Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 13:58   #1
sharpbitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Unhappy

Pomocy!!!


Coś mnie niestety podkusiło żeby obciąć dziś moje włosy długości do ramion. Poszłam do znajomej fryzjerki która zawsze obcinała mnie dokładnie tak jak chciałam, aż do dzisiaj ;( Chciałam fryzure victorii beckham a ona obciela mnie niemal ze na pazia!! Z tyłu moje włosy są obcięte niemalże na prosto, bez cieniowania do połowy karku, a z przodu są troszeczke za linie brody. Efekt koszmarny!! włosy na dole jakieś gęste a na górze oklapnięte. Czuje się koszmarnie a w sobote czeka mnie randka! Siedze, rycze i nie wiem juz co zrobic ;( pewnie juz nie da się z tego zrobić fryzurki victorii bo jej włosy są dłuższe z przodu ale błagam o jakąś rade!! W takim stanie nie moge wyjść na ulice... Błagam pomóżcie!
sharpbitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:09   #2
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Pomocy!!!

Ja radzę następną wizytę u fryzjera ale tym razem profesjonalnego
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:10   #3
mechaniczna_pomarancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy!!!

ja mam fryz. dejwidowej i powiem ci ze po wyjsciu od frycka bylam wniebowzieta. potem jednak okazalo sie ze bez grubej szczoty i suszary ani rusz. wlosy wygladaly.... co najmniej dziwacznie. ja mam dobre sciecie naprawde cudowne ale ono wychodzi dopiero po ulozeniu. dopoki mi dziewczyny nie napisaly na wizazu jak to "wymodelowac" to ez mialam ochote plakac (no bo nie stac mnie na zatrudnienie fryzjera, ktory codzien by mi to ukladal )

nie placz. sprobuj to ulozyc. kilka razy potrenuj. bedzie dobrze. a jak nic z tego - to na randke ubierz małą czarną, czerwone pazurki, piękny uśmiechi kieliszek wina przed. dasz rade - on sie umowil z toba a nie z fryzura

a jak cos mu sie nie spodoba to jest burakiem i wyslij go na palme.
buziaki
mechaniczna_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:32   #4
mroofka82
Raczkowanie
 
Avatar mroofka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mechaniczna_pomarancza Pokaż wiadomość
ja mam fryz. dejwidowej i powiem ci ze po wyjsciu od frycka bylam wniebowzieta. potem jednak okazalo sie ze bez grubej szczoty i suszary ani rusz. wlosy wygladaly.... co najmniej dziwacznie. ja mam dobre sciecie naprawde cudowne ale ono wychodzi dopiero po ulozeniu. dopoki mi dziewczyny nie napisaly na wizazu jak to "wymodelowac" to ez mialam ochote plakac (no bo nie stac mnie na zatrudnienie fryzjera, ktory codzien by mi to ukladal )

nie placz. sprobuj to ulozyc. kilka razy potrenuj. bedzie dobrze. a jak nic z tego - to na randke ubierz małą czarną, czerwone pazurki, piękny uśmiechi kieliszek wina przed. dasz rade - on sie umowil z toba a nie z fryzura

a jak cos mu sie nie spodoba to jest burakiem i wyslij go na palme.
buziaki
hehe, tesh mam fryzure bekhamki, choc fryzjerka obciela mnie za krotko...nawet po wyjsciu od fryzjera nie bylo takiego efektu jaki chcialam...teraz traktuje wlosy suszara z dyfuzorem i jakos to wyglada, aczkolwiek te pasma z przodu dluzsze tak dziwnie zwisaja i sa niepoukladane no bo wiadomo jak dziala dyfuzor Wloski musza odrosnac to moze jakos je podrownam....Wygladam tesh troche komicznie ale co tam...to tylko wlosy
mroofka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:15   #5
sharpbitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy!!!

