Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 16:22   #3691
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
8.44 - ale z jakiej firmy?
Ja zrobiłam 8.44 Vitalitys jak mi poradziłaś w mailu. Z 6% utleniaczem do Artego.
I wyszło super.
Tak jak chciałam, pomarańcz bez czerwieni. Odrost chwyciło rewelacyjnie, włosy na całej długości jednego koloru, żadnych pasków. Kondycja włosów rewelacyjna. Chyba już nie kupię innej farby, może tylko następnym razem dodam trochę 7.44. Dzięki Kathy za poradę
Ja oczywiście Vitalitys
8.44 + 6% wode - jakoś ta 9-tka mnie przerazdziła no i zamiast farbować po całości zapieniłam włosy na 7 minut, kolor jak najbardziej odświeżony - ale zaznzczam mi się kolor już tak nie wypukuje
Najgorsze jest to że mimo to że lubię Vitalitys niestety coraz mniej toleruje amoniak, problem z oczami i uchem - niewielki ale jednak jest, następne farbowanie to będzie one60nine i nie widzę tam nic innego niż 7.40

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Ja tez nadal obstaję przy Vitalitysie 8,44 +6% + odrobina pure. Bardzo lubię ten kolorek. A najbardziej lubie lekko spłukany po kilku myciach. Teraz mam dwa tyg po i jest super!!!
na dobrze zapigmentowanych włoskach kolo robi się złoto miedziany i jest bardzo żywy i piekny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 16:44   #3692
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

To ja Wam pokażę mój blondzik . Jak wiecie, jestem ogromną fanką Matrixa, no i zupełnie przypadkiem, idąc do szewca, odkryłam, że moja osiedlowa fryzjerka, z talentem do koloryzacji i w ogóle talentem , przerzuciła się na Matrixa właśnie!!!! 3 minutki spacerkiem i jestem, na razie mam fazę na blond, ale jak wrócę do rudego to też u niej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 015.jpg (20,3 KB, 32 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:21   #3693
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

A mnie właśnie naszło na rude włoski i znalazłam taki cudny kolor, tylko zupełnie nie wiem, w co uderzać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color !!!.jpg (67,6 KB, 45 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:26   #3694
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
To ja Wam pokażę mój blondzik . Jak wiecie, jestem ogromną fanką Matrixa, no i zupełnie przypadkiem, idąc do szewca, odkryłam, że moja osiedlowa fryzjerka, z talentem do koloryzacji i w ogóle talentem , przerzuciła się na Matrixa właśnie!!!! 3 minutki spacerkiem i jestem, na razie mam fazę na blond, ale jak wrócę do rudego to też u niej.
ładny, jaki to kolor? nie miałaś problemu z przebłyskami rudości?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
A mnie właśnie naszło na rude włoski i znalazłam taki cudny kolor, tylko zupełnie nie wiem, w co uderzać
złoty blond...9.3, lub 9.34
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-10-14 o 18:27
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:30   #3695
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

AniaAga chyba mówiła coś o 9G + 10NN z matrixa, ale nie jestem pewna.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


złoty blond...9.3, lub 9.34
Dziękuję, choć chyba ten 9.34, bo trochę miedzi tu widać.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-10-14 o 18:32
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:39   #3696
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a ja za cholerke nie moge zapigmentować tych moich włosów

Po farbowaniu Londą Professional 8,43 prawie padłam na zawał Włosy były w łaty, po długości kompletnie nie złapało, na drugi dzień ratowałam sie saszetką Joanny i czekałam grzecznie az przyleci Vitalitys. Zapigmentowałam przed położeniem farby, ale nadal mam rude jakieś 6cm od skalpu a dalej rudoblond Skoro prepigmentacja nie pomogła to już nie wiem co może
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:11   #3697
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy, 9G zmieszany z 10NN. Nie, już miałam wcześniej zneutralizowaną rudość 8,13.

