używam,ale 2x dziennie, więc mogę powiedzieć,że a) dobrze się wchłania b) dobrze robi skórze jakaś taka zadbana jest, nawilżona, zwarta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:38   #2757
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Nie sądzę, że to podróbka, wszystko bardzo profesjonalnie przeprowadzone (nie pierwsze moje zakupy w sieci więc mam porównanie) sprzedaż z paragonem. Maska świetna, dodam że zapach utrzymuje się cały czas i efekt na włosach również, a jakiej wielkości jest wasze opakowanie, mojej maski jest 150ml.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:09   #2758
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
rzucisz zdjęciem lub linkiem co bym wiedziała jak wygląda
proszę
http://www.google.pl/imgres?q=rusk+S...:429,r:17,s:23
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:17   #2759
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupie, jak nie będziecie wszystkim tak kusić
Jedyny minus mojego nowego mieszkania jest taki że chyba nie powinnam się myć mydłami bo szorowanie wanny codziennie to nie to co tygryski lubią najbardziej
No tego to akurat Ci nie możemy obiecać ale będziemy się starać specjalnie dla Ciebie
Wanna Jak ja chciałabym sie wykąpać w wannie, juz nawet zapomniałam jak taki wynalazek wygląda Mogłabym ją już nawet myć

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przy okazji powiem, że z TEGO śmierdzielka do ciała jestem bardzo zadowolona Niby dość krótko używam,ale 2x dziennie, więc mogę powiedzieć,że a) dobrze się wchłania b) dobrze robi skórze jakaś taka zadbana jest, nawilżona, zwarta
Czyli jednak Im większy śmierdziel tym lepsze działanie

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Nie sądzę, że to podróbka, wszystko bardzo profesjonalnie przeprowadzone (nie pierwsze moje zakupy w sieci więc mam porównanie) sprzedaż z paragonem. Maska świetna, dodam że zapach utrzymuje się cały czas i efekt na włosach również, a jakiej wielkości jest wasze opakowanie, mojej maski jest 150ml.
Moja też ma 150 ml Kurcze ale tania! A jaka jest jej data ważności?

Dziewczynki, a ja dzisiaj byłam w rossie po małe pojemniczki i widziałam sporo alterry na promocji, w tym olejki za nie całe 10 zł ale w gazetce ich nie widzę, czy już mi się coś na oczka rzuciło? U Was też są te promocje? Z ciekawości pytam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:40   #2760
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No tego to akurat Ci nie możemy obiecać ale będziemy się starać specjalnie dla Ciebie
Wanna Jak ja chciałabym sie wykąpać w wannie, juz nawet zapomniałam jak taki wynalazek wygląda Mogłabym ją już nawet myć



Czyli jednak Im większy śmierdziel tym lepsze działanie



Moja też ma 150 ml Kurcze ale tania! A jaka jest jej data ważności?

Dziewczynki, a ja dzisiaj byłam w rossie po małe pojemniczki i widziałam sporo alterry na promocji, w tym olejki za nie całe 10 zł ale w gazetce ich nie widzę, czy już mi się coś na oczka rzuciło? U Was też są te promocje? Z ciekawości pytam
Ja też nie wiem już co to wanna szkoda, myślałam że pojadę do Ciebie się wykąpać
Maska faktycznie tania
Miałam napisać o alterze to samo! olejki za 9,99 , ja kupiłam kapsułki z orchideą za 4,99 i nowy szampon- figowy! pięknie pachnie
Jest tez promocja na kremy za 7,99, chyba mleczka w tej samej cenie i chyba cała serię z orchideą...
Beeets dziękuję za info o szamponie, będę wypatrywała w TK MAXXie.. szkoda, że mam tak daleko do niego
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:41
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.