dzięki dziewczyny
daphne81 zgodnie z Twoją podpowiedzią udałam sie zaryczana do najlepszego fryzjera w moim mieście i na jutro jestem umówiona z ekspertką od spraw kryzysowych. Nawet powiedziała, że wyjdzie z tego coś na styl victorii tyle, że niestety z krótszym przodem Ale tu z pomocą przyszły przyjaciółki i zorganizowały mi profesjonalne pasma włosów do przedłużenia tego nieszczęsnego przodu. Mam nadzieje, że będzie wyglądać w miare dopóki troche nie odrośnie.
Pomarańcza wielkie dzięki podbudowałaś mnie co prawda w żaden sposób nie dało się ich ułożyć bo moje ścięcie wogóle nie przypominało tego beckhamki raczej garnek ale licze na jutrzejszy cud zafarbuje, doczepie, założe coś seksi w końcu faktycznie nie umówił się z moją fryzurą tylko ze mną. Ale boje się troche, że mnie nie pozna bo to nasza 2 randka a ostatnio moje włosy sięgały prawie za ramiona i w dodatku były falowane :/
sharpbitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:30   #6
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sharpbitch Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
daphne81 zgodnie z Twoją podpowiedzią udałam sie zaryczana do najlepszego fryzjera w moim mieście i na jutro jestem umówiona z ekspertką od spraw kryzysowych. Nawet powiedziała, że wyjdzie z tego coś na styl victorii tyle, że niestety z krótszym przodem Ale tu z pomocą przyszły przyjaciółki i zorganizowały mi profesjonalne pasma włosów do przedłużenia tego nieszczęsnego przodu. Mam nadzieje, że będzie wyglądać w miare dopóki troche nie odrośnie.
Pomarańcza wielkie dzięki podbudowałaś mnie co prawda w żaden sposób nie dało się ich ułożyć bo moje ścięcie wogóle nie przypominało tego beckhamki raczej garnek ale licze na jutrzejszy cud zafarbuje, doczepie, założe coś seksi w końcu faktycznie nie umówił się z moją fryzurą tylko ze mną. Ale boje się troche, że mnie nie pozna bo to nasza 2 randka a ostatnio moje włosy sięgały prawie za ramiona i w dodatku były falowane :/

życzę powodzenia zarówno u fryzjera jak i na randce
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:07   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomocy!!!

Dokładnie! Nie umówił się z Twoimi włosami tylko Tobą


A ja jakieś 5 lat temu postanowiłam sama zrobić sobie przecudny kolor popielaty blond; mam naturalny też w takim odcieniu, ale farba była leciutko jaśniejsza.
Na głowie mojej siostry wyszło cudownie, a ma bardzo ciemny blond, więc ja skuszona nałożyłam sobie farbę na włoski i czekałam na efekty.

No i po umyciu i wysuszeniu ujrzałam w lustrze..... rudzielca!!!!
Myślałam, że padnę trupem! Mój największy koszmar spełnił się! Wyszły mi typowe rude kłaki, a ja tragicznie wyglądam w takich odcieniach

W tym samym dniu spotykałam się z TŻ. Kiedy zadzwonił do drzwi otworzyłam mu i tylko czekałam na pytanie: co zrobiłaś z włosami??
A on nic! Kompletnie nic nie zauważył
Byłam w szoku!

Jak przeczytałam Twój wątek to od razu przypomniała mi się ta sytuacja mimo, że była trochę inna.
Zaznaczę, że od tego czasu już nie kuszą mnie domowe eksperymenty, chodzę tylko do salonów fryzjerskich, miałam nauczkę.

Nie martw się, faceci na szczęście patrzą na 'całość' kobiety, nie analizują poszczególnych 'elementów'

Napisz koniecznie jak udała się nowa wizyta u fryzjera i oczywiście randka.
Powodzenia i głowa do góry!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 18:15   #8
sharpbitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy!!!

no więc dziewczynki ja już po wizycie u fryzjera i muszę przyznać że nie jest najgorzej Co prawda moje włoski zostały baaardzo skrócone ale na szczęście tym razem przez kogoś kto naprawde wiedział co robi na doczepianie się jednak nie zdecydowałam bo stwierdziłam że moje włosy i tak już naprawde dużo przeszły i nie zasłużyły sobie na takie traktowanie. Powiem wam szczerze, że zastanawiałam się kiedyś nad zrobieniem sobie na głowie czegoś takiego jak mam teraz ale nie miałam odwagi W zasadzie wszystko ok ale jakoś ciężko przyzwyczaić mi się do tak krótkich włosów bo gdzieś mam zakorzenione jakieś dziwne przekonanie, że długie włosy są bardziej kobiece...
Sisleys bardzo mnie rozbawiła Twoja historia faceci to przedziwne stworzenia mam nadzieje, że w moim przypadku bedzie podobnie i też nic nie zauważy Zresztą napisze jaką wywołałam reakcje.
Pozdrawiam ciepło dziewczynki i trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki
sharpbitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:32   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomocy!!!

będzie na pewno super!!!

a ja mam włoski średnie- długość do połowy szyji i jakoś mężczyznom podobam się- co znaczy że kobiecości mi chyba nie brakuje

a Ty masz jeszcze dłuższe niż ja więc tym bardziej nie martw się!

w dawnych czasach uważało się że kobieta 'powinna' mieć długie włosy- teraz to hulaj dusza- halle berry jest bardzo sexi a jakie miała kiedyś króciutkie włoski
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:28   #10
sharpbitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy!!!

nie zauważył!!! no poprostu jestem w szoku do tej pory! mało tego to spotkałam tego wieczoru sporo moich kolegów i każdy mówił, że wyglądam jakoś tak inaczej i kobieco ale żaden nie zorientował się, że obciełam włosy! mężczyźni są zakręceni... w każdym razie na powodzenie nie narzekałam a randka udała się świetnie
Buziaki
sharpbitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:54   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomocy!!!