Vea, ja miałam taki po 8C zmieszany z 9N .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 09:08   #3698
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość

Dziękuję, choć chyba ten 9.34, bo trochę miedzi tu widać.
Według mnie też jest to czysty złoty blond 9.3 , albo nawet 8.3 z jasneijszymi pasemkami

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja za cholerke nie moge zapigmentować tych moich włosów

Po farbowaniu Londą Professional 8,43 prawie padłam na zawał Włosy były w łaty, po długości kompletnie nie złapało, na drugi dzień ratowałam sie saszetką Joanny i czekałam grzecznie az przyleci Vitalitys. Zapigmentowałam przed położeniem farby, ale nadal mam rude jakieś 6cm od skalpu a dalej rudoblond Skoro prepigmentacja nie pomogła to już nie wiem co może
Nei rozumiem, co Wy macie z tymi saszetkami , przecież to zuo, sama chemia, silikony i rakotwórcze parabeny, w dodatku oblepiają włosy wiec nie dziwię się, że farba potem chwyta nierównomiernie ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-10-15 o 09:10
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:17   #3699
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Czyli jednak! Raz w życiu spróbowałam saszetki, włosy miałam po niej w gorszym stanie niż po farbie, sztywne, matowe, ale to jeszcze nie było najgorsze- wypadały mi jak nigdy! NIGDY nie miałam problemu z wypadaniem włosów, a tutaj spłukiwałam tą saszetkę i włosy mi leciały!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:15   #3700
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a ja za cholerke nie moge zapigmentować tych moich włosów

Po farbowaniu Londą Professional 8,43 prawie padłam na zawał Włosy były w łaty, po długości kompletnie nie złapało, na drugi dzień ratowałam sie saszetką Joanny i czekałam grzecznie az przyleci Vitalitys. Zapigmentowałam przed położeniem farby, ale nadal mam rude jakieś 6cm od skalpu a dalej rudoblond Skoro prepigmentacja nie pomogła to już nie wiem co może
wygląda na to że albo włosy są czymś mega oblepione przed farbowaniem, albo bardzo suche porowate ale skoro prepigmentacja nie pomaga to stawiam na to pierwsze.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:22   #3701
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a propos saszetek - ile takie otwarte opakowanie może stać? bo pomyślałam, że pomysł z dodawaniem odrobiny do maski nie jest wcale taki zły. a chyba lepiej nakładać szamponetkę niż co dwa tygodnie farbować włosy? bo mi po takim czasie cała farba się spłukuje i znowu mam brązowe włosy

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

odnośnie nierównomiernego farbowania, to po moich ostatnich eksperymentach włosowych farba łapała bardzo nierównomiernie, ale końcowy efekt był taki, że obcy ludzie podchodzili i pytali czy to moje naturalne, bo mają jaśniejsze i ciemniejsze pasma. i w sumie chyba wolę nierównomierną koloryzację niż jednolita kopułę. jeszcze tylko nie wiem jak to osiągnąć przy kolejnym farbowaniu, bo z czasem ta różnica w kolorach się wyrównała.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 10:24   #3702
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Według mnie też jest to czysty złoty blond 9.3 , albo nawet 8.3 z jasneijszymi pasemkami

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Nei rozumiem, co Wy macie z tymi saszetkami , przecież to zuo, sama chemia, silikony i rakotwórcze parabeny, w dodatku oblepiają włosy wiec nie dziwię się, że farba potem chwyta nierównomiernie ...
to że parabeny sa rakotwórcze nie jest udowodnione poczytaj na kosmopedi bo to dosyć dobre źródło informacji (w sumie lepiej ich unikać ale nie ma co przesadzac). Nie wiem czym maja oblepiac - sa tam raczej lotne silikony - ułatwiajace aplikację. Chemia moja droga jak wszystko na pewno mniej agresywne od oxydacyjnego farbowania ponieważ nie rozchylaja łuski włosa.
mogła bym raczej powiedzec że niektóre moga zawierac metale ciężkie..i na tym koniec.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a propos saszetek - ile takie otwarte opakowanie może stać? bo pomyślałam, że pomysł z dodawaniem odrobiny do maski nie jest wcale taki zły. a chyba lepiej nakładać szamponetkę niż co dwa tygodnie farbować włosy? bo mi po takim czasie cała farba się spłukuje i znowu mam brązowe włosy

