Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 10:03   #1
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529

Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!


Czesc!

Pojawiam sie tu znikad, bo nigdy nie interesowaly mnie kosmetyki mineralne. Az do czasu, jak postanowilam zmienic pielegnacje zeby ratowac zniszczona tradzikiem twarz. Zaczelam od kosmetykow z Biochemi Urody i bylo widac poprawe, ale za kazdym razem jak zmywalam makijaz, skora dawala znac ze podklady jakich uzywam niszcza wszystkie postepy (mam na mysli i te drogie - Clinique, MAC, te "srednie" - Revlon, Max Factor i inne tanie drogeriane).

Zaczelam szukac i trafilam na ChriMaLuxe. Zamowilam probki i przezylam olsnienie, takie jak wtedy kiedy odkrylam henne Khadi i Biochemie Urody. Kochane, moja twarz w ogole nie cierpi! Nie jest zapchana! I wyglada tak naturalnie. Juz do mnie ida pelnowymiarowe produkty.

Nie mam zadnego interesu w tym zeby robic reklame tej firmie, ale pomyslalam ze moze kogos to zainteresuje. A moze ktos juz zna i uzywa? Nie wiem jak te mineraly maja sie do innych kosmetykow mineralnych, bo nie uzywalam. Ale w porownaniu do drogerianych, to jest CUDO

Macie jakies zdanie na ten temat? Znacie?
Nie wiem czy moge podac ich strone, ale podaje:

http://www.chrimaluxe-minerals.de/

Jesli jednak nie moglam, dajcie znac
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:14   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Znacie i uzywacie juz 1,5 roku. Pierwsze podejscie do mineralow pare lat temu i wlasnie do tej marki skonczylo sie fiaskiem, nie mialam dobrego pedzla i nie trafilam w kolory, moja cera byla tez wtedy inna, wiec zarzucilam to, az do poltora roku temu, kiedy kolejny raz postanowilam sie calkiem na natura przerzucic, moja cera sie unormaowala i wrocila do mieszanej. O mineralach wiedzialam wiecej , a ze nie znam angielskiego to nie chcialam nic z poza DE zamawiac, wlazlam do Chrimaluxe odkrylam ze dolozyli nowa linie Chrimaluxe 01,02,03 itd , pozniej polazlam do Andrea Biedermann i tez zamowilam probki. Marie W mi za droga wiec czym predzej opuscilam stronke i wrocilam do tych najbardziej znanych niemieckich marek. POzniej odkrylam Alienor i tez sobie probaski zamowilam. Ostatecznie z podkladow wybralam Chrimaluxe. tanie, duuuzy wybior odcieniu, probki spore, mozna spokojnie potestowac. Do tego 4 rozne formuly kryjace w tym jedna bez miki. Ubolewam nad rozami, bo nie ma tam koloru dla mnie, ale przeciez nie musze miec wszystkiego z jednej marki.
Z podkladow testowalam EDM, Andrea Biedermann, Alienor, Lili Lolo, Chrimaluxe, Amilie i dzis mam na sobie kolejna niemiecka marke Hiro. O niej sie wypowiadac nie bede bo jeszcze nie ma o czym. Z tych wczesniejszych najbardziej podpasowal mi podklad z Chrimaluxe. Wogole moja mieszana cera lubi mineraly z cynkiem, jak cos wyskoczy to sie szybciej goi, wiec AB odpada, bo nie zawiera cynku, ale zaraz po nalozeniu buzia wyglada cudownie. I co z tego jak w trakcie dnia geba sie mocniej tlusci, to samo po EDM, Lily Lolo i Amilie, w Alienor nie ma koloru dla mnie. Przy Chrimaluxe jak sie cera z lekka przetlusci podklad nadal sie trzyma, nie kapie mi smalec z pyska, a robi sie delikatny glow. latem owszem kapie i wtedy poza matujacym puderm nie uzywam podkladu. Nie uzywalam i tych klasycznych i tych mineralnych tez latem nie uzywam, nie ma sensu jak pot i tluszcz leje sie strumieniami i wszystko splywa, ale w pozostale pory roku jest swietnie. Obojetnie co pod nie poloze, podklad nie ciemnieje, jak to mialo miejsce przy Lily Lolo. Jesli sie cos w trakcie dnia przytrze/zejdzie to nadal wygladam dobrze, nie robia sie plamy( mam odcien idelanie dobrany) i najwazniejsze to to, ze najmniej mi sie w nich cera przetluszcza i najlepiej mi pasuja. Formula idealna dla mnie. Przetestowalam wszystkie 4 formuly z linii Chrimaluxe( kwiatkow nie uzywam) i wszystkie tak samo sie na mnie zachowuja, jedynie sila krycia sie rozni. Dokanczam wersje normalna czyli ta najmniej kryjaca i kolejne pelnowymioarowe opakowanie zakupie bez miki.