No widzisz!!!
Ale jaja
To jest kolejny dowód na to, że faceci patrzą na kobietę całościowo

I do tego zauważyli, ze lepiej wyglądasz i jak sama napisałaś kobieco- mimo, że nie masz długich włosów widzisz- nie miałaś się czym martwić

Super, że wszystko się udało!!!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 16:10   #12
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sharpbitch Pokaż wiadomość
Coś mnie niestety podkusiło żeby obciąć dziś moje włosy długości do ramion. Poszłam do znajomej fryzjerki która zawsze obcinała mnie dokładnie tak jak chciałam, aż do dzisiaj ;( Chciałam fryzure victorii beckham a ona obciela mnie niemal ze na pazia!! Z tyłu moje włosy są obcięte niemalże na prosto, bez cieniowania do połowy karku, a z przodu są troszeczke za linie brody. Efekt koszmarny!! włosy na dole jakieś gęste a na górze oklapnięte. Czuje się koszmarnie a w sobote czeka mnie randka! Siedze, rycze i nie wiem juz co zrobic ;( pewnie juz nie da się z tego zrobić fryzurki victorii bo jej włosy są dłuższe z przodu ale błagam o jakąś rade!! W takim stanie nie moge wyjść na ulice... Błagam pomóżcie!

zle obcięte włosy to ani nie jest powod do placzu ani do siedzenia w domu, ja bym poszla do innego fryzjera i poprosila o pomoc w poprawieniu fryzury. i po klopocie. naprawde sa gorsze rzeczy w zyciu...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:02   #13
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomocy!!!

Wiśnia chyba nie przeczytałaś całego wątku- już jest po problemie, a zresztą dla każdej kobiety włosy są bardzo ważne i nie dziwne że po złym obcieciu Sharpbitch trochę sie załamała

Autorka poszła już do innego fryzjera i wygląda świetnie
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:32   #14
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wiśnia chyba nie przeczytałaś całego wątku- już jest po problemie, a zresztą dla każdej kobiety włosy są bardzo ważne i nie dziwne że po złym obcieciu Sharpbitch trochę sie załamała

Autorka poszła już do innego fryzjera i wygląda świetnie
nie przeczytalam bo sie zniechecilam.
osmiele sie miec inne zdanie. owszem moze to i wazne, ale nie powod do histerii, placzu i rozpaczy.
bosz ludzie zajmicie sie czyms waznym to pewne sprawy odrazu sie same naprostuja...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 15:55   #15
sharpbitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy!!!

z całym szacunkiem Wiśnia ale niekoniecznie masz wgląd w moją sytacje życiową więc nie możesz wiedzieć jakie mam problemy. Chciałabym wypowadzić Cię z błędu bo najwyraźniej masz mnie za jakąś tępą, rozhisteryzowaną nastolatkę, która z powodu źle obciętych włosów jest gotowa podciąć sobie żyły. Ale (tak w woli wyjaśnienia) jest to topik założony na forum fryzjerskim więc naprawde nie wiem jakiego typu problemów się tu spodziewałaś. Nie mam zamiaru tu nikogo zarzucać moimi problemami, a uwierz, że mam ich więcej niż możesz sobie wyobrazić. Każda tego typu głupia sytacja jak źle obcięte włosy dodatkowo niepotrzebnie wyprowadza mnie z równowagi. Wygląd jest dla mnie bardzo ważny, zresztą uważam, że jest dla każdej kobiety, która stara się o siebie dbać. To, że mam problemy innego kalibru nie znaczy, że mam wyglądać jak idiotka i wogóle się tym nie przejmować. Oczekiwałam porady dotyczącej włosów. Jeśli takie posty Cię denerwują to może oszczędź sobie stresu i przestań je czytać.