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

odnośnie nierównomiernego farbowania, to po moich ostatnich eksperymentach włosowych farba łapała bardzo nierównomiernie, ale końcowy efekt był taki, że obcy ludzie podchodzili i pytali czy to moje naturalne, bo mają jaśniejsze i ciemniejsze pasma. i w sumie chyba wolę nierównomierną koloryzację niż jednolita kopułę. jeszcze tylko nie wiem jak to osiągnąć przy kolejnym farbowaniu, bo z czasem ta różnica w kolorach się wyrównała.
myślę że dobrą sprawą jest przelanie do butelki.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:26   #3703
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość


Nei rozumiem, co Wy macie z tymi saszetkami , przecież to zuo, sama chemia, silikony i rakotwórcze parabeny, w dodatku oblepiają włosy wiec nie dziwię się, że farba potem chwyta nierównomiernie ...
e no bez przesady. Poza tym nie stosowałam żadnej saszetki przed farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
wygląda na to że albo włosy są czymś mega oblepione przed farbowaniem, albo bardzo suche porowate ale skoro prepigmentacja nie pomaga to stawiam na to pierwsze.
Kathy ja byłam tak zrozpaczona że umyłam włosy 2 razy i potem nie nakładałam żadnej odżywki. Myślisz że jest możliwe że szampon nie domył silikonów? Myłam szamponem z Joanny miód i coś tam
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:36   #3704
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
myślę że dobrą sprawą jest przelanie do butelki.
myślisz, że nawet szczelnie zamknięte w słoiczku nie straci swoich właściwości po jakimś czasie? tego się najbardziej obawiam.
jak często można w ten sposób odświeżać włosy?
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 11:38   #3705
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
e no bez przesady. Poza tym nie stosowałam żadnej saszetki przed farbowaniem



Kathy ja byłam tak zrozpaczona że umyłam włosy 2 razy i potem nie nakładałam żadnej odżywki. Myślisz że jest możliwe że szampon nie domył silikonów? Myłam szamponem z Joanny miód i coś tam
Każdy szmpon z SLS zmywa silikony (chyba że te najtrwalsze ale nie pamiętam jak one się nazywają - tri-cośtam). Dimethicone i ten co się na amo.. zaczyna są łatwo zmywalne.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 11:51   #3706
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Każdy szmpon z SLS zmywa silikony (chyba że te najtrwalsze ale nie pamiętam jak one się nazywają - tri-cośtam). Dimethicone i ten co się na amo.. zaczyna są łatwo zmywalne.

no to nie miałam na pewno oblepionych włosów Nie wiem już co z nimi
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:02   #3707
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
e no bez przesady. Poza tym nie stosowałam żadnej saszetki przed farbowaniem