Mozna spytac co uzywasz?

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-01-11 o 12:18
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:40   #3
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Jak z kryciem?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 23:15   #4
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Soph opaque plus i wersja bez miki mają najsilniejsze krycie. Próbki opłaca się kupić w zestawie. Dzięki uprzejmości Moniki Pogrzeby niedługo będę mogła zobaczyć trzy odcienie, dość jasne, a potem zamówię próbki. Jakie są Twoje odcienie zazwyczaj?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 23:27   #5
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Soph opaque plus i wersja bez miki mają najsilniejsze krycie. Próbki opłaca się kupić w zestawie. Dzięki uprzejmości Moniki Pogrzeby niedługo będę mogła zobaczyć trzy odcienie, dość jasne, a potem zamówię próbki. Jakie są Twoje odcienie zazwyczaj?
Teraz mam pomieszany odcień z FF Lumiere i Lucy Minerals...
http://www.chrimaluxe-minerals.de/Mi...l-Dose,art-730 ten wygląda mi na potencjalny mój Takie jasne są nie dla mnie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 07:12   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ojej az 06? ty to juz dla mnie murzynka hihihi. Ja uzywam neutral 03 ale i 02 na mnie tak samo wygladal.

Tak jak K_cieciorka powiedziala wersja opaque plus ma srednie do mocnego krycie, a wersja bez miki kryje najmocniej. Sprawdzic sprawdzilam, bo po tym jak z dobre pol roku uzywalam normalnej wersji, kupilam sobie probki pozostalych i stwierdzilam, ze co racja to racja, firma nie zmysla. Jak przy wersji bez miki wystarczy mi okruszek na wieczko, tak przy wersji normalnej musze nalozyc min 2 warstwy albo odrazu sypie wieksza porcje proszku. nakladalam podklad tym samym pedzlem i widzialam odrazu roznice w kryciu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:36   #7
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

ooo.... i znowu będę mieć chcicę ....
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:54   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
ooo.... i znowu będę mieć chcicę ....
To nie jedyna niemiecka marka ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:59   #9
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

No wlasnie ja przez Monike sie zainteresowalam, po rozmowie w watku i Era minerals.

Ogladalam strony innych mineralow niemieckich. Ciekawi mnie jeszcze Hiro, a pozostale byly koszmarnie drogie.

Skoro mamy juz trzy potencjalnie zainteresowane, to moze zbiorowka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:16   #10
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Wlasnie dostalam paczke Jak zwykle ekspresowo, zaplacilam w piatek wieczorem, a paczka przyszla w poniedzialek rano (dostawca sie ze mnie smial, bo mnie obudzil i otworzylam mu wygladajac raczej niewyjsciowo ). Obowiazkowo w liscie jakies slodkosci, probka gratis i rachunek pieknie schowany w kopercie. Naprawde dobra firma


Zamowilam dwa podklady o normalnym kryciu. Oba Neutral, nr 3 i 4. Numer 2 byl na mnie za jasny, dobry jako korektor pod oczy. Moim zdaniem numery do 3 sa jasne, alabastrowe, a od 4 w gore maja juz w sobie nutke brazu.

Podklady z innym kryciem sa owszem wydajne, ale trzeba uwazac, bo jak da sie ich wieksza ilosc to robi sie ciasto na twarzy Do tego mam dwa korektory, jeden zielony, a drugi zolty. Zolty jest swietny na okolice oczu, ale ma dosc intensywny kolor, wiec tez trzeba uwazac z iloscia. To samo zielony - baaardzo malutka ilosc daje dobre efekty na zaczerwienienia. Dlatego kosmetyki sa megawydajne

Mam tez brazer do twarzy (chyba nr 12, nie pamietam. sprawdze i napisze jak ktos jest zainteresowany), wyglada bardzo naturalnie, wspaniale. I mysle ze bedzie pasowal kazdemu, ma uniwersalny, brazowy kolor bez pomaranczu w sobie. Ja daje go bardzo malutko, osoby z ciemniejsza karnacja moga poszalec i tez bedzie wygladac wspaniale Dobry do konturowania twarzy.