Sisleys mniej więcej jak szybko rosną Twoje włosy?? Bo te moje kłaki nie dają mi spokoju i zastanawiam się ile będe musiała teraz czekać aż powrócą do swojego pierwotnego stanu. Jakoś mi za krótko i nie moge się przyzwyczaić pewnie zanim się przyzwyczaje to zdążą odrosnąć i znowu mnie podkusi żeby cos z nimi zdziałać tym razem jednak uprzedziłam znajomych i rodzine, że jak znowu przyjdzie mi do głowy je skrócić tak drastycznie to mają mnie związać, głodzić i torturować aż zmądrzeje
sharpbitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:16   #16
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sharpbitch Pokaż wiadomość
z całym szacunkiem Wiśnia ale niekoniecznie masz wgląd w moją sytacje życiową więc nie możesz wiedzieć jakie mam problemy. Chciałabym wypowadzić Cię z błędu bo najwyraźniej masz mnie za jakąś tępą, rozhisteryzowaną nastolatkę, która z powodu źle obciętych włosów jest gotowa podciąć sobie żyły. Ale (tak w woli wyjaśnienia) jest to topik założony na forum fryzjerskim więc naprawde nie wiem jakiego typu problemów się tu spodziewałaś. Nie mam zamiaru tu nikogo zarzucać moimi problemami, a uwierz, że mam ich więcej niż możesz sobie wyobrazić. Każda tego typu głupia sytacja jak źle obcięte włosy dodatkowo niepotrzebnie wyprowadza mnie z równowagi. Wygląd jest dla mnie bardzo ważny, zresztą uważam, że jest dla każdej kobiety, która stara się o siebie dbać. To, że mam problemy innego kalibru nie znaczy, że mam wyglądać jak idiotka i wogóle się tym nie przejmować. Oczekiwałam porady dotyczącej włosów. Jeśli takie posty Cię denerwują to może oszczędź sobie stresu i przestań je czytać.

matko boska! a ja glupia znowu zapomnialam ze konstytucyjne prawo do wyrazania wlasnego zdania na wizazu nie dziala.... albo inaczej dziala do czasu kiedy pasuje do ogolu...

jezeli o mnie chodzi ni chce znac twoim problemow, wystarcza mi moje. a jak sobie zlamiesz paznokiec tez mozesz plakac :P
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:49   #17
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pomocy!!!

Wiśnia,wyluzuj.
Może dziewczyna ma mase innych problemów,ale to ją trapi i chciała się poradzić.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:05   #18
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Pomocy!!!

Ja czegoś tu nie rozumiem, to jest forum aby komuś pomóc (nawet jeśli wydaje sie nam to błaha rzecz) a nie przypieprzać się za przeproszeniem, że ktoś taki GŁUPI czy BŁAHY problem !!!!!!!!!
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:24   #19
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sharpbitch Pokaż wiadomość

Sisleys mniej więcej jak szybko rosną Twoje włosy?? Bo te moje kłaki nie dają mi spokoju i zastanawiam się ile będe musiała teraz czekać aż powrócą do swojego pierwotnego stanu. Jakoś mi za krótko i nie moge się przyzwyczaić pewnie zanim się przyzwyczaje to zdążą odrosnąć i znowu mnie podkusi żeby cos z nimi zdziałać tym razem jednak uprzedziłam znajomych i rodzine, że jak znowu przyjdzie mi do głowy je skrócić tak drastycznie to mają mnie związać, głodzić i torturować aż zmądrzeje
no no przywiążą Cię do kaloryfera

Moje włoski rosną teraz dość szybko jak funduję im przy myciu włosów masaż głowy- minimum 3 minutowy, na mnie to działa i dzięki temu też mniej włosów mi wypada. Rosną mniej więcej ok.1,5-2cm na miesiąc



Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
matko boska! a ja glupia znowu zapomnialam ze konstytucyjne prawo do wyrazania wlasnego zdania na wizazu nie dziala.... albo inaczej dziala do czasu kiedy pasuje do ogolu...

jezeli o mnie chodzi ni chce znac twoim problemow, wystarcza mi moje. a jak sobie zlamiesz paznokiec tez mozesz plakac :P
Czego się spodziewałaś wchodząc na forum fryzjerskie?!
Że autorka będzie pisać o swoich problemach z pracą, domem czy facetem?
Czepiasz się strasznie... i do tego kompletnie bez sensu.



Cytat:
Napisane przez daphne81 Pokaż wiadomość
Ja czegoś tu nie rozumiem, to jest forum aby komuś pomóc (nawet jeśli wydaje sie nam to błaha rzecz) a nie przypieprzać się za przeproszeniem, że ktoś taki GŁUPI czy BŁAHY problem !!!!!!!!!
Też tak myślałam.... ale od teraz na tym forum musimy pisać o poważniejszych rzeczach a nie o jakiś włosach, phi! Bo to my widocznie jesteśmy nie na temat.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.