Kathy ja byłam tak zrozpaczona że umyłam włosy 2 razy i potem nie nakładałam żadnej odżywki. Myślisz że jest możliwe że szampon nie domył silikonów? Myłam szamponem z Joanny miód i coś tam
myślę że czasami trzeba myć włosy nawet i 5 razy
ja niedawno miałam okropne przejście z maska - która niby nic takiego w składzie nie miała, a tak masakrycznie mi oblepiła włosy że nie mogłam tego wymyc przez 1.5 tygodnia. (do tego to jedna z polecanychprzez włosomaniaczki)
Jeśli chcesz żeby kolor dobrze złapał to myj włosy dokładnie juz 1 tydzień przed farbowaniem, potem delikatna sprawdzona odżywka o prostym małym składzie i żadnych żeli pianke itd. jeśli nie masz sprawdzonych pod wg składu.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
myślisz, że nawet szczelnie zamknięte w słoiczku nie straci swoich właściwości po jakimś czasie? tego się najbardziej obawiam.
jak często można w ten sposób odświeżać włosy?
myślę że nie, 1 x na tydzień - możesz też saszetkę szczelnie zamknąc po uzyciu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:03   #3708
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
myślę że czasami trzeba myć włosy nawet i 5 razy
ja niedawno miałam okropne przejście z maska - która niby nic takiego w składzie nie miała, a tak masakrycznie mi oblepiła włosy że nie mogłam tego wymyc przez 1.5 tygodnia. (do tego to jedna z polecanychprzez włosomaniaczki)
Jeśli chcesz żeby kolor dobrze złapał to myj włosy dokładnie juz 1 tydzień przed farbowaniem, potem delikatna sprawdzona odżywka o prostym małym składzie i żadnych żeli pianke itd. jeśli nie masz sprawdzonych pod wg składu.
pewnie masz racje, bo ja nie stronie od silikonów, używam olejków z silikonami itd.... Następnym razem zrobie jak radzisz, chociaz na razie chce im dac odpocząc i połozyć toner Goldwella
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:03   #3709
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no to nie miałam na pewno oblepionych włosów Nie wiem już co z nimi
pamietaj że nie tylko silikony oblepiaja włosy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 13:43   #3710
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziewczyny to zdjęcie było pewnie wklejane ze sto razy, ale nie potrafię go teraz tutaj znaleźć (a wczoraj gdzieś znalazłam...) co to jest za kolor? śniło mi się że miałam w takim kolorze włosy tylko z wypłukanymi końcówkami i się nie mogę uspokoić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27962.jpg (42,3 KB, 42 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:13   #3711
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
dziewczyny to zdjęcie było pewnie wklejane ze sto razy, ale nie potrafię go teraz tutaj znaleźć (a wczoraj gdzieś znalazłam...) co to jest za kolor? śniło mi się że miałam w takim kolorze włosy tylko z wypłukanymi końcówkami i się nie mogę uspokoić
Jest taka farba z Majirela. Sprawdzę i dam Ci znać.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:22   #3712
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
dziewczyny to zdjęcie było pewnie wklejane ze sto razy, ale nie potrafię go teraz tutaj znaleźć (a wczoraj gdzieś znalazłam...) co to jest za kolor? śniło mi się że miałam w takim kolorze włosy tylko z wypłukanymi końcówkami i się nie mogę uspokoić
7.44 z vit. tak wygląda plus woda 6%- dodała bym odrobine 7.46 (ok 10%)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:41   #3713
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy pisalas wczoraj o farbowaniu artego , szczerze powiedziawszy chetnie sprawdzilabym jak zareaguja na nie Twoje wlosy. niestety mi od pewnego czasu wypadaly wlosy i ze smutkiem sprobowalam innych farb. obecnie znow mam na glowie vita, 8.44. boje sie troche czy te tajemnicze skladniki artego nie spowoduja jakis sensacji, ale jesli bys looknela na to swoim fachowym okiem ( sklad ) to baardzo prosze o opinie.
od siebie dodam, ze 7.40 jest fantstyczny na jesien /zima na wiosne /lato sprobuj 8.43
"pochwalisz" sie co to za cudo tak skrzywdzilo Twoje wlosy wolalabym unikac

a co do szamponetek- moim wlosom np. nie szkodza joanny i nawet jak kiedys zapomnialam po nich oczyscic wlosy przed farba, rownomiernie chwycilo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 15:00   #3714
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy pisalas wczoraj o farbowaniu artego , szczerze powiedziawszy chetnie sprawdzilabym jak zareaguja na nie Twoje wlosy. niestety mi od pewnego czasu wypadaly wlosy i ze smutkiem sprobowalam innych farb. obecnie znow mam na glowie vita, 8.44. boje sie troche czy te tajemnicze skladniki artego nie spowoduja jakis sensacji, ale jesli bys looknela na to swoim fachowym okiem ( sklad ) to baardzo prosze o opinie.
od siebie dodam, ze 7.40 jest fantstyczny na jesien /zima na wiosne /lato sprobuj 8.43
"pochwalisz" sie co to za cudo tak skrzywdzilo Twoje wlosy wolalabym unikac