Generalnie polecam Nie spotkalam jeszcze kosmetykow, ktore daja takie naturalne wykonczenie i sa tak zdrowe dla skory. Moze nie sa extra trwale, szczegolnie teraz w zime kiedy zdarzy mi sie zmazac podklad z brody szalikiem (a moze dlatego mi sie to tak czesto zdarza, bo nie czuje makijazu i zapominam na niego uwazac ). Mimo wszystko czuje ze sie z nimi dlugo nie rozstane, tak jak z henna na wlosy, czarnym mydlem i innymi naturalnymi cudami Chyba popadam w paranoje...
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:33   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Przylepa hihih, na mnie Chrimaluxe sa jednymi z lepiej trzymajacych sie minaralow, a jak cos sie przytrze to i tak tego nie widac, bo mam kolor idealnie dobrany. nawet nie musze mieszac. Ten zielony jakos mi nie podszedl, ja wogole jakos z mineralow zielony korektor nie umie nalozyc tak zeby potem ladnie przykryc go podkladem. Wyporbowalam korektor na zaczeriwnienia Anti-Red od Andrea Biedermann i to jest strzal w 10-tke. Mam oczywiscie jasniejsza wersje. On ma taki zoltozielony odcien i on mi zdecydowanie bardziej pasuje. Nawet sobie myslalam, zeby kupic probki zoltego i zielonego korektora Chrimaluxe i probowac cos podobnego zmieszac, wyszlo by taniej.

o bym sklamala, byl jeden zielony ktorym umialam sie posluzyc i mi nie wylazl z pod podkladu, a byl to kolor pistacjowy od Alienor, ale i tak AB go pobilja.

Chyba wiem o ktorym brazerze piszesz, on wczesniej nosil nazwe Perfect Tan. Mam jeszcze resztki probki. Swietny brazer i do tego matowy, ale mnie tak pokusil brazer mineralny Zoeva , a ze probek nie ma to kupilam cale opakowanie, wkoncu taniuski jest. Jest ciemniejszy od tego Chrimaluxe, ale tez umie go nalozyc cienka warstwa dobrze rozcieram. ja uzywam do konturowania. mam kwadratowa twarz wiec nakladam na rzuchwe i pod broda na drugi podbrudek, zeby wyszczuplic i zaokraglic twarz.

I co dostalas gratis? Wogole co zamowilas? Skusilas sie tez na roz i cienie czy tylko barzer i podklad wzielas?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 21:45   #12
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ja tez mam problem z tym zielonym, bo nawet jak czasem naloze go bardzo malutko, to i tak wygladam jak zombi. Jak go zmieszam to jest ok A mi wszelkie rozmazania widac, bo mam zaczerwieniona twarz i niewazne czy mam dobrany podklad czy nie, czerwona twarz z krostami wyglada okropnie jak sie cos zetrze...

Dostalam gratis probke wlasnie tego brazera. Niestety nie trafili, bo juz go mialam, ale przynajmniej teraz szybko mi sie nie skonczy A zamowilam tylko podklady, nic innego nie potrzebuje.
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 07:12   #13
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

a jaka jest różnica pomiędzy tymi Chrimaluxe 01-07 a tymi Cala, Jasmin itd.. ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 07:19   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

A chyba ze tak. U mnie lekkie rozowosci wychodza w bruzdach nosowowargowych i platki nosa, na brodzie to zaraz pod ustami, ale tez nie zawsze, wiec jak cos sie od szalika ma przymazac to nie widac, a i nawet jak w innych czesciach twarzy( wkoncu na przetluszczonej strefie T tez nie zawsze sie wszystko dobrze trzyma) to i tak jakos zle nie wyglada. Nie mam juz stricte wrazliwej cery, te rozowosci to jak u kazdego innego.
mnie sie powoli podklad tez konczy, wiec pelnowatrosciowe opakowanie musze zamowic i chyba sobie wezme po probce zielonego, zoltego i aprikose korektora. Sprobuje wymieszac cos podobnego do ant-red, jak sie nie uda to zamowie kolejne opakowanie u AB. No i chcialabym wyporbowac ten brzoskwiniowy korektor. mam malusie przebarwienia pod oczami na policzku i jak chce je zneutralizowac to uzywam ich fioletu, ale moze ten apriko bedzie lepszy? Cos mi sie kojarzy, ze apriko to na bardzo mocne plamy, a ja mam lekkie.