a co do szamponetek- moim wlosom np. nie szkodza joanny i nawet jak kiedys zapomnialam po nich oczyscic wlosy przed farba, rownomiernie chwycilo
to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
ale w realu to co tam czerwone to jest pomarańczowe na opakowaniu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-10-15 o 15:02
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 15:30   #3715
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kupiłam szamponetkę Mariona Tycjan, a potem w kolejnej drogerii natrafiłam na hennę Venita, wzięłam tę z numerem 5 (Papryka). jak myślicie, co nakładać po 3 tygodniach od farbowania? szamponetkę czy hennę?

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-10-15 o 15:36
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:06   #3716
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
ale w realu to co tam czerwone to jest pomarańczowe na opakowaniu.
mialam to, bylo okropne. bylam wtedy blond i mialam na glowie lepkie siano
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:28   #3717
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja nigdy do szamponetek nie byłam przekonana. Nie z tego względu, że mogą mieć jakiś negatywny wpływ na włosy. Ale kładąc na naturalny kolor saszetkę Mariona, chciałam chwilowej koloryzacji, a nie zmyła się nawet po miesiącu swoją drogą, to dzięki niej mam teraz rudy kolor na głowie
Co do nierównomiernego łapania farby to u mnie zawsze jakieś tam pasemka jaśniejsze po lekkim spraniu koloru się pojawiają, ale mi to nie przeszkadza Jedyne co mnie denerwuje w koloryzacji to, to że po koloryzacji, jakieś 2 tyg. włosy mam w genialnym stanie, ale później się przesuszają... Jedyne co pomaga to kolejne farbowanie Fryzjerka przy podcinaniu twierdzi, że włosy nie są zniszczone, ale jednak widzę, że nie są tak błyszczące jak świeżo po farbowaniu.
A to mój kolor jakieś 2 tyg po farbowaniu na żywo jest trochę intensywniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg www1.jpg (44,2 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-10-15 o 16:30
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:51   #3718
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
dziewczyny to zdjęcie było pewnie wklejane ze sto razy, ale nie potrafię go teraz tutaj znaleźć (a wczoraj gdzieś znalazłam...) co to jest za kolor? śniło mi się że miałam w takim kolorze włosy tylko z wypłukanymi końcówkami i się nie mogę uspokoić
Jaki piękny
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:00   #3719
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a ja poszlam po szamponetke Joanny i wyszlam bez szamponetki za to z Colorsilk Revlona strawberry blonde. Nigdzie w Polsce, oprócz allegro nie widziałam tej farby a juz kiedys mnie zaciekawiła bo jest bez amoniaku. No i cena fajna 25zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon-farba-do-wlosow-colorsilk-72-strawberry-blonde.jpg (44,2 KB, 22 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:25   #3720
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja nigdy do szamponetek nie byłam przekonana. Nie z tego względu, że mogą mieć jakiś negatywny wpływ na włosy. Ale kładąc na naturalny kolor saszetkę Mariona, chciałam chwilowej koloryzacji, a nie zmyła się nawet po miesiącu swoją drogą, to dzięki niej mam teraz rudy kolor na głowie
Co do nierównomiernego łapania farby to u mnie zawsze jakieś tam pasemka jaśniejsze po lekkim spraniu koloru się pojawiają, ale mi to nie przeszkadza Jedyne co mnie denerwuje w koloryzacji to, to że po koloryzacji, jakieś 2 tyg. włosy mam w genialnym stanie, ale później się przesuszają... Jedyne co pomaga to kolejne farbowanie Fryzjerka przy podcinaniu twierdzi, że włosy nie są zniszczone, ale jednak widzę, że nie są tak błyszczące jak świeżo po farbowaniu.
A to mój kolor jakieś 2 tyg po farbowaniu na żywo jest trochę intensywniejszy
Super! Filifonko, przypomnij mi co to za farba...?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.