Jak masz z ta zielenia problem to ja ci proponuje zebys weszla do Biedermann na stronke i zamowila sobie ten anti-red consealer. Jest bardzo wart swojej ceny. Niestety u niej mozna tylko podklad bez miki zamowic( musisz w bemerkungen zaznaczyc ze chce wersje bez miki), ale reszty juz nie. Wspominam , jak bys chciala bez miki wersje.

http://www.mineral-puder.de/index.ph...Concealer.html

probeczki sa malutkie, ale krycie jest dobre i na dlugo starczaja. Mnie ten ich podklad sie podoba, ale jednak widze ze mimo iz zaraz po nalozeniu slicznie wyglada, nawet lepiej niz chrimaluxe, to pozniej jak sie wtopi jeszcze bardziej, buzia sie z lekka przetlusci to w zaleznosci jak mocno sie przetlusci to albo mam ciasto, albo mimo to nie robi sie mi ladny glow jak przy chrimaluxe tylko swiecie sie jak latarnia i ten efekt tez szybciej sie pojawia. mysle ze wina jest brak cynku. A i tez zauwazylam ze jak cos wyskoczy to sie wolniej goi, wiec mysle ze brak cynku gra tu duza role, ale sa osoby, ktorym wlasnie AB bardziej pasuje, wiec zachecam na probki( jako pierwsze zamowienie dostaniesz mini kabuki) i jesli okaze sie to to, to warto zainwestowac w pelnowymiarowe opakowanie. Cienie, brazer i roze maja juz jakosc kosmetykow natuarlnych, maja dodatki i sa prasowane( to dobre dla kogos kto nie umie uzywac sypkich cieni i rozy), a i cienie sa matowe, to tez mysle wazna informacja, bo ciezko zanlesc matowe cienie, w wiekszopsci robia wiekszy lub mniejszy blysk.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jagusiek Pokaż wiadomość
a jaka jest różnica pomiędzy tymi Chrimaluxe 01-07 a tymi Cala, Jasmin itd.. ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie pamietam dokladnie, ale niemki u siebie na forum pisaly, bo sie niejednokrotnie firmie pytaly( wczesniej byly tylko te kwiatki lini chrimaluxe nie bylo), jest taka ze chrimaluxe jest w 4 rodzajach krycia, a kwiatki tylko w dwuch i kwaitki chyba maja byc bardziej zolte, jesli mnie pamiec nie zawodzi. linia chrimaluxe jest bardziej zrownowazona odcieniami i na prosbe klientow stworzyli ta linie.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-01-14 o 07:24
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:24   #15
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ze strony wynika, ze kwiatki, to formula sama w sobie, a te bez kwiatkow maja 4 podformuly, w tym jedna bez miki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 14:04   #16
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez jagusiek Pokaż wiadomość
a jaka jest różnica pomiędzy tymi Chrimaluxe 01-07 a tymi Cala, Jasmin itd.. ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem, zamawialam tylko Neutral z Chrimaluxe, bo wydawal mi sie najbezpieczniejszy i faktycznie odcien jest idealny

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No i chcialabym wyporbowac ten brzoskwiniowy korektor. mam malusie przebarwienia pod oczami na policzku i jak chce je zneutralizowac to uzywam ich fioletu, ale moze ten apriko bedzie lepszy? Cos mi sie kojarzy, ze apriko to na bardzo mocne plamy, a ja mam lekkie.


Jak masz z ta zielenia problem to ja ci proponuje zebys weszla do Biedermann na stronke i zamowila sobie ten anti-red consealer. Jest bardzo wart swojej ceny. Niestety u niej mozna tylko podklad bez miki zamowic( musisz w bemerkungen zaznaczyc ze chce wersje bez miki), ale reszty juz nie. Wspominam , jak bys chciala bez miki wersje.

http://www.mineral-puder.de/index.ph...Concealer.html

probeczki sa malutkie, ale krycie jest dobre i na dlugo starczaja.

Dzieki Poki co pomecze sie z tym obecnym, ale bede pamietac o tej firmie i na pewno kiedys sprobuje. Moze to bedzie moje kolejne odkrycie

A co do przebarwien, sama nie wiem, to chyba zalezy od tego jaki masz odcien cery i jakiego koloru sa przebarwienia
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:09   #17
madziorka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

A jaki jest koszt przesyłki?
madziorka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:52   #18
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez madziorka_m Pokaż wiadomość
A jaki jest koszt przesyłki?

Siedzibe maja w DE, wiec do DE jest taniej : 3,95 eu. Do Polski bodajze 6,95 eu, ale reki sobie uciac nie dam


Sprawdzilam, ze do Niemiec za zamowienie od 50 eu przesylka jest darmowa, a do Polski za 100 eu. Ponizej kosztuje tak jak napisalam, 6,95
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2014-01-16 o 20:54
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:13   #19
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Przylepa ja jestem jasna z podkladu mam linie Chrimaluxe 03 ale i 02 na mnie tak samo jasno wygladala. ten lila odcien ladnie rozjasnia te lekko ciemniejsze miejsca, mam podejrzenia ze apriko moze byc lepszy przy bardzo ciemnych przebarwieniach, ale reki sobie uciac nie dam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 15:09   #20
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dotarla do mnie przesylka od Moniki

Dostalam jasne probki 1-3 i od razu przystapilam do pierwszych ogledzin. Odcienie cieply, neutralny i oliwkowy, w wersji bez miki.
zapewne, przez ten brak miki, formula jest inna od znanych mi dotad. Rzeczywiscie mocno kryje. Jedyny podklad mineralny, ktory dobrze nakladalo mi sie palcami :P Trzeba go wmasowac w skore, ale wtapia sie bardzo dobrze. Nieroztarty podkresla pory, ale wmasowany wyglada bardzo naturalnie, niepudrowo. Wrazen z noszenia nie jestem jeszcze, rzecz jasna okreslic.
Sama celowalam w odcienie 3-4 cieple. Jesli chodzi o glebie, to albo ja jestem jednak jasna (light medium), albo te jasne odcienie nie sa az tak jasne. Mysle jednak, ze nie sa to odcienie dla bladziochow. A moze, chodzi o to, ze tak dobrze sie wtapiaja?
Oliwka 1- to kompletnie nie moj typ. Na rece jeszcze pojawia sie jakas zolc, ale na twarzy to trupio chory, zielony odcien, ciemniejszy, pewnie bylby bardziej kolory, mniej bialy. Sprobuje go wykorzystac jako korekror na naczynka, moze mi sie jeszcze przyda ?
Neutralny 3- ani troche zolty, ale swietnie sie wtopil. Mimo to, przeszkadza mi nuta rozu, w slonecznych barwach czuje sie lepiej. Jesli chodzie o glebie to chyba najlepszy wybor, czyli wychodzi na to, ze trafilam, ale 4 moglaby byc za ciemna, chyba ze sie opale.
Cieply 1 i 2 sa ok. 1 jest za jasny, ale jest ladniejszy, bardziej zolty od dwojki. Nie wiem, czy 3 bedzle lepsze niz 2. Nie rozumiem tylko, dlaczego 2 jest mniej zolty.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:13   #21
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

neutralny odcien 03 jest z mika w wersji normalnej czyli tej najslabiej kryjacej, pozostale probki sa bez miki.

Moze byc tak ze ta 04 w neutralnym to moze byc bez roznicy, ale i moze byc tak ze bedzie ciemniejszy ten neutral. Ja miedzy 03 i 02 nie wiedzialam roznicy na mnie. Co niektore niemki na forum beautyjunkies.de tez tak mialy, nawet jak pasowal im neutral ale np 03 i 04. Mysle ze jesli ci ten caramel bardziej pasuje i z neutrala wychodza rozowosci( u mnie nie ma rozu) to zamow sobie najlepiej ten set z 6 probkami w odpowiedniej glebi. Moze akurat ciemniejszy neutral bedzie ok, a jak nie to zawsze mozesz wymieszac z ktoryms z tych cieplejszych albo oliwka( ale tu ci zielone tony nie pasuja, chodz zmieszany w roznych proporcjach z neutralem moze dac idealny odcien) albo z caramelem.Ja jak widzisz uzywam neutrala 03, ale oliwka i ceramel to byly dla mnie za ciemne. za to olwika 01 wtopila sie tak ze jej nie bylo widac, dopiero w trakcie noszenia jak sie cere ciut przetluscila i puder sie lekko przytarl, bylo widac ze mam cos na twarzy. te cieple odcienie sa duzo ciemniejsze od wersji neutralnej, ale mysle ze najlepiej by bylo gdybys jednak zamowila sobie ten probkowy set. jesli neutral ci pasuje to sporbuj z tym ciemniejszym i dla pewnosci wez caramel, jesli oliwka to nie to. Poprobuj innej glebi i w razie czego jak juz bedziesz wiedziala jak ciemny podklad powinien byc, ale neutral bedzie ci za rozowy, a ceramel za cieply, to probuj mieszac. wyporbuj rozne proporcje - wiecej neutrala, mniej caramela , pol na pol i weicej ceramela a mniej neutrala. Moze znajdziesz odpowiednia mieszanke dla siebie i wtedy zakupisz pelnowymiarowe opakowania( ja na jednej probke troche sobie potestowalam wiec mysle ze i ty dobre 2 tyg albo i wiecej dasz rade przeprowadzic testy). Mnie sie to wlasnie w mineralach podoba, jesli nie ma idealnego odcienia dla nas, mozna go sobie samemu wymieszac.
Ja mam szczescie i odcien dla mnie jest, ale rozu nie ma takiego jak chcialam, to wymieszalam swoj wlasny. Najpierw wymieszalam 2 roze od Alienor, a jak mi sie skonczyl, to wymieszalam taki sam z brazoera EDM soft bronzer i rozowego rozu od Zoeva. tam taki sam rozobezowy odcien ale tym razem matowy ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:33   #22
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Pewnie! Zamówie najpierw próbki z różnymi formułami, ale wiem już, jaką głębię brać i upewniłam się, że ciepły będzie lepszy od neutralnego . Ponoszę sobie jeszcze trochę cameo 2 i zadecyduję, czy zamwiać 2 i 3, czy jednak (wątpię) lepiej 3 i 4. Dla ułatwienia dodam, że noszę Popcorn, Manx 3, AM Light/Fair golden.
Hm, neutralny to inna formuła. Fakt, może przez słabsze krycie tak dobrze na mnie wyglądał? Natomiast w nakładaniu i efekcie nie widziałam różnicy.
Chcę też zamówić ichni kabuki.
No ja na pewno widzę różnicę w cameo 1 i 2. Nałożyłam jeden i drugi na poliki i żuchwę, ale nie mogłam się zdecydować, więc domalowałam się cała aż po czoło. 1 kiedy jest tylko plamą wygląda lepiej od 2, ale na całej, a w zasadzie połowie twarzy- 2 wypada jednak lepiej. Tylko jest mniej żółty.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 16:15   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

O matko jacy oni sa szybcy. Zlozylam dzis zamowienie zaplacilam przez PP i sie juz nie przejmowalam. Pojechalam do lekarza. Teraz wrocilam i co widze? Mail ze moj Sendung wlasnie jest w drodze do mnie. Nie zdziwie sie jak jutro mi DHL przyniesie paczke ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:03   #24
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

spodobały mi się te minerały, ale musiałby mi pomóc z ogarnięciem strony ktoś, bo tłumaczem jakoś daje radę, ale chciałabym dobrze trafić, a niemieckiego ni w ząb
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:08   #25
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

to uderzaj do mnie na PW , dawaj linki do rzeczy o ktore ci chodzi i ci wszystko wytlumacze ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 22:05   #26
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Inspire, możesz ustawić angielski
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 08:40   #27
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

a nie mowilam? Wlasnie paczka przyszla, ide rozpakowywac ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 17:23   #28
Alienika_
Raczkowanie
 
Avatar Alienika_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 102
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

A jaka jest formuła? Kremowa?
__________________
' W ścisłym kręgu ciekawość naszą trzeba mieścić: wie niebo, co nam taić; wie, co nam obwieścić. '
Alienika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:07   #29
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Moim zdaniem tak, przynajmniej ta bezmikowa.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:56   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Tak? a mnie sie wydaja bardziej sypkie i kazda formula dla mnie taka sama tylko wlasnie krycie inne. Moze ja kurcze suchych mineralow jeszcze nie widzialam i mnie sie tylko wydaje ze te bardziej suche( chodz jesli pod pojeciem suche ma sie na mysli pylace to Chrimaluxe takie nie sa, za to roze od Alienor owszem i to bardzo)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 16:40